تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: پرسش و پاسخ انواع نرم افزار های هنر ، عمران ، معماری ، شهر سازی

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من یه مشکل با فارسی تو نوشتن دارم.

اتوکد 2007 ویندوز ایکس پی..

نوشته ها موقع نوشتن خوبن...ولی وقتی پرینت می گیرم هم بر عکس میشه و هم حروف بهم نمی چسبن....چیکار کنم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

ببخشید روزی که پست دادید خوانده بودم مشکلتون رو بلد نبودم یه متنی رو توی نت الان پیدا کردم اینو چک کنید شاید درست شد....البته خودم یه کلک بلد ام....اول اینو چک کنید...راستی فونتاتون کاتب هست دیگه..؟؟
    =====
    Auto Lisp چیست؟
    Auto Lispیک نوع زبان برنامه نویسی می باشد که با استفاده از آن قابلیت های نرم افزار Auto Cad به صورت قابل ملاحظعه ای افزایش می یابد، اگر LISP ها به طور صحیح استفاده شوند قادر خواهیم بود علاوه بر برخورداری از سرعت بسیار بالا در ترسیم، کارهائی نظیر جمع و ضرب درText های Auto Cad (مورد استفاده در لیستفر بندی نقشه ها) ، طراحی های تخصصی ،طراحی اجزاء ساختمان،فلوچارت،رسم توابع ریاضی، و مدل سازی برای روش المان محدود وحتی محاسبات مقاومت مصالح انجام دهیم.
    روش های بر طرف کردن به هم ریختگی فونت های فارسی در Auto Cad
    - ابتدا باید فونت های فارسی را داشته باشیم (در قسمت FONT اتوکد )
    - پس از باز کردن نقشه ها بدون کوچکترین تغییری سریعا اقدام به Recover نمودن نقشه میکنیم (از قسمت فایل)
    - پس از Recover کردن، نرم افزار مسیر قبلی را از ما خواهد پرسید که با ید مسیر فایل اصلی را به آن بدهیم
    -وقتیOpenرا اجرا میکنبم نقشه تصحیح خواهد شد اما باید توجه داشته باشیم که این نقشه - حالت Read only دارد و برای حفظ کردن ،باید فایل را Save Azکنیم
    Last edited by Mahdi/s; 09-01-2011 at 14:58.

3. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

مشکلش حل شد...تو قسمت تنظیمات پرینتر باید print as text می بود ..که مال من print as graphic بود.

5. 2 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sobhan1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض با ارور drawing file is not valid چه کنم؟؟

سلام
    یه فایل dwg رو یه سیستم قدیمی داشتم که سالم بود تا اینکه آوردمش رو یه سیستم دیگه با کد 2010 و حالا این ارور رو میده.
    وقت باز کردن از منوی فایل محتوای فایلمو نشون میده بصورت thumbnail ولی وقتی میخوام بازش کنم این ارور رو میده.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید که چکارش کنم خیلی خیلی ضروریه.
    برنامه ای واسه ریپیر کردن فایل کد سراغ دارید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

چطور چند خط روی هم رو در اتوکد پاک کنیم سلام
    بعضی وقت ها پیش میاد که در یک نقشه چند خط رو روی هم میکشیم میشه این خطوط روی هم رو پاک کرد
    بذون مشکل مثلا خط بالای بمونه و خط پایینی پاک شه.
    سلام.....درست متوجه منظورتون نشدم....اما وقتی شما با کلیک چپ روی خطوط میکشید با کارد سبز...اگه آبی بکشید باید کل خط رو بگیرید............خوب خط شما روشن میشه دیگه....میتونید با موس برید روی مربع ها و خط رو جا به جا کنید.....پاک کنید..کوچیک کنید...بزرگ کنید...........

اگه رنگ خطهاتون هم میدونید برید خط مربوطه رو خاموشش کنید که فقط یه خط رو نشون بده......

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.....درست متوجه منظورتون نشدم....اما وقتی شما با کلیک چپ روی خطوط میکشید با کارد سبز...اگه آبی بکشید باید کل خط رو بگیرید............خوب خط شما روشن میشه دیگه....میتونید با موس برید روی مربع ها و خط رو جا به جا کنید.....پاک کنید..کوچیک کنید...بزرگ کنید...........

اگه رنگ خطهاتون هم میدونید برید خط مربوطه رو خاموشش کنید که فقط یه خط رو نشون بده......
    3 خط رو هم بکش بعد حالا دو خط پایین رو میخواهم پاک کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

خط رو هم بکش بعد حالا دو خط پایین رو میخواهم پاک کنم
    کلیک کن روی خط ها...3تاش انتخاب میشه...رویی رو بزار کنار......2تا پایینی رو پاک کن...رویی رو بساز سر جاش....
    میتونی رنگ خط های رویی رو عوض کنی....بعد از تو تنظیمات..خاموش...یا....حذفش کنی...

10. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    رو ویبره

پيش فرض

یکی از دلایلی که باعث میشه همچین اتفاقی پیش بیاد اینه که وقتی فایل باز بوده کپی شده باشه یا رو cd رایت شده باشه،اگه علتش این باشه هیچ راه حلی نداره!

من هر وقت کارم طول میکشه و نمی رسم فایل اینجوری میدم دست ملت!!

داره خودمونی میشه MRW.REZAI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض درخواست کمک فوری برای برنامه اوتکد

سلام دوستان من میخوام توی اتوکد یه سری تنظیمات اعمال کنم که بشه فقط خط را در زاویه های مشخص بکشم مثلا 30 درجه یا 150 درجه البته گزینه ortho را میشه استفاده کرد ولی مشکل اینجاست که برای کشیدن خط در زاویه های 30و150 درجه اگه مانیتور که روبروتون باشه خط از بالا سمت راست به طرف پایین سمت چپ کشیده میشه که من برعکسش را هم میخوام یعنی بتونم در زاویه های 30درجه و 150درجه را بالا سمت چپ به طرف پایین سمت راست هم بکشم راستی چرا settings توی ortho غیر فعاله آیا میشه فعالش کرد کسی هست راهنمای کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    رو ویبره

پيش فرض

باید polar رو فعال کنی،بقیشو تو عکس توضیح دادم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. 2 کاربر از mojtaba_14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •