تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: چند سوال یک مبتدی در مورد iPhone

آخر فروم باز yas_6969's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آماج

پيش فرض

فکر نکنم bootloader ها را لازو داشته باشی اون برای موقعی که یادت رفته تیک آنلاک و بزنی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خبر خوب

بالاخره گوشی بعد از روزها و ساعت ها کار و تلاش بی وقفه jailbreak / unlock شد!
    بوسیله ی redsn0w آنلاکش کردم. به bootloader هم نیاز داشت. در ضمن حتما قبل از استفاده از redsn0w ،باید گوشی رو نرم افزار itunes بشناسه.

خبر بد

گوشی، ID Caller ها رو نمی شناسه. تو یه آموزش خوندم که باید بوسیله ی اینترنت Wireless چند تا پکیج دانلد کنم و همینطور در itunes ثبت نام و یه نرم افزار رایگان دانلد و بوسیله ی itunes ، سینسش کنم تو گوشی. فعلا که به وایرلس دسترسی ندارم.

ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید که در این مرحله من برای اجرای نرم افزارهای کرک شده و همین طور اصلاح id caller ها و بقیه ی مشکلاتی که ازشون خبر ندارم! چی کار باید کنم؟ حتما باید برای دانلد نرم افزار رایگان در itunes ثبت نام کنم؟ لینک نرم افزاری رایگان که در خارج از سایت itunes آپلود شده باشه، وجود نداره ؟

راستی cydia هم نصب شده. چی کار باید کنم باهاش؟! تنظیمات مقدماتی داره؟ باید چیز خاصی براش دانلد کرد؟ اصلا چه جوری کار می کنه؟
    Last edited by Yi Yi; 24-09-2010 at 17:41.

حـــــرفـه ای payamf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من تازگی‌ها به یک iphone دست پیدا کردم. ( نخریدم! ) چند تا سوال داشتم :

1. از کجا بفهمم مدل iphone ام چیه؟ ( خودم حدس می زنم، اولین نسل iphone یعنی 2G باشه. )

2. در ایران از نظر انتقال اطلاعات، فرق خاصی بین 2G و 3G هست؟ منظورم اینه که اصلا در ایران، 3G وجود داره؟

3. زبان فارسی مشکل داره. حروف SMS ها و صفحات ابنترنت فارسی جدا جدا و ناخواناست و کیبورد فارسی هم نداره. راه حلی برای حل این مشکل وجود داره؟

4.صفحه ی اصلی خیلی شلوغه و پر از نرم افزار هایی که من بهشون احتیاجی ندارم. چه جوری می‌تونم این نرم افزارها رو حذف کنم؟

5. چه جوری می تونم نرم افزار بریزم؟

6.از کجا میشه نرم افزار دانلد کرد؟ آیا نرم افزارهای پولی کرک شده هم وجود داره؟ آیا نرم افزارهای Iphone 2G پیدا میشه؟ ( تو اینترنت یا فروشگاه ها )

7. من می خوام فایل های PDF بخونم. راهی برای اینکار در Iphone وجود داره؟

8. چرا Bluetooth اش کار نمی کنه؟

9. چه جوری بفهمم نسخه ی سیستم عاملش چنده؟

10. آیا میشه جدیدترین نسخه ی سیستم عامل رو بر روی Iphone 2G ریخت؟

11. نحوه ی نصب سیستم عامل جدید چگونه است؟ ( برای هر iphone ای )

12. چه جوری آهنگ و ویدیو و عکس از PC به Iphone بریزم؟

13. چه جوری آهنگ و ویدیو و عکس از iphone به PC بریزم؟

14. iphone ای که به دست من رسیده، متاسفانه تعداد زیادی اسم تو قسمت Contacts اش هست. چه جوری من می تونم تمام این ها رو سریع و یکجا پاک کنم؟

15. کیفیت دوربینش بعضی جاها ( بخصوص داخل خونه و فضای بسته ) افتضاحه و بعضی جاها خوبه ( اغلب محیط های بیرون از خانه و باز ) . چرا؟ البته منظورم از کیفیت افتضاح و خوب، زمانیه که من این عکس ها رو در کامپیوتر می بینم. در داخل خود گوشی رضایت بخشه.

16. چه جوری می تونم Contacts های موبایل قبلی رو به iPhone منتقل کنم؟

17. چه جوری می‌تونم گوشی رو reset کنم؟ به طوری که هر چی نرم افزار، موزیک، ویدیو، Contacts و ... در گوشی وجود داره، پاک بشه و گوشی به حالت اولیه خودش برگرده؟!

18. چه جوری بفهمم گوشی ام درست و حسابی jailbreak شده؟!

فعلا همین!
    بهتر بود قبل از طرح سوال در انجمن جستجو میکردید تقریبا تمام سوالهایتان جوابهایش در انجمن بارها و بارها گفته شده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آماج

پيش فرض

خبر خوب

بالاخره گوشی بعد از روزها و ساعت ها کار و تلاش بی وقفه jailbreak / unlock شد!
    بوسیله ی redsn0w آنلاکش کردم. به bootloader هم نیاز داشت. در ضمن حتما قبل از استفاده از redsn0w ،باید گوشی رو نرم افزار itunes بشناسه.

خبر بد

گوشی، ID Caller ها رو نمی شناسه. تو یه آموزش خوندم که باید بوسیله ی اینترنت Wireless چند تا پکیج دانلد کنم و همینطور در itunes ثبت نام و یه نرم افزار رایگان دانلد و بوسیله ی itunes ، سینسش کنم تو گوشی. فعلا که به وایرلس دسترسی ندارم.

ممنون می شم اگه راهنمایی ام کنید که در این مرحله من برای اجرای نرم افزارهای کرک شده و همین طور اصلاح id caller ها و بقیه ی مشکلاتی که ازشون خبر ندارم! چی کار باید کنم؟ حتما باید برای دانلد نرم افزار رایگان در itunes ثبت نام کنم؟ لینک نرم افزاری رایگان که در خارج از سایت itunes آپلود شده باشه، وجود نداره ؟

راستی cydia هم نصب شده. چی کار باید کنم باهاش؟! تنظیمات مقدماتی داره؟ باید چیز خاصی براش دانلد کرد؟ اصلا چه جوری کار می کنه؟
    طبق همون آموزش رفتی؟
    برای نصب برنامه های کرک شده نیاز به نصب برنامه ای به نام AppSync داری که تو سدیا هست اگه به وایرلس دسترسی نداری از لینک زیر استفاده کن:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نیازی به ثبت نام در آیتونز نداری من چندتا سایت میدم برو دانلود کن هرچی میخوای.
    برای caller id و یک سری نرم افزار ضروری که باید از سدیا نصب کنی حتما نیاز به وایرلس داری.

کد:
    کد:
    کد:
    باز هم مشکلی داشتی در خدمتم
    Last edited by yas_6969; 24-09-2010 at 22:08.

5. 2 کاربر از yas_6969 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

طبق همون آموزش رفتی؟
    بله، از همون آموزشی که از طریق پ.خ. فرستادید، استفاده کردم که متاسفانه در اون آموزش ننوشته بود که قبل از استفاده از redsn0w باید حتما گوشی توسط itunes شناسایی بشه و این چند ساعتی من رو معطل کرد.

چند سوال:

1. بوسیله ی Cydia دقیقا چه نرم افزارهایی رو باید دانلد کنم؟ ( برای حل مشکلات مقدماتی مثل caller id و ... ) . لطفا آدرس دقیق اسم پکیج یا غیره رو بدید. من مبتدی ام مثلا! لطفا چند تا نرم افزار کاربردی و مفید هم از cydia معرفی کنید.

2. از کجا بفهمم که کدوم نرم افزار رایگانه و کدوم پولی؟ این رو برای کرک کردن می خوام.

3. فرق فرمت ipa با ipx چیه؟

4. نرم افزار PC Suite چیه و چه قابلیت هایی داره و از کجا میشه دانلدش کرد؟

5. از طریق itunes چگونه میشه موزیک یا ویدیو یا عکس رو از iphone حذف کرد؟

6. راهنمای زیر رو در p30world پیدا کردم :

آموزش ریختن نقشه ها :
    1-ابتدا باید نقشه های زیر را بر حسب دلخواه دانلود کنید
    Password : atus
    2-نقشه ی دانلود شده را به ادرس زیر داخل گوشی بریزید:
    var/mobile/media/Maps/Tehran

اگر فولدر maps وجود نداشت خودتون بسازید در ضمن حرف اول بزرگ باشد Maps

3-خوب بعد برنامه ی offline maps را از cydia نصب کنید..
    4-گوشی را یک بار خاموش وروشن کنید
    5-برنامه ی offline map را اجرا کنید.
    6.حالا روی Tehran کلیک کنید و در سوال پرسیده شده ، Link رو بزنید.
    چگونه مرحله ی 2 رو انجام بدم؟ چگونه به آدرس قرمز رنگ میشه دست پیدا کرد؟ چگونه میشه folder ساخت در اون آدرس؟ چگونه میشه نقشه ی دانلد شده رو در اون آدرس ریخت؟
    Last edited by Yi Yi; 25-09-2010 at 11:09.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آماج

پيش فرض

بله، از همون آموزشی که از طریق پ.خ. فرستادید، استفاده کردم که متاسفانه در اون آموزش ننوشته بود که قبل از استفاده از redsn0w باید حتما گوشی توسط itunes شناسایی بشه و این چند ساعتی من رو معطل کرد.

چند سوال:

1. بوسیله ی Cydia دقیقا چه نرم افزارهایی رو باید دانلد کنم؟ ( برای حل مشکلات مقدماتی مثل caller id و ... ) . لطفا چند تا نرم افزار کاربردی و مفید از cydia معرفی کنید.

2. از کجا بفهمم که کدوم نرم افزار رایگانه و کدوم پولی؟

3. فرق فرمت ipa با ipx چیه؟

4. نرم افزار PC Suite چیه و از کجا میشه دانلدش کرد؟

5. از طریق itunes چگونه میشه موزیک یا ویدیو یا عکس رو از iphone حذف کرد؟
    1-یکسری نرم افزار که نیازهات و برطرف کنه مثل:
    caller id and format fix
    ibluenova برای بلوتوث
    simmaneger برای بک آپ گرفتن از سیم کارت
    biteSms برای استفاده راحت از اس ام اس
    iphonedelivery برای دلیوری مسیج
    sbsettings برای مدیریت بهتر
    ifile برای دیدن فایل ها و فایل هایی که از بلوتوث گرفتی
    yxflash برای پخش انواع فرمت های تصویری
    و ...

2-تو سیدیا بخوای نصب کنی میزنه پولی این نرم افزار و سعی کن نرم افزار هایی که تهش نوشته کرک نصب کن.

3-ipa فرمت های استاندارد خود اپل برای برنامه ها و بازی ها هست.iox نداریم pxl داریم که از طریق pc suite نصب میشه.

4-این نرم افزار همون طور که از اسمش پیداس میشه باهاش همه کار کرد مثل ریختن برنامه،عکس و ....
    کد:

or
    کد:
    5-این یه سوال و بارها تو تاپیک های مختلف توضیح داده شده یه سرچ کنی پیدا میکنی

8. این کاربر از yas_6969 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پس از دریافت appsync ، برای طی مرحله ی آخر کرک، من پس از دانلد نرم افزار رایگان، این نرم افزار رایگان رو بوسیله ی چه چیزی وارد iphone کنم؟ بوسیله ی PC Suite می شه یا حتما با iTunes باشه؟
    در ضمن اگه امکانش هست لطفا پاسخ سوال ششم ام در پست شماره ی 25 همین صفحه رو هم بدید.
    با تشکر از همه

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •