تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 49

نام تاپيک: مشکل با 5770 و v22t

داره خودمونی میشه m.b.h.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

دوستان از جوابتون واقعا ممونم چون اینجوری به راهنمایی های شما میتونم به یک جمع بندی هم برسم که در ادامه باید چکار کنم .

من الان توی دو راهیم که باید چکار کنم مادربورد و ببرم یا نه اگه بردم Cpu چکار کنم اگه ببرم و آن ها قبول نکنن پس با چی میخوان تستش کنن . به نظر شما مادربورد و ببرم ؟
    حالا یه موضوعی هست که اگر بردم و CPU باهاش نبردم میبرن توی قسمت فنی عد با هم ی قول دو قول بازی می کنن بعدشم میگن هیچ ایرادی نداره .. بعد اون موقع من میمونم و با هزار سئوال که به قول دوستمون اینا که یه e5300 ندارن چجوری core i7 جور میکنن .
    در ضمن امروز هم که رفته بودم یکی یه مین آورده بود که Doual Chanel بود یکی از نماینده هاش میگفت چرا همچین قطعه ای خریدی یا خیلی پول داری یا کارت خیلی زیاده من راستش خندم گرفت گفتم اگه مین منو ببینه از خوشحالی سکته میزنه .
    دوستان باورتون نمیشه هم از درس و هم از زندگی افتادم چون چند روزه به من قول میدن و هی زیر حرفشون میزنن که قطعه سالمه در ضمن حققتا زمان خرید سیستم 89/2/22 بوده یعنی این قطعه 5 ماه به من کارنداده پس چجوری من رازی شم که قطعه با یه قطعه ی دیگه که نه معلومه چش بوده نه مشخص از کجا آوردن تعویض بشه ؟؟؟؟
    من مطمئن باشید روی حرفم هستم که قطعه باید تعویض بشه نه حتی تعمیر چون گارانتی موظفه قطعه رو تعویض کنه اگر نه من خودم می بردم پیش یه تعمیکار که نه اینقدر برم و بیام و نه اینقدر دردسر بکشم .
    بازم ازتون ممنونم راهنمایتون خیلی کمکم می کنه چون من که مغزم قفل کرده هر چی میم جلوتر سئوالات بیشتری واسم مطرح میشه . مثلا چی میشه که یه قطعه توی 5 ماه گذشته نتونسته کارایی داشته باشه چون اولین باری که این اتفاق افتاد روی CRYSIS warhead بود که پیش خودم گفتم شاید ایراد از بازیه جالب اینجاست حدس میزنید بازیو کی گرفتم درسته هون موقع که سیستم جمع شد برای تست کارایی سیستم گرفتم و همون موقع با سیستم و بازی اومدم خنه .

همچنان نیاز مند راهنمایی شما .. متشکرم.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

من پیشنهاد میکنم شما مشکلتون رو با بالادستهای اواژنگ در میون بزارین!! احتمالا توی سایت اوااژنگ اطلاعاتی در مورد نحوه ی برقراری ارتباط قرار داده شده!!
    دوست عزیز توی دفتر آواژنگ یه اتاقک کوچیک اون گوشش هست که روش زده مدیر قسمت گارانتی تهران (حالا اگر رفته باشید متوجه میشید ولی من به شخصه دعا میکنم که هیچ وقت پا تون به اونجا نرسه ) که یه خانم هم توی دفتر میشینه به نظرتون خوبه که یه بار برم پیشش یا باید از اون هم کله گنده تر باشه چون حققتا من دیگه کسی و نمیشناسم .
    توی سایت هم فقط تماس با گروه آواژنگ داره ....

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

اولین کاری که من پیشنهاد میکنم بکنی اینه که تو همون سایت اوازنگ بری و یه شماره ای یا چیزی پیدا کنی!! و زنگ بزنی شاکی بشی که گارانتیهاشون رسیدگی نمیکنن و هی بهانه میتراشن!!
    هر وقت هم خواستی مادربورد رو ببری قبلش ازشون بپرس که i7 دارن که تست کنن یا نه؟!! که البته احتمالا با سوادی که اینا دارن نمیدونن 1366 i7 رو ساپورت میکنه و سعی میکنن پردازنده ی زغالیشون رو توی سوکت 1366 پچپونن!!

4. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

من همون اول كه تست FURMARK را ديدم يقين داشتم كه گرافيك شما مشكل داره
    Ess-1362 باورتون میشه که من به نقل از شما توی آواژنگ اینم مطرح کردم که م یه جایی خوندم که دمای گرافیک 5770 نباید از 75 تا 80 بالاتر بره ولی چرا دما گرافیک من حتی به 93 درجه هم میرسه گفتن نه اینجوری نیست دما خیلی بالاتر میره و من هم گفتم شاید اینا دیدن که میگن ولی من ایمانم به حرف شما بیشتر شد چون قطعه اصلا قاطی داره نمیتونه بعداز یه مدت کوتاه دوم بیاره و سریع تصویر سیاه میشه .
    در ضمن من بازی رزدینت اول 5 رو هم نصب کردم و مشکل دوباره مشخص شد .

به نظرم اول سعي كن يكجوري با زبون خوش قطعه را تعويض كني و اگر قبول نكردن با تحديد به شكايت و ...
    دوست عزیز بدی من اینه که وقتی کسی حرف غیر منطقی میزنه نمیدونم چرا آمپرم میپره وزود قاطی میکن چون روز اولم که برده بودم بازی و که خریدم و گفتن الان وقت نصب نداریم بهشون گفتم که خب مشکل من چی شد مامور تست رفت پیش نماینده که قبض صادر میکرد گفت من تست کردم هیچ مشکلی نداره همون جا بود که ریختم بهم صدامو بردم بالا گفتم چیو شما تست کردی با Furmark 2006 . اصلا این که دایرکت 9 ساپورت میکنه در ضمن گفتم با رزولوشن فول اچ دی کار میکن که اصلا مانیتور شما نمیشناسه . جالبه که توی دفاعیه خودش گفت ویندوز 7 خودش دایرکت 11 نصب داره گفتم چه ربطی داره مگه شما با ویندوز 7 تست گرفتی گفت خوب نه گفتم پس در این صورت اگه شما گیم دایرکت 9 نصب کنی نباید روی سیستم اجرا بشه و همون جا بود که گفت من الان نمیتونم کاری کنم و سریع صحنرو خالی کرد .(فکر میکنن با یه کاربر تازه کامپیوتر دیده طرفن که قطعه رو آورده میکه چرا ویندوز روش نصب نمیشه )
    در هر صورت نیاز من راهنماییاتون هستم شدید تا بتونم اونجا از پسشون بر بیام ..
    متشکرم

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

حالا شما یه سر پیش همون خانم برو ببین چی میشه!! ولی اگه دیدی بازم دارن بازی در میارن همونجا یه جور رئیسشون رو پیدا کن و با اون صحبت کن !
    اگه دیدی باهات راه نمیان به قول جناب ess تهدید به شکایتشون کن و سر و صدا راه بنداز !!
    فقط این کارها رو قبل از اینکه main رو ببری انجام بده!
    امیدوارم مشکلت حل شه

7. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sinasalar2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

امکانش نیست کل سیستم رو ببری اونجا؟ البته با اون دفتری که شما توصیفش رو میکنی بعیده که توش LCD هم پیدا بشه !
    اگه امکانش هست کل سیستم رو ببر حتی 2-1 ساعت هم وقت بذار بشین و بگو اینم سیستم من و dirt ! حالا رفع عیبش کنید ...

9. این کاربر از sinasalar2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

امکانش نیست کل سیستم رو ببری اونجا؟ البته با اون دفتری که شما توصیفش رو میکنی بعیده که توش LCD هم پیدا بشه !
    اگه امکانش هست کل سیستم رو ببر حتی 2-1 ساعت هم وقت بذار بشین و بگو اینم سیستم من و dirt ! حالا رفع عیبش کنید ...

اگه کل سیستم رو بردی اونجا حتما بالا سرشون باش که دستکاری بیخود نکنن قطعات رو!! چون اینجور که معلومه شما با یه مشت فوق اماتور طرفی!!

11. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

حالا شما یه سر پیش همون خانم برو ببین چی میشه!! ولی اگه دیدی بازم دارن بازی در میارن همونجا یه جور رئیسشون رو پیدا کن و با اون صحبت کن !
    اگه دیدی باهات راه نمیان به قول جناب ess تهدید به شکایتشون کن و سر و صدا راه بنداز !!
    فقط این کارها رو قبل از اینکه main رو ببری انجام بده!
    امیدوارم مشکلت حل شه
    دوست عزیز بازم ازت ممنونم .

من یه شماره هم توی سایت پیدا کردم ک مربوط به مرکز فروشه به نظرتون اون میتونه اثر بخش باشه البته واسه ی شیرازه .
    باهاتون موافقم که برم پیش اون خانومه . اما به قول شما رئیسشون باشه خیلی بهتره که حداقل یه التیماتیون بده که بابا اینجا جای سبزی پاک کردن نیست ....
    در ضمن اینا به قول خودشو ن اصلا قطعات دیگرو قبول نمیکنن(البته یه بار که توی دفترشون بخش تست بودم یکی از نماینده ها یه کیس زده بود زیر بغلش اومد اون پشت گفت اینو یه تست کن گفت ما که کیس قبول نمیکنیم گفت عیبی نداره آشناست) پس چجوری میخوان اگر من CPU نبرم قطعات رو تست کنن . پس بردن مین مثل گفتن راز آزادی توی یه زندانه .
    البته فردا که نیستن ولی پس فردا من ساعت 10 -12 کلاس ندارم پس میرم چترشون میشم تا جواب بهم بدم .
    تازه اگر حرف به زور هم باشه من یه آشنا دارم که گیم نت داره میگم آره سیستم من سرور بوده 4 روز کار من خوابیده و هر روز من 50 هزار تومان درآمد داشتم حالا کی میخواد خسارت منو بده وقتی شما منو هی دور سر تاب میدادید .
    انشاالله خدا از دهنتون بشنو و کار ما به سامان بشه .....

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

اگه امکانش هست کل سیستم رو ببر حتی 2-1 ساعت هم وقت بذار بشین و بگو اینم سیستم من و dirt ! حالا رفع عیبش کنید ..
    دوست عزیز من سیستمو چهارشنبه برده بودم ولی همین که رسیدم توی دفتر هنوز هیچی نگفته بودم یک دفعه یه بوزینه پرید وسط گفت آقا ما کیس قبول نمیکنیم گفتم خب بزارید اصلا من بگم مشکل چیه بعد شما تعیین تکلیف کن . یه پیچ گوشتی ازشون گرفتم و گرافیکو دادم بهشون .
    در ادامه گفتن ما سیستمو قبول نمیکنیم چون احتمال داره مشکل داشته باشه گفتم خب بازی Dirt 2 دارید گفت نه ولی با 3dmark 2006 تست میکنیم گفتم که خب اینو از اینترنت هم میتونستم دانلود کنم گفت نه این ازون خوباشه گفتم عیب قطعه مشخص نمیشه ها چون من با fumark هم تست کردم مشکل نداشته گفتن خب این Farmark , formark چی هست گفتم بابا این نرافزارویژه تست گرافیکه ولی مشکلو نشون نداده حتی من درایورو آپدیت کردم گفت چجوری ؟؟؟؟؟؟ گفتم یعنی چی چجوری ؟؟؟؟
    گفت از کجا دانلود کردی (پیش خودم گتم از دقوز آباد ) ؟ گفتم خب توی سایت ATI . شخصات سیستمو دادم بهم یه Recommended داد اونو دانلود کردم که کاتالیست 10.9 داشت (به جان خودم این قسمت و اصلا نفهمید )
    ما در واقع 3تا4 ساعت اونجا نشسته بودیم ولی هی یکی میومد میگفت آقا قطعه رو در بیار ما کیس قبول نمیکنیم ما هم هی بهش میگفتیم قطعه توی تسته ( کاش یه نوار میبردم تا هی مجبور نشم 10 بار اینو تکرار کنم )

با تشکر .......

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

اگه کل سیستم رو بردی اونجا حتما بالا سرشون باش که دستکاری بیخود نکنن قطعات رو!! چون اینجور که معلومه شما با یه مشت فوق اماتور طرفی!!
    هر وقت هم خواستی مادربورد رو ببری قبلش ازشون بپرس که i7 دارن که تست کنن یا نه؟!! که البته احتمالا با سوادی که اینا دارن نمیدونن 1366 i7 رو ساپورت میکنه و سعی میکنن پردازنده ی زغالیشون رو توی سوکت 1366 پچپونن!!
    در مورد سیستمها اونجا هم بگم که اگه خیلی هنر کنن e5300 دو هسته ای داشته باشن که اونم خیلی بعید به نظر میرسه!!
    دوست عزیز بعضی قسمت های پست های شما رو باید به عنوان سخنان زیبا از بزرگان جهان ثبت کرد چون واقعا اونجارو به تصویر میکشن .

پروفشنال xzero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    SikTiR AbAd

پيش فرض

تو سایت که بری یه قسمت داره به نام "شرکت خدمات آواژنگ" روش که رفتی از تو لیست برو قسمت ارتباط با ما!! اونجا شماره و ادرس تهرانشم هست!!
    البته اول برو پیش همون خانومه ببین چیکار میتونی بکنی!!
    در ضمن تا جلوی خودت گرافیکتو رو یه سیستم دیگه که روش ویندوز 7 و یه بازی مثل dirt 2 نصب باشه امتحان نکردن main رو اونجا نبر!!

15. این کاربر از xzero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •