تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 132 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 1313

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان قم

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اولا محدودیت حجمی داره و ترافیک اضافه هر گیگ 5تومنه
    دوما اگه شبا بعد از مدتی زیاد دانلود کنی سرعتتو کم میکنه
    مثلا شما میری 2مگ میگیری باید حدود 200تا سرعت داشته باشی به مدت 6ماه مثلا تمدید میکنی
    در این مدت هر شب میزاری تو دانلود بعد از مدتی که مقدار حجم دانلودت رفت بالا (فک کنم 40 گیگ بود)سرعتت رو میارن رو 128 در صورتی که شما پول 2مگ رو دادید
    همچنین به زور 128به بالا مین
    128هم که بدن اول رو 512میبندن بعد هی کم و زیاد میکنن و اذیتت میکنن وقتی بشون میگی چرا میگه باید رو 128 باشه ما بت 512 دادیم پس ساکت شو
    این مشکلاتشه متاسفانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بچه های که از مخابرات سرویس میگیرن می تواند به v.p.n کانکت کنند من که برای مشهد وتهران رو امتحان کردم نمیشد

اگه نباشه جاش خالی می مونه ziarratt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بچه های که از مخابرات سرویس میگیرن می تواند به v.p.n کانکت کنند من که برای مشهد وتهران رو امتحان کردم نمیشد
    با اون هم کانکت میشه و مشکلی نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ziarrat گرامي احتمالا تا چند روز ديگه من بتونم از دانشگاه نامه بگيرم براي سرعت 512 منتها مي خواستم بدونم حالا كه تو فيلم و.. دانلود ميكني آيا محدوديت دانلود از طرف rapidshare نداري چون ميگن ساعتي بيشتر از 100 مگ نميشه ازش دان كرد مگه اكانت پرميوم داشته باشي درسته ؟ يعني ميتوني الان يك فيلم 700 رو بدون محدوديت زماني دانلود كني مثلا 3 ساعته مرسي اگه راهنمائي كني چون من تا حالا از اينترنت فيلم دان نكردم.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ziarrat گرامي احتمالا تا چند روز ديگه من بتونم از دانشگاه نامه بگيرم براي سرعت 512 منتها مي خواستم بدونم حالا كه تو فيلم و.. دانلود ميكني آيا محدوديت دانلود از طرف rapidshare نداري چون ميگن ساعتي بيشتر از 100 مگ نميشه ازش دان كرد مگه اكانت پرميوم داشته باشي درسته ؟ يعني ميتوني الان يك فيلم 700 رو بدون محدوديت زماني دانلود كني مثلا 3 ساعته مرسي اگه راهنمائي كني چون من تا حالا از اينترنت فيلم دان نكردم.
    راستش من اکانت پرمیوم دارم و یوزر پسوورد رو هم داخل IDM ثبت کردم و مستقیم دانلود می کنم. نمی دونم رپیدشیر برای غیرپرمیوم محدودیت داره یا نه

با توجه به اینکه شما می خواهید 512 نامحدود بگیرید من به شما پیشنهاد می کنم یه اکانت رپیدشیر برای خودتون دست و پا کنید اگر اشتباه نکنم ماهی 10 هزار تومان هست. برای اینکه کمتر هزینه کنید می تونید با یکی از رفقاتون هم شریک بشید (حتی سه نفری هم میشه ) و قیمت رو بین خودتون تقسیم کنید و هر چند نفر با یوزر پرمیوم دانلود داشته باشید.رپیدشیر فعلا محدودیتی برای استفاده دو یا سه نفر بصورت مجزا از اکانت پرمیوم واحد نداره

با 512 نامحدود شما می تونید توی 8 یا 9 ساعت (یعنی شب تا صبح و موقع خواب) نزدیک 2 گیگ دانلود داشته باشید (یعنی سه تا فیلم DVDrip و یا چهارتا تا فیلم 500 مگی و همچنین تعداد زیادی از برنامه های رایانه ای ) پس بهتره با یه اکانت رپیدشیر وسعت انتخاب خودتون برای دانلود رو افزایش بدید

الان همه فیلم ها از جدیدترین تا قدیمی ترین و تقریبا اکثر بازی های رایانه ای و App ها روی سرور رپیدشیر وجود داره با یه اکانت رپیدشیر و با یه اینترنت نامحدود می تونید خودتون رو از مراجعه به مغازه های سی دی فروشی بی نیاز کنید!! و حتی از برنامه ها یا بازی هایی که توی مغازه ها کم یابه استفاده کنید
    Last edited by ziarratt; 09-10-2010 at 20:16.

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دقیقا درست میگن
    منم داشتم اکانت رپیدشیر ولی چن وقته که تعداد رپیز هاشو زیاد کرده منم رپیدندارم تا تمدید کنم
    اینترنتم که متاسفانه باید با همین شاتلبسوزم و بسازم البته الان وضعش بد نیست ولی اگه مخابرات میداد بهتر بود
    جناب ziarratبرو کیف کن
    خوش به حالت قدر این سرعتو با نامحدود بودن رو بدون

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دقیقا درست میگن
    منم داشتم اکانت رپیدشیر ولی چن وقته که تعداد رپیز هاشو زیاد کرده منم رپیدندارم تا تمدید کنم
    اینترنتم که متاسفانه باید با همین شاتلبسوزم و بسازم البته الان وضعش بد نیست ولی اگه مخابرات میداد بهتر بود
    جناب ziarratبرو کیف کن
    شاید این سوختن و ساختن زیاد طول نکشه چندسالی هست که اینترنت توی ایران بصورت خزنده داره بهتر میشه سریع نیست اما خب از هیچی بهتره! بنابراین تا یه مدت دیگه شما می تونید سرویسی بهتر از سرویس الان تون بگیرید

البته
    با توجه به اینکه توی مملکت ما خیلی چیزا یهویی! جهش پیدا می کنه بعید نیست که این اینترنت هم یهویی! جهش داشته باشه و توی همین دو سه ساله سرویس های چند ده! مگابیتی برای خونه ها بیاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دقیقا درست میگن
    جناب ziarratبرو کیف کن
    اقا مخابرات 1کیلو بایت از سرعت اسمی بیشتر نمیده که کمتر هم میده
    تازه یکی از بچه ها که داشت وقتی با پشتیبانی تماس گرفته بود بهش گفته بود چقدر فیلم دانلود میکنی یعنی که ...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

برادرا چه طوریه به شما سرعت بالاتر میدن ولی حجمیه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اقا مخابرات 1کیلو بایت از سرعت اسمی بیشتر نمیده که کمتر هم میده
    تازه یکی از بچه ها که داشت وقتی با پشتیبانی تماس گرفته بود بهش گفته بود چقدر فیلم دانلود میکنی یعنی که ...
    مانیتورینگ و رصد هیستوری کاربران اصلا ربطی به شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت چه شاتل چه مخابرات و چه شرکتهای دیگه نداره!
    مانیتورینگ کاربر و رصد به این صورته که مثلا مقام قضایی یا امنیتی به دیتای مرکزی مخابرات اطلاع میده (نه به قسمت ارائه دهنده یا اپراتور اینترنت پرسرعت ) و میگه که اطلاعات فلان کاربر رو منتقل کنند به هاست مرکز قضایی یا امنیتی! که در این صورت حتی اون کارمند مخابراتی که اطلاعات رو منتقل می کنه هم نمی دونه اطلاعات فلان کاربر چیه! و اطلاعات توی اون مرکز قضایی و امنیتی مانیتورینگ میشه

این تصور که بعضی ها توی شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت چه مخابرات و چه شرکتهای دیگه نشستند و هر موقع حوصله شون سر رفت با یه کلیک تا فیها خالدون اطلاعات کاربران رو در میارند شایعه ای بیش نیست! یک کارمند اونم کارمند جزء و رده پایین نه چنین اختیار و قدرتی رو داره و نه چنین قدرتی رو بهش می دهند! چون چنین چیزی خودش یه مشکل امنیتی (قرار گرفتن اطلاعات زیاد در دست افراد جزء و رده پایین) محسوب میشه

اون دوستتون هم اگر راست گفته باشه احتمالا حجم زیادی رو در مدت نه چندان زیادی دانلود کرده بوده که علی القاعده این با دانلود فیلم پیش میاد و اپراتور هم برای همین گفته چقدر فیلم دانلود می کنی!!!

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

برادرا چه طوریه به شما سرعت بالاتر میدن ولی حجمیه؟
    حجمی نیست نامحدوده!
    اینجا اگر از دانشگاه یا شرکت یا کلا یه صنفی نامه بیارید اینترنت سرعت بالای نامحدود میده

11. این کاربر از ziarratt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •