تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 49 از 49

نام تاپيک: مشکل با 5770 و v22t

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

شما اين كاري كه من ميگم انجام بدين به نتيجه ميرسين :

كيس را به همراه كارت گرافيك (كه البته گبم هم روش نصبه ببريد) به شركت گارانتي

با صراحت بگو كه من اين سيستم را براي گيم خريدم و مي خوام با اون بازي كنم و شما مسئول هستين و بايد گرافيك را براي من تعمير يا تعويض كنيد
    خلاصه يكجوري به اونها بفهمون كه اين يك يا دو گيم بايد روي سيستم من اجرا بشه

مشكل كارت شما همون مشكل رايج بردهاي سري 5 يعني سنسور فن گرافيك هست كه من در برند XFX و گيگا خيلي ديدم

قبلش هم آدرس و شماره تلفن سازمان بازرسي كل كشور را پيدا كن و با خودت ببر

احتمالا اگر زير بار نرفتن كمي صدات را بلند كن و آدرس و شماره تلفن را نشون بده و بگو با همين كيس داري ميري به سازمان بازرسي كل كشور.
    اينجا ديگه كوتاه ميان و راحت گرافيك را براي شما تعويض مي كنند

ضمنا آدرس سايت AMD را هم با خودت ببر و خدمت اين مهندسان و كشور سازان ميهن عدالت محور ببر و نشون بده كه حداكثر دما براي كارتي مثل 5770 چيزي حدود 78 درجه هست

فكر نمي كنم كه كار به شكايت به سازمان بازرسي كل كشور برسه چون براي يك كارت معيوب براي خودشون دردسر به اين بزرگي درست نمي كنند

موفق باشيد

2. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه m.b.h.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

با سلام ....
    تو سایت که بری یه قسمت داره به نام "شرکت خدمات آواژنگ" روش که رفتی از تو لیست برو قسمت ارتباط با ما!! اونجا شماره و ادرس تهرانشم هست!!
    البته اول برو پیش همون خانومه ببین چیکار میتونی بکنی!!
    در ضمن تا جلوی خودت گرافیکتو رو یه سیستم دیگه که روش ویندوز 7 و یه بازی مثل dirt 2 نصب باشه امتحان نکردن main رو اونجا نبر!!
    دوست عزیز با حرفت موافقم چون نباید مینو بدم بهشون(ولی تا حرفی میزنم میگن چرا مینتو نیوردی ) به نظرم فردا بدون هماهنگی مینو بدون سی پی یو میبرم پیششون طبیعتا i7 ندارن پس نمیتونن تستش کنن همون موقع میرم پیش خانمه کل جریانو واسش میگم همه ی رسید هارو هم میبرم تاواقعه متوجه بشن که بابا من این سیستمو 5 ماه پیش خریدم . بعدم میگم اصلا خودم میخوام مستقیم با پشتیبانی فنی صحبت کنم و ببینم اصلا چجوری تستش کردن . و به یه بهونه خودم میرم پشتیبانی فنی چون فکر کنم طبقه ی 3 همین ساختمونه .

شما اين كاري كه من ميگم انجام بدين به نتيجه ميرسين :

كيس را به همراه كارت گرافيك (كه البته گبم هم روش نصبه ببريد) به شركت گارانتي
    اول تشکر و بعد ، دوست عزیز اصلا چهارشنبه که رفته بودم با کیس بود بیش از 10 بار نماینده هاش به ما گفتن ما اینجا کیس قبول نمیکنیم هی ما مجبور بودیم به دونه دونشون بگیم کارت توی تسته خودمون میدونیم .

با صراحت بگو كه من اين سيستم را براي گيم خريدم و مي خوام با اون بازي كنم و شما مسئول هستين و بايد گرافيك را براي من تعمير يا تعويض كنيد
    درسته حرف خوبیه ولی کیسو به احتمال زیاد قبول نکنن چون من همون روزم بهشون گفتم که اگر قطعه ی دیگه شما ایراد باشه طبیعتا من از شما که گارانتی نمیخوام بازم گفتن ما کیسو نمیتونیم قبول کنیم . در ضمن من با نعمیر کاملا مخالفم چون با 3 سال گارانتی دیگه تعمر چیه باید تعویض بشه .

خلاصه يكجوري به اونها بفهمون كه اين يك يا دو گيم بايد روي سيستم من اجرا بشه

مشكل كارت شما همون مشكل رايج بردهاي سري 5 يعني سنسور فن گرافيك هست كه من در برند XFX و گيگا خيلي ديدم
    اتفاقا توی پستاتون هم خوندم که میتونه مشکل از این باشه حتی من اونجام مطرح کردم گفتن باید ببینیم نمیشه همینجوری گفت .

قبلش هم آدرس و شماره تلفن سازمان بازرسي كل كشور را پيدا كن و با خودت ببر
    دوست عزیز شمارشو چجوری میتونم جور کنم به نظر خودت بهترین راه چیه ؟(اگه البته دستشون توی یه کاسه نباشه )

احتمالا اگر زير بار نرفتن كمي صدات را بلند كن و آدرس و شماره تلفن را نشون بده و بگو با همين كيس داري ميري به سازمان بازرسي كل كشور.
    اينجا ديگه كوتاه ميان و راحت گرافيك را براي شما تعويض مي كنند
    خدا کنه چون اگه مین هم بره اونجا دوباره میخوان بگن یا قطعه نداریم یابه صراحت دروغ بگم که ما تستش میکنیم من که اگه شده باشه از کلاسمم میزنم میمونم اونجا تا تستشونو ببینم .

ضمنا آدرس سايت AMD را هم با خودت ببر و خدمت اين مهندسان و كشور سازان ميهن عدالت محور ببر و نشون بده كه حداكثر دما براي كارتي مثل 5770 چيزي حدود 78 درجه هست
    دوست عزیز اگر بتونی لینک این صفحه رو بهم بدی به نظرم خیلی کمک کنه چون یه پیرینت از روش میگیرم میبرم بهشون نشون میدم و بنده خدا ها رم با Furmark آشنا میکنم تا بقول خدتون یه ثوابی هم برییم.

فكر نمي كنم كه كار به شكايت به سازمان بازرسي كل كشور برسه چون براي يك كارت معيوب براي خودشون دردسر به اين بزرگي درست نمي كنند
    موفق باشيد
    انشا الله میرم ببینم چی میشه خدا کنه با یاری خدا و راهنمایی های شما بتونم مشکلم رو بر طرف کنم.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

اتفاقا توی پستاتون هم خوندم که میتونه مشکل از این باشه حتی من اونجام مطرح کردم گفتن باید ببینیم نمیشه همینجوری گفت .
    ببين كارت گرافيكي كه تحت فشار قرار ميگيره دور فنش بصورت خودكار ميره بالا
    مثلا زير تست FURMARK دور فن بالا ميره و صدايي شبيه هواپيما از كارت گرافيك در مياد. در اين موقع اگر GPU-Z يا كاتاليست را باز كني بايد درصد دور فن از 35% به 75% يا بيشتر رسيده باشه

دوست عزیز شمارشو چجوری میتونم جور کنم به نظر خودت بهترین راه چیه ؟(اگه البته دستشون توی یه کاسه نباشه )
    در شهر ما با زنگ زدن به 118 (مركز تلفن مخابرات) شماره را پيدا مي كنيم
    البته نمي دونم در تهران هم 118 باشه يا يك شماره ديگه...
    البته از طريق اينترنت هم ميشه اين نهاد و شعبه اش را در تهران پيدا كرد

دوست عزیز اگر بتونی لینک این صفحه رو بهم بدی به نظرم خیلی کمک کنه چون یه پیرینت از روش میگیرم میبرم بهشون نشون میدم و بنده خدا ها رم با Furmark آشنا میکنم تا بقول خدتون یه ثوابی هم برییم.

5. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pasargadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این سایت بازرسی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

شماره ها
    کد:

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

شماره ها
    کد:

7. 2 کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

asus دوباره ورژن جديد براي درايور كارت گرافيك داد ديروز
    مشكل من بطور كامل با ورژن ديروزي حل شد
    شما هم امتحان كنيد
    اميدوارم مشكلتون حل بشه

9. این کاربر از mohsen_z222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان ...
    میدونم بعد از اون همه کش مکش خیلی خیلی دارم دیر جواب میدم ولی با اتفاقی که بران افتاد دیگه رمق جواب دادن ندارم .
    اتفاق از این قرار بود که روز سه شنبه رفتم آواژنگ مینم با خودم بردم وقتی رسیدم اونجا اولش گفتم i7 سری 900 که دارید بعد از چند تا سئوالو جواب مشخص شد که دارن اونم 930
    بعد مینو دادم بهشون . این دفعه به نماینده گفتم که میخوام خودم برم پشتیبانی فنی گفت خوب باشه بشین تا صدات کنم . رفت پشتیبانی برگشت گفت دارن ویندوز نصب میکنن نصب ویندوز با بازیت 2 ساعت طول میکشه منم گفتم مسئله ای نداره همینجا میشینم بعد حدود 3 ساعت و نیم گفت برو پشتیبانی فنی رفتم دیدم با یه مانیتور 15 اینچ داره قطعه تست میکنه گفت قطعه آقا ایراد نداره گفتم من بابا با چه زبونی بگم Full HD کار می کنم گفت خوب باش روی یه مانیتور دیگه نصب میکنم بعد نصب رفتم گفت 15 دقیقه است هیچ اتفاقی نیفتاده گفتم عزیزه من بعد 45 دقیقه تا 1 ساعت این تتفاق میفته گفت خب من نمیتونم 1 ساعت بشینم بازی کنم منم گفتم خب کمکتون میکنم سرتونو درد نیارم اولش مقاومت کرد ولی بعد 10 دقیقه بلند شد گفت خودت بشین منم شروع کردم به آوردن صحه های خفن از گردوخاک گرفته تا تصادفای شدید . درست بعد 45 دقیقه تصویر رفت .
    به خیالم این پایان کاره نگو که تازه اول کار بود .
    گفت شما بره پایین من با نماینده صحبت میکنم بعد از 15 دقیقه که نماینده از خوردن نهار اومد من دید گفت قطعه سالم بود منم اخم کردم گفتم کوجا سالم بود قطعه بالاست . بعد از دو سه بار بالا و پایین رفتنش قطعه من دستش رفت پیش مدیریت بعد اومد و گفت شما برو قطعه رو از انبار تحویل بگیر ما هم شاد و به قولی خر کیف شدیم .
    رفتم انبار بعد 20 دققه دیدم اومد با یه قطعه دست دوم همین هینم نماینده اومد با مین تا مینو بده بهم .
    همین که قطعه رو داد بهم آقا منومیگی قاطی کردم با نهایت خشم گفتم این قطعه دیگه چیه . سریع از من گرفت گفت چیزی نیست (شروع کرد به کندن باقیمونده برگخ مرجوعی قبلی ) گفتم ینی چی چیزی نیست این چه قطعه ای دیگه . تا دید م دارم از کوره در میرم سریع قطعه رو داد به منو گفت شما با مدیریت صحبت کن و زود فرار کرد .
    منم باورتون نمیشه اگه با همون حالو هوا میرفتم شاید کار به قتل هم میکشید بعد 5 دقیقه با قطعه رفتم اتاق مدیریت شروع کردم داد و بداد کردن که این چه قطعه ایه شما مگه نمایندگی نیستید خلاصه 45 دقیقه چونه زدیم دیدیم نه اینا آدم بشو نیستند هی می گفت شما هر تستی که میخواید روش انجام بدید هیچی منم پایان روز مثل لشکر شکسته اومدم خونه ..

دوستان اگه حوصله ی خوندن همه ی مطالب رو ندارید حتما این قسمت رو بخونید این حرفهارو زدم تا مشخص بشه توی این تعمیرگاه آواژنگ چی میگذره اگه با همچین موردی برخورد کردید ناراحت نشید چون من قبل شما اینو دیدم. از دوستان عاجزانه خواهش میکنم در موقع پیشنهاد سیستم این نکته رو به دوستان بگید واقعا قطعات گیگا یکی از بهترین ها هستند ولی اینم بگید که اگر قطعشون خراب شد فکر تعویضو از سرتون بیرون کنید . باورتون نمیشه روز آخر من چه قطعاتی دیدم یکی GTX 48 آورده بود میگفت ایراد داره یکی دیکه مین EXTREM آورده بود واسش لطف کرده بودن خازن تغییر داده بودن در ضمن هیچکدوم از مین های گیگا گارانتی تعویض نداره اینو خدشون نوشتن و میگن ...

با خرید قطعات گیگا به تعمیرگاه آواژنگ خوش آمدید .

11. این کاربر از m.b.h.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

بنده دیگه کاری از دستم بر نمیاد جز اینکه با شما ابراز همدردی کنم!!
    معلوم نیست اون کارت دست 2 که بهتون دادن چند بار تعمیر شده بود (البته نمیخوام شما رو ناراحت کنم ولی دیگه واقعیته)!

از این به بعد شخصا اگه کسی دور و ورم خواست با گارانتی اوازنگ چیزی بگیره بهش از این اوضاع خبر میدم!!
    ضمن اینکه اگه از این به بعد کسی تو این انجمن یا هر جای دیگه از گارانتی اوازنگ تعریف کرد بهش در این مورد اطلاع میدم و لینک تاپیک شما رو براش میزارم تا خودش تصمیم بگیره!!

و در اخر هم امیدوارم 5870 که جدیدا به شما دادن حداقل بهتر از کارت قبلی از اب در بیاد و دیگه از مشکلات خبری نشه!!

13. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه willhunting's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

منم خیلی رو گارانتی آواژنگ حساب میکردم اما با حرفای شما...
    گرافیک خود منم 5770 گیگابایته که خوشبختانه تاحالا به مشکلی برنخوردم.
    به هرحال از این اتفاق متاسفم و امیدوارم که به قول دوستمون از کارت قبلی بهتر از آب در بیاد.

15. این کاربر از willhunting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

با سلام ...
    دوستان از همدردیتون ممنون ....
    willhunting جان من هم با این نظر موافقم که قطعات گیگا یکی از بهترین ها هستند ولی ایکاش میشد قطعه رو از یه جایی مثل بانه تهیه کرد که خیال آدم از نظر گارانتی راحت بود و به طور کلی یه دل بود .
    xzero دوست عزیزم از شما هم ممنون . خیلی از راهنمایی هاتون استفاده کردم .
    در ضمن قطعه ای هم که گرفم 9 هفته از تاریخ تولید قطعه ی خودم جدید تره ولی میدونم که ملاک نیست . و در پایان از شما تقاضا دارم iرکس خواست گیگا بخره اول از تمام شرایطش آگاه بشه تا مثل من توی این منجلاب نیفته . این نکته که قطعه تعویض نمیشه توی کارت گارانتی نیست پشت کارت گارانتی نوشته در صورت مشخص شدن عیب قطعه ، قطعه با یک قطعه ی سالم تعویض میشه .
    Last edited by m.b.h.a; 17-10-2010 at 20:20.

17. این کاربر از m.b.h.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •