تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 132 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1313

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان قم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ziarratt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خوب از روش اسکن بگیر من اسمو عوض میکنم میبرم میگیرم
    البته قبلش از این مدیر مدرسمون میگیرم
    الان اون نامه دست مخابرات و لای پرونده ام هست

2. این کاربر از ziarratt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه madopak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سه ماه 2mg ,1mg مخابرات چنده؟
    یا فقط ماهیانه میدن؟
    من خودم شاتل دارم درخواست نامه از دانشگاه دادم که ببرم شرکت تا 2mg بگیرم.البته قیمتاش یه کم فرق میکنه.شاتل 3ماهشو 53000 میده.اگرکسی سرعت و کیفیت 2mg مخابرات رو میدونه راهنمایی کنه لطفا تا راحت تصمیم بگیرم.

4. این کاربر از madopak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سرعت دانلود 2 مگ مخابرات 250 هست حجمش هم نامحدود هست و در تمام ساعت روز سرعت ثابت داره و مثل شاتل شبانه اش شیری نیست قیمتش ماهانه 78 هزار تومن هست اگر هم سه ماهه می خواهید همین رقم رو ضرب در 3 بکنید!

6. 2 کاربر از ziarratt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

جلوشون تریپ عقب نشینی ور ندار منظورش از مجوز صرفا یه نامه از دانشگاه یا شرکت یا اداره هست که توش قید شده باشه به فلان شخص اینترنت پرسرعت بدید
    بعد نامه رو می بری پیش رئیس مخابرات منطقه باید نگاهش کنه و امضا کنه
    توی نامهء من نوشته بود :
    از طرف سازمان "فلان" به رئیس مرکز مخابراتی عمار یاسر
    لطفا دستور فرمایید مراتب لازم جهت اعطای اینترنت پرسرعت به جناب آقای (....) جهت انجام امور پژوهشیه سازمان "فلان" را مبذول دارند!

البته نامه با مهر و امضا و شماره برگه بود
    پس فقط کافی است بنویسند که اینترنت پرسرعت این دانشجو احتیاج دارد و دیگر نیازی نیست که بنویسند که اینترنت یک مگابیت بدهید یعنی میزان سرعت در نامه لازم نیست قید شود؟ چون برای نامه دانشجویی ، فکر می کنم دشوار است که نامه ای از دانشگاه گرفت که سرعت یک مگابیت را هم دانشگاه در نامه قید کند.

دو تا مطلب برای ثبت نام وجود داره
    اول این که بین مراکز مخابراتی فقط مرکز عمار یاسر(واقع در بلوار سمیه) کار واگذاری رو انجام میده
    و دوم این که اخیرا سرعت 256 هم نیاز به مدرک معتبر شده(حالا باید دید دفاتر خدمات ارتباطی هم به این شکل شده یا نه)
    و یه درخواست
    کسی میتونه یه فایلی یا عکسی از یه مدرک معتبر بگذاره تا ما هم حال کنیم؟
    آقا این مسأله تأیید می شه یا نه ؟ سرعت 256 هم نامه می خواهد ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پس فقط کافی است بنویسند که اینترنت پرسرعت این دانشجو احتیاج دارد و دیگر نیازی نیست که بنویسند که اینترنت یک مگابیت بدهید یعنی میزان سرعت در نامه لازم نیست قید شود؟ چون برای نامه دانشجویی ، فکر می کنم دشوار است که نامه ای از دانشگاه گرفت که سرعت یک مگابیت را هم دانشگاه در نامه قید کند.
    نه احتیاجی نیست نوع سرویس مشخص بشه فقط نامه ای باشه که بتونید باهاش اون محدودیت بالاتر از 256 رو رفع کنید کافیه

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

توی این یک هفته ای که دارم بصورت مستمر باهاش کار می کنم تا حالا قطعی مشهود نداشته! فقط بعضی مواقع که سند و رسیوش ضعیف میشه دیسکانکت و ریکانکت می کنم که درست میشه.البته اگر اینکار رو هم نکنم بعد از مدتی درست میشه. بصورت متوسط شب از ساعت 12 تا صبح ساعت 9 حدود 4 گیگ دانلود داره
    اینم تست همین الان هست

9. این کاربر از ziarratt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من الان خودم فعلا شاتل هستم سرویس Art ، گرچه امروز رفتم برای ثبت نام مخابرات. شاتل بعد از اینکه سرویس آرتش رو نامحدود کرد سرعت رو به همون حالت ذکر شده در قرار داد برگردوند! یعنی اگر آرت 256 داشت سرعت دانلودش شده 25 هر کی مثل من 320 داره سرعت دانلودش 39 هست .
    من وقتی توی شاتل ثبت نام کردم برای 256 به بالا معیارشون این بود که باید کارت تحصیلی بهشون نشون بدی و من نشون دادم و بدون مشکل این 320 رو گرفتم ولی خبر ندارم که این معیار تا 2 مگ که سرویسش اکو آفیس هست هم اعتبار داره یا نه!

مطلب بعدی اینکه اگر شما هدفت فقط دانلود کردنه سرویست باید دوتا مولفه داشته باشه
    1-سرعت بالا
    2-حجم بالا

شاتل الان داره سرویس 1 مگ و 2 مگ رو با محدودیت حجمی 5 گیگ و بدون دانلود رایگان شبانه میده 20 الی 25 هزار تومن! از اون به بعد هم هر گیگ 5 هزار تومن ازتون می گیره!

شما با سرویس 1 مگ و یا 2 مگ شاتل نمی تونید دانلود حجیمی داشته باشید! برای اینکه با این محدودیت حجمی اگر بخواهید هدفتون فقط دانلود کردن باشه قطعا به مشکل برمی خورید و باید خیلی هزینه کنید!

کسی که سرویس 1 م یا 2 مگ شاتل می گیره با توجه به این رایگان شبانه نداره باید اولویتش سریع دیدن سایتها و دانلود کم حجم باشه !

کسی که اولویتش دانلود حجیم هست باید بره سراغ سرویس آرت شاتل که سرعتش زیاد بالا نیست و البته قیمتش بالاست!

بنابراین اگر کسی که هدفش از اینترنت داشتن دانلودهای حجیمه به صرفه ترین کار (هم در وقت هم در هزینه) براش اینه که بره سراغ مخابرات
    توی صفحه اول هم نوشته شده
    باید برید به مرکز مخابراتی منطقه تون یا دفاتر خدمات مخابراتی
    نه احتیاجی نیست نوع سرویس مشخص بشه فقط نامه ای باشه که بتونید باهاش اون محدودیت بالاتر از 256 رو رفع کنید کافیه

---------- Post added at 11:20 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

توی این یک هفته ای که دارم بصورت مستمر باهاش کار می کنم تا حالا قطعی مشهود نداشته! فقط بعضی مواقع که سند و رسیوش ضعیف میشه دیسکانکت و ریکانکت می کنم که درست میشه.البته اگر اینکار رو هم نکنم بعد از مدتی درست میشه. بصورت متوسط شب از ساعت 12 تا صبح ساعت 9 حدود 4 گیگ دانلود داره
    اینم تست همین الان هست

خوب این نامه متن اش چگونه باشد؟ فقط بنویسند این دانشجو در حال نوشتن پایان نامه است کافی است؟ یا باید بنویسند این دانشجو را برای دریافت اینترنت پرسرعت معرفی می کنیم؟ یعنی می توان به ذکر اسم و مشخصات خودمان و در حال پایان نامه نوشتن اکتفا کنیم یا باید حتماً کلمه اینترنت در متن نامه ذکر شود؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خوب این نامه متن اش چگونه باشد؟ فقط بنویسند این دانشجو در حال نوشتن پایان نامه است کافی است؟ یا باید بنویسند این دانشجو را برای دریافت اینترنت پرسرعت معرفی می کنیم؟ یعنی می توان به ذکر اسم و مشخصات خودمان و در حال پایان نامه نوشتن اکتفا کنیم یا باید حتماً کلمه اینترنت در متن نامه ذکر شود؟
    باید مخاطب نامه مخابرات باشه و در نامه نوشته درخواست اینترنت پرسرعت قید شده باشه
    نامه هایی که مضمونش عامه یعنی نوشته شده که شما در حال نوشتن پایان نامه هستند یا دارید کار پژوهشی می کنید کافی نیست

12. این کاربر از ziarratt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

امور حدود نیم ساعت سرعت دانلود کمی کند شده بود و اومده بود روی 80 الی 90 اما سرعت سایت دیدن مثل قبل بود
    البته الان درست شده و داره با 130 دانلود می کنه

14. این کاربر از ziarratt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با امروز حدود دو هفته میشه که اینترنت مخابرات دارم. فعلا که ازش راضی هستم و مشکلی باهاش نداشتم تا حالا هم فقط یکبار به پشتیبانی زنگ زدم که فورا مسئله رو حل کردند

سرویس اینترنتم نوسانش پایینه ولی امروز اصلا نوسان نداشت شاید بخاطر تعطیلی بوده

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کسی 128 گرفته ببینه سرعت لود صفحاتش چطوره ؟ حالا دانلود چون محدودیت نداره مهم نیست.

ولی برا ما که به سرعت بالای روزانه صبا نت عادت کردیم میخوام ببینم با این 128 واقعی سرعت لود صفحات اذیت کننده هست یا نیست ؟

ضمنا چطور پست اول نوشته 256 هم برا کاربر خانگی میدند ؟ قبلا بوده یا الان هم هست ؟
    اگر 256 بدند من شک نمیکنم و سریعا میگیرم، اما 128 رو میترسم خیلی سرعت پایین باشه.
    Last edited by omid-p30; 05-10-2010 at 18:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •