تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 98 اولاول ... 4181878889909192939495 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

سلام دو تا سوال دارم ...

1) میشه تفاوت های عمده موتور TVS با طرح ویو با گلکسی رو کسی بگه ؟ خیلی ممنون

2) درضمن این TVS ها دو مدل کلاج دار و بدون کلاج داره؟؟ اگه همه بدون کلاج پس اونی که سمت چپ هست ترمز موتوره که بعضیاش داره؟

والا قصد خرید یه موتور بدون کلاج رو دارم...از بین این سه مدل نمیدونم کدومو بگیرم..راهنمایی کنید...
    Last edited by ali_agha1981; 11-07-2016 at 22:21.

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    از ایزل محترم ممنون-بخاطر نظرات منطقی و بدون تعصب
    اینقدر شما گفتید 135 تا من هم رفتم خریدم!
    خداییش موتور خیلی خوبیه - نسبت به حجمش که عالیه - گازخورش خیلی خوبه
    مزایا: ظاهر مناسب، سوخت خیلی کم، شتاب و چابکی، ترمزگیری خیلی خوب (بهتر از پالس 180 در سرعتهای زیر 70)
    مهمترین نقطه ی ضعف این موتور به نظر من (بدون در نظر گرفتن حجم و قیمت) سبک بودن و یا خشک بودنشه و این یعنی برای مسافت نسبتا زیاد خوب نیست به نظرم
    البته همین خشک و سبک بودن به شتاب و کنترل اون کمک زیادی میکنه
    اما کلا این موتور به نظر من برای سرعت های بالای 70-80 کمی لرزش پیدا می کنه و احساس لرزش میده
    یعنی احساس میکنم بالای 70 دیگه زور میزن
    البته سرعت نرمال من 80-90 هست و تا 115تا باهاش رفتم و قطعا تا 120-125 هم میره
    مدتیه موتور 180 پالس هم سوار میشم، در واقع بعد از همین سواری های با 180 فهمیدم موتور 135 خیلی سبکه و لرزش داره
    کلا برای بزرگراه خیلی دلچسب نیست اما شهری تو این رنج بهترینه.
    به نظر شما من حس می کنم اینطوریه یا واقعا لرزش داره و زور میزنه؟
    به نظر شما با لاستیک عوض کردن میشه بهترش کرد؟

حالاً خلاصه کلام:
    من هم به سرم زده اونجر یا پالس 220 بگیرم اصلی ترین هدفم هم اینه که سرعت و نرمی بهتری رو داشته باشم.
    نو هم نمیتونم چون بودجه ندارم

حالا به نظر شما با همین موتور 135 نو بسازم یا عوضش کنم با یه اونجر کارکرده یا پالس 220 کارکرده.
    اونجر 200 یا 220 کدوم بهتره؟
    ممنون میشم قیمت روز رو هم بگید:
    پالس 94 (حداقل و حداکثر) با بیمه
    پالس 220 مدل 93 -92 و 91 و 90 چقدر می ارزن؟ (حداقل و حداکثر)
    اونجر 200 یا 220 مدل 90 و 91 و 92 و 93 (حداقل و حداکثر)
    سلام داداش

خدمتت عرض کنم که بندم همین موتورو دارم و ان شاءالله قصد خرید 220 رو دارم.

اما سبکی؛ با توجه به حجم پایین موتور، طبیعیه که سبک باشه. اگر وزن این موتور مثل 180 بود دیگه راه هم به زور میرفت.
    البته به طور کلی یک عیب البته جزئی محسوب میشه. بنده در سرعت های بالا، مثلا بالای 90 با وجود اینکه وزنم 60 کیلو هست زیاد احساس بدی نداشتم. البته چسبندگی موتور به زمین کم میشه بخاطر سبکیش مخصوصا وقتی تو دست انداز بی افتیم (تو سرعت بالا). خلاصه کلام این موتور تا سرعت 90 تا خیلی مناسبه در حد خودش ولی بیش از این سرعت نه . نه انجین خیلی قویه و نه ایرودینامیکش مناسب سرعت بالای 100 دهِ. البته سوء برداشت نشه. این در مقایسه با مثلا پالس 180 یا هم رده های 180 بود.
    و الا در حد و قیمت خودش انصافا نمره قبولی رو میگیره.

در مورد خشکی که بله. هم سیستم تعلیق(فنر) نرمی لازم رو نداره و هم زین نرمی لازم رو نداره. ولی بنده یک بار مسافت 60 کیلومتری رو تا دهاتمون یه کله رفتم و اصلا احساس خستگی نکردم. ولی به طور کلی از هوندا125 خیلی نرمتره ولی مثلا به اندازه بوکسر 150 نرم نیست ولی بنده نمره قبولی بلکه فراتر از اونم بهش میدم تو بحث نرمی.

لرزش تو کارش نیست. 120 تا برید هیچ لرزشی نداره. البته تکون خوردن موتور بخاطر سبکیش یه بحث دیگست ولی لرزشی که بخاطر انجین باشه نه نداره.
    بنده وقتی بوکسرو رد کردم و اینو خریدمو انداختم تو اتوبان احساس کردم لرزشش بیشتره ولی کمی که گذشت دیگه احساس لرزش نکردم (به جز بعضی مواقع به طور جزئی).

سرعت هم بنده تو کفی بیشتر از 115 نتونستم باهاش برم به هیچ وجه. ولی تو جای شیب دار تا حدود 125 تا هم رفتم. خلاصه فکر کنم تو شیب باشه و باد موافق باشه و همه چی موافق باشه بیشتر از 130 تا نره.

در مورد تعویض موتور هم عرض کنم که 220 موتور بسیار عالی. سخت جون، پر قدرت و... ولی اونجر مثل پالس راه نمیره ها. سنگینه و قدرت مانورشم کمتره. البته نرم تر از پالس هاست.
    220 مدل 93 با کارکرد حدود 16-17 الی 20-21 هزار حدود 4600 الی 5000 میفروشن تا اونجا که دیدم. بنظرم بهترین انتخاب اینه که نه مدل خیلی پایین بگیرید که بعدا دردسر بشه و نه موتوری با کارکرد بالا. مثلا مدل 92 با کارکرد حداکثر 15 هزار تا ایده آله فکر میکنم با حدود 4500 الی 4700 هم گیر بیاد. در کل هر چی کارکرد کمتر، بهتر.
    تو دیوارو نگاه کنید بعضی موارد خیلی خوب قیمت گذاشتن.

3. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستان. در مورد موتور باکسر سوال داشتم.

1) ارزیابی شما در مورد باکسر 150چیه؟

2) با توجه به اختلاف قیمت زیاد بین باکسر150 و باکسر 125 به نظرتون خرید کدوم به صرفه تره؟ راسته که میگن باکسر 125 موتور خوبی نیست و مشکلاتی داره؟

3) تو بازه قیمتی باکسر 150 به نظرتون موتوربهتری هست؟

4) باکسر 150 در مقایسه با طرح هوندا 125 چطوره از نظر ایمنی و کیفیت؟به نظرتون ارزش این همه اختلاف قیمت رو داره؟
    Last edited by mr.ma718; 10-08-2016 at 18:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من اصلا هیچی از موتور بلد نیستم ولی باید یک موتور بخرم
    رفتم سبلان ، از موتور هیرو پلیژر خوشم آمد
    بنظرم برای من که مبتدی هستم خوبه .
    ولی موندم که آیا طرح ویو بگیرم یا هیرو پلیژر .
    اگر ممگنه راهنمایی کنید :
    اگر یه موقع خواستم بفروشم کدوم راحت تر فروش میره ؟
    طرح ویو اگر بخوام بگیرم ایرانی میگیرم ولی هیرو هندی هست و فروشنده خیلی تعریف میکرد ازش. ایرانی طرح ویو بهتره یا هیرو که هندی هست ؟
    خدمات پس از فروش هیرو چطوره ؟ لوازمش پیدا میشه ؟!
    راستش چرخ های کوچکش یه مقدار به سن و سال من نمیخوره ولی خیلی قشنگه برای همین دو دل هستم بین طرح ویو و هیرو .

اگر ممکنه راهنمایی کنید
    متشکرم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام واسه عیب های موتور کسی اطلاعات داره ؟

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

سلام دو تا سوال دارم ...

2) درضمن این TVS ها دو مدل کلاج دار و بدون کلاج داره؟؟ اگه همه بدون کلاج پس اونی که سمت چپ هست ترمز موتوره که بعضیاش داره؟

والا قصد خرید یه موتور بدون کلاج رو دارم...از بین این سه مدل نمیدونم کدومو بگیرم..راهنمایی کنید...
    سلام کسی نبود مارو راهنمایی کنه ؟

داره خودمونی میشه Keyvan99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015
    محل سكونت
    آیت ا... کاشانی

پيش فرض

سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
    من حدود سه میلیون و نیم موتور می خوام بگیرم بوکسر بگیرم یا پالس دست دوم بهتره؟؟؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

2) با توجه به اختلاف قیمت زیاد بین باکسر150 و باکسر 125 به نظرتون خرید کدوم به صرفه تره؟ راسته که میگن باکسر 125 موتور خوبی نیست و مشکلاتی داره؟

4) باکسر 150 در مقایسه با طرح هوندا 125 چطوره از نظر ایمنی و کیفیت؟به نظرتون ارزش این همه اختلاف قیمت رو داره؟
    سلام

1) بنظرم در مورد باکسر همین 7-8 صفحه ی اخیر تاپیک رو بخونید ، بطور کلی موتور بسیار خووب و باکیفیتی هست و ارزش خرید داره

2) من به شخصه تفاوت خاصی توی سواری ندیدم ، فقط چیزی که منو بیشتر به 125 نزدیک میکنه 5 دنده بودنش هست چون من شخصا با موتور چهار دنده زیاد نمیتونم کنار بیام و همین من رو از 150 دور میکنه

3) خیر در این بازه ی قیمتی موتور صفر کیلومتر بهتری نداریم خیالتون راحت

4) قطعا ارزش این اختلاف قیمت رو داره ، از نظر کیفیت به هیچ وجه قابل مقایسه نیستن و همینطور از لحاظ سواری و نرمی و ...

سلام
    طرح ویو اگر بخوام بگیرم ایرانی میگیرم ولی هیرو هندی هست و فروشنده خیلی تعریف میکرد ازش. ایرانی طرح ویو بهتره یا هیرو که هندی هست ؟
    راستش چرخ های کوچکش یه مقدار به سن و سال من نمیخوره ولی خیلی قشنگه برای همین دو دل هستم بین طرح ویو و هیرو .

اگر ممکنه راهنمایی کنید
    متشکرم .
    سلام

طرح ویو یه چیزه ، این هیرو هندی هم یه چیز دیگه

طرح ویو موتور دنده ای هست ، این هیرو در زمره ی موتورهای اسکوتر قرار میگیره که موتور گازی هستن و دنده ندارن

شما طرح ویو رادیسون کویر بگیر ، تا جایی که من میدونم این اسکوترها نزدیک 3700-3800 قیمتشونه که ارزش خرید ندارن با این قیمت به هیچ وجه ،برای فروش هم طرح ویو راحت تر فروش میره البته نه هر طرح ویوی ؛ همون رادیسون کویر رو شما بگیری از همه بهتره

لوازم و خدمات پس از فروش هم دارن ولی سهولت دسترسی خصوصا به لوازمش از طرح ویو ها کمتره

معمولا فروشنده نمیاد از پالس و آپاچی و موتورهای خوش فروش تعریف کنه ، چون میدونه این موتورها روو دستش نمیمونن و راحت فروش میکنن بنابراین اصل تلاشش رو میذاره روی موتورهایی که از نظر فروش ضعیف تر هستن شما خیلی حرفهای فروشنده های موتور رو ملاک قرار نده چون اونها ذینفع هستن و نظراتشون با بی طرفی کامل نیست ( البته با کمال احترام به این قشر )

سلام دو تا سوال دارم ...

تفاوتهاشون از زمین تا آسمونه

تی وی اس تولید کارخونه ای هست که آپاچی رو میزنه ، گلکسی تولیدی مودناس هست که برای حداقل موتوربازهای قدیمی تر یادآور خاطرات خووووب مودناس 110 هست که بهمن 110 خودمون کپی بی کیفیتی از مودناس 110 بود

طرح ویو هم که کپی از ویو هوندای ژاپن هست

تفاوتشون کلا عمده هست ، هم تی وی اس هم طرح ویو 125 هستن گلکسی 130 هست ، تی وی اس پرفروش ترین موتور بازاره تقریبا ولی از لحاظ سواری بخوایم حساب کنیم گلکسی یه چیز دیگست واقعا ،

بله تی وی اس نوع کلاچ دار هم داره و البته نوع فلش خور ! که آهنگ پلی میکنه براتون

بنظر من اگه سواری عالی و شتاب فوق العاده میخواید و موتور باکیفیت و قیمت براتون مهم نیست گلکسی 130 ، اگه سواری خوب و قیمت مناسب و موتور زیبا و خوش ساخت و کیفیت میخواید تی وی اس ، و اگه صرفا یه موتور میخواید که باهاش اینور اونور برید طرح ویو

من حدود سه میلیون و نیم موتور می خوام بگیرم بوکسر بگیرم یا پالس دست دوم بهتره؟؟؟
    سلام

با ای بودجه پالس دست دوم خوب پیدا نمیشه ، باکسر صفر بنظرم بهتر باشه

اگر بودجتون رو یک میلیون افزایش بدین اون موقع پیشنهاد من 135 صفر و 180 کارکرده هستش

- - - Updated - - -

سلام

1) بنظرم در مورد باکسر همین 7-8 صفحه ی اخیر تاپیک رو بخونید ، بطور کلی موتور بسیار خووب و باکیفیتی هست و ارزش خرید داره

2) من به شخصه تفاوت خاصی توی سواری ندیدم ، فقط چیزی که منو بیشتر به 125 نزدیک میکنه 5 دنده بودنش هست چون من شخصا با موتور چهار دنده زیاد نمیتونم کنار بیام و همین من رو از 150 دور میکنه

3) خیر در این بازه ی قیمتی موتور صفر کیلومتر بهتری نداریم خیالتون راحت

4) قطعا ارزش این اختلاف قیمت رو داره ، از نظر کیفیت به هیچ وجه قابل مقایسه نیستن و همینطور از لحاظ سواری و نرمی و ...

سلام

اگر ممکنه راهنمایی کنید
    متشکرم .
    سلام

طرح ویو یه چیزه ، این هیرو هندی هم یه چیز دیگه

طرح ویو موتور دنده ای هست ، این هیرو در زمره ی موتورهای اسکوتر قرار میگیره که موتور گازی هستن و دنده ندارن

شما طرح ویو رادیسون کویر بگیر ، تا جایی که من میدونم این اسکوترها نزدیک 3700-3800 قیمتشونه که ارزش خرید ندارن با این قیمت به هیچ وجه ،برای فروش هم طرح ویو راحت تر فروش میره البته نه هر طرح ویوی ؛ همون رادیسون کویر رو شما بگیری از همه بهتره

لوازم و خدمات پس از فروش هم دارن ولی سهولت دسترسی خصوصا به لوازمش از طرح ویو ها کمتره

معمولا فروشنده نمیاد از پالس و آپاچی و موتورهای خوش فروش تعریف کنه ، چون میدونه این موتورها روو دستش نمیمونن و راحت فروش میکنن بنابراین اصل تلاشش رو میذاره روی موتورهایی که از نظر فروش ضعیف تر هستن شما خیلی حرفهای فروشنده های موتور رو ملاک قرار نده چون اونها ذینفع هستن و نظراتشون با بی طرفی کامل نیست ( البته با کمال احترام به این قشر )

سلام دو تا سوال دارم ...

تفاوتهاشون از زمین تا آسمونه

تی وی اس تولید کارخونه ای هست که آپاچی رو میزنه ، گلکسی تولیدی مودناس هست که برای حداقل موتوربازهای قدیمی تر یادآور خاطرات خووووب مودناس 110 هست که بهمن 110 خودمون کپی بی کیفیتی از مودناس 110 بود

طرح ویو هم که کپی از ویو هوندای ژاپن هست

تفاوتشون کلا عمده هست ، هم تی وی اس هم طرح ویو 125 هستن گلکسی 130 هست ، تی وی اس پرفروش ترین موتور بازاره تقریبا ولی از لحاظ سواری بخوایم حساب کنیم گلکسی یه چیز دیگست واقعا ،

بله تی وی اس نوع کلاچ دار هم داره و البته نوع فلش خور ! که آهنگ پلی میکنه براتون

بنظر من اگه سواری عالی و شتاب فوق العاده میخواید و موتور باکیفیت و قیمت براتون مهم نیست گلکسی 130 ، اگه سواری خوب و قیمت مناسب و موتور زیبا و خوش ساخت و کیفیت میخواید تی وی اس ، و اگه صرفا یه موتور میخواید که باهاش اینور اونور برید طرح ویو

سلام

با ای بودجه پالس دست دوم خوب پیدا نمیشه ، باکسر صفر بنظرم بهتر باشه

اگر بودجتون رو یک میلیون افزایش بدین اون موقع پیشنهاد من 135 صفر و 180 کارکرده هستش

10. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام موتور مزایده ای خوبه بخریم؟ و اینکه بعد خرید مراحل قانونیش چیه باید طی بشه؟ مثلا طرف میگفت یه نامه میدم کلا 15 روز طول میکشه؟ اصلا دنبال چه مدارکی باید برم؟
    2- موتوری که بیمه و همه چیز داره و خلافی هم نداره فقط چون من گواهینامه موتور ندارم اگر بگیرن چجوری میشه در آوردش و چقدر هزینه داره؟

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان میخوام یک موتور دست دوم تا سقف 2 میلیون بخرم.
    بین پیشتاز 150 سی سی مدل 92 و پالس 135 سی سی مدل 90 موندم. به نظرتون کدوم بهتره؟
    Last edited by basketball; 21-09-2016 at 12:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •