تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی در مورد پزشک قلب و مشکلات قلبی احتمالا شدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض راهنمایی در مورد پزشک قلب و مشکلات قلبی احتمالا شدید

سلام
    چند شب پیش حدودای ساعت 3 صبح با علایمی مثل لرزش شدید و تعریق و تب بالا(39.5 تا 41)از خواب بلند شدم از اونجایی که دیابت نوع 1 دارم فورا قندم رو گرفتم که پایین نباشه حدودای 200 بود چون علایم شبیه افت قندخون بود با دستگاه دیگه ای هم تست کردم که همون 200 رو نشون داد فورا فشارخون گرفتم که 15/8 بود و ضربانم 120 بعد 5 دقیقه یا بیشتر مجدد تکرار کردم 16/8 و ضربانم 160 شده بود.و تبم هم مدام بالاتر می رفت و سرگیجه و سردرد و تعریق شدید هم داشتم.یه قرص استامینوفن خوردم و بعد حدود 90 دقیقه تبم کاملا قطع شده بود و فشارم هم 12/8 و ضربانم رو 110 بود و خوابیدم.فردا صبح هیچ اثری از مریضی و بیحالی و فشار بالا و ....... نداشتم این ادامه داشت تا حدود 1 هفته بعد یعنی امروز صبح که وقتی از خواب بلند شدم درد شدیدی در پشتم و قفسه سینه داشتم به طوری که نفسم بند میومد و درد به سمت گلو و گردنم میومد (یه حالتی مثل وقتی که بغز دارید ولی 10 برابر شدیدتر) و با تغییر وضعیت اصلا حالم خوب نمی شد خلاصه بعد یه دو ساعتی این درده کمتر شد ولی هنوزم خفیف ادامه داره یه مقدار سرفه خشک هم دارم.

این رو هم اضافه کنم که مشکل قلبی تا امروز نداشتم و همیشه فشارم بین 10/7 و 12/7 متغیر بوده و هیچ وقت اینطوری نشده بودم.یک بار حدود 3 ماه پیش یک پزشک از هر دو دست من فشار گرفت و گفت که فشار سمت چپ بدن شما 12 هست و سمت راست 15.و قرص فلووکسامین 50 و آسپیرین تجویز کرد بهعلاوه آمپول ویتامین ب.من چون به نظرم آدم عجیبی میومد و ایشون متخصص داخلی بود مصرف نکردم چون فلووکسامین برای افسردگیه نه چیز دیگه و من خدا رو شکر هرچیزی هستم جز افسرده.

دوستان متاسفانه از نظر مالی هم مشکل دارم و نمی تونم برم جایی که ویزیت ها 30 ت هست و نمی دونم اکو قلب 500 ت و...... .اگر میشه در تهران دکتر قلبی رو معرفی کنید که دفترچه خدمات درمانی قبول کنه و ترجیحا در بیمارستانی باشه که همه کار ها مثل نوارقلب و اکو و ....... در خود بیمارستان یا .... با دفترچه قابل انجام باشه.

یه عالم تشکر به خاطر اینکه متن طولانی من رو خوندید و راهنماییم می کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

بچه ها اگر بیمارستان تحت پوش بیمه خدمات درمانی که متخصص قلب هم داره میشناسید و ترجیحا نزدیک غرب تهران هست لطفا زودتر معرفی کنید که بتونم فردا برم معاینه شم.

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز..با این علائمی که دارید....و با توجه به نوسانی که داره این علائم باید سریعتر به پزشک مراجعه کنید...

به طور مثال می تونم بیمارستان لولاگر رو بهتون معرفی کنم...هم متخصص قلب داره ...هم اکو و نوار قلب.....بیمارستان میلاد هم هست....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوست عزیز..با این علائمی که دارید....و با توجه به نوسانی که داره این علائم باید سریعتر به پزشک مراجعه کنید...

به طور مثال می تونم بیمارستان لولاگر رو بهتون معرفی کنم...هم متخصص قلب داره ...هم اکو و نوار قلب.....بیمارستان میلاد هم هست....
    خیلی ممنونم از راهنماییتون/

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •