تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 48 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 475

نام تاپيک: پژو 405 با موتور کم مصرف TU5

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

حالا اینی هم که شما حدس میزنی من با چشم خودم دیدم که ecu 405 7.4.5 هستش و ایران خودرو خیلی وقته 7.4.4 رو از مدار خارج کرده!
    ممکنه اطلاعی ندارم.
    از شما بعیده حرف های عجیب و غریب نزن! دیگه 405 دست همه است و ما هر روز میبینیم که مصرفش چقدره!
    چه خبره 14 تا! حتی من با خیلی ها هر روز بحث دارم سر اینکه میگن کمتر از چیزی که کاتالوگ نوشته مصرف میکنه!
    مصرف بنزین بستگی به نوع رانندگی داره من به قران قسم تو یکی از خیابون های بالا شهر تبریز به اسم فروغی (که 200 متر طولشه!) دو دور با 206 زدم 5 لیتر بنزین مصرف کرد! یعنی اونقدر وحشتناک رانندگی میکردم که یهو دیدم امپر اومده پایین! در حالی که در رانندگی معمولی باهاش که رانندگی میکنیم یادمون میره که اخرین بار کی بنزین زدیم!
    عذر میخوام ولی اینارو یه بچه هم دیگه با گشتن تو نت میدونه که به نوع رانندگی بستگی داره
    منم عمریه با 405 نوه هاش کارمه کار میکنم.ومصرف میانگین داخل شهرم همون 13 هست.
    در ضمن اگه ملاکتون هم سایت ایرانخودرو هست که مشخصه برای 405 زده میانگین داخل شهر 12.8.
    حالا یکی ممکنه جوری رانندگی کنه که مصرفش 10 باشه.اما میانگین مهم.مصلا با 206 با سرعت ثابت 60 با دنده 3 مصرف رویه 5 لیتر ثابته.اما مصرف میانگین بیش از این هست.
    من با مجله و اینترنت کاری ندارم من تجربه ی یک عمر خودم و کسانی که عمرشون رو تو این راه گذاشتن رو میگم! دیگه خیلی ها شتاب 405 رو تست کردن این دیگه چیز مشخصی هستش! اگه ایران خودرو میخواست غلط بگه هیچ وقت شتاب موتور EF7 رو 13 ثانیه و XU7 رو 11.8 نمیگفت! حالا جدا از اینکه تا حالا هزاران نفر تستش کردن و ثابت شده!
    نمونه بارزش پارس elx.شتابش رو تو سایت ایران خودرو 9 ثانی گفته.یعنی 206 تیپ 5 با موتور 110 اسبی و سبکی و زانتیای 2000 با موتور 135 اسبی و مزدا 3 با موتور حدودا 150 اسب رو میخوره.بابا دمش گرم تکنولوژی رو حال میکنی؟ با تفاوت یه سر سیلندر 16 سوپاپی موتور 405 چی میشه؟
    البته در اینکه شتابش خیلی بهتر از پارس معمولیه شکی نیست اما نه در این حد.خیلی بخوایم بگیم سر حال باشه به صورت استاندارد باشه تو 11 ثانیه بزنه شتاب.
    دوست خوبمون امیر هم فکر کنم این ماشین رو دارن و تجربش بیش از ماست که در حد چند بار استفاده بوده برامون.9ثانیه برای این ماشینم یه رویاست.
    با تست و ریویوها از تست مشخص میشه نه با گفتن سایت ایرانخودرو.
    405 و خانواده فعلیش که در ایران موجوده شتاب زیر 14 براشون یه رویا هست.پ
    شما این ریویو که اون مجله روسی گذاشته رو بخونید و مطمعن باشید حقیقته.فقط xu7 تست نکرده ال 90 هم هست که گفته شتاب تست شده حدودا 11.7 هست.
    اینو دیگه کاملا قبول دارم من اگه خودم بخوام 405 بگیرم 100% TU5 میگیرم!
    اما فقط من با ایران خودرو مشکل دارم نه با موتور TU5!
    حرفت حقه و درست.
    Last edited by total_overdose; 16-09-2010 at 00:48.

2. 4 کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

والا من نمی دونم شما چطوری با ماشین سر می کنی ولی نتیجه تجربه خودم و خیلی از رفقا همون ماکسیموم صدی 10.5 هست، دیگه شما با ماشین چطوری سر می کنی خودت می دونی .
    ایول.فکر کنم 405 های شما خارجیه
    نه والا رانندگی خودم که از 13 14 بدره.با رانندگی پیرمردی منظورم هست.البته میدونی دوست خوبم اسمتم نمیدونم به شرایط رانندگی شلوغی و خیلی چیای دیگه همونطور که خودت میدونی ربط داره.
    من این مصرف بنزین هست که نشون میده دیجیتال روی 405 و پارسو فعال کردم بردم آی سیشو ریمپ کرد و برنامه ریزی جدید بهش داد حالا این آپشن بهش اضاف شده.من میانگین رو میگم رو 13 هست حدودا.ولی خوب آره یروز میبینی ترافیک کمه.دنده سنگین کم میری و ... حتی رو 9.5 هم اومده میانگینم.
    ولی موتور پارس معمولی اینه : XU7JP4/L3

از دوستان کسی معنی اون 4 اضافه رو می دونه ؟ تا جایی که من می دونستم موتور این 3 مدل یکی باید باشد !
    والا موتورشون دقیقا یکیه.فکر میکنم کد کاملش 4 هم همراهشه.والا حدس میزنم اونی که 4 همراهشه یک تفاوت کوچیک با اونی که نداره داشته باشه البته نه در خود موتور فکر کنم قسمت سوخت رسانیش باشه یا ... چون XU7JP4 دو نوع داریم یکی 8 سوپاپ که با اون بدون 4 فرقی نداره و یه نمونه هم که آخرش L4 هست که 16 سوپاپه.
    امیدوارم گیجترت نکرده باشم چون خودمم نفهمیدم چیشد
    کلا سه نوع موتور xu7 داریم تا جایی که من میدونم:
    حجم 1761 cc
    كورس پيستون 81.4 mm
    قطر پيستون83 mm
    تمامي موتور هاي سري XU7 از سيستم سوخت رساني انژكتوري بهره ميبرند.
    XU7 JB 90 PS (88 hp/66 kW) FI catalyst
    XU7 JP 103 PS (100 hp/75 kW) FI catalyst
    XU7 JP4 112 PS (110 hp/82 kW) 16-valve DOHC catalyst
    Last edited by total_overdose; 16-09-2010 at 01:42.

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

خواهشا از بحث خارج نشید اینجا فقط در مورد405TU5هستش تاپیک 405وپارس وجود داره میشه اونجا در مورد بقیه مدلها بحث کرد!

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خواهشا از بحث خارج نشید اینجا فقط در مورد405TU5هستش تاپیک 405وپارس وجود داره میشه اونجا در مورد بقیه مدلها بحث کرد!
    تذکر رو فقط کاربران فعال و همکاران و مدیران میتونن به بقیه بدن! ما خودمون بهتر میدونیم کدوم بحث قراره کجا صورت بگیره!
    ممنون از توجهتون.

6. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

در ضمن اگه ملاکتون هم سایت ایرانخودرو هست که مشخصه برای 405 زده میانگین داخل شهر 12.8.
    ببخشید دیگه درسته 2 تا پست بر خلاف قوانینه اما این دفعه مجبور شدم!
    والا ببخشید اسمتونو نمیدونم اما در جواب شما باید بگم که من اصلا به این اعداد و ارقام اعتقادی ندارم و کلا بالا هم گفتم با ایران خودرو مشکل دارم!
    Last edited by farshad bugatti; 16-09-2010 at 21:50.

8. این کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بچه ها اینم یک عکس از 405 با موتور tu5

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

405 : وزن تقريبي خودرو بدون سرنشين با مخزن سوخت پر وبدون تجهيزات اضافي 1100
    206 tu5 : وزن تقريبي خودرو بدون سرنشين با مخزن سوخت پر وبدون تجهيزات اضافي 1054
    206 tu5 - v8 وزن تقريبي خودرو بدون سرنشين با مخزن سوخت پر وبدون تجهيزات اضافي1104

10. 6 کاربر از farzadpop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

به نظر دوستان شتاب 405 با موتور tu5 بیشتره یا 405 2000؟فقط سرعت و شتاب رو میگم.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

بچه ها اینم یک عکس از 405 با موتور tu5
    دوست عزیز این ماشین ماله خودتونه؟
    اگه اینطور هست خوشحال میشم کمی از ماشین بگین

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

عموی من تحویل گرفت هفته پیش
    واقعا زمین تا اسمون با مدل قبلی فرق کرده من نشستم توش انگار ماشین خاموش بود خیلی نرم کار میکرد 405TU5مصرفش خیلی کمتر شده یعنی کسایی که نگران بنزین بودن405نمیخریدن الان راحت میتونن بخرند
    مصرفش یه جورایی مثل ال90یا ریو شده!
    شتابش یه کوچولو امده پایین که محسوس نیست نسبت به مدل قبل
    Last edited by irinn65; 24-09-2010 at 02:06.

14. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

این عکس رو فکر کنم یکی از بچه های تی تی گذاشته بود و گفته بود که سال 84 تحویل گرفته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •