تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 117

نام تاپيک: FreeAgent GoFlex TV HD Media Player

اگه نباشه جاش خالی می مونه John Cena723's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

نباید مشکلی داشته باشه چون با USB وصل میشن که استاندارد همشون یکیه.

من رو وسترن هارد هیتاچی گذاشتم و مشکلی نداره.
    ممنون دوست عزیز. راستی اونم من تست کردم مشکلی نداشت ولی برای مطمئن شدن اگر چیز خاصی مد نظرتونه لینکشو بذارید تا من بگیرم و امتحان کنم.
    Last edited by John Cena723; 31-12-2010 at 14:51.

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

ممنون دوست عزیز. راستی اونم من تست کردم مشکلی نداشت ولی برای مطمئن شدن اگر چیز خاصی مد نظرتونه لینکشو بذارید تا من بگیرم و امتحان کنم.
    منظورم سرعت لود عکس بود که چقدر طول میکشه.اگه امکانش هست عکس زیر رو امتحان کنین.ممنون

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منظورم سرعت لود عکس بود که چقدر طول میکشه.اگه امکانش هست عکس زیر رو امتحان کنین.ممنون
    همین عکس رو در حدود 4-5 ثانیه باز کرد.

در ضمن یک فایل ویدئویی با فرمت M2TS (فرمت دیسکهای بلوری) در بیت ریت 30مگ را بدون مشکل پخش کردم.
    Last edited by John Cena723; 31-12-2010 at 18:17.

4. 2 کاربر از John Cena723 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کسی نیست مرا یاری کند؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من بین این دستگاه و estern live موندم کدومو بگیرم. جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممکنه اون bbc معروف رو رو دستگاهتون پخش کنید ببینید مشکلی داره یا نه!
    اگر دوستان آخرین قیمتی که دارند و محل خرید رو هم بگند ممنون می شم. اگر نمی شه گفت پیام خصوصی کنید لطفا.
    ممنون

7. این کاربر از lordsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    من بین این دستگاه و estern live موندم کدومو بگیرم. جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممکنه اون bbc معروف رو رو دستگاهتون پخش کنید ببینید مشکلی داره یا نه!
    اگر دوستان آخرین قیمتی که دارند و محل خرید رو هم بگند ممنون می شم. اگر نمی شه گفت پیام خصوصی کنید لطفا.
    ممنون
    منم مي خوام ببينم در حال حاضر بهترين مدل اين دستگاهها چيه

مخصوصا واسه اچي دي با فرمت MKV و بيت ريت خيلي بالا بالا لطفا جواب بديد

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

والا من که گفتم با فرمت های مختلف 1080 امتحان کردم و هیچ مشکلی نداشتم. BBC هم یک کنسرت از بیانسه دارم که بیت ریت بالای 25مگ داره و بدون مشکل اونم پخش کردم. من با توجه به نقدهایی که از این دستگاه تو سایت های مختلف خارجی خوندم اونا هم در مورد پخش 1080 گفته بودند که این دستگاه بدون افت کیفیت جزئیات بالا رو نمایش میده.

حالا بازم اگر دوستان ویدئویی مد نظرشونه معرفی کنند(ترجیحا تا 100مگ) که من اونو تست کنم.

10. این کاربر از John Cena723 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

اگه ممكنه دوستان دستگاههاي از اين قبيل رو معرفي كنند لينك هم بدن كه خيلي بهتر من الان فقط wd live رو مي شناسم با اين گو فلكس از اين دستگاه ها بهتر هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه lordsaber's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

والا من که گفتم با فرمت های مختلف 1080 امتحان کردم و هیچ مشکلی نداشتم. BBC هم یک کنسرت از بیانسه دارم که بیت ریت بالای 25مگ داره و بدون مشکل اونم پخش کردم. من با توجه به نقدهایی که از این دستگاه تو سایت های مختلف خارجی خوندم اونا هم در مورد پخش 1080 گفته بودند که این دستگاه بدون افت کیفیت جزئیات بالا رو نمایش میده.

حالا بازم اگر دوستان ویدئویی مد نظرشونه معرفی کنند(ترجیحا تا 100مگ) که من اونو تست کنم.
    ممنون از همکاریتون.
    من تا جایی که یادمه یه مستند bbc بود که خیلی بچه ها روش مانور می دادند و می گفتند هیچ دستگاهی جز live خوب پخش نمی کنه. شما با هیچ فرمت تصویری مشکل نداری؟!
    راستی شما فایل iso هم می تونی باش باز کنی؟! یعنی از فایل ایمیج بگیری بریزی رو هارد پخش می کنه؟!
    و اینکه دستگاه نمایشگر رو خودش نداره مشکلی برات پیش نمیاره؟!
    چون من می خوام این دشتگاهو به یه سینما خانگی وصل کنم و باش آهنگ هم می خوام گوش کنم. و اینجوری فکر کنم همیشه باید lcd روشن باشه!
    راستی شما کی خریدی؟ چند خریدی؟! گارانتی؟!

اگه ممكنه دوستان دستگاههاي از اين قبيل رو معرفي كنند لينك هم بدن كه خيلي بهتر من الان فقط wd live رو مي شناسم با اين گو فلكس از اين دستگاه ها بهتر هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من حدود 5 ماهه ارم در مورد این دستگاها مطلب می خونم. جز live و این goflex که تازه اومده هیچ برند معتبر دیگه ای از این دستگاها با این قابلیتها و این رنج قیمت وجود نداره. همشون یا برند چینی نا آشنا هستند با کلی مشکلات یا قابلیتهای کمی دارند.
    غولشون novatron ntr83 هست که من از اولش پیگیرش بودم. هم تلویزیون دیجیتال داره هم رکورد می کنه از ورودی کامپوزیت ولی کلی مشکلات داره! فرومش هست می تونی بخونی ببینی چه خبره.

13. 2 کاربر از lordsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من تا جایی که یادمه یه مستند bbc بود که خیلی بچه ها روش مانور می دادند و می گفتند هیچ دستگاهی جز live خوب پخش نمی کنه. شما با هیچ فرمت تصویری مشکل نداری؟!
    ممنون میشم اسمشو ذکر کنید تا منم امتحانش کنم.چون در مورد بیت ریت بالا همونطور که گفتم نقدهای منابع خارجی خرده ای به این دستگاه نگرفتند و فقط یه سایت گفته بود این دستگاه در پخش اینترنتی فیلم اچ دی دچار نواقصی هست که اونم تو ایران عملی نیست.

راستی شما فایل iso هم می تونی باش باز کنی؟! یعنی از فایل ایمیج بگیری بریزی رو هارد پخش می کنه؟!
    این مورد رو امتحان نکردم ولی تو خصوصیات دستگاه مثل اینکه این قابلیت گنجانده شده.
    و اینکه دستگاه نمایشگر رو خودش نداره مشکلی برات پیش نمیاره؟!
    چون من می خوام این دشتگاهو به یه سینما خانگی وصل کنم و باش آهنگ هم می خوام گوش کنم. و اینجوری فکر کنم همیشه باید lcd روشن باشه!
    من چون علاقه ای ندارم اینطوری آهنگ گوش بدم دردسری برای من نداره ولی خب مسلمه که اگر کسی بخواد اینطوری آهنگ گوش بده حتما به یک صفحه نمایش نیاز داره.

راستی شما کی خریدی؟ چند خریدی؟! گارانتی؟!
    من حدود یک ماه پیش با دو سال گارانتی سازگار خریدم. قیمتمش فکر کنم 130-135 بود.

15. 4 کاربر از John Cena723 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •