تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: پرینتر 1102 وایرلس اچ پی با قیمت 175 تومان

اگه نباشه جاش خالی می مونه payam hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

180 خريدي. قيمتش 160 هست. چرا اينقدر گرون.
    كارتريجاش راحت شارژ ميشه ولي اين دستگاه جديده و كارتريج هاش با مدل هاي ديگر اچ پي يكي نيست براي همين هنوز تو بازار زياد نشده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

14

ما نفهمیدیم این شارژ می‌شه یا نه؟

بین این و 1915 سامسونگ کدوم رو پیشنهاد می‌کنید؟ (با توجه به اینکه وایرلس 1102 بدردم می‌خوره!)
    Last edited by shahryar84; 02-11-2010 at 12:58.

اگه نباشه جاش خالی می مونه payam hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

صد در صد اچ پي 1102. شارژ هم ميشه مثل همه كارتريج هاي ديگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من 162 خریدم
    فعلاً که به مشکلی بر نخوردم

داره خودمونی میشه reza_kami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    از لحاظ شارژ که فکر نکنم به مشکل بر بخوری چون همه جا شارژش میکنن . زیادم سخت نیست فیلم آموزشیشم هست اگه بخوای خودت شارژ کنی راستش من به بیرون اعتماد ندارم میترسم چیزی ازش بردارن برا همین خودم شارژ میکنم البته کاتریج من 05A هست . مدل کاتریجتو درار یه سرچ بزن تو نت هست فیلم آموزشیش. فکر کنم مدیر هم فیلم آموزشیش رو گذاشته باشه

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اگر خودم بخوام شارژ کنم, چقدر خرج بر میداره؟

فقط باید تونر بخرم؟ تونر خاصی باید باشه؟ چیز دیگه ای هم لازمه؟

راستی خیلی پرینتر عالی ای هست. وایرلسش هم عالی کار میکنه.

داره خودمونی میشه t800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من امروز مدل hp 1102شو خریدم الان این تاپیکو که دیدم نگران شدم رویه کارتریج این نوشته CE285Aیا شاید منظورش قابل تعویض بودنش با این مدل باشه به هر حال،من واسه شارژش یا تعویضش در آینده به مشکل برمی خورم؟
    یه مسئله دیگه ای هم هست اونم اینه که کیفیت چاپش خوبه منتهی کل برگه رو یه مقدار کدر میکنه یعنی برگه به اون سپیدی اولش نیست یه مقدار کدر میشه آیا به مرور رفع میشه یا مشکلی داره؟خواهشا جواب بدید مچکرم
    راستی قبل از این هم یه canon 3010 گرفتم ولی افتضاح بود صداش که گلنگدن کلاش بود موقع چاپ هم دوتا مشکل داشت یکی اینکه سمت چپ رو کمرنگ تر از سمت راست میزد دوم هم جوهرش بعد از چاپ ماسیده میشد روبرگه.

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    من امروز مدل hp 1102شو خریدم الان این تاپیکو که دیدم نگران شدم رویه کارتریج این نوشته CE285Aیا شاید منظورش قابل تعویض بودنش با این مدل باشه به هر حال،من واسه شارژش یا تعویضش در آینده به مشکل برمی خورم؟
    یه مسئله دیگه ای هم هست اونم اینه که کیفیت چاپش خوبه منتهی کل برگه رو یه مقدار کدر میکنه یعنی برگه به اون سپیدی اولش نیست یه مقدار کدر میشه آیا به مرور رفع میشه یا مشکلی داره؟خواهشا جواب بدید مچکرم
    راستی قبل از این هم یه canon 3010 گرفتم ولی افتضاح بود صداش که گلنگدن کلاش بود موقع چاپ هم دوتا مشکل داشت یکی اینکه سمت چپ رو کمرنگ تر از سمت راست میزد دوم هم جوهرش بعد از چاپ ماسیده میشد روبرگه.
    سلام دوست عزیز
    اگه میخوای خودت شارژ کنی به مشکل بر میخوری چون کمی سخته اما اگر میخوای بیرون بدی نه . هزینه شارژش 8 تا 10 تومنه تو بازار هم کاتریجش پیدا میشه نگزان نباش.
    در مورد کدر کردن هم نباید کد کنه اما تحمل کن تا کاتریجش تموم شه بعد بدی شارژ شاید با تمیز کردن و شارژ کردن درست بشه احتمال زیاد برای درام دستگاهته.
    دستگاه جدید و خوبیه زیاد نگران نباش

9. این کاربر از reza_kami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه t800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از این که جواب دادی مچکرم منظورتون از تمیز کردن سطح سبز رنگ درام یا داخلش؟مثلا خودم میتونم با یه دستمال مخصوص تمیزش کنم؟این کارتریجش کدوم مدل آخه یدونه زده 700تایی یه دونه زده 1600تایی؟من این کارتریجو قبل از جاگذاری به چپ و راست تکونش دادم اون مشکلی ایجاد نکرده بنظرتون؟
    Last edited by t800; 25-11-2010 at 18:49.

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

از این که جواب دادی مچکرم منظورتون از تمیز کردن سطح سبز رنگ درام یا داخلش؟مثلا خودم میتونم با یه دستمال مخصوص تمیزش کنم؟این کارتریجش کدوم مدل آخه یدونه زده 700تایی یه دونه زده 1600تایی؟من این کارتریجو قبل از جاگذاری به چپ و راست تکونش دادم اون مشکلی ایجاد نکرده بنظرتون؟
    خواهش میکنم عزیز
    نه باید کل درام در بیاد و با ماده مخصوص تمیز بشه. اگر میخوای ویدوشو بدم ببینی یا خودت از سایت youtube بگیری.
    بیین برای بار اول شما میتونی زیر 700 تا بزنی چون کارخونه کم شارژش میکنه اما به محض شارژ تا 1200 تا میتونی بزنی . به چپ و راست تکون دادن هم مشکلی ایجاد نمیکنه

12. این کاربر از reza_kami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •