تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کمک فوری: در مورد گارانتی لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض کمک فوری: در مورد گارانتی لپ تاپ

سلام . من دیروز یه لپ تاپ سونی eb2ufx ، گرفتم. به فروشنده گفت گارانتی امرتات 35000 تومان. الماس هم هست 50000 تومان. من خودم امرتات میخواستم. مدام تاکید میکرد که الماس بهتره و در نهایت راضی شدم الماس رو گرفتم. اما هیچی به من دال بر گارانتی نداد. جز فاکتور که بالاش ازم شماره تلفن و آدرس خواست و گفت برای گارانتی لازم دارن. و گفت درساعات اداری به طبقه 3 یا 4 پایتخت برم البته فاکتور رو هم ببرم و کارت گارانتیم رو بگیرم. امروز هرجای جعبه رو میبینم هیچ اثری از الماس نیست حتی توی فاکتور هم قید نشده. نمیدونم چرا پشیمون شدم الماس گرفتم ، توی اینترنت حتی یه سایت هم نداره و وقتی سرچ میکنم راجع بهش هیچی نمیاد. میخوام بگم گارانتیمو عوض کنه و همون امرتات بده. میشه بگین میشه یا نه؟ یعنی موقع خرید گارانتی که جایی توی سیستم غیر فاکتور ثبت نمیشه که من نبینم؟

از کجا بفهمم گارانتی الماس یا امرتات اصل هستن؟ خود فروشنده یه کارت نشونم داد که تا شده بود و داخلش مشخصات دستگاه بود و بعد گفت این تقلبی هست چون روش هیچ آدرس و هیچی نداره و یه کارت زرد رنگ نشون داد و گفت این کارت اصلی هست.

توروخدا راهنمایم کنین. دارم حرص میخورم انگار سرم کلاه رفته باشه این حس رو دارم. مرسی

پروفشنال mojtaba0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

چرا جديدا مد شده 2 تا تاپيك پشت سر هم ميدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •