تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 98 اولاول ... 54551525354555657585965 ... آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

اساتید من دنباله یه موتورم که هم یاد بگیرم هم بشه استفاده کنم ( جفات نباشه زیاد پلیز )
    چیزی که گواهینامه لازم نداشته باشه سراغ دارید؟ ا اینا که چرخاشون کوچیکه ولی هم سایزه موتورن اینا؟
    بعد میگم اصلا چک میکنن این گواهینامه موتور اینا رو؟
    Last edited by DaRiOuShJh; 09-07-2013 at 21:21.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اخوی از لحاظ قانونی بخوایم پیش بریم ؛ کلا رانندگی با هر وسیله ی نقلیه ی موتوری نیازمند گواهینامه هست امـــا :

در مورد موتورهای پاکشتی یا موتورهای گازی ( یعنی دنده ای نباشن ) قانون میگه گواهینامه نیازه ، و سن لازم برای گواهینامه اش هم 15 سال هست ( که حداقل از سن شما یه 30 سالی کمتره کمه کمش ) اما خب من یکی که ندیدم کسی به این تیپ موتورها به خاطر گواهینامه ایراد بگیره ؛ البته بحث اسناد مالکیت موتور و بیمه و نیز کلاه ایمنی الزامی هست

یه سرچی راجع به موتورهای پاکشتی بکنی بد نیست ...

آخر فروم باز alone one's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رفقا من میخوام موتور بگیرم،حدود 2 تا 2.5
    از این هونداها خوشم نمیاد،فک کنم بشه از این طرح ویوها خرید،درسته؟
    من زیاد وارد نیستم،ویو اصل هنوزم هست؟چنده؟
    چه شرکتایی کپی () ویو رو دارن میزنن؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

رفقا من میخوام موتور بگیرم،حدود 2 تا 2.5
    از این هونداها خوشم نمیاد،فک کنم بشه از این طرح ویوها خرید،درسته؟
    من زیاد وارد نیستم،ویو اصل هنوزم هست؟چنده؟
    چه شرکتایی کپی () ویو رو دارن میزنن؟
    سلام /

بله میتونید طرح ویو یا درست تر " کاب " خریداری کنید /

تولیدات مختلفی داره طرح ویو ها : پیشرو ، کویر ، کبیر ، ایران دوچرخ ، احمد ! ، هیرمن و ...

بهترین طرح ویو ها رو شرکت کویرموتور ( و نه کبیر موتور ) در ایران تولید میکنه ، ( شرکتی که نمایندگی مگلی و هیوسانگ رو هم داره )

رادیسون و رکورد دو محصول کاب کویر هستن که البته رادیسون به نسبت کویر هم گرونتر هست و هم با کیفیت تر و نزدیک ترین گزینه به ویو های ژاپنی هست /

ویو اصل هنوزم هست ، ولی قیمتش خیلی بالاست و شاید با این بودجه ای که دارید نتونید حتی ویو مدل 83 خریداری کنید ، در صورتیکه میتونید طرح ویو مدل بالا و یا حتی شاید صفر خریداری کنید /
    +
    آپاچی 160 سی سی مدل پایین ( 88 مثلا ) هم میتونید بهش فکر کنید با این بودجه ، یا پالس 135 /

5. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

اخوی از لحاظ قانونی بخوایم پیش بریم ؛ کلا رانندگی با هر وسیله ی نقلیه ی موتوری نیازمند گواهینامه هست امـــا :

در مورد موتورهای پاکشتی یا موتورهای گازی ( یعنی دنده ای نباشن ) قانون میگه گواهینامه نیازه ، و سن لازم برای گواهینامه اش هم 15 سال هست ( که حداقل از سن شما یه 30 سالی کمتره کمه کمش ) اما خب من یکی که ندیدم کسی به این تیپ موتورها به خاطر گواهینامه ایراد بگیره ؛ البته بحث اسناد مالکیت موتور و بیمه و نیز کلاه ایمنی الزامی هست

یه سرچی راجع به موتورهای پاکشتی بکنی بد نیست ...
    ممنون برادر
    بابا اون قدر ها هم پیر نشدم ها اوله چل چلیمه
    هااا آره از اینا دیده بودم:

قیمته اینا در چه حدوده؟ بعد راه هم میره یا باید حل بدیم با پا پارو!×! بزنیم؟
    مالکیت ایناش حالا مشکل نداره آدم میخواد بخره دیگه منتها اینطور که شندیم آزمون عملی گواهینامه موتور یه نمه خفنه برای اون گفتم
    راستی اینا چی ریختی خونده میشه اسمشون؟ pa keshti؟ از اینا که رو آب راه میره؟@×!

سلام /

تولیدات مختلفی داره طرح ویو ها : پیشرو ، کویر ، کبیر ، ایران دوچرخ ، احمد ! ، هیرمن و ...

بهترین طرح ویو ها رو شرکت کویرموتور ( و نه کبیر موتور ) در ایران تولید میکنه ، ( شرکتی که نمایندگی مگلی و هیوسانگ رو هم داره )

رادیسون و رکورد دو محصول کاب کویر هستن که البته رادیسون به نسبت کویر هم گرونتر هست و هم با کیفیت تر و نزدیک ترین گزینه به ویو های ژاپنی هست /

ویو اصل هنوزم هست ، ولی قیمتش خیلی بالاست و شاید با این بودجه ای که دارید نتونید حتی ویو مدل 83 خریداری کنید ، در صورتیکه میتونید طرح ویو مدل بالا و یا حتی شاید صفر خریداری کنید /
    +
    آپاچی 160 سی سی مدل پایین ( 88 مثلا ) هم میتونید بهش فکر کنید با این بودجه ، یا پالس 135 /
    هاا از این طرح ویو ها هم سوار شدم یه بار خیلی خوب و نرم بودن دنده منده هم که تعطیل
    تو تهران مرکزش همون گمرکه؟ اونجا اکثرا نو دارن یه نمه هم بچپون بچپونه

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

اینو الان دیدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گواهینامه که نمیخواد؟ میخواد؟

موتورسیکلت پرواز100 اسكوتر
    [اسکوتر100]
    2,350,000تومان
    بهترين موتورسيكلت براي كساني كه دوست دارند به راحتي موتورسيكلت فقط با گاز دادن حركت كند و دنده و كلاج ندارد و براي مسير هاي نزديك درون شهري خيلي مناسب و سواري آن خيلي راحت و آسان است*
    تيپ مو تورسيكلت:(تك سيلندر 4 زمانه هوا خنك)
    سيستم استارت موتورسيكلت :(هندلي)
    گيربكس موتورسيكلت:(كلاج اتو ماتيك)
    حجم باك موتورسيكلت :(5 ليتر)
    وزن موتورسيكلت :(95 كيلو گرم)
    ولتاژ موتورسيكلت :(سي دي آي 12 ولت)
    ترمزموتورسيكلت :(كاسه اي )
    رنگ موتورسيكلت : (قرمز-مشكي-آبي-نقره اي)
    ساخت شركت: نيرو موتور
    *با سفارش از سایت بازارموتور با بهترین قیمت و بیشترین سرعت و بالاترین امنیت (سند و مدارک معتبر و لوازم اصلی) خرید کنید و تحویل بگیرید*

2,350,000تومان

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوتا پست اومد،شرمنده!
    Last edited by alone one; 10-07-2013 at 15:54.

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام /

+
    دادا این رادیسون تیپ های مختلفی که زده (البته هرکدوم تو رنج خودش)باهم فرقی نمیکنن که؟فقط ظاهرش متفاوته دیگه نه؟
    بین رکورد با رادیسون چقد فرق قیمت هست؟
    پیشرو درمقایسه با اینا چطوره؟
    مسئله دیگه ایم که هست من واسه مدت طولانی ای نمیخوام،کدوم راحتر و با افت قیمت کمتر فروش میره؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون برادر
    بابا اون قدر ها هم پیر نشدم ها اوله چل چلیمه
    هااا آره از اینا دیده بودم:

قیمته اینا در چه حدوده؟ بعد راه هم میره یا باید حل بدیم با پا پارو!×! بزنیم؟
    مالکیت ایناش حالا مشکل نداره آدم میخواد بخره دیگه منتها اینطور که شندیم آزمون عملی گواهینامه موتور یه نمه خفنه برای اون گفتم
    راستی اینا چی ریختی خونده میشه اسمشون؟ pa keshti؟ از اینا که رو آب راه میره؟@×!

هاا از این طرح ویو ها هم سوار شدم یه بار خیلی خوب و نرم بودن دنده منده هم که تعطیل
    تو تهران مرکزش همون گمرکه؟ اونجا اکثرا نو دارن یه نمه هم بچپون بچپونه

همون تلفظی که نوشتی درسته

برای تردد در شهر هم گزینه های خوبی هستن ، به شرطی که توقع راهی که مثلا پالس و آپاچی میرن رو از این سری از موتور ها نداشته باشید

قیمتش هم الان تقریبا تو همون مایه هایی هست که نوشتی ، طرح ویو ها دنده داره ولی کلاچشون اتوماتیک هست و در واقع با فشار آوردن روی پدال دنده ، کلاچ شروع به عمل میکنه /

توی تهران علاوه بر گمرک ، خ 17 شهریور ( شهباز سابق ) و خ سبلان بورس فروش موتورسیکلت هست که متاسفانه خیلی جالب هم نیستن
    اینو الان دیدم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گواهینامه که نمیخواد؟ میخواد؟

موتورسیکلت پرواز100 اسكوتر
    [اسکوتر100]
    2,350,000تومان
    بهترين موتورسيكلت براي كساني كه دوست دارند به راحتي موتورسيكلت فقط با گاز دادن حركت كند و دنده و كلاج ندارد و براي مسير هاي نزديك درون شهري خيلي مناسب و سواري آن خيلي راحت و آسان است*
    تيپ مو تورسيكلت:(تك سيلندر 4 زمانه هوا خنك)
    سيستم استارت موتورسيكلت :(هندلي)
    گيربكس موتورسيكلت:(كلاج اتو ماتيك)
    حجم باك موتورسيكلت :(5 ليتر)
    وزن موتورسيكلت :(95 كيلو گرم)
    ولتاژ موتورسيكلت :(سي دي آي 12 ولت)
    ترمزموتورسيكلت :(كاسه اي )
    رنگ موتورسيكلت : (قرمز-مشكي-آبي-نقره اي)
    ساخت شركت: نيرو موتور
    *با سفارش از سایت بازارموتور با بهترین قیمت و بیشترین سرعت و بالاترین امنیت (سند و مدارک معتبر و لوازم اصلی) خرید کنید و تحویل بگیرید*

2,350,000تومان
    این سری پرواز تاجایی که خاطرم میاد تولیدی شرکت پیشرو هست و به اسم پیشرو پرواز معروفن ، در کل گزینه ی خوبی هستن اما خب با این قیمت که چه عرض کنم ، با 1500 میشه 125 صفر خرید که البته برای شما مشکل هست بدون گواهینامه ؛

منتها تولیدات پیشرو خدمات پس از فروش نسبتا خوبی دارن از لحاظ پیدا شدن لوازم یدکی و مشکلی از این بابت نیست /

دادا این رادیسون تیپ های مختلفی که زده (البته هرکدوم تو رنج خودش)باهم فرقی نمیکنن که؟فقط ظاهرش متفاوته دیگه نه؟
    بین رکورد با رادیسون چقد فرق قیمت هست؟
    پیشرو درمقایسه با اینا چطوره؟
    مسئله دیگه ایم که هست من واسه مدت طولانی ای نمیخوام،کدوم راحتر و با افت قیمت کمتر فروش میره؟
    از لحاظ موتوری که فرقی ندارن ، شاید عمده ترین تفاوتشون مربوط به سیستم ترمزهاشون باشه ( البته شاید ) که خیلی فاکتور متفاوتی از همدیگه نیست ؛ در مورد افت قیمت هم به نظرم همین تولیدات کویر به خصوص رادیسون افت قیمت کمتری دارن به علت اینکه موتورهای خوبی از کار دراومدن از لحاظ کیفیت و به هیچ وجه قابل مقایسه با باقی طرح ویو ها نیستن /

11. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

همون تلفظی که نوشتی درسته

برای تردد در شهر هم گزینه های خوبی هستن ، به شرطی که توقع راهی که مثلا پالس و آپاچی میرن رو از این سری از موتور ها نداشته باشید

قیمتش هم الان تقریبا تو همون مایه هایی هست که نوشتی ، طرح ویو ها دنده داره ولی کلاچشون اتوماتیک هست و در واقع با فشار آوردن روی پدال دنده ، کلاچ شروع به عمل میکنه /

توی تهران علاوه بر گمرک ، خ 17 شهریور ( شهباز سابق ) و خ سبلان بورس فروش موتورسیکلت هست که متاسفانه خیلی جالب هم نیستن
    دمت گرم برادر
    والا توقع که چیز خیلی خاصی ندارم ولی مثلا در این حد هست که بشه باهاشون اتوبان هم رفت (راه میره یعنی یا همش مجبوره آدم از کوچه و خیابون بندازه؟) نه راهه زیاد ها در حده مثلا کم و شهری دیگه ( مثلا توحید تا پارک وی - اتوبان چمران) و اینکه خیلی بچه بازی که نیستن ( به سن و سال اینا میخوره دیگه؟ )
    بعد تا چند کیلو اینا راه میرن
    یه انجمن دیگه البته پستش زیر خاکی بود نوشته بود اینا چون خیلی هاشون قاچاق وارد میشه و ... کارت و سند درست حسابی ندارن و پلیس بگیره دیگه برای همیشه رفته و ...؟ این حرفا چقدر صحت داره برادر؟

شرمنده سوال پیچ کردم ولی در مورد مقدار مصرفش که این 5 لیتر رو چقدر میسوزونه اینا هم یه توضیحه حدودی بدی دیگه خیلی میترکونی

والا کارکرده گیر بیارم که خیلی بهتره ولی نمیدونم هست اصلا یا نه نوشم سالی یه بار دیدم اینور اونور چه برسه کار کردش اینا
    مدله دیگه ای هم ندیدم همچین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •