تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 117

نام تاپيک: FreeAgent GoFlex TV HD Media Player

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

@Ariaeiboy

چند جا خوندم که منوهای دستگاه یه خورده کند عمل میکنن و تغییر منوها زمان میبره.یه مشکل دیگه هم این بود که خیلی طول میکشه تا عکس های بزرگ (مثلا 12-14 مگاپیکسلی) لود بشن.اگه این موارد رو امتحان کنین و نتیجش رو بگین ممنون میشم.

من با وسترن نسل 1 ویدئو با بیت ریت 44 پخش کردم مشکلی نداشت.الانم ازش راضیم ولی میخام یا گو فلکس یا وسترن لایو بخرم.(به خاطر شبکه).حالا موندم کدوم بهتره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من امروز یدونه خریدم یه مشکل دارم زیر نویسها رو درست نشون نمیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه John Cena723's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

منم این دستگاه رو خریدم. در مورد بیت ریت بالا که تا حالا من به مشکلی برنخوردم و تا بیت ریت 20مگ هم بدون مشکل ویدئو پخش کردم. من چون WD هم دیدم و الانم دارم از این دستگاه (سیگیت) استفاده می کنم فعلا هیچ تفاوتی بین این دو ندیدم و حتی سیگیت از مزایایی مثل Wifi و هارد اینترنال برخورداره.
    زیرنویس SRT هم با اینکه فرمتشو Unicode می کنم اما کلماتو نشون نمیده و فقط علامت های تعجب و سوال و نقطه رو نشون میده که این مشکلم با تبدیل زیرنویس به SUB براحتی حل میشه.

فقط میخواستم بدونم دوستان قیمت هارد یه ترابایت سیگیت (اینترنال) و Wifi مخصوص این دستگاه رو دارند؟

4. این کاربر از John Cena723 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

کسی نبود؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

منم این دستگاه رو خریدم. در مورد بیت ریت بالا که تا حالا من به مشکلی برنخوردم و تا بیت ریت 20مگ هم بدون مشکل ویدئو پخش کردم. من چون WD هم دیدم و الانم دارم از این دستگاه (سیگیت) استفاده می کنم فعلا هیچ تفاوتی بین این دو ندیدم و حتی سیگیت از مزایایی مثل Wifi و هارد اینترنال برخورداره.
    زیرنویس SRT هم با اینکه فرمتشو Unicode می کنم اما کلماتو نشون نمیده و فقط علامت های تعجب و سوال و نقطه رو نشون میده که این مشکلم با تبدیل زیرنویس به SUB براحتی حل میشه.

فقط میخواستم بدونم دوستان قیمت هارد یه ترابایت سیگیت (اینترنال) و Wifi مخصوص این دستگاه رو دارند؟
    اگه جواب سوالات پست بالایی من رو میدونین لطفا بنویسین.

سیگیت تا جایی که من میدونم هارد اینترنال نداره.وای فای هم نداره.دقیقا مثل وسترن هست که میشه هم بهش هارد وصل کردن هم آداپتر وای فای(البته مدل لایو)

سیگیت خودش یه آداپتر وای فای داره که قیمتش 35 دلاره.تو تاپیک وسترن هم نوشتم که کدوم چیپ ست ها با گو فلکس سازگاری دارن.شما هر برندی میخایی انتخاب کن ولی باید چیپ ست هاش مدل های مشخصی باشن.

وای فای اصلی دستگاه رو هم فکر نکنم اینجا بتونی پیدا کنی.

7. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سیگیت تا جایی که من میدونم هارد اینترنال نداره.وای فای هم نداره.دقیقا مثل وسترن هست که میشه هم بهش هارد وصل کردن هم آداپتر وای فای(البته مدل لایو)
    منظورم از وای فای همون آداپتری بود که باید جداگانه خریداری بشه. ببینم پس اون قسمتی که جلوی دستگاه باز میشه و جای هارده چیه؟ هارد اینترنال مگه نمیخوره اونجا؟

چند جا خوندم که منوهای دستگاه یه خورده کند عمل میکنن و تغییر منوها زمان میبره.یه مشکل دیگه هم این بود که خیلی طول میکشه تا عکس های بزرگ (مثلا 12-14 مگاپیکسلی) لود بشن.اگه این موارد رو امتحان کنین و نتیجش رو بگین ممنون میشم.
    اگر بخوایم با وسترن مقایسه کنیم تفاوت چندانی رو نمی بینم ولی فکر کنم یه کوچولو وسترن از نظر کار کردن با منو سریعتر باشه. در مورد عکس هم امتحان می کنم خبرشو بهتون میدم.

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

منظورم از وای فای همون آداپتری بود که باید جداگانه خریداری بشه. ببینم پس اون قسمتی که جلوی دستگاه باز میشه و جای هارده چیه؟ هارد اینترنال مگه نمیخوره اونجا؟
    نه.اونجا هارد اکسترنال 2.5 اینچی و فقط سری گو فلکس میخوره.

اینم عکسش:

اگر بخوایم با وسترن مقایسه کنیم تفاوت چندانی رو نمی بینم ولی فکر کنم یه کوچولو وسترن از نظر کار کردن با منو سریعتر باشه. در مورد عکس هم امتحان می کنم خبرشو بهتون میدم.
    ممنون.اگه امکانش هست فیلم با بیت ریت بالا(مثلا بالای 35)رو تست کن ببین میتونه پخش کنه.

10. 2 کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان یه مشکل

دوستم مغازه صوتی تصویری داره-چون وسترن گیر نیامد براش سیگیت گرفتم-دیروز هاردش دچار مشکل شد.امروز یه هارد وسترن یو اس بی 3 بهش وصل کردم و کلیپ های 720 منتخب گل های جام باشگاههای اروپا رو یخش کردم-یهو دیدم قطع میشه و پیغام رزولشن میده یا یا ورودیتو چک کن.بعدش من گفتم شاید با usb3 منشکل داره-رفتم همین فایل رو روی sub2 ریختم.اصلا دیگه خود به خود ریست میشه

ممکنه کمکم کنید؟

باید بفرستم گارانتی حتما؟

فریم ور جدید براش نیامده تست کنم؟

حالا روی تلوزیون crt خودمون هم چک کردم باز ریست میشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان میخواستم بدونم هاردهای اکسترنال مارک های دیگه مثل WD مشکلی با این دستگاه ندارند؟

هاردی که داخل دستگاه میره رو می دونم که حتما باید سیگیت باشه اما هارد اکسترنالی که توسط یو اس بی وصل میشه با مارک هایی از قبیل WD مشکلی نداره؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

11

دوستان میخواستم بدونم هاردهای اکسترنال مارک های دیگه مثل WD مشکلی با این دستگاه ندارند؟

هاردی که داخل دستگاه میره رو می دونم که حتما باید سیگیت باشه اما هارد اکسترنالی که توسط یو اس بی وصل میشه با مارک هایی از قبیل WD مشکلی نداره؟
    نباید مشکلی داشته باشه چون با USB وصل میشن که استاندارد همشون یکیه.

من رو وسترن هارد هیتاچی گذاشتم و مشکلی نداره.

14. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •