تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 98 اولاول ... 3979858687888990919293 ... آخرآخر
نمايش نتايج 881 به 890 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان ببخشید نظرتون راجع به موتور سیکلت های benelli چیه؟ایتالیایی هست؟کسی سوارش شده؟
    این روزا همه ازش تعریف می کنند یه موتور سازی هم رفته بودم طرف میگفت عالیه حالا می خوام نظر دوستان بدونم
    به نظرتون ارزش داره اپاچی 180 مدل 95 که400 کیلومتر راه رفته بفروشم ازین بنلی بخرم؟مدل 250 سی سی تک سیلندر
    اخه کلا دلم زده شده میگن از اول مهر کاربراتوریا پلاک نمیشن و اپاچی میمونه رودستم افت شدید میکنه و ... ممنون میشم دوستان نظراتشون بگن.

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام علیکم

بنده چند وقتی هست پالس 135 گرفتم.
    در ابتدا از راهنمایی های آقا ایزل جان تشکر میکنم

سوالم اینه که پالس 135 با 180 تفاوتشون فقط در قدرت و کشش موتور هست؟ یا در نرمی و ... هم فرق دارند؟
    عزیزان و آقا ایزل اگر تجربیاتتون رو بفرمایید ممنون میشم.
    فرق های 135 با 180 یو جی فور چراغ گرد. البته به جز تفاوت های ظاهری که مشخصه.

تشکر فراوان
    یا علی

اگه نباشه جاش خالی می مونه valas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با سلام

از دوستان کسی هست که هم با CG125 و هم با Boxer 150 موتورسواری کرده باشه؟

چند جا خونده ام که Boxer شتابش کمتر از CG هست.

چرا با این حجم موتور بیشتر باید اینطور باشه؟!

و ضمنا گفته می شه که قدرت خوبی داره.

تا جایی که من می دونم قدرت دو تا کاربرد اصلی داره:

باعث شتاب بیشتر می شه

و یا باعث عملکرد بهتر در سربالایی ها و هنگام دو ترکه سوار شدن می شه.

آیا هیچکدوم اینا درمورد Boxer 150 صادق هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه valas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

با سلام

و یک سوال دیگه.

موتور سیکلت شهاب شکاری 150 چطوره برای مصرف درون شهری؟

منظورم در مقایسه با سی جی 125 و بکسر هست.

کسی داشته؟ اصلا این شکاریها که در حد تریل هم نیستند چه کاربرد خاصی دارند؟

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام

باعث شتاب بیشتر می شه

سلام داداش

بنده موتور قبلیم بوکسر 150 بود. از نظر شتاب تا 60 کیلومتر خوب میره. البته نسبت به 125 های سالم بهتر نیست. 125 شتابش بیشتره. از نظر تاپ اسپید (سرعت نهایی) جالب نیست. 80 به بالا فشارش زیاد میشه. بنده حدود 100 تا باهاش رفتم البته کمی شیب هم داشت مسیر ولی فشار تقریباً در حد انفجار
    نسبت به هوندا 125 چندتا مزیت داره:
    *ظاهر بهتر و با ابهت تری داره
    *لاستیک های پهن تری داره که البته زیر پای بنده که لیز خوردنش ملس بود
    البته این بستگی به نوع ترمز گرفتن داره، چون 125 و بوکسر سبک وزن هستند، اگر ترمز عقب کمی شدید گرفته بشه سریع لیز میخورن.
    *خیلی نرم تره اما چون زینش صافه مثل 125 ها، در روندن طولانی مدت (یعنی یک مسیر طولانی مثلا بالای 20-30 کیلومتر) باعث کمی کمر درد میشه. بر عکس پالس که زینش اصلا کمر درد نمیاره بخاطر طراحی ارگونومیکِ زین.
    *از نظر قدرت هم نمیدونم چی بگم! بنده سه ترک باهاش میرفتم نه اینکه کم بیاره ولی اصلا جالب نمیرفت. البته فکر نکنید که کم میاره ها. ولی 60-70 تا زور میزد میرفت! الان پالس 135 دارم چند شب پیش تو کفی تو تونل رسالت سه ترک که دو تا ترکمم وزنشون بالا بود عین هلو 90 تا میرفت.
    از نظر هندلینگ هم فرق چندانی با 125 ها نداره.
    اما از نظر صدا که مهمترین فرقش نسبت به 125 ها بنظر بنده اینه که صداش خیلی کمتر و خوش تره.

موفق باشید.
    یا علی

6. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام محضر دوستان عزیز مخصوصا آقا ایزل

یه سوال داشتم از عزیزانی که 220 روندن مخصوصا آقا ایزل

البته بیشتر سوالم یه مقایسه ست با 135. البته این دوتا موتور که اصلا قابلس قیاس نیستند ولی منظورم اینه که میخوام بدونم اختلافشون چقدره؟ یعنی آیا می ارزه دوباره هزینه ای بیشتر کنم و 135 رو که در حد هست بدن و 220 با کارکرد بیشتر بگیرم؟
    برا پیک هم میخوام. خیلی از 220 خوشم میاد.
    عزیزان لطفا درباره تجربه روندن 220 مطالبی بفرمایید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان ببخشید نظرتون راجع به موتور سیکلت های benelli چیه؟ایتالیایی هست؟کسی سوارش شده؟
    این روزا همه ازش تعریف می کنند یه موتور سازی هم رفته بودم طرف میگفت عالیه حالا می خوام نظر دوستان بدونم
    به نظرتون ارزش داره اپاچی 180 مدل 95 که400 کیلومتر راه رفته بفروشم ازین بنلی بخرم؟مدل 250 سی سی تک سیلندر
    اخه کلا دلم زده شده میگن از اول مهر کاربراتوریا پلاک نمیشن و اپاچی میمونه رودستم افت شدید میکنه و ... ممنون میشم دوستان نظراتشون بگن.
    سلام یه سری به صفحه بنلی تو اینستاگرام بزن دوستانی که خریدن و تجربه سوارشدن شو دارم اونجا زیاده

فرستاده شده از SM-A710Fِ من با Tapatalk

9. این کاربر از rasoul.karamimeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام علیکم

بنده چند وقتی هست پالس 135 گرفتم.
    در ابتدا از راهنمایی های آقا ایزل جان تشکر میکنم

سوالم اینه که پالس 135 با 180 تفاوتشون فقط در قدرت و کشش موتور هست؟ یا در نرمی و ... هم فرق دارند؟
    عزیزان و آقا ایزل اگر تجربیاتتون رو بفرمایید ممنون میشم.
    فرق های 135 با 180 یو جی فور چراغ گرد. البته به جز تفاوت های ظاهری که مشخصه.

تشکر فراوان
    یا علی
    سلام محضر دوستان عزیز مخصوصا آقا ایزل

یه سوال داشتم از عزیزانی که 220 روندن مخصوصا آقا ایزل

البته بیشتر سوالم یه مقایسه ست با 135. البته این دوتا موتور که اصلا قابلس قیاس نیستند ولی منظورم اینه که میخوام بدونم اختلافشون چقدره؟ یعنی آیا می ارزه دوباره هزینه ای بیشتر کنم و 135 رو که در حد هست بدن و 220 با کارکرد بیشتر بگیرم؟
    برا پیک هم میخوام. خیلی از 220 خوشم میاد.
    عزیزان لطفا درباره تجربه روندن 220 مطالبی بفرمایید.
    سلام
    اول اینکه مبارک باشه

در مورد 180 و 135 نرمی موتورها تفاوت داره باهم ، 180 زیر راحت تری داره و کمک و فنرهای بهتری داره و نرم تر هست از 135

در مورد قدرت و کشش هم من با135 پا به پای 180 یو جی فور که برای دوستم بود برای تست توی کفی راه رفتم و حتی گرفتمش با وجود اینکه موتور اون کاتالیزور هم دستکاری شده بود ! ولی خب توی سربالایی یا وزن بالاتر مثلا وقتی دوترک بخواید راه برید مشخصا کم میاره از 180

در مورد 220 ؛ پالس 220 یه وجه تمایز بزرگ داره با سایر موتورا ، اونم اینکه فلاپ فرمون ثابته مثل موتورهای ریس ، و همین موضوع اوایل کار کمی اذیت کننده هست برای ماهایی که به چرخش کل فرمون عادت داریم ، نکته ی بعدی اینکه پالس 220 موتور محبوبی نیست و بازار خوبی هم برای فروش نداره ، و برای پیک هم به درد نمیخوره چون قدرت مانورش پایینه بخاطر جثه ی بزرگش ، اما موتور بسیار نرم و پرقدرتی هست و برای سواری شخصی و چنانچه قصد تعویض بزودی رو نداشته باشید موتور خوبیه ، ولی در کل من یو جی فور 180 رو به 220 ترجیح میدم

11. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام

باعث شتاب بیشتر می شه

سلام

بله

بوکسر شتابش کمتر هست بخاطر وزنش و اینکه کلا این موتور برای اوج گرفتن و پرواز کردن ساخته نشده ، البته 125 هم برای اینکار ساخته نشده ولی خب ایرونی جماعت رو نمیشه کاریش کرد در این موارد ، ولی خب قدرتش بیشتر هست بخاطر حجم موتور بیشتر و تکنولوژی ساخت جدید ترش

13. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اول اینکه مبارک باشه

در مورد 180 و 135 نرمی موتورها تفاوت داره باهم ، 180 زیر راحت تری داره و کمک و فنرهای بهتری داره و نرم تر هست از 135

در مورد قدرت و کشش هم من با135 پا به پای 180 یو جی فور که برای دوستم بود برای تست توی کفی راه رفتم و حتی گرفتمش با وجود اینکه موتور اون کاتالیزور هم دستکاری شده بود ! ولی خب توی سربالایی یا وزن بالاتر مثلا وقتی دوترک بخواید راه برید مشخصا کم میاره از 180

در مورد 220 ؛ پالس 220 یه وجه تمایز بزرگ داره با سایر موتورا ، اونم اینکه فلاپ فرمون ثابته مثل موتورهای ریس ، و همین موضوع اوایل کار کمی اذیت کننده هست برای ماهایی که به چرخش کل فرمون عادت داریم ، نکته ی بعدی اینکه پالس 220 موتور محبوبی نیست و بازار خوبی هم برای فروش نداره ، و برای پیک هم به درد نمیخوره چون قدرت مانورش پایینه بخاطر جثه ی بزرگش ، اما موتور بسیار نرم و پرقدرتی هست و برای سواری شخصی و چنانچه قصد تعویض بزودی رو نداشته باشید موتور خوبیه ، ولی در کل من یو جی فور 180 رو به 220 ترجیح میدم
    سلام

آقا ایزل جان خیلی آقایید.
    خدا خیرت بده.

عرض کنم که جثه 220 که فرقی با 180 نداره! فقط فلاپ های جلوش هست که ارتباطی با مانور در ترافیک نداره درسته؟ فقط میمونه اگزوزه بزرگش که آدم کمی بیشتر مراقب باشه اونم حله.

بنده 135 رو یکی دو ماهی هست گرفتم و راضی ام هستم اما تقریبا خشکه و قدرتش هم خیلی بالا نیست. البته انصافا خوب میره نسبت به حجمش.
    خلاصه یه موتور قوی و جون دار و ایمن تر( چون ترمز های عقبِ 135 تعطیله و وزنشم سبکه در سرعت بالا احساس امنیت آدم نمیکنه و لیز خوردنش هم سریع تره) میخوام.
    چند نفر.از موتور بازای نظام آبادی! گفتن 220 لشه.
    راست گفتن؟!

خلاصه کلام از 220 خیلی خوشم میاد و میخوام این تعویض دیگه آخرین تعویضم باشه و یه موتور که بی دردسر 3 سال برام کار کنه.

بازم ممنون میشم بیشتر نظرتون رو درباره این 220 بفرمایید.

راستی، شما 150 ان اس نروندید بببنید چطوره؟ تعریفش رو زیاد شنیدم.

یا علی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •