تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 70

نام تاپيک: خرید مادر بورد intel x58

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

و البته تفاوت قیمت اینا باهم کمتر ار 200 تومنه .........
    متاسفانه قیمتای من مالچهارشنبس.....
    قیمت msi رو هم ندارم شرمنده:
    asus-rampage///exterme=470
    giga-gax58a-ud9=640
    170تومن اختلاف دارن ولی بازم نباید بهترین مادربرد دنیا رو با8پین تغضیهcpu باچیزی مقایسه کرد.

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

حتی تا آخر عمرتون از 6 تا کارت گرافی
    6تا عزیز من4تا.....
    شماها پست میزنید به دوستمون کمک کنید یا با اولترا جون کل ، کل بزنید ؟
    دوستمون ایسوس خرید دیگه.

2. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال m_s_r_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

دوستمون ایسوس خرید دیگه.
    هر کسی که به فکر جیبشه میره اسوس می خره .
    مثل خود من که همچین اشتباهی کردم.
    و کسی که 24 ساعت تو بایوس دور میزنه میره گیگا میخره حالشو هم میبره.

4. 2 کاربر از m_s_r_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چه جالب به نکته ظریفی اشاره کردید دقیقاًهمینطوره همه میگن اوه اوه قیمت گیگا بالاست یه راست میرن سمت ایسوس غافل از اینکه دارن بهترین مادربرد را با مادربردکم جون تر مقایسه میکنن.

6. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehghani1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

چه جالب به نکته ظریفی اشاره کردید دقیقاًهمینطوره همه میگن اوه اوه قیمت گیگا بالاست یه راست میرن سمت ایسوس غافل از اینکه دارن بهترین مادربرد را با مادربردکم جون تر مقایسه میکنن.
    داداش قیمت چیه ؟گیگا برا اس ال ای تو ud7 هیچ پیش بینی نکرده وکارتا داغ می شن امکاناتش usb3 ش هم که 3 برابر بقیه قدرت داره بازم به درد نمی خوره مگه من چند تا فلش وصل می کنم. همچین به ایسوس می گین کم جون که هرکی ندونه فکر می کنه سرعت گیگا چی هست بابا گیگا تو ریویو ها هم چیزی نشون نداده تو فوتوشاپ از ایسوس مونده همین طور تو خیلی چیزای دیگه البته این اختلاف می دونین چه قدر کمه؟؟مثلا گیگا تا اونو باز کرده 25.10 ثانیه طول داده ایسوس 25.11 بعد می گن گیگا اول شد و.....تازه کولینگ گیگا هم تو ud9 مشخصه کم اورده که مجبور شده اون دوتا لوله رو بده بالا حالا کلا دارم می گم ایسوس و گیگا از نظر سرعت تفاوتی ندارنولی گیگا به خاطر صدم ثانیه هاش میاد می زنه قدرت شکسته شد ملتم می رن می خرن.بر عکی هر کی گیگا بخره باید بدونه که داره یه جنس بازاری می خره که کاربردی نداره.

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

خوب مدرک بدین حرف بی خود نزنین کلی هم صحبت نکنین مثلا بگین این ایسوسی که توگفتی به این دلیل تو این سایت تو اور از ud7 عقب افتاده.

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

دوستمون ایسوس خرید دیگه.
    من هنوز مین رو نخریدم.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

اصلاًبایک نگاه مشخصه کدوم بهتره.
    صرف اینکه قیمت خوب پیدا نمیکنیم دلیل بربد بودن مارک نیست.
    اخه یعنی چی بعد به من می گین شما حرفه ای کار نمی کنید و بیشتر از کیفیت به ظاهر توجه می کنید اول ایسوس هم خوشکل تره هم کولینگ بهتری داره دوما باید تو تستا نگاه کرد اون وقته که گیگا خراب می کنه به هرحال مین هارو منطقی رد کنین.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

با اینکه از طرفداران سرسخت گیگا هستم ، ولی این حرف شما رو کاملا قبول دارم

خداییش حرفو از دهنم گرفتی اولترا جون ؛
    آخه زمانی که شما هیچگاه ، حتی تا آخر عمرتون از 6 تا کارت گرافیک استفاده نمی کنید ، چرا همچین گزینه ای رو میخرید ؟ و فقط از 30 یا 40 درصد قدرت مادربرد استفاده می تونید بکنید !!

با خرید این مادربرد دیگه همه سخت افزارهاشون اکسترنال باشه !!! و این خودش بزرگترین اشکاله !!!

در کل این مادربرد برای افراد خاصی هست ، مثلا اونهایی که 3D max کار میکنن و مدت زمان رندر شدن انیمیشن براشون خیلی مهمه از این مادربرد استفاده میکنن (اونم با چند تا گرافیک نه یکی ، دو تا )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در کل ابنم بگم خدمتتون که هدف از پست زدن در اینجا کمک به این دوستمون بود ولی حالا شما این تاپیک رو تبدیل کردین به کل ، کل زدن !!

شماها پست میزنید به دوستمون کمک کنید یا با اولترا جون کل ، کل بزنید ؟
    اقا با همه ی حرفات 10000000000 در صد موافقم.شما چی پیشنهاد می کنی؟؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

اقا من تصمیم رو گرفتم تو بنچ مارک های تامز هاردویر دیدم که تو اولویت مین برا اون سیپیو ایسوس رو برده بودن تازه کاربران هم رتبه دوم رو به ایسوس در اور دادن اولیش هم ای وی جی ای بود جالب بود که گیگا اخرین و کم طرفدارترین مین برا این سیپیو هست من هم ایسوس می خرم چون هم تو ریویو ها جلو تره و هم کلا بهترین مین این رده هست حالا هر چی میخ واین بگین گیگا فلان گیگا بلان.

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

ASUS P6X58D Premium
    البته شرایط رو که تعیید کرده بودین یادم رفته ، ولی فکر کنم با شرایط شما سازگار باشه

10. این کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

داداش قیمت چیه ؟گیگا برا اس ال ای تو ud7 هیچ پیش بینی نکرده وکارتا داغ می شن امکاناتش usb3 ش هم که 3 برابر بقیه قدرت داره بازم به درد نمی خوره مگه من چند تا فلش وصل می کنم. همچین به ایسوس می گین کم جون که هرکی ندونه فکر می کنه سرعت گیگا چی هست بابا گیگا تو ریویو ها هم چیزی نشون نداده تو فوتوشاپ از ایسوس مونده همین طور تو خیلی چیزای دیگه البته این اختلاف می دونین چه قدر کمه؟؟مثلا گیگا تا اونو باز کرده 25.10 ثانیه طول داده ایسوس 25.11 بعد می گن گیگا اول شد و.....تازه کولینگ گیگا هم تو ud9 مشخصه کم اورده که مجبور شده اون دوتا لوله رو بده بالا حالا کلا دارم می گم ایسوس و گیگا از نظر سرعت تفاوتی ندارنولی گیگا به خاطر صدم ثانیه هاش میاد می زنه قدرت شکسته شد ملتم می رن می خرن.بر عکی هر کی گیگا بخره باید بدونه که داره یه جنس بازاری می خره که کاربردی نداره.

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

خوب مدرک بدین حرف بی خود نزنین کلی هم صحبت نکنین مثلا بگین این ایسوسی که توگفتی به این دلیل تو این سایت تو اور از ud7 عقب افتاده.

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

من هنوز مین رو نخریدم.

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

اخه یعنی چی بعد به من می گین شما حرفه ای کار نمی کنید و بیشتر از کیفیت به ظاهر توجه می کنید اول ایسوس هم خوشکل تره هم کولینگ بهتری داره دوما باید تو تستا نگاه کرد اون وقته که گیگا خراب می کنه به هرحال مین هارو منطقی رد کنین.

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

نه حاجی شما مثل اینکه تازه از خواب پا شدی خلقت تنگه برو یه لیوان چایی بخور بعد بیا

12. این کاربر از m_s_r_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

اقا من تو تامز هاردویر و سایر سایت ها ونظر اساتید رو دیدم وانتخابم 100000 درصد ایسوس هست که همه جا به عنوان بهترین شناخته شده البته همون رام پیجش پس این تاپیک تمومه من تا چند روز دیگه میرم تهران تا اون موقع یه تاپیک می زنم برا رو که راهنماییم کنید .

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

ASUS P6X58D Premium
    البته شرایط رو که تعیید کرده بودین یادم رفته ، ولی فکر کنم با شرایط شما سازگار باشه

نه این مشکل داره چون گرافیکارو باید تو اسلاتای 1 و3 بذارم که باعث داغ شدنش می شه.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

نه حاجی شما مثل اینکه تازه از خواب پا شدی خلقت تنگه برو یه لیوان چایی بخور بعد بیا
    اگه ناراحتتون کردم واقعا عذر می خوام اخه این جا شده جنگ بین دو ارتش گیگا و ضد گیگا هر دو هم هی میان الکی تبلیغ می کنن فقط هم منو گیج می کنن گفتم که ایسوس از همه مین ها برا این سی پیو بیشتر امتیاز اورده و خریدن و بعد از ای وی جی ای که یکم بالاتره با اختلاف فاحشی تو تامز هارد ویر اون قسمت که کاربرا تست می کنن گیگا رو لوله کرده 144 در برابر 42 !

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

اگه ناراحتتون کردم واقعا عذر می خوام اخه این جا شده جنگ بین دو ارتش گیگا و ضد گیگا هر دو هم هی میان الکی تبلیغ می کنن فقط هم منو گیج می کنن گفتم که ایسوس از همه مین ها برا این سی پیو بیشتر امتیاز اورده و خریدن و بعد از ای وی جی ای که یکم بالاتره با اختلاف فاحشی تو تامز هارد ویر اون قسمت که کاربرا تست می کنن گیگا رو لوله کرده 144 در برابر 42 !

حالا اگه اسوس با پول دادن و رشوه این نمودار رو به نفع خودش تموم کرده باشه چی.
    اینا که دین و ایمان درستی ندارن.

ولی حاجی جون من از رو تجربه شخصی می گم نه نمودار هیچی گیگا نمیشه.

ببین من الان اسوس دارم که زمان خودش تک بود ولی همون موقع هم تستش کردم باهاش حال نکردم.

گیگا مثل یه دوست دختر رام و خوش اندامه و باید کلی پول بالاش بدی تا باهات همراه شه.
    ولی اسوس مثل زن بیوه ای میمونه که ارایش کرده و از رو تجربه ای که از قبل داره می خواد هواس ادمو به خودش جلب کنه و نمی خواد زیاد پول براش خرج کنی چون داره مهریه شو خرج میکنه.

فکر کنم دیگه با این مثال باید روشن شده باشی.
    اخر هم پیشنهاد می کنم اسوس بخر چون چشمتو این بیوه زن گرفته و مشخصه نمی خوای پول خرج کنییو تجربه به دست بیاری.
    راهتم قبلا یکی هموار کرده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •