تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 98 اولاول ... 41011121314151617182464 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

داره خودمونی میشه aminit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    چند وقتيه ميخام يه آپاچي180 بخرم
    ولي ديوونه موتور سنگينم
    لطفا راهنمايي كنيد : با توجه به اينكه موتور سنگين غير مجازه و محدوديت داره و با توجه به اينكه با خريد آپاچي ديگه پولش بر نمي گرده.
    كدومشو پيشنهاد ميكنيد؟

2. 2 کاربر از aminit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چکیده نظر خودتون در مورد این موتور برام مهمه؟ اگه زحمت نیست.
    سلام
    زحمت فقط سرچ در انجمن بود :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینها نظرات بنده هست . می تونه صحت داشته باشه یا خیر . من تضمینی در این مورد ندارم .
    سلام دوستان
    چند وقتيه ميخام يه آپاچي180 بخرم
    ولي ديوونه موتور سنگينم
    لطفا راهنمايي كنيد : با توجه به اينكه موتور سنگين غير مجازه و محدوديت داره و با توجه به اينكه با خريد آپاچي ديگه پولش بر نمي گرده.
    كدومشو پيشنهاد ميكنيد؟
    چرا پول آپاچی بر نمی گرده . چون موتور با تکثیر بالا در خیابونه . مشتری دست دوم هم زیاد داره و ضرر پولش کمتر از خرید موتورهای کم متقاضیست - چیزی که من از سیستم بازار ایران تابحال فهمیدم -
    با اینهمه بستگی به کاربری شما داره چی بخرید . کسی غیر خوده شخص شما نمی تونه این سووال رو جواب بده

4. 2 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

چرا پول آپاچی بر نمی گرده . چون موتور با تکثیر بالا در خیابونه . مشتری دست دوم هم زیاد داره و ضرر پولش کمتر از خرید موتورهای کم متقاضیست - چیزی که من از سیستم بازار ایران تابحال فهمیدم -
    با اینهمه بستگی به کاربری شما داره چی بخرید . کسی غیر خوده شخص شما نمی تونه این سووال رو جواب بده[/QUOTE]
    من يه رايكا125 دارم و خيلي دوستش دارمواقعا عاليه!!!
    توي شهر هر كاري دارم با اون ميرم بيرون
    اما يه موتور ميخاستم كه باهاش حال كنم. با شتابش با قيافش با صداش و....
    سوال:قيمت آپاچي ازكارخانه با بازار آزاد چه فرقي داره و چنده؟
    به نظر شما تقريبا با چقدر ضرر ميشه فروختش؟
    باتشكر از پاسخ شما

6. این کاربر از aminit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با اینهمه بستگی به کاربری شما داره چی بخرید . کسی غیر خوده شخص شما نمی تونه این سووال رو جواب بده
    من يه رايكا125 دارم و خيلي دوستش دارمواقعا عاليه!!!
    توي شهر هر كاري دارم با اون ميرم بيرون
    اما يه موتور ميخاستم كه باهاش حال كنم. با شتابش با قيافش با صداش و....
    سوال:قيمت آپاچي ازكارخانه با بازار آزاد چه فرقي داره و چنده؟
    به نظر شما تقريبا با چقدر ضرر ميشه فروختش؟
    باتشكر از پاسخ شما
    [/QUOTE]موتورسیکلت دست دوم در بازار ایران قیمت نداره . حتی سیستم فروش و معامله هم نداره . تصادفی-توافقی هست . یکوقت موتوربنام ایکس که خیلی خوب مونده ارزون تر از همون مدل دو تا خیابون پایین تر که ممکنه تصادفی هم باشه فروخته بشه .
    پس اگر الان خیالتون جمع بابت خرید نیست زیاد رو شانس فروش دست دم با ضرر کم حساب نکنید و اصلا از ابتدا نخرید !

این موتورهایی که تو ارنج پولسار و آپاچی هستند با اختلاف نزدیکی شتاب مشترکی دارند . بخاطر دور موتور و حجم سوخت و کمی تفاوت تکنولوژی یکیشون مثلا 20 کیلومتر نهایتا سریعتر از دیگری می شه
    برای موتورسیکلت با شتاب متوسط به بالا باید حداقل 7-8 میلیون تومان سرمایه داشته باشید.
    آپاچی و پولسار هم بدلیل اشباع هر قدرم بنظر شما "خوش قیافه" یا بقول من "خوش استایل" باشند زیادی تکراری شدن . دست هر کسی می بینید . پشتش کلنگ کارگری می ذارن و جلوش طلق بزرگ
    فکرشو بکن سر چهارراه پهلوی کسی با موتورمشابه خودت باایستی که مایه شرمساریت بشه ! برای من از این اتفاقات افتاده بهمین خاطر ترجیح می دم قاطر سوار شم ولی "تَک" سوار خیابون باشم
    پس پیشنهاد می کنم زیاد به قیافه این موتورهای ضعیف ایران اهمیت ندید . از کیفیتش خوشتون اومد کفایت می کنه

8. 4 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

با اين حرفت كه ايراني ها تو نگه داري موتور بي اهميت هستند و پشتش بيل و كلنگ ميزارن كاملا موافقم
    ببخشيد فضوليه خودتون چي سوار ميشيد؟
    در ضمن اگر قيمت آپاچي مدل90 رو داريد ممنون ميشم.

10. این کاربر از aminit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قیمت دقیق ندارم .ظاهرا همون حدودای 2 میلیون و اندی هست . مثلا 2100 . زنگ بزنید از "فروشگاه مرکزی" سووال کنید .
    چون حتی نمایندگیها نرخهای مختلف می گند .
    موتور فعلیه من تو تاپیک "عکس موتورسیکلت اعضا .." معرفی شده . شما هم خواستید عکس موتور فعلیتون رو می تونید اونجا برای بقیه بگذارید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheildolatabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اساتید گرامی،
    با سلام و احترام، با بودجه زیر 1/000/000 تومن، تریل سبک (مثلا در حد 125 و 150 و ..) برای تردد شهری چی پیشنهاد میدید؟

مننون از توجه شما

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

اساتید گرامی،
    با سلام و احترام، با بودجه زیر 1/000/000 تومن، تریل سبک (مثلا در حد 125 و 150 و ..) برای تردد شهری چی پیشنهاد میدید؟

مننون از توجه شما

تو اين قيمت چيز خوبي گيرت نمياد.كلا تريل تو ايران اوضاع جالبي نداره خيلي بي كيفيت هستند و خيلي زود لش ميشن
    فقط تريل " روان RV " خوبه و ميشه بهش نگاه كرد كه اونم صفرش حدود يك و هفتصد قيمت داره. پيشنهاد ميكنم يه كفي بخري بهتره

14. این کاربر از aminit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheildolatabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تو اين قيمت چيز خوبي گيرت نمياد.كلا تريل تو ايران اوضاع جالبي نداره خيلي بي كيفيت هستند و خيلي زود لش ميشن
    فقط تريل " روان RV " خوبه و ميشه بهش نگاه كرد كه اونم صفرش حدود يك و هفتصد قيمت داره. پيشنهاد ميكنم يه كفي بخري بهتره
    ممنون دوست عزیز. کاملا حرفتو قبول دارم. آخه داستن اینه که ماشین دارم ولی برا رفت و آمد به محل کارم (تهران - روزی 40km داخل شهر) می خوام موتور بگیرم جوری که فقط کارم رو راه بندازه. چون قد و قوارمون خارج از استاندارده (قد 1/90 در حد ابعاد بچه غول!) موتور کفی اصلا به کارم نمیاد، .یه چیزی می خوام قد بلند باشه و به قد و قواره ما بخوره! وگرنه که می دونم برای موتور سواری حرفه ای که با این پولا لاستیک موتورم نمیشه خرید
    ارادتمند
    Last edited by soheildolatabadi; 08-04-2011 at 23:34.

تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من هم قدو قواره شما رو دارم. كه روي 125 خيلي ضايعه رفيقام هم بهم ميگن ولي بخاطر بي دردسري كه موتورم داره و كم خرجه
    حاضر نيستم عوضش كنم .
    براي شما احسان150 رو پيشنهادميكنم . چون يه كم حالت گلگير جلوي پرشي داره و به تريل شباهت داره و ترمز جلوش ديسكيه
    ولي بازم تو كيفيتش شك دارم كه اگر اساتيد در اين مورد نظر بدن خيلي بهتره

17. 2 کاربر از aminit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •