تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: سوال در مورد Apple iPad Wifi - 32GB

در آغاز فعالیت A*#H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از نظر قدرت سخت افزاری ایسوس کاملا برتری داره .. البته به جز هارد که برای اپل خیلی بهتره ( SSD هستش ) .. اشتباه نکنید من این لپ تاپو به خاطر وزنش پیشنهاد کردم چون به نظرم رسید که سبکی براتون مهمه ...
    راستی شما جز فوتوشاپ از چه نرم افزارهای دیگه ای استفاده می کنین ؟ ( منظورم اونایی هستش که مربوط به رشتتون میشه )

2. این کاربر از A*#H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzaneh*f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

از نظر قدرت سخت افزاری ایسوس کاملا برتری داره .. البته به جز هارد که برای اپل خیلی بهتره ( SSD هستش ) .. اشتباه نکنید من این لپ تاپو به خاطر وزنش پیشنهاد کردم چون به نظرم رسید که سبکی براتون مهمه ...
    راستی شما جز فوتوشاپ از چه نرم افزارهای دیگه ای استفاده می کنین ؟ ( منظورم اونایی هستش که مربوط به رشتتون میشه )
    sabok boodanesh ta in had baram moheme ke az beyne oon laptopayi ke vizhegihaye morede nazaramo daran saboktarin gozineye momken bashe masalan yeki mese hamin n82 bashe vali vaznesh kamtar bashe ke albate oon toor ke aga mehrdad goftan n82 khoodesh bayad saboktarin nemooneye momken da no'e khodesh bashe!

vala man khodam hanooz terme1 misham mehrmah ziad khabar nadaram vali ina ro kheyli shenidam:

Auto CAD
    ArchiCAD
    Revit
    3dMAX
    RHINO
    Sketch up
    Impression
    Photo Shop & Photography

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    با توجه به برنامه هایی که نوشتین فکر کنم باید مک بوک ایر و کنار بزارین از لیستتون (‌ لبته با عرض پوزش از A*#H عزیز )
    توی لپ تاپ های کم وزن گزینه های دیگری هم هست ... مثل سونی سری Z که البته فکر کنم ارزونترین مدلش تو ایران حدود ۲ میلیون باشه که خوب اون هم وزنش ۱/۳ کیلو هست و از نظر قدرت سخت افزاری به نظرم برای کاربرد شما مناسب باشه ( البته فکر نمی کنم شما از همون اول بخواین به صورت حرفه ای از این نرم افزارها استفاده کنید )
    مدل پیشنهادی من هم Z112 هستش :

Sony VAIO Z Series VPC-Z112GX/S - Core i5 2.4 GHz - 13.1″ - 4 GB Ram - 128 GB SSD HDD - Geforce GT330M 1GB
    البته حقیقتش من خیلی قیمت ها دم دستم نیست ولی فکر کنم حدود دو میلیون باشه (‌ صد تومن بالا پایین )

5. این کاربر از < A L I > بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

سلام
    با توجه به برنامه هایی که نوشتین فکر کنم باید مک بوک ایر و کنار بزارین از لیستتون (‌ لبته با عرض پوزش از A*#H عزیز )
    توی لپ تاپ های کم وزن گزینه های دیگری هم هست ... مثل سونی سری Z که البته فکر کنم ارزونترین مدلش تو ایران حدود ۲ میلیون باشه که خوب اون هم وزنش ۱/۳ کیلو هست و از نظر قدرت سخت افزاری به نظرم برای کاربرد شما مناسب باشه ( البته فکر نمی کنم شما از همون اول بخواین به صورت حرفه ای از این نرم افزارها استفاده کنید )
    مدل پیشنهادی من هم Z112 هستش :

Sony VAIO Z Series VPC-Z112GX/S - Core i5 2.4 GHz - 13.1″ - 4 GB Ram - 128 GB SSD HDD - Geforce GT330M 1GB
    البته حقیقتش من خیلی قیمت ها دم دستم نیست ولی فکر کنم حدود دو میلیون باشه (‌ صد تومن بالا پایین )
    mamnoon
    in dar mogayese ba n82 behtare??? shoma ba in narm-afzara ashnayi darin n82 karayish vase ina khoobe?
    herfe'ee ke na vali khob ye joori bashe ke hamrahi kone man kollan nesbat be hang kheyli hassasam (begoo ki nist???) vase hamin migam kollan ye joori bashe ke kam nayare dg
    man dg sagfam 2 hast hala fagat 100 toman in var oon var bashe mohem nis vali masalan dg 2,5 nashe[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------
    Last edited by farzaneh*f; 19-09-2010 at 17:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

mamnoon
    in dar mogayese ba n82 behtare??? shoma ba in narm-afzara ashnayi darin n82 karayish vase ina khoobe?
    herfe'ee ke na vali khob ye joori bashe ke hamrahi kone man kollan nesbat be hang kheyli hassasam (begoo ki nist???) vase hamin migam kollan ye joori bashe ke kam nayare dg
    man dg sagfam 2 hast hala fagat 100 toman in var oon var bashe mohem nis vali masalan dg 2,5 nashe[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 06:04 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------
    خواهش می کنم
    با توجه یه کاربردتون خیلی با هم فرق نمی کنن! ( از نظر قدرت میگم )
    سی پی یوی n82 بهتره و گرافیکش .. از این ور هارد سونی فوق العاده سریعه( البته حجمش کمتره)! ولی باز هم میگم سخت افزار هر دو کار شما رو راه میندازه .. حالا دیگه بستگی به خودتون داره هنگ که بعید می دونم
    .
    در مورد قیمت هم من گفتم که دقیق نمیدونم .. بهتره که در تاپیک زیر درخواست قیمت کنین :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلامت باشید

8. این کاربر از < A L I > بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

خواهش می کنم
    با توجه یه کاربردتون خیلی با هم فرق نمی کنن! ( از نظر قدرت میگم )
    سی پی یوی n82 بهتره و گرافیکش .. از این ور هارد سونی فوق العاده سریعه( البته حجمش کمتره)! ولی باز هم میگم سخت افزار هر دو کار شما رو راه میندازه .. حالا دیگه بستگی به خودتون داره هنگ که بعید می دونم
    .
    در مورد قیمت هم من گفتم که دقیق نمیدونم .. بهتره که در تاپیک زیر درخواست قیمت کنین :
    کد:
    سلامت باشید
    miram miporsam
    kash hade axar 2 bashe vagarna bayad az kheyresh gozasht
    tnx

10. این کاربر از farzaneh*f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

entekhabe avalamo ke kollan bikhial shodam nemidoonestam ta oon had za'eefe

hala in az nazare karayi nesbat be n82 ke mehrdadkhan goftan chetore??? zaheresh ke gashngtare vali godratesh chi??? mitoone ba oon regabat kone???

merc
    سونی VPCZ112GX/S انتخاب خوبیه. ssd هم داره که یه مزیت خوبه. اگه فضا کم آوردی میتونی یه هارد اکسترنال بخری.
    کد:
    کارت گرافیک دوگانه سوز هم داره

تو یکی از فروشگاه ها اینترنتی قیمتش رو 2.250 زده بودن
    فقط رزولوشن 1600x900 واسه یه مانیتور 13 اینچ خیلی زیاد نیست؟ 1600x900 رزولوشن یه مانیتور 20 اینچه
    فکر کنم فونتها خیلی ریز نمایش داده بشن

این لپ تاپ نسبت به asus ضعیفتره. ما 700 گرم سبکتره. اختلافشون هم بیشتر تو سی پی یو هست
    Last edited by tiyam 01; 19-09-2010 at 21:08.

12. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

کارت گرافیک دوگانه سوز هم داره

تو یکی از فروشگاه ها اینترنتی قیمتش رو 2.250 زده بودن
    فقط رزولوشن 1600x900 واسه یه مانیتور 13 اینچ خیلی زیاد نیست؟ 1600x900 رزولوشن یه مانیتور 20 اینچه
    فکر کنم فونتها خیلی ریز نمایش داده بشن

این لپ تاپ نسبت به asus ضعیفتره. ما 700 گرم سبکتره. اختلافشون هم بیشتر تو سی پی یو هست

kollan mese inke sony marke geroonie vaghti to net 2.250 bashe yani inja 2.5 man ye gooshi khastam bekharam too net ba garanti 350 bood inja bigaranti 370 kharidim
    be har hal mamnoon
    mishe bizahmat dar morede in soalam tozih bedin

کد:
    merc

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بعضی از مدل های سری Z نمایشگر فول اچ دی دارن!! اونا رو چجوری میشه دید؟‌ البته قضیه ی نمایشگر لپ تاپ با مانیتور فرق می کنه چون معمولا آدم در هنگام کار با لپتاپ فاصله کمتری تا نمایشگر داره ( در قیاس با دسکتاپ )

kollan mese inke sony marke geroonie vaghti to net 2.250 bashe yani inja 2.5
    جسارت نباشه ولی اصولا فروشگاههای اینترنتی نسبت به بقیه قیمت بالاتری برای محصولات میزارن!
    man in torbo ro kheyli jaha shenidam yani chi???
    در مورد فناوری Turbo Boost :
    Turbo Boost که همچنین با نام Turbo Mode شناخته میشه ، همونطور که از نامش پیداست باعث افزایش فرکانس پردازنده در حالات معین میشه . این تکنولوژی که برای معماری Nehalem طراحی شده . در این تکنولوژی توان مصرفی پردازنده بالا نمیره و هسته میتونه به بالاترین فرکانس ( مطابق با تکنولوژی ) دست پیدا کنه .
    یک مثال ساده : اگر Game فقط از یک هسته استفاده کنه ، تکنولوژی Turbo Boost بطور اتوماتیک سه هسته دیگه رو غیر فعال میکنه و در حالی که Game در حال استفاده از همون یک هسته هست ، این تکنولوژی اون هسته رو بصورت اتوماتیک اورکلاک میکنه .
    و این باعث میشه که بدون اتلاف انرژی ، کارایی بهتری به دست بیاد. در حالی که در پردازنده های Core 2 ، هنگام اجرای همین برنامه ، هر دو هسته با آخرین فرکانس ممکن فعاله ، در حالی که هیچ کارایی اضافه ای بدست نمیاد ؛ انرژی هم تلف میشه.

مطلب بالا از پست زیر کپی شده !:
    کد:
    mishe dar in mored ham tozih bedin too iran kodoomash gir miad???
    همون کانفیگی که آقا مهرداد معرفی کردن در ایران موجوده (‌یعنی باید باشه و گرنه قیمت نمی دادن )
    kodooma behtaran va aslan kollan fargeshoon chie???
    مدل N82JQ-X1 هارد ۳۲۰ و N82JQ-A1 هارد ۵۰۰ گیگ داره( من فقط این تفاوتو بینشون پیدا کردم)... برای پیدا کردن کانفیگ های مختلف هر لپ تاپ بهتره به سایت سازنده یا گارانتی کننده اون برین ..

15. این کاربر از < A L I > بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

kollan mese inke sony marke geroonie vaghti to net 2.250 bashe yani inja 2.5 man ye gooshi khastam bekharam too net ba garanti 350 bood inja bigaranti 370 kharidim
    be har hal mamnoon
    mishe bizahmat dar morede in soalam tozih bedin

کد:
    merc
    معنی توربو یعنی توربینی. فکر کنم تقریبا پسوندی باشه مثل آلترا و معنی قدرت رو برسونه

جالبه تو دو فروشگاه اینترنتی قیمت ASUS - N82Jq رو زده بودن 1/490 اما یکی با گرافیک gt 325 بود یکی با gt 335

علی هم راست میگه بیشتر فروشگاه های اینترنتی قیمتاشون بالاتر از بازاره
    Last edited by tiyam 01; 20-09-2010 at 10:24.

17. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •