تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: start انجمن با sqlserver

داره خودمونی میشه moshaveran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

12 start انجمن با sqlserver

سلام دوستان، بیایید با هم این انجمن را رونق بدیم. انگار تنها انجمنی که کسی تحویلش نمیگیره انجمن بانک های اطلاعاتیه اولین سوال رو خودم مطرح می کنم:
    اگه ممکنه یکی از دوستان توضیح مختصری راجع به sqlserver و اینکه چطوری می تونم به database های یه سیستم از طریق سیستم دیگه دسترسی پیدا کنم، بده.

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

توضیح مختصر راجع به کجای sqlserver ?

در یک مجموعه تحت شبکه و یا اینترنت با داشتن آی پی سروری که sql server بر روی اون نصب شده و تغییر connection string در برنامه مربوطه میشه به دیتابیس دسترسی پیدا کرد . این امر در سرور تحت وب هم صدق میکنه

3. این کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

در یک مجموعه تحت شبکه و یا اینترنت با داشتن آی پی سروری که sql server بر روی اون نصب شده و تغییر connection string در برنامه مربوطه میشه به دیتابیس دسترسی پیدا کرد . این امر در سرور تحت وب هم صدق میکنه[/QUOTE]

من با جستجوهایی که کردم متوجه شدم که برای اینکه Client ها بتونن به دیتابیس های serverدسترسی داشته باشن باید application خودم را روی سرور و تمام کلاینت ها نصب کنم و همچنین بایدsqlserver را هم روی سرور نصب کنم و دیتابیسم را بهش اتچ کنم. و در ConnectionString داخل برنامم هم ip سیستم سرور را بدم. تمام این کارها را انجام دادم. ولی وقتی برنامه را روی clientها اجرا می کنم پیغام زیر را میده:
    'Login failed for user 'NPR002\Guest

کد ConnectionString هم اینه:
    "strcon = "provider=sqloledb.1;datasource=192.168.1.158; persist security info=false; initial catalog=sde

راستی مجبورم با sql2000 کار کنم , vb6 .

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

خب بباید برای سرور کریدنشال تعریف کنین با یوزر sa و پسوردی که هنگام نصب سرور دادید میتونین لاگین کنین (sql server authentication به جای windows authentication )

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

خب بباید برای سرور کریدنشال تعریف کنین با یوزر sa و پسوردی که هنگام نصب سرور دادید میتونین لاگین کنین (sql server authentication به جای windows authentication )
    دوست عزیز ممنون به خاطر راهنمایی های خوبتون ولی میشه طریقه ایجاد این کریدنشال را بفرمایید. راستش من تازه کار با sql را شروع کردم زیاد وارد نیستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •