تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 61 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 607

نام تاپيک: کلوپ lenovo y560

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کلا" به نظر من nvidia با این تکنولوژی معیوب optimus و چیپهای داغش یک مدتیه خرابکاری کرده.

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

کلا" به نظر من nvidia با این تکنولوژی معیوب optimus و چیپهای داغش یک مدتیه خرابکاری کرده.

چرا معیوب .

خوبه که ؟؟؟ مشکلی خوندین لینک بدین مام متوجه بشیم.

ولی در کل فعلا ای تی آی با اینکه تو پردازش و رندر عقب مونده ولی تو بازی حسابی داره جلو میزنه. از اونجا که ای ام دی و ای تی آی دیگه فامیل شدن چند سال دیگه عاقبی انویدیا رو خدا به خیر کنه.

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

با توجه به اینکه دیدم خیلی از دوستان توی خرید بین y560 و n61jq دودل هستن گفتم یه توضیحاتی راجع به این دو مدل بدم دوستان دودلیشون رفع بشه

معمولا کسایی که میان سمت این دو مدل اهل بازی کردن هم هستن اگه نگیم همیشه بازی می کنن برای همین جواب دهی لپ تاپ به بازی از همه چیز مهمتر به نظر می رسه
    من خودم تعداد زیادی بازی رو روی این دو سیستم بازی کردم ( می خوام بگم با هر دو مدل مدت زیادی کار کردم)
    توی اجرا کردن بازی بین این دو مدل تفاوتی تقریبا نبود اما نحوه بازی کردن چرا ؟!!

اگه اهل بازی جنگی باشید میدونید دکمه L Ctrl چقدر مهمه در n61 این دکمه مشکلی نداره اما لنوو کلید Fn رو گذاشته جای کنترل و کنترل رو برده یکم سمت راستتر درست برعکس اسوس کهFn رو سر جای همیشگیش گذاشته

نکته دوم فرق lcd این دو لپ تاپه صفحه نمایش هر دو از رو برو روشنایی تقریبا یکسانی رو نشون میدن بجز اینکه اسوس به صورت default یه مقداری آبی رنگ تر نشون میده اگه مایل به لپ تاپ نگاه کنید اسوس زاویه دید خیلی کمتری نسبت به لنوو داره ضمنا یک مساله دیگه که مهمه دید اونها توی آفتابه ، لنوو تو آفتاب دیدش نسبتا خوبه یا می شه گفت بد نیست ولی اسوس رو بخاطر لایه شیشهای روش اصلا نمیشه تو نور آفتاب دید حتی در خونه با باز بودن یک پرده نور منعکس شده از دیوار مقداری آزار دهندس

در مورد میزان شارژ این دو باید بگم در مقابل لنوو ، اسوس حرفی برای گفتن نداره ، لنوو در شرایط عادی سه ساعت و نیم و روی بازی یک ساعت و بیست دووم میاره در حالی که اسوس در حالت عادی یک ساعت و نیم و در بازی کمتر از یک ساعت
    ضمنا شارژر اسوس بشدت داغ می کنه در حالی که شارژر لنوو اثری از گرما نیست صادقانه بخوام بگم بعد از یک ساعتی مختصر گرمایی بوجود میاد که در مقابل گرمای اسوس اصلا بحساب نمیاد

یک نکته دیگه ام به نظر میاد اینکه فن اسوس گرمای خیلی زیادی رو میده بیرون البته در بقیه قسمت ها اصلا گرمایی حس نمیشه بخصوص اینکه فن کاملا در لبه ی کناری تعبیه شده و راحت می تونید لپ تاپ رو رو پاتون بزارید اما در لنوو گرمای فن به مراتب کمتر از اسوسه اما در بقیه نقاط هم خبری از گرما نیست ولی دریچه ی خروجیه گرمای لنوو مقداری متمایل به زیر لپ تاپ شده همین امر باعث شده تا در سطوحی مثل میز مقدار بسیار ناچیزی لبه سمت چپ آن گرم شود البته روی پا بشرط آزاد بودن سمت چپ هیچ مشکلی بوجود نمیاد

اما نکته آخر فکر می کنم بعد از هفت هشت ساعت بازی بصورت پیوسته لنوو هنوز هم مثل اول کار می کنه ولی اسوس مقدار کمی ریپ می زنه البته این مورد فقط احساس من بود

نمک نزن به زخم ما. قبول دارم لنوو بهتره ولی ایسوس هم بدک نیست. من میدونستم همچین مدلی داره لنوو شک نمیکردم. تو بعضی تاپیک ها یه جوری گفتن ایسوس خوبه رو نظر مام یه کم اثر گذاشت.
    البته راضی هستم الان هم ولی خب لنوو بهتره دیگه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

در مورد مشکلات optimus اینجا را بخوانید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

در مورد مشکلات optimus اینجا را بخوانید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    الان که پیلتر شده انگار. عصر ببینم میتونم بخونمش. دستت درد نکنه.

داره خودمونی میشه shayan5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان...من از این مدل لب تاپ خوشم اومد و اگه خدا بخواد به زودی میخرمش
    من مشهد هستم..از دوستان همشهری میخواستم بپرسم جایی این مدل رو دیدند؟؟؟؟قیمتش رو هم اگه میدونند بگند.ممنوووون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کدوم شرکت های معتبر این برند رو گارانتی می کنن ؟
    من دنبال مدلی هستم که سی پی یو cor i3 داره ... که فعلا جایی پیدا نکردم . البته یه سایت بود که می داد یک و نود .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سازگار ارقام- پاساژ پایتخت

8. این کاربر از AR_SAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

آقا کسی میدونه lenovo y560 i7 رو از کجا میشه گیر آورد همه جا رو گشتم i5 رو دارند اما i7 رو ندارن

داره خودمونی میشه shayan5800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

آقا کسی میدونه lenovo y560 i7 رو از کجا میشه گیر آورد همه جا رو گشتم i5 رو دارند اما i7 رو ندارن
    دوست عزیز core i5 رو چند قیمت دادند؟؟؟گرون شده تو بازار جدید؟؟؟

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بله گرون شده و متاسفانه چون دلار داره مبره بالا قیمت لپتاپها و کلیطه وسایل الکترونیکی بالا میره . یا سریع بخرید یا وایسید بلکه ارزون شد !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •