تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 70

نام تاپيک: خرید مادر بورد intel x58

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من نمیدونم کجای حرفم نا مفهوم هست...؟!!!
    یک کلام گفتی من هم از اون به بعدud7 پیشنهاد دادم وسلام.
    ولی برای گرافیک تا زمانی که آواژنگ فکری به حال قیمتهاش نکنه پیشنهاد نمیدنم و هرگز هم نخواهم داد!
    من هم متسفانه نمیدم تا اطلاع ثانوی فقط ایسوس وساپفایر.
    من نمیدونم کجای حرفم نا مفهوم هست...؟!!!
    اون جایی که وقتی پیشنهاد سیستم میدی ومن میبینم مادربردت گیگا نیست دیگه هیچی حلقه سنگین میشه با اون چشمت!

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

من هم متسفانه نمیدم تا اطلاع ثانوی فقط ایسوس وساپفایر.
    هر کس مختاره هر چی دوست داره پیشنهاد بده و یا پیشنهاد نده!!!
    اون جایی که وقتی پیشنهاد سیستم میدی ومن میبینم مادربردت گیگا نیست دیگه هیچی حلقه سنگین میشه با اون چشمت!
    از این به بعد هم هیچ بحثی راجع به این قضیه با شما نخواهم کرد...
    و دوست هم ندارم که تو تاپیکهای دیگه پستهایی از این قبیل ببینم،و اگه از سیستمهای پیشنهادی من و دوستان خوشتون نیومد فقط پیشنهاد خودتون رو بدید (بدون هیچ حرف و حدیث اضافی...)
    در نهایت این کاربر هست که با توجه به نیازهاش سیستم مورد نظرشو انتخاب میکنه...

3. 3 کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehghani1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

آی خدا رفتگان شما رو بیامرزه ! منم میخوام همینو بگم دیگه

مخصوصا جمله اول احسان جون ! هاردهایی که ما بصورت معمول استفاده میکنیم از پهنای باند ساتا 1 استفاده میکنن و هنوز از ساتا 2 کاملا استفاده نمیکنن ، انوقت اینا میخوانن کلی هزینه اضافی خرج کنن ، ساتا 3 بگیرن ! فقط برای دکور و پزش !!!

در کل من به نتیجه رسیدم که این دوستم بیشتر از کیفیت به فکر رنگ مدارچاپی و USB به رنگ آبی که نشانگر 3 بودنش هست و روی بردش نوشتن Sata 3 - 6 GB/S هست و در کل عشق و حال پز دادن هست و زیاد به فکر کیفیت نیست .(فکر کنم دیگه بیشتر از نباید خودمونو خسته کنیم )
    ببخشیدا ولی شما خیلی بی خود فکر کردید برادر من نمی دونی بپرس برا من که ساتا مهم نیست مهم usb 3 هست که اکترنال های برو بچ مدرسه بهش وصل شه خوب کسی که چیپ نک گذاشت ساتا هم داره دیگه بعدشم هوندا جان اون مشکل گرافیک و.... که بهت گفتم نتونستی براش پاسخ بدی چرا گیگا معرفی می کنی بعدشم می گم تعصبی هستی هی انکار کن ارتش چیه ارباب حلقه ها چیه (هر چند فیلم قشنگیه)دوستان من نه به فکر برندم نه به فکر شکل و نه.....برا من مهمه که یه مین بخرم که برام کارایی داشته باشه و متناسب با نیازم باشه من نیازم همونایی هست که گفتم قضیه گرافیک و pci و usb3 که اگه لازم بشه کارتشو می زارم توجه کنین که من اور کلاکر نیستم من در یه حد معمولی اور می کنم برا همین مینی که پیشنهاد می دین با توجه به نیاز من باشه ud9 اخه من بخرم که چی؟
    راستی اون دوستمون که گفتن تویه کیس دیده نمی شه بهتره به کیس هاف ایکس و بغلش نگاه کنن بعد مفهمن که ولی برا من اولویت اول کارایی هست دوم اسلات هایی که اشاره کردم و فاصله بین اسلاتها و... سوم usb3 اما می نمی دونم می شه به این برندای عجیب غریب اعتماد کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehghani1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

ميشه بپرسم چرا؟

از چه احاظ سرتر هست؟

كلفت بودن و نازك بودن مين بورد دليلي بر خوب وبدن و بد بودن نيست.اگر منظور شما ULTRA DURABLE هست كه اكثر شركت ها اين قابليت را روي محصولاتشون گذاشتن البته با نام هاي مختلف

برادر عزيز استاندارد USB در تمام دنيا يكي هست و همه هم 0.5 آمپر هستن.چه USB 1 باشه چه USB3 چون همه از پايه داراي يك معماري هستن

برام خيلي جالبه بدونم كه اين اطلاعات جالب را شما از كجا ميارين!!

پورت SATA نسل اول حداكثر پهناي باند 1.5 گيگابيت در ثانيه داره
    نسل دوم 3 گيگابيت در ثانيه هست و نسل سوم هم 6 گيگابيت در ثانيه

البته همون نسل اول هم بهناي باندش براي تمام هاردهاي پرسرعت رايج(منظور هارد سخت) كفايت مي كنه و در نسل دوم هم حتي با RAID0 كردن دو تا هارد جامد (SSD) باز هم پهناي باندش پر نميشه
    حالا نمي دونم كه دوستان چند تا هارد SSD را مي خوان RAID كنند كه نياز به SATA نسل سوم دارند؟!!

ميرسيم سراغ اون برد BIOSTAR T-POWER X58
    اين برد نه SATA3 داره و نه USB3

ولي امكاناتي كه اين برد براي اوركلاك داره كاملا بي نظير هست
    چون خودم با اين برد به فركانس هاي جالبي دست پيدا كردم كه دماي پردازنده در اون فركانس ها جالبتر بود ولي چون شما تاكيد به داشتن SATA 3 و USB 3 داريد پس از انتخاب هاي شما حذف ميشه

بورد ECLIPSE PLUS هم بورد خيلي خوبي هست و بر عكس تمامي بردهاي معرفي شده از SLI بصورت QUAD WAY با پهناي كامل X16 براي هر 4 مسير استفاده مي كنه و يك بورد كاملا حرفه اي براي گيم هست
    البته مثل ساير بردهاي با اين قابليت همون ايراد معروف را داره :
    SB اين بورد تلفيقي از دو تراشه ICH10R و NF200 هست كه حرارتش يكم بالاست.
    البته اين مشكل حرارت را بورد GIGABYTE P55A-UD7 هم داره به شكل بسيار شديد تر كه علتش هم همون تلفيق دو تراشه هست

اما توصيه من :

من اگر جاي شما بودم زياد روي SATA3 و USB3 مانور نميدادم مخصوصا SATA3 كه در پلتفرم X58 از اينتل برعكس AMD ناقص هست.

به نظرم يا T-POWER X58 را انتخاب كن يا ASUS P6X58D-PREMIUM يا نهايتا MSI ECLIPSE PLUS
    با این مینای اخری کاملا موافقم ولی چرا rampage 3 extreme رو پینهاد ندادین؟

---------- Post added at 03:36 AM ---------- Previous post was at 03:33 AM ----------

اقا به اسم این مین دقت کنین کسی دیگه پیشنهاد نده اول الترا جان گفتن بعدم گفتن چرا خوب نیست برا من
    ASUS P6X58D-PREMIUM

---------- Post added at 03:40 AM ---------- Previous post was at 03:36 AM ----------

راستی فک نکنم ایسوس از سری rampage lll قدیمی تر برا کار من خوب باشه نه؟اون گرافیک و... توش رعایت نشده به گمونم.

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:40 AM ----------

گیگا هم که اصلا هیچ کدوم شرایط منون ندارن میمونم بین این برندای عجیب و ایسوس ram page lll کدومو بنظر شما انتخاب کنم؟
    Last edited by dehghani1375; 10-09-2010 at 02:41. دليل: تایپی

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گیگا هم که اصلا هیچ کدوم شرایط منون ندارن میمونم بین این برندای عجیب و ایسوس ram page lll کدومو بنظر شما انتخاب کنم؟
    سلام.
    نظر من روی همون مدل ایسوس هست همینجا هم ازهمه دوستان واستاد گران قدر آلترا جان واحسان جان وبقیه به خاطر این همه ول وش عذر خواهی میکنم.
    ASUS-RAMPAGE///EXTERME خیلی هم عالیه باتوجه به نیاز هاتون ولی بالاخره USB3هاش0.5آمپر جریا ن دارن خلاصه باید بیخیال1.5آمپر بشی.
    فقط مواظب باش ازگارانتی مطمئن شو قیمتشم ندارم فعلاًباید فردانه پس فردا بگیرم بگم بهت.
    ارادتمندعلی.

7. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال m_s_r_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

بنده قبلا بارها و بارها خدمت دوستان عرض کردم که برند برام معنی و مفهوم خاصی نداره و فقط کارایی در مقابل هزینه برام مهمه!
    یعنی بهترین کارایی در مقابل پایین ترین هزینه...
    برام Gigabyte و MSI و Asus و Biostar و...هم فرقی نداره

نه حاجی جون اینو قبول کارایی در مقابل هزینه زمانی که حرف از حرفه ای بودن میاد هزینه میره اخرین اولویت .
    زیر 200 تومن از هر برندی بگیری مهم نیست بیشتر که بشه چون کاربرد حرفه ای داره برند مهم میشه .
    و در ثانی اینم مهم که شرکت OEM یک برند کیه.
    البته من شنیدم گیگا هم تا چند وقت دیگه می خواد ایلایت رو هم به شرکت های OEM خودش اضافه کنه (خدا به خیر کنه).

تمام برندها هم مدلهای خوب و موفق دارند و هم مدلهایی که زیاد جالب نیستند و بهیچ عنوان نمیشه یک مدل ناموفق رو به کل یک برند و محصولاتش نسبت داد
    این حرف بازم در رده حرفه ای زیاد درست به نظر نمیاد.

در آخر باز هم میگم زیاد دنبال اسم ها و برندها نباشید که کارایی خیلی مهم تر از این اسم هاست...

این اسم ها هستند که برندشون جنس خوب تولید می کنه حالا هر کی می خواد باشه.

9. این کاربر از m_s_r_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ultra_Black's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Bleu De Chanel

پيش فرض

نه حاجی جون اینو قبول کارایی در مقابل هزینه زمانی که حرف از حرفه ای بودن میاد هزینه میره اخرین اولویت .
    زیر 200 تومن از هر برندی بگیری مهم نیست بیشتر که بشه چون کاربرد حرفه ای داره برند مهم میشه .
    و در ثانی اینم مهم که شرکت OEM یک برند کیه.
    البته من شنیدم گیگا هم تا چند وقت دیگه می خواد ایلایت رو هم به شرکت های OEM خودش اضافه کنه (خدا به خیر کنه).
    با OEM تا حدود زیادی موافقم
    برای استفاده حرفه ای هم تا حدود خیلی زیادی هزینه فاکتور مهمی هست
    و ماشالا الان هم اکثر برند ها چند تا مادربرد حرفه ای دارن و انتخابها تنوع زیادی میتونه داشته باشه
    این حرف بازم در رده حرفه ای زیاد درست به نظر نمیاد.
    چرا؟!
    به عنوان مثال تو این Review سه تا از بهترین مادربردهای چیپست X58 رو بررسی کرده که از لحاظ قیمت (حداقل تو کشور ما) تفاوت زیادی دارند ولی خودتون ببینید آیا اختلافشون به تفاوت قیمتشون می ارزه؟!:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این اسم ها هستند که برندشون جنس خوب تولید می کنه حالا هر کی می خواد باشه
    مقایسه برند با برند کار زیاد درستی نیست و مدل با مدل باید مقایسه بشه!

11. این کاربر از Ultra_Black بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چرا؟!
    به عنوان مثال تو این Review سه تا از بهترین مادربردهای چیپست X58 رو بررسی کرده که از لحاظ قیمت (حداقل تو کشور ما) تفاوت زیادی دارند ولی خودتون ببینید آیا اختلافشون به تفاوت قیمتشون می ارزه؟!:

اصلاًبایک نگاه مشخصه کدوم بهتره.
    صرف اینکه قیمت خوب پیدا نمیکنیم دلیل بربد بودن مارک نیست.

13. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال m_s_r_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین دور و برا

پيش فرض

داداش سیا ببین علی هم راست میگه خدایی گیگا به ادم چشمک میزنه

و البته تفاوت قیمت اینا باهم کمتر ار 200 تومنه .........

15. این کاربر از m_s_r_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

ولی برای گرافیک تا زمانی که آواژنگ فکری به حال قیمتهاش نکنه پیشنهاد نمیدنم و هرگز هم نخواهم داد!
    با اینکه از طرفداران سرسخت گیگا هستم ، ولی این حرف شما رو کاملا قبول دارم

آخه علی جان 9 تا PCI Experess X16 به چه درد این بنده خدا میخوره...؟!!!!
    خداییش حرفو از دهنم گرفتی اولترا جون ؛
    آخه زمانی که شما هیچگاه ، حتی تا آخر عمرتون از 6 تا کارت گرافیک استفاده نمی کنید ، چرا همچین گزینه ای رو میخرید ؟ و فقط از 30 یا 40 درصد قدرت مادربرد استفاده می تونید بکنید !!

نبود اسلاتهای PCI و PCI Express X1 رو چیکار کنه؟!
    با خرید این مادربرد دیگه همه سخت افزارهاشون اکسترنال باشه !!! و این خودش بزرگترین اشکاله !!!

در کل این مادربرد برای افراد خاصی هست ، مثلا اونهایی که 3D max کار میکنن و مدت زمان رندر شدن انیمیشن براشون خیلی مهمه از این مادربرد استفاده میکنن (اونم با چند تا گرافیک نه یکی ، دو تا )

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در کل ابنم بگم خدمتتون که هدف از پست زدن در اینجا کمک به این دوستمون بود ولی حالا شما این تاپیک رو تبدیل کردین به کل ، کل زدن !!

شماها پست میزنید به دوستمون کمک کنید یا با اولترا جون کل ، کل بزنید ؟

17. این کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •