تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام مدل تندر نسبت به قیمتش مناسب تر است

راي دهنده
620. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • e0

26 4.19%
  • e0/ac

15 2.42%
  • e1

31 5.00%
  • e1/cp

40 6.45%
  • e1/cpsp

61 9.84%
  • e2

92 14.84%
  • e2/lp

355 57.26%
صفحه 54 از 386 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 3852

نام تاپيک: تـــنـــــدر 90 ( L90 )

اگه نباشه جاش خالی می مونه mkhavari2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ای صفر قیمتش چنده ؟ کارکرده اش راحت پیدا میشه ؟
    کسی فروشی داره پیغام بده بهم

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوستان پدر بنده میخواد یک تندر90 بخره ! چند تا سوال ؟!

1- اول کدوم شرکت بهتره ؟ ایران خودرو (ایران گاری) و یا پارس خودرو / البته ایران خودرو مثل اینکه E2+LP نمیزنه !

2- به نظر شما همون e1+lp که حدود 11 در میاد خوبه ؟ چون مثل اینکه بالاترین سری چیز خاصی نداره که ارزش پول دادن داشته باشه ! خوب شیشه عقب برقی و چراغهای مترل دار جلو و اینا ارزش 3 و 4 میلیون پول رو داره ؟

3- اینطور که معلوم هست موتور خوب و روانی داره ! قطعاتش هستند ؟ سرویس هاش چطوره ؟ ارزان یا گران ؟

4- چه رنگ هایی داره ؟ متالیک هستند یا ساده ؟ و توی مدل ها تفاوت داره ؟

مرسی

پروفشنال alenkita's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    sabonat - kazamon

پيش فرض

دوستان من دیروز محفظه روغن ترمز ماشینم رو نگاه کردم دیدم که خیلی رقیقه. در ضمن چندروز پیش واسه سرویس 10000 بردم نمایندگی. میخواستم ببینم که طبیعیه یا نه و اینکه نمایندگی عوض میکنه یانه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وظیفم بود
    1 صاحبان نمایندگی ها معمولا کسانی هستند که فقط پول دارند که تونستن نمایندگی بگیرند
    منشی هاشون که فقط خوشگلند و بلدن خوب صحبت کنند
    مکانیک ها هم سواد انچنانی ندارند فقط یک دوره تعمیراتی گذراندن و تجربه دارند و در مورد مسایل علمی نمیتونند نظر بدند.
    2 این امر محال هست زیرا این ماشین 105 اسب قدرتشو با بنزین سوپر میده و با بنزین معمولی این مقدار به حدود 99تا 101 کاهش پیدا میکنه دلیل اینکه دوستان مشکل داشتندشاید شرایط اب و هوایی بوده چون میدونید شرایط اب و هوایی تاثیر زیادی داره یا اینکه ماشینشون سنگین بوده یا بنزین رو بصورت مخلوط زدند!! یعنی مقداری بنزین معمولی تو باک بوده(حدود 15 20) بعد روش سوپر زدند!
    3بر چسب سوخت فکر کنم منظورشون اون برچسب معروف مصرف انرژی هست که رو یخچال فریز ها و... هم میزنند
    من خودم تندر ندارم ولی ماله دوستم رو در صندوق عقب یا کاپوت(از داخل) زده بودند

بنزین سوپر نه تنها ضرری نداره بدلیل اکتان بالا تر-قدرت بیشتر-استهلاک کمتر(بدلیل کمتر بودن ناخالصی گوگردی و فلزی) و همچنین مصرف کمتر(چون نیاز نیست تو رانندگی شهری زیاد زور بزنید و ماشین با فشار کمتر بهتر دور میگیره)و همچنین الودگی کمتربرای هوا مفید هست و فقط شما اختلاف 50 تومنی بنزین رو میدی

من برای اپل کورسا پراید و 405 مون فقط و فقط سوپر میزنیم
    با سلام
    دوست عزیز ممنون از پست مفیدتون ولی استفاده بنزین سوپر به صورت زیاد باعث خوردگی کناره های سوپاپ می شود . علتش هم اکتان بالاست . به نظر من هر سه باک معمولی یه باک سوپر بزنی خوبه
    چون واقعا خورندگی بنزین سوپر موتور رو زودتر از بین میبره
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من شنیدم که بعد از 2000-3000 کیلومتر کلاجش مثل چوب خشک میشه و قژقژ میکنه ... برای شما چندتا کارکرده ؟ چطوری آب بندیش کردی؟ راسته که میگن تا 1000 تای اول موتورش جون کافی نداره و بعد از 3000 تا تازه سرحال میشه ؟بنزین عادی میزنی یا سوپر ؟ من شنیدم موتورش فقط با بنزین سوپر خوب کار میکنه ....
    با سلام
    اصلااینطور نیست
    کلاجش کمی نرمی خودش رو از دست میده ولی سفت نمیشه

6. این کاربر از HOOSEIN 105 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز ممنون از پست مفیدتون ولی استفاده بنزین سوپر به صورت زیاد باعث خوردگی کناره های سوپاپ می شود . علتش هم اکتان بالاست . به نظر من هر سه باک معمولی یه باک سوپر بزنی خوبه
    چون واقعا خورندگی بنزین سوپر موتور رو زودتر از بین میبره
    با تشکر
    این فرضیه خیلی وقته که رد شده! شما با خیال راحت بنزین سوپر بزن!

8. 2 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

1- اول کدوم شرکت بهتره ؟ ایران خودرو (ایران گاری) و یا پارس خودرو / البته ایران خودرو مثل اینکه e2+lp نمیزنه !

2- به نظر شما همون e1+lp که حدود 11 در میاد خوبه ؟ چون مثل اینکه بالاترین سری چیز خاصی نداره که ارزش پول دادن داشته باشه ! خوب شیشه عقب برقی و چراغهای مترل دار جلو و اینا ارزش 3 و 4 میلیون پول رو داره ؟

3- اینطور که معلوم هست موتور خوب و روانی داره ! قطعاتش هستند ؟ سرویس هاش چطوره ؟ ارزان یا گران ؟

مرسی
    دوست عزیز شما حتما e2 lp بگیر
    من خودم e1 فول خریدم الان بدجور پشیمون هستم
    این مدل فولش واقعا ارزش خرید داره
    به نظر شما چه طور یه پرشیا با داشتن حداقل امکانات 17 تا 19 تومن پولشه ولی لوگا با این همه امکانات ارزش خرید نداره .
    مدل فول امکانات خیلی بیشتری از مدل e1 فول داره مه نمونش رو میگم : داشتن رینگ /مه شکن /اینه های برقی / شیشه عقب برقی
    تازه مدل فول عایق بندیش برای صدا بیشتره و صدای موتور تو کابین کمتر میاد و اگه خب هم بندیش کنی و یه نمد هم بدازی دیگه میشه بی ام و ( از نظرصدای موتور )

10. 3 کاربر از HOOSEIN 105 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1- اول کدوم شرکت بهتره ؟ ایران خودرو (ایران گاری) و یا پارس خودرو / البته ایران خودرو مثل اینکه E2+LP نمیزنه !

مرسی
    اول از همه پدر شما کار فوق العاده خوبی میکنه چون ماشین خیلی خوبی رو انتخاب کرده!

1- من نظرم رو پارس خودرو هستش! درسته که پارس خودرو تو سرویس دهی به بقیه ماشینهاش بدجوری مونده اما هرچی باشه تو نمایندگیهاش 4 تا آدم متخصص کار میکنن!
    2- شما همون E2+Lp رو بگیرید که نسبت به قیمتش امکاناتش فوق العاده هستش!
    3- اینطور که میگن موتورش با مگان 1600 یکی هستش و سرویس هاش در رنج متوسطه!(فعلا از لحاظ قطعات یدکی ضعف داره!)
    4- فکر میکنم غیر از مدل E0 که رنگهاش سالید هستش بقیه رنگهای متالیک باشه!

12. 3 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

1- من نظرم رو پارس خودرو هستش! درسته که پارس خودرو تو سرویس دهی به بقیه ماشینهاش بدجوری مونده اما هرچی باشه تو نمایندگیهاش 4 تا آدم متخصص کار میکنن!
    2- شما همون E2+Lp رو بگیرید که نسبت به قیمتش امکاناتش فوق العاده هستش!
    3- اینطور که میگن موتورش با مگان 1600 یکی هستش و سرویس هاش در رنج متوسطه!(فعلا از لحاظ قطعات یدکی ضعف داره!)
    4- فکر میکنم غیر از مدل E0 که رنگهاش سالید هستش بقیه رنگهای متالیک باشه!
    بنده هم بهمن ماه تندر E1+CP پارس خودرو ثبت نام کردم ... که 6 میلیون پیش گرفتن و الباقی تیرماه (زمان تحویل)
    چون بالاتر از این مدل رو ثبت نام نمیکردن به همین مدل بسنده کردیم ولی ممکنه وقتی تحویل گرفتم بفروشمش و یک E2 LP بخرم ... منتها اختلاف قیمت E2LP با E1CP زیاد هست (بیش از 3 میلیون ) ...
    قیمت روز E2LP رو کسی داره ؟و همچنین قیمت E1CP+SP ؟
    درباره صحبتتون درباره ی موتورش ، من شنیدم که تمامی مدلهای لوگانی که در ایران مونتاژ میشه موتورشون یکی هست و هیچ تفاوتی ندارند (موتور E0 همون موتور E2LP هستش یعنی 1.6 16v)
    در ضمن مطمئن هستید موتور مگان 1600 همون موتور لوگان هستش ؟ من خیلی به این موضوع اطمینان ندارم ...

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بنده هم بهمن ماه تندر e1+cp پارس خودرو ثبت نام کردم ... که 6 میلیون پیش گرفتن و الباقی تیرماه (زمان تحویل)
    چون بالاتر از این مدل رو ثبت نام نمیکردن به همین مدل بسنده کردیم ولی ممکنه وقتی تحویل گرفتم بفروشمش و یک e2 lp بخرم ... منتها اختلاف قیمت e2lp با e1cp زیاد هست (بیش از 3 میلیون ) ...
    قیمت روز e2lp رو کسی داره ؟و همچنین قیمت e1cp+sp ؟
    درباره صحبتتون درباره ی موتورش ، من شنیدم که تمامی مدلهای لوگانی که در ایران مونتاژ میشه موتورشون یکی هست و هیچ تفاوتی ندارند (موتور e0 همون موتور e2lp هستش یعنی 1.6 16v)
    در ضمن مطمئن هستید موتور مگان 1600 همون موتور لوگان هستش ؟ من خیلی به این موضوع اطمینان ندارم ...
    آره فکر میکنم یعنی تقریبا مطمئنم که موتورهاشون یکیه! اگه خط تولید پارس خودرو رو دیده باشید یکی درمیون یه لوگان میزنن یه مگان! موتورها هم یکیه و مثل شوکولات بسته بندی شده و رو ماشین نصب میشه!

15. این کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •