تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 72

نام تاپيک: کمک کنید این چه نوع ویروسیه

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

بله قیل از اسکن کردن به نتوصل بودم که حدود نیم ساعت طول کشید تا هیتمن آپدیت بشه بعد اسکن کرد
    من تمام کارای رو که جناب drhaniball میگن رو دارم مو به مو انجام میدم الانم دارم اون کسپرسکی رو که معرفی کردن دان می کنم حالا این اویرا بهتره یا اون کسپرسکی ؟؟؟؟
    آویرا بهتره اما وقتی سیستم رو بوت میکنید موقع پاک کردن ویروس ها که میرسه به خوبی نمیتونه کارش رو انجام بده. برای این نظرشخصیم کسپرسکی هست.

موفق باشید.

2. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

راستش من هم الان نصب ندارم اما چیزی که یادمه با تریالش و انتخاب گزینه اسکن فقط بخشی از درایو ویندوز با همان کوئیک اسکن رو انجام میداد.

توی پستم توضیح دادم باید وصل باشه و منم فرض رو این گذاشتم که عین مراحلی که عرض کردم پیش رفتن ایشون.: )

دکتر جان فکر کنم این همون قسمتیه که میشه ازش بعنوان فول سیستم اسکن استفاده کرد.

شلوغ کردم میگن برو بیرون.

این هیت من چیه دیگه ؟ ویروس یابه ؟ بنچ داری ازش ؟ میدونی که من تو کار بنچ هستم ... بی بنچ باده خوش نباشد
    اینقدر بنچ مارک, بنچ مارک کردی که حوصله شون رو سر بردی دیگه

Hitman Pro یک اسکنر آنلاین هست که به صورت Cloud عمل میکنه. یعنی این برنامه فقط اینترفیس نرم افزاری و فایل هایی رو که برای پاک کردن ویروسهای سمج احتیاج داره رو با خودش نصب میکنه. برای اسکن هم احتیاجی به آپدیت نداره چون دیتابیس آنتی ویروسهایی رو که استفاده میکنه بصورت آنلاین و از طریق اینترنت چک میکنه. به همین دلیل قبل از اسکن با Hitman Pro باید به اینترنت وصل باشید.

اگر فایلی برای Hitman Pro ناشناخته باشه و برای اولین بار باشه که باهاش برخورد میکنه اونوقت اون فایل رو بصورت آنلاین اول آپلود میکنه و بعد نتیجه اش رو بعد از اسکن اعلام میکنه.

Hitman Pro از دیتابیس آنتی ویروسهای زیر بطور همزمان جهت اسکن سیستم استفاده میکنه.

Bitdefender
    Dr.WEB
    Ikarus
    A-squared Anti-Malware
    NOD32
    PrevX
    Avast

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by M E H R A N; 28-09-2010 at 02:10.

4. 3 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

خب سرعت مال ما لاک پشتیه نمیتونیم استفاده کنیم ولی کلا چیز خوبیه.

6. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اویرا و کسپرسکی رو دان کردم
    اول از کسپر سکی استفاده کردم حدود سه ساعت طول کشید تا اکسن کامل کنه 25 مورد تروجان و کرم پیدا کرد(هی به این نرم افزار Malwarebytes گیر میداد که این تروجانه!!!!نذاشتم پاکش کنه ولی بقیه رو پاک کرد
    سیستم اومد بالا با نود یه اسکن دیگه کردم خدا رو شکر اون پیغام نیومد
    حالا سوالم اینه ویروس به طور کامل پاک شده یا نه ؟؟
    احتیاج هست با اون اویرا هم اسکن کنم؟؟
    اینم یه عکس از نتیجه اسکن کسپر

کدومشون ویروس مورد نظر ما بود؟؟
    راستی همه اینایی که پاک کرده واقعا ویروس بودن اگه آره پس چرا نود نشون نمی داد

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

اویرا و کسپرسکی رو دان کردم
    اول از کسپر سکی استفاده کردم حدود سه ساعت طول کشید تا اکسن کامل کنه 25 مورد تروجان و کرم پیدا کرد(هی به این نرم افزار Malwarebytes گیر میداد که این تروجانه!!!!نذاشتم پاکش کنه ولی بقیه رو پاک کرد
    سیستم اومد بالا با نود یه اسکن دیگه کردم خدا رو شکر اون پیغام نیومد
    حالا سوالم اینه ویروس به طور کامل پاک شده یا نه ؟؟
    احتیاج هست با اون اویرا هم اسکن کنم؟؟
    اینم یه عکس از نتیجه اسکن کسپر
    کدومشون ویروس مورد نظر ما بود؟؟
    راستی همه اینایی که پاک کرده واقعا ویروس بودن اگه آره پس چرا نود نشون نمی داد
    اسکن با آویرا میل خودتون هست.

مشخص نمیکنه اما اون آدرس هایی که توی system volume information داده به احتمال زیاد هست.

یک سر به لینک دوم امضای من بزنید خیلی ویروس هست که یک آنتی ویروس شناسایی میکنه دیگری نمیکنه.

الان فلش موری اگه دارید که قبلا به سیستم وصل بوده استفاده نکنید تا ویروس برنگرده. از ریجیستری اتوران رو خاموش کنید. سپس تیک های فولدر آپشن رو به شکل صفحه قبلی که گفته بودم بکنید وارد فلش مموری بشید اما با کلیک راست و انتخاب گزینه open سپس فایل مشکوکی دیدید پاک کنید. فایل مشکوک چیه ؟

محتوای مخفی: !!! 
    در مورد تعویض ویندوز دقیقا دقت کنید که وقتی ویندوز بالا اومد بدون دبل کلیک مثلا وارد درایو d بشید. یعنی کلیک راست سپس open کنید.حالا فولدر اپشن رو باز کنید و تیک شو هیدن رو بزنید و بعد تیک هاید پروتکت سیستم رو بردارید. سپس اگه فایلی به نام autoran.inf و desktop.ini و یک فایل اجرایی با پسوند exe بود دستی پاک کنید.

خاموش کردن اجرای آتوران از ریجیستری فراموش نشه.

در کل مبارکه آلودگی مورد نظر شما رفع شد.

موفق باشید.

9. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    توی اون سیستم اتوران رو غیر فعال کردم فلشی رو که همیشه بهش وصل می کردم رو چک کردم فایل مشکوکی توش نبود با نود هم اسکن کردم مشکلی نداشت
    ولی امروز موقعی که فلشم رو به لپ تاب وصل کردم یهو نود همین پیغام ویروس رو داد و این چنین لپتاپم آلوده شد
    خوب حالا سوالم اینه این ویروس رو از رو فلش چه جوری پاک کنم اگه موقع اسکن کسپر به سیستم فلش رو وصل کنم به عنوان یه درایور میشناسش یا نه ؟
    راستی چرا این ویروس رو نود توی فلش تشخیص نداد ولی وقتی سیستم رو الوده می کنه می تونه شناسایش کنه؟

11. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

سلام
    توی اون سیستم اتوران رو غیر فعال کردم فلشی رو که همیشه بهش وصل می کردم رو چک کردم فایل مشکوکی توش نبود با نود هم اسکن کردم مشکلی نداشت
    ولی امروز موقعی که فلشم رو به لپ تاب وصل کردم یهو نود همین پیغام ویروس رو داد و این چنین لپتاپم آلوده شد
    خوب حالا سوالم اینه این ویروس رو از رو فلش چه جوری پاک کنم اگه موقع اسکن کسپر به سیستم فلش رو وصل کنم به عنوان یه درایور میشناسش یا نه ؟
    راستی چرا این ویروس رو نود توی فلش تشخیص نداد ولی وقتی سیستم رو الوده می کنه می تونه شناسایش کنه؟
    اون فلش آلودست عرض کردم از ریجیستری اتوران رو خاموش کنید.

نود32 شما این مخرب رو تشخیص نمیده بلکه فقط قسمتی از فایل هایی که نصب شده رو شناسایی کرده و حتی اون هم نمیتونه پاک کنه.

شما این کاری که میگم رو انجام بدید.

همان فلش آلوده رو به سیستمی که آلوده شده بزنید محتویات داخلش رو پاک کنید. سپس با دبل کلیک باز وارد فلشتون بشید و هیچ کاری نکنید.

بعد از فلش خارج بشید روی درایو فلش کلیک راست کرده و add to archive بزنید. در همان سربرگ جنرال brows رو انتخاب کنید و مسیر دسکتاپ رو بهش بدید.

سپس توی سربرگ ادونس پسورد براش انتخاب کنید.

بعد تایید کنید تا فایل rar ساخته بشه سپس اون فایل رو با پسورد گذاشته شده اینجا بذارید.

برای پاک سازی فلش چند نکته رو دقت کنید.

اول باید سیستم پاک باشه.

دوم باید ریجیستری اتوران خاموش باشه.

سوم بدون دبل کلیک وارد فلش شوید و تیک فولدر اپشن دقیقا مثل فولدر آپشنی که من صفحه قبل گذاشتم باشه.

در ضمن میتونید برنامه winrar رو هم باز کنید و ار همان برنامه وارد فلش بشید و فایل ها رو به دقت با پسوندی که دارند نگاه کنید.

موفق باشید.

13. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

اون فلش آلودست عرض کردم از ریجیستری اتوران رو خاموش کنید.

نود32 شما این مخرب رو تشخیص نمیده بلکه فقط قسمتی از فایل هایی که نصب شده رو شناسایی کرده و حتی اون هم نمیتونه پاک کنه.

شما این کاری که میگم رو انجام بدید.

همان فلش آلوده رو به سیستمی که آلوده شده بزنید محتویات داخلش رو پاک کنید. سپس با دبل کلیک باز وارد فلشتون بشید و هیچ کاری نکنید.

بعد از فلش خارج بشید روی درایو فلش کلیک راست کرده و add to archive بزنید. در همان سربرگ جنرال brows رو انتخاب کنید و مسیر دسکتاپ رو بهش بدید.

سپس توی سربرگ ادونس پسورد براش انتخاب کنید.

بعد تایید کنید تا فایل rar ساخته بشه سپس اون فایل رو با پسورد گذاشته شده اینجا بذارید.

برای پاک سازی فلش چند نکته رو دقت کنید.

اول باید سیستم پاک باشه.

دوم باید ریجیستری اتوران خاموش باشه.

سوم بدون دبل کلیک وارد فلش شوید و تیک فولدر اپشن دقیقا مثل فولدر آپشنی که من صفحه قبل گذاشتم باشه.

در ضمن میتونید برنامه winrar رو هم باز کنید و ار همان برنامه وارد فلش بشید و فایل ها رو به دقت با پسوندی که دارند نگاه کنید.

موفق باشید.
    موقعی که می خوام روی دکستاپ سیو کنم سیو نمی شه
    می شه تو مسیر دیگه ای سیو کرد؟
    Last edited by mehdi_08; 29-09-2010 at 13:20.

15. این کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دوست من با اوریا امتحان کنی بهتره. درصد بیشتری از ویروس ها رو میگیره. البته یا rescue cd اون که تو ویندوز اجرا نکنیدش.

موقع اسکن آره فکر کنم میشناسه. آخه این ویروس یابها با ویندوز PE سی دی بوت درست میکنن و اون هم درایور اکسترنال و فلش رو خوب میشناسه.

شما وصل کردی به لپ تاپ نباید روش دبل میزدی بره داخل. اتوران رو کار ندارم که از رجیستری Ht کردی ... میخواستی بری داخلش باید با نوار کناری ایکس پی که باهاش فولدرها رو باز میکنن و دبل کلیک نداره و یا شبیه همون تو ویندوز سون میرفتی داخل.

من ویروس یاب هم نداشته باشم همین کارو میکنم. تنظیم میکنم قفایل های سیستمی و هیدن رو ویندوز نشون بده. رفتم تو فلش هر چی دیدم هیدن هست که امسش رو تا حالا نشنیدم میفهمم ویروسه و پاک میکنم.

به هیچ ویروس یابی به طور صد در صد اعتماد نکن.

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

فرقی نداره. هرجا شد بکنید.

اگر جای دیگه ای هم نشد نشون میده یک فایل توی فلش فعال هست. اون فایل چیه ؟ ویروس.

خب باز مجبور هستید یک بار دیگه با دیسک نجات اسکن کنید.

بعد از اسکن با دیسک نجات هم میتونی آنتی ویروسی که شناسایی کرده نصب کنید. مثلا کسپرسکی. بعد پاکسازی فلش.

نتیجشو بگید.

موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •