تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 95 از 98 اولاول ... 45859192939495969798 آخرآخر
نمايش نتايج 941 به 950 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

دادا شما به نظر من یه 125 کارکرده بگیر با یک یک و دویست اینطورا ، بعد چند ماه که تجربه و مهارتت زیاد شد برو سراغ موتورهایی نظیر تی وی اس و ان اس چون این موتورها خرج بدنشون زیاده اگر باهاشون زمین بخوری یا اینور اونور بزنی هزینه ی تعویض فلاپهاشون خیلی گرون درمیاد

موتور کارکرده رو هم باید روغن ریزی رو چک کنید دور بزنید تا گیربکس رو چک کنید که دنده ها خلاص نکنه یهو و همینطور شتاب موتور و از همه مهمتر انگشت بکنید درون لوله ی اگزوز و ببینید که دوده هست توی اگزوز یا روغن ، اگه دوده باشه که اوکی هست ولی اگه روغن باشه اون موتور روغن سوزی داره و مناسب برای خریدن نیست و همینطور فرمون رو چک کنید که ساچمه ها خورد نشده باشه و اینکه کمکها رو چک کنید هم بابت بازی کردن عادی و هم روغن نزدن ، که از اونجایی که موتور نداشتین حتما برای خرید موتور دست دوم با یک نفر برید که حداقل تجربه ی موتور سواری داشته باشه تا بتونه بدیهیات رو در مورد موتور چک کنه

مدارک موتور شامل سند سبز ، برگه ی کمپانی ، کارت موتور ، کارت سوخت و کارت بیمه هست

اگر هم موتور صفر میخواید بخرید رادیسون کویر رو بگیرید با این بودجه
    داداش دستت درد نکنه توضیحاتت خیلی کامله
    بنظر خودمم اگه اول 125 بگیرم بهتره
    فقط این 125 مزایده ی ها چطورن ؟ میشه باهاشون تو تهران رفت و اومد ؟ مسیر منم بیشتر تو همت و نیایش و ... هست که پلیس زیاد داره
    ارزش خرید داره این مزایده ی ها ؟
    چون قیمتش خیلی خوبه حدود 400 - 500

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

داداش دستت درد نکنه توضیحاتت خیلی کامله
    بنظر خودمم اگه اول 125 بگیرم بهتره
    فقط این 125 مزایده ی ها چطورن ؟ میشه باهاشون تو تهران رفت و اومد ؟ مسیر منم بیشتر تو همت و نیایش و ... هست که پلیس زیاد داره
    ارزش خرید داره این مزایده ی ها ؟
    چون قیمتش خیلی خوبه حدود 400 - 500
    نه عزیز ارزش خریدن نداره چون اکثرشون این موتورهایی هستن که مدتهاست توی پارکینگ زیر افتاب و بارون و برف و سرما و گرما بودن و حسابی فرسوده شدن و از طرف دیگه یه پروسه ی زمان بر اداری طول میکشه که مدارکش رو به نام بزنن ، ضمنا خاطرتون باشه موتوری که ده سال و بیشتر از ساختش گذشته باشه پلاک نمیشه و فرسوده و خارج از رده محسوب میشه

دنبال ارزونی های این چنینی نباشید : دی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

نه عزیز ارزش خریدن نداره چون اکثرشون این موتورهایی هستن که مدتهاست توی پارکینگ زیر افتاب و بارون و برف و سرما و گرما بودن و حسابی فرسوده شدن و از طرف دیگه یه پروسه ی زمان بر اداری طول میکشه که مدارکش رو به نام بزنن ، ضمنا خاطرتون باشه موتوری که ده سال و بیشتر از ساختش گذشته باشه پلاک نمیشه و فرسوده و خارج از رده محسوب میشه

دنبال ارزونی های این چنینی نباشید : دی
    اخه دیگه خیلی مفته ادم وسوسه میشه
    یه سوال دیگه کنم ؟ از بین آپاچی ها کدوم مدل بهتره ؟
    الان داشتم دست دوماشو نگاه میکردم
    180رو از 3-3و نیم داشت به بالا
    مدل 89 و نود بود
    اینا مدلا چطور؟ ارزش خرید دارن ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اخه دیگه خیلی مفته ادم وسوسه میشه
    یه سوال دیگه کنم ؟ از بین آپاچی ها کدوم مدل بهتره ؟
    الان داشتم دست دوماشو نگاه میکردم
    180رو از 3-3و نیم داشت به بالا
    مدل 89 و نود بود
    اینا مدلا چطور؟ ارزش خرید دارن ؟
    آپاچی کارکرده موقع خریدش باید دوبله حواستون به چیزایی که در مورد خرید موتور کارکرده گفتم باشه چون موتور جوون پسندی هست : دی

و اینکه برای شما که تجربه ی موتور سواری ندارید با هر از بغل زمین خوردنی مجبورید هزینه ی فلاپ آپاچی رو بدین

آپاچی 150 و 160 و 180 داره که مسلما 180 بهتره از همشون اما چون هم ترمز عقب و هم جلوش دیسکیه بازم میگم که با توجه به عدم تجربه ی موتور سواری شما ، گزینه ای نیست که حداقل من یکی پیشنهاد کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

آپاچی کارکرده موقع خریدش باید دوبله حواستون به چیزایی که در مورد خرید موتور کارکرده گفتم باشه چون موتور جوون پسندی هست : دی

و اینکه برای شما که تجربه ی موتور سواری ندارید با هر از بغل زمین خوردنی مجبورید هزینه ی فلاپ آپاچی رو بدین

آپاچی 150 و 160 و 180 داره که مسلما 180 بهتره از همشون اما چون هم ترمز عقب و هم جلوش دیسکیه بازم میگم که با توجه به عدم تجربه ی موتور سواری شما ، گزینه ای نیست که حداقل من یکی پیشنهاد کنم
    فلاپ قیمت عمده ش چنده ؟ که سی چهل دست بخرم

نه واسه الان نمیخواستم
    میخوام 6-7 ماه با 125 برم بعدش که دستم راه افتاد بگیرم
    فقط شما چون خیلی حرفه ی هستی خواستم نظرت رو بدونم راجیع آپاچی و کیفیت و ...
    داداش خیلی آقایی خیلی جوابات کمکم کرد

6. این کاربر از mohammad_109 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    داداش یه سوال فنی دیگه دارم
    الان داشتم تو سایت ... دنبال 125 دست دوم میگشتم که یه دونه کویر رادیسون 125 مدل 91 گذاشته بود 1200 راجبع فنی ش هم نوسته اوکیه
    نظرت راجبع این موتور چیه ؟ ارزش خرید داره ؟
    بنظرت من که تجربه موتور سواری ندارم با همون 125 شروع کنم ؟ یا اینم خوبه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من می خوام یه موتور برای مصارف شهری و اتوبان بگیرم و بیشتر هم برام مهمه که تا حد امکان داخلی باشه یا منتاژ داخل
    شتاب، نرمی، کم مصرف بودن، کم صدا بودن، کیفیت بالای قطعات و در دسترس بودن قطعات برام مهم است. خودم به این 4 مدل رسیدم که مدل مورد نظر من گزینه آخر است. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    kavir RKV 200
    پاورجت ۲۰۰ LX
    پالس 135
    کبیر EVO۱۵۰
    با تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من می خوام یه موتور برای مصارف شهری و اتوبان بگیرم و بیشتر هم برام مهمه که تا حد امکان داخلی باشه یا منتاژ داخل
    شتاب، نرمی، کم مصرف بودن، کم صدا بودن، کیفیت بالای قطعات و در دسترس بودن قطعات برام مهم است. خودم به این 4 مدل رسیدم که مدل مورد نظر من گزینه آخر است. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    kavir RKV 200
    پاورجت ۲۰۰ LX
    پالس 135
    کبیر EVO۱۵۰
    با تشکر فراوان
    پالس 135 با اختلاف بسیار زیاد از همه ی اینها بهتره عزیز ، بعدش آر کی وی کویر

اون دوتای دیگه ارزش خرید ندارن و البته غیر از پالس 135 باقیشون موقع فروش افت قیمتهای فضایی دارن و همینطور لوازم یدکیشون هرجایی نیست ولی پالس هم نمایندگی داره سرتاسر شهر هم لوازم فروشهای عادی هم دارن لوازموشونو

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من از موتور سواری هیجی نمیدونم. یاد هم ندارم.
    اما الان تصمیم دارم موتور بگیرم
    چه موتوری بگیرم.؟
    نظر خودم موتور دست دوم هست. بعلت تازه وارد بودنم و سایر مسایل دیگر.
    الان برای موتور دست دوم چه نکات کاربدی و کلیدی را باید رعایت کرد هنگام خرید؟
    مبلغ هزینه کردم هم زیر یک تومن هست. برای دست دوم
    دوستان بسم الله کمک کنید

فرستاده شده از WAS-LX1Aِ من با Tapatalk

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من از موتور سواری هیجی نمیدونم. یاد هم ندارم.
    اما الان تصمیم دارم موتور بگیرم
    چه موتوری بگیرم.؟
    نظر خودم موتور دست دوم هست. بعلت تازه وارد بودنم و سایر مسایل دیگر.
    الان برای موتور دست دوم چه نکات کاربدی و کلیدی را باید رعایت کرد هنگام خرید؟
    مبلغ هزینه کردم هم زیر یک تومن هست. برای دست دوم
    دوستان بسم الله کمک کنید

فرستاده شده از WAS-LX1Aِ من با Tapatalk
    سلام برادر

4-5 صفحه ی اخیر رو اگر مطالعه کنید جواب همه ی سوالاتتون هست ، اگر باز سوالی داشتید یا جواب سوالهاتون نبود بگید ما دوباره جواب میدیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •