تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 117

نام تاپيک: FreeAgent GoFlex TV HD Media Player

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ممنون میشم اسمشو ذکر کنید تا منم امتحانش کنم.چون در مورد بیت ریت بالا همونطور که گفتم نقدهای منابع خارجی خرده ای به این دستگاه نگرفتند و فقط یه سایت گفته بود این دستگاه در پخش اینترنتی فیلم اچ دی دچار نواقصی هست که اونم تو ایران عملی نیست.

این مورد رو امتحان نکردم ولی تو خصوصیات دستگاه مثل اینکه این قابلیت گنجانده شده.

من چون علاقه ای ندارم اینطوری آهنگ گوش بدم دردسری برای من نداره ولی خب مسلمه که اگر کسی بخواد اینطوری آهنگ گوش بده حتما به یک صفحه نمایش نیاز داره.

من حدود یک ماه پیش با دو سال گارانتی سازگار خریدم. قیمتمش فکر کنم 130-135 بود.
    پس شما هم مثل من اهل تحقیق هستید. چون من می خوام چیزی بخرم دل و روده فروها و ریویوهای خارجی و داخلی رو می ریزم بیرون تا ببینم ارزش خرید داره یا نه. حالا که شما تحقیق کردید ممکنه لینک ریویوها و فرومهایی که خوندید رو بزارید اینجا. ممنون می شم.
    اسم اون bbc رو نمی دونم ولی همه جا به اسم bbc planet گفته شده. و اگر ممکنه یه فایل ایزو رو امتحان کنید و نتیجه رو بفرمایید. بازم ممنون

2. 2 کاربر از lordsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه John Cena723's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اسم اون bbc رو نمی دونم ولی همه جا به اسم bbc planet گفته شده
    من همین bbc planet earth رو با کیفیت 720 بدون مشکل پخش کردم. کیفیت بالاتر نداشتم که تست کنم. بالاترین کیفیتی که از بی بی سی داشتم مربوط به یک کنسرت از بیانسه بود که معادل یک دی وی دی 5 کامل حجم داشت.

اینا هم لینک نقدهایی که من خوندم:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:
    یه نکته هم در مورد وسترن بگم که به هیچ وجه جانبداری از این دستگاه نیست ولی چیزیه که همین چند هفته پیش با چشمای خودم دیدم و لازم دونستم بگم و اونم اینه که در حین دیدن یک فیلم 720 با ریت بالا یک دفعه فیلم قطع شد و دستگاه اومد رو منوی اصلی(وسترن دیجیتال رو عرض می کنم) و مجبور شدیم دوباره فیلم رو کلی بزنیم جلو تا برسیم به اونجایی که قطع شده. حرفم اینه که این مدیاپلیرها هیچ کدوم بطور 100درصد عالی و بی نقص نیستند و همشون حتی همین سیگیت هم نواقصی داره که به مرور زمان خودشو نشون میده ولی چیزی که بدیهیه اینه که با قیمتی که این دو تا دستگاه و قابلیت هایی که دارند واقعا مقرون به صرفه هستند.

4. 6 کاربر از John Cena723 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

ممنون از همکاریتون.
    من تا جایی که یادمه یه مستند bbc بود که خیلی بچه ها روش مانور می دادند و می گفتند هیچ دستگاهی جز live خوب پخش نمی کنه. شما با هیچ فرمت تصویری مشکل نداری؟!
    راستی شما فایل iso هم می تونی باش باز کنی؟! یعنی از فایل ایمیج بگیری بریزی رو هارد پخش می کنه؟!
    و اینکه دستگاه نمایشگر رو خودش نداره مشکلی برات پیش نمیاره؟!
    چون من می خوام این دشتگاهو به یه سینما خانگی وصل کنم و باش آهنگ هم می خوام گوش کنم. و اینجوری فکر کنم همیشه باید lcd روشن باشه!
    راستی شما کی خریدی؟ چند خریدی؟! گارانتی؟!

من حدود 5 ماهه ارم در مورد این دستگاها مطلب می خونم. جز live و این goflex که تازه اومده هیچ برند معتبر دیگه ای از این دستگاها با این قابلیتها و این رنج قیمت وجود نداره. همشون یا برند چینی نا آشنا هستند با کلی مشکلات یا قابلیتهای کمی دارند.
    غولشون novatron ntr83 هست که من از اولش پیگیرش بودم. هم تلویزیون دیجیتال داره هم رکورد می کنه از ورودی کامپوزیت ولی کلی مشکلات داره! فرومش هست می تونی بخونی ببینی چه خبره.
    دوست عزیز بهتره یک مقدار با اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاهها صحبت کنی در ابتدا که در مورد مستند بی بی سی من مستند bbc life رو با کیفیت 1080p و بیت ریت 16 مگ بر ثانیه با دستگاهم پخش کردم بدون یک ذره فریز اما این تازه شروع کار بود من مستندی دارم با 48 مگ بیت ریت بر ثانیه از کمپانی I MAX که اون رو هم دستگاهم بدون هیچ مشکلی پخش کرد
    Format : BDAV
    Format/Info : Blu-ray Video
    File size : 8.77 GiB
    Duration : 40mn 51s
    Overall bit rate : 30.7 Mbps
    Maximum Overall bit rate : 48.0 Mbps
    و در اخر یک کلیپ که با بیت ریت 80 مگ بر ثانیه که اونهم توسط یکی از دوستانم با این دستگاه تست شد و مشکلی نداشت حالا برای اینکه ذهن شما رو روشن کنم باید بگم که اسم دستگاه من Patriot Box Office هستش نه این دو دستگاهی که شما نام بردی
    و در آخر دوست عزیزی که به دنبال یک دستگاه خوب برای خرید میگردی باید عرض کنم که این دستگاها تخصصی برای پخش فرمتهای 1080p و 720P طراحی شده و مطمئننا از این نظر هیچ مشکلی نخواهند داشت اما بهتره با دقت دستگاهت رو از نظر امکانات و اعتبار کمپانی سازنده اش اتخاب کنی که به نظرم این سه دستگاه که در یک رنج قیمتی مشابه هستند برای انتخاب مناسبتر هستند

البته با آپدیتهای جدید این دستگاه داره روز به روز بهتر و بهتر هم میشه و با آپدیت جدید(طبق قول مدیران فروم پاتریوت ) انکدینگ عربی حتما و انکدینگ فارسی احتمالا به این دستگاه اضافه خواهد شد
    با سرچ در اینترنت میتونید اطلاعات جامع تری از این دستگاه کسب کنید
    Last edited by Bardia1; 02-01-2011 at 21:45.

6. 3 کاربر از Bardia1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

حناب Bardia1 لطفا پيغام خصوصي كن اين دستگاه رو از كجا خريدي و به چه قيمتي و از كجا و آيا گارنتي هم داره؟؟؟ و واسه كدوم شركته تا حالا همچين ماركي رو نديده بودم!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه skull_avatar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

تجربه من از کار با goflex :
    bbc planet earth من 1080p رو امتحان کردم باهاش مشکل داشت.قطع نمی شد کاهش فریم محسوسی هم نداشت اما بطور کاملا مشخصی رنگهای تصویر بهم میریخت.
    1080p های دیگه رو بدون کوچکترین ایرادی اجرا میکنه فقط با همین مورد مشکل داشت.
    در مورد iso هم بدون کوچکترین نقصی اجرا می کنه.
    m2ts هم فقط یه مورد داشتم فایل 45 گیگ حجمش بود که اصلا اجراش نکرد و ارور داد.
    درکل دستگاه خوبیه اما اگه بدنبال چیزی هستید که 100% فایل ها رو اجرا کنه احتمالا باید از فکر سیگیت و وسترن بیاید بیرون.

9. 4 کاربر از skull_avatar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

تجربه من از کار با goflex :
    bbc planet earth من 1080p رو امتحان کردم باهاش مشکل داشت.قطع نمی شد کاهش فریم محسوسی هم نداشت اما بطور کاملا مشخصی رنگهای تصویر بهم میریخت.
    1080p های دیگه رو بدون کوچکترین ایرادی اجرا میکنه فقط با همین مورد مشکل داشت.
    در مورد iso هم بدون کوچکترین نقصی اجرا می کنه.
    m2ts هم فقط یه مورد داشتم فایل 45 گیگ حجمش بود که اصلا اجراش نکرد و ارور داد.
    درکل دستگاه خوبیه اما اگه بدنبال چیزی هستید که 100% فایل ها رو اجرا کنه احتمالا باید از فکر سیگیت و وسترن بیاید بیرون.
    ممنون از اینکه تست کردید و اینجا خبر دادید.
    در حال حاضر هیچ دستگاهی نیست که کامل باشه و هر کدوم یه ایرادایی دارند و با این پیشرفت تکنولوژی تصویر هیچ دستگاهی بیش از یک سال در اوج نمی مونه. هر کسی هم بالاخره یکی رو انتخاب می کنه.
    مهم اینه که از استفاده کردنش لذت ببریم.

11. 3 کاربر از lordsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

حناب Bardia1 لطفا پيغام خصوصي كن اين دستگاه رو از كجا خريدي و به چه قيمتي و از كجا و آيا گارنتي هم داره؟؟؟ و واسه كدوم شركته تا حالا همچين ماركي رو نديده بودم!!
    متاسفانه لینک سایر سایتها رو نمیشه تو سایت گذاشت اما تو این تاپیک تو خود سایت یک مقدار در موردش صحبت شده
    کد:
    [/LEFT]
    البته با چند فریموری که بعدها برای دستگاه اومد منوی دستگاه فوق العاده شده و یکسری امکانات جدید هم بهش اضافه شده
    در ضمن 3 سال گارانتی گروه فرایند رو داره که انحصارا واردات و پخش دستگاه رو بعهده داره و مرکزش هم طبقه 3 بازار رضا هستش من که رفتم فریمور دستگاه رو رایگان آپدیت میکنند

13. این کاربر از Bardia1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

از این دستگاه تقلبی هم اومده ؟ یا با خیال راحت بخریم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض سلام

سلام دوستان..کسی انجا اگه goflex داره بگه چجوری زیرنویس فارسی می شه اورد باهاش..ماله من srt subفارسی هیچکدومو نمیاره..اپدیت هم نکردم اگه بکنم می یاره یا نه؟

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

و در اخر یک کلیپ که با بیت ریت 80 مگ بر ثانیه که اونهم توسط یکی از دوستانم با این دستگاه تست شد و مشکلی نداشت
    اگه ممکنه لینک این کلیپ رو لطف کنین.

80 مگ یه خورده منطقی به نظر نمیاد.چون چیپ وسترن دیجیتال 500 مگا هرتز هست و حداکثر تا 50-55 مگ جواب میده.(تست شده)در حالی که چیپ گوفلکس و دستگاهی که شما معرفی کردین 400 مگا هرتزه.

راستی این کلیپ خام بوده؟چون حداکثر بیت ریت بلوری برای ویدئو 40 مگ هست.

17. 2 کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •