تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 35

نام تاپيک: اینترنت 128، ماهی 10 تومن، بدون هیچ هزینه اولیه

پروفشنال Mo5tafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

6 اینترنت 128، ماهی 10 تومن، بدون هیچ هزینه اولیه

سلام
    فروم معرفی دانگل رو خوندم، دیدم شاید یه جوایی با اون فروم موازی باشه
    اما اینجا روش استفاده از اینترنت گوشی در کامپیوتر با یه کابل ساده که همه گوشی ها دارن رو مد نظرم هست.
    برخلاف نظر اون دوستمون باید بگم من بیشتر از یک ماهه دارم این روش رو بکار میبرم، نه داغ می کنه، نه باتری یا ال سی دی مشکلی پیدا کرده و فک می کنم بهترین روش همینه.

من بطور میانگین سرعت دانلود 17 رو دارم اما سرعت 38 رو هم داشتم، توی سایت speedtest هم معمولا سرعتی بالاتر از 64 رو نشون میده و بصورت میانگین معمولا روی 128 ته!! البته باید بدونید که این سرعت بسته به زمانی که شما وصل میشید متغیره و مثلا اول صبح عالیه اما ممکنه ساعت 10 شب خیلی پائین بیاد.

مزایا:
    - نیاز به خرید سخت افزار خاصی نداره
    - بی سیمه و به مکان خاصی مربوط نیست، یعنی با خودتون می تونید ببرین شهرستان
    - نیاز به خط تلفن و پرداخت هزینه دیگه ای نداره..

به این دلیل گفتم بدون هزینه اولیه که دیگه همه ما الان موبایل رو که داریم، اینجا از موبایل بعنوان مودم استفاده می کنیم.

مواد لازم:

- گوشی که امکان وصل شدن به اینترنت رو در خودش داشته باشه

- نرم افزار pc suite که توی سی دی گوشی هست

- کابل اتصال به کامپیوتر

از سی دی گوشی نرم افزار مربوطه رو نصب می کنید، مثلا نوکیا Ovi suite داره که وقتی نصب کنید و گوشی رو با کابل وصل کنید به سیستم، میزارید روی حالت "تلفن" یا همون PC Suite و نرم افزارش رو اجرا می کنید.
    مثلا در مورد نوکیا، بعد از باز کردن Nokia Ovi Suite توی نوار ابزارش روی عکس کره زمین (one touch access) کلیک می کنی و wizard رو میری تا یه کانکشن بسازه و به راحتی وصل میشه.

در مورد سونی اریکسون هم همینطوره، pc suite رو که نصب کنید طبق wizard پیش میرید و می تونید وصل شید اینترنت.

تا اینجای کار شما از اینترنت گوشی توی کامپیوتر استفاده کردید اما اینکار خیلی هزینه بره.
    بهترین کار خرید یه بسته افزایشی GPRS نا محدوده که برای یکماه شبانه و پنج شنبه و جمعه ها میشه 3 هزار تومن و برای یک ماه تمام وقت میشه 10 هزار تومن که من توی عنوان آوردم.
    من ایرانسل رو پیشنهاد می کنم، اما همراه اول هم دقیقا همین تعرفه ها رو داره: این کدها برای ایرانسله:

کد بسته نامحدود یک ماهه (شبانه): *140*3*7*2*4#
    کد بسته نامحدود یک ماهه (تمام وقت): *140*3*7*2*3#

حالا تا می تونید استفاده کنید و نگران تموم شدن شارژتون نباشید.
    بازم میگم من بیشتر از یک ماهه دارم استفاده می کنم، هیچ مشکلی برای موبایلم پیش نیومده.
    Last edited by Mo5tafa; 18-09-2010 at 13:37.

2. 3 کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه omid.7128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

این که چیز جدیدی نیست، همه هم میدونن اون دانگل هم واسه این بود که گوشی رو 24 ساعت به کامپیوتر وصل نکنیم

4. این کاربر از omid.7128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ولی من وقتی وصل کردم کانکت نشد با نوکیا5200و اون برنامه هه و سیم کارت همراه اول
    با خود موبال وصل میشم ولی وقتی به کامپیوترم وصل میکنم کار نمیکنه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ولی من وقتی وصل کردم کانکت نشد با نوکیا5200و اون برنامه هه و سیم کارت همراه اول
    با خود موبال وصل میشم ولی وقتی به کامپیوترم وصل میکنم کار نمیکنه
    شما وقتی نرم افزار PC Suite رو نصب می کنید باید نوع گوشیتون رو تشخصی بده!
    بعدش ویزارد رو اجرا می کنید!
    اینکارو کردید؟

این که چیز جدیدی نیست، همه هم میدونن اون دانگل هم واسه این بود که گوشی رو 24 ساعت به کامپیوتر وصل نکنیم
    خوب ممکنه همه ندونن! بهر حال برای من که خیلی خوب کار می کنه..
    من جاهایی رو میشناسم که ADSL ندارند و هزنه های زیادی بابت کارت اینترنت و .. میدن و یا اگر وایرلس بخوان خیلی گرون تموم میشه براشون
    این کار بهترین روش برای اونها محسوب میشه

7. این کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مدل گو شیمو میشناسه یه ویزاردی هم اومه بود
    خوب چی کنم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدل گو شیمو میشناسه یه ویزاردی هم اومه بود
    خوب چی کنم؟
    خوب از نوار ابزار بالای Ovi Suite روی عکس کرده زمین کلیک کن، نوشته one touch access بعدش نوع اتصال و میپرسه و ...
    ویزارد که تموم شه توی همون پنجره که بازش کرده دکمه connect رو که بزنی متصل میشه
    اون پائین هم کنار ساعت کانکشنش دیده میشه!!

تو ovi suite رو نصب کردی دیگه؟

10. این کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    این مطلب یکمی قدیمیه و دیگه همه هم میدونن.
    همینطور که میدونید اینطرح تابستونه ی ایرانسل و همراه اوله و فکر کنم بعد از تابستون دیگه همچین طرحی وجود نداشته باشه.
    با تشکر.

12. این کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    این مطلب یکمی قدیمیه و دیگه همه هم میدونن.
    همینطور که میدونید اینطرح تابستونه ی ایرانسل و همراه اوله و فکر کنم بعد از تابستون دیگه همچین طرحی وجود نداشته باشه.
    با تشکر.
    همراه اول که تازه از خواب بیدار شده و یکسال همینجوری از ایرانسل عقبه
    این طرح هم از چند ماه پیش راه افتاد و طرحی نیست که ولش کنند، شک نکن.
    این مطلب هم برای امثال منه که نمی دونستن!

14. این کاربر از Mo5tafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shamlou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

1 ایرانسل

سلام
    با تشکر از دوست خوبم بابت مطلب خوبش
    تکمیلی مطلب بالا:
    به نقل از سایت ایرانسل:
    بسته افزایشی GPRS ایرانسل به همراه ٤ بسته نامحدود (جدید) !

از این پس، تمامی مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند از مزایای بسته‌های افزایشی جدید سرویس GPRS بهره مند شوند:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

علاوه بر طرح های پیشین، در طرح بسته های نامحدود، مشترکین می توانند با خرید بسته افزایشی٩.٩٩٩ ریالی، به مدت ٢٤ ساعت؛ با خرید بسته ٤٩.٩٩٩ ریالی، ٧ روز؛ با خرید بسته ٩٩.٩٩٩ ریالی، ١ ماه و با خرید بسته ٢٩.٩٩٩ ريالی، ١ ماه (در غیر ساعات اوج مصرف) از خدمات GPRS به صورت نامحدود استفاده کنند.

شیوه فعال سازی «بسته افزایشی GPRS ایرانسل»...
    شما مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. برای فعالسازی تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.

تـوجـه:
    • هر مشترک سیم کارت دائمی یا اعتباری، در طول ٢٤ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی GPRS ایرانسل می باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ٢٤ ساعت پس از خرید هر بسته قابل ارائه می باشد.
    • منظور از «غیر ساعات اوج مصرف»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ١١ شب تا ٦ صبح و تمامی ساعات روزهای پنج‌شنبه و جمعه می‌باشد.
    قابلیت تمدید «بسته افزایشی GPRS ایرانسل»...

در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، میتواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در سومین روز استفاده از بستۀ ٧ روزه مشترک تصمیم بگیرد از بسته ١ ماهه استفاده نماید، مدت اعتبار استفاده از سرویس GPRS وی به یک ماه و ٤ روز تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.

• حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ٩٠ روز خواهد بود.

توجه: تمامی مشترکینی که در طول جشنواره تابستان ایرانسلی از تاریخ ١ تیر تا ٣١ شهریور، از بسته افزایشی نامحدود GPRS استفاده کنند، در صورتی که بیش از یک بسته را در این مدت خریداری نمایند، در هنگام خرید بسته های افزایشی GPRS دوم به بعد، بهای این بسته ها با 10% تخفیف محاسبه خواهد شد و در پایان جشنواره تابستان به عنوان اعتبار به حساب مشترک واریز می گردد.

برای مثال، اگر بسته اول خریداری شده مشترک یک بسته ٩,٩٩٩ ریالی و بستـه دوم نیز یک بسته ٢٩,٩٩٩ ریالی باشد و همچنیـن اگر برای سومیـن بار مشتـرک مجددا یک بسته ٩,٩٩٩ ریالی خریداری کند، در انتهای جشنواره (٣١ شهریور)، مبالغ تخفیفی بسته دوم و سوم که به ترتیب ٢٩٩٩ و ٩٩٩ ریال بوده اند،به صورت ٣٩٩٨ ریال اعتبار به حساب مشترک واریز می شود.
    Last edited by shamlou; 18-09-2010 at 15:12.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

salam be hame,manam az GPRS e hamrahe aval va3 pc im estefade mikonam vali be nazaram soratesh kheili paiine az dial upam paiintar va in adamo aziat mikone badjoor,va ye moshkel ham dar ertebat ba msngeram daram,kamter az 1min ye pegham mizane ke bayad baste she,preferencesho roo http proxy gozashtam,nazareton chie?che moshkeli has

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •