تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: چند سوال ابتدایی و بنیادی در پریمیر

آخر فروم باز J U N I P E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض چند سوال ابتدایی و بنیادی در پریمیر

سلام
    چنتا سوال فنی دارم که تا حدی پیرامون افکت‌های پلاگین Boris Continuum Complete 7 می‌چرخه.
    سیستم بنده:
    CPU: AMD 6000+ X2 64bit
    Ram: 2 * 1GB OCZ Dual Channel
    VGA: XFX 8800 GT Alpha Dog Edition
    امروز یه کلیپ HD چهار دقیقه‌ای رو گذاشتم برای اکسپورت با فرمت windows media. توی تنظیمات هم تقریبا چیزی رو تغییر ندادم. برای ویرایش از چنتا فیلتر استفاده کردم: (‌اسمش مشابه این‌هاست)
    boris video noise reduction
    boris brightness & contrast
    audio denoise.

چهار ساعت تمام داشت رندر می‌کرد! آخر کار هم وقتی فایل wmv رو باز کردم، پیکسل‌های تقریبا درشتی نشون می‌داد (با اینکه ابعاد تصویر HD بود) و تصویر کاملا پیکسلیت بود.

• چرا خروجی اونجوری بود. برای من تازه‌وارد انتخاب چه فرمتی برای خروجی بهتره؟

• حذف نویز صدا و تصویر و بالا بردن روشنایی فکر نمی‌کنم چیزی باشه که اینقدر کار بکشه. با Cyberlink Power Director این کارها رو می‌کردم و به‌نسبه خیلی سریع خروجی می‌گرفتم. مشکل کجاست؟

لرزش‌گیر (Stabilizer) در پریمیوم (من از فیلتر bcc optical stabilizer استفاده کردم.)، برای لرزش‌گیری کل ویدیو رو در زمانی خیلی طولانی آنالیز می‌کنه. (برنامه‌ی imovie در مکینتاش هم برای لرزش‌گیری کلی آنالیز می‌کنه). در حالی که تو Cyberlink Power Director اصلا آنالیز قبلی صورت نمی‌گیره و نتیجه هم مطلوبه.

• این همه آنالیز (وقتی نتیجه حداقل به چشم یکیه) برای چیه؟

ممنون می‌شم این سوالات رو پاسخ بدید.

سـپاس!

آخر فروم باز Mr Andersson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود;

در کل چون پریمیر ابزاری حرفه ای تره کمتر چیزی بصورت آماده توش بچشم میخوره و باید با تغییر تنظیمات درش به نتیجه دلخواه رسید.
    زمان بیشتری هم که میبره برای تجزیه و تحلیلیه که شاید در خیلی موارد بیخود باشه اما چون شما اونا رو غیر فعال نکردید اعمال شدند ولی سنگینی این پلاگین هم بی اثر نیست.

برای خروجی HD هم از برنامه Procoder استفاده کنید. برای توضیحات بیشتر جستجو کنید.

.......

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •