تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: درخواست - در ساخت ليزر اتشين

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض درخواست - در ساخت ليزر اتشين

با سلام...اميدوارم سلامت باشيد..
    من يك كليپ از اينترنت دانلود كردم كه با ديود و منبع انرژي باتري و ليزر و چندتا ملحقات ديگه يك ليزر نوري درست كردند كه نكته جالبش اينجاست اون ليزر مثل اتش عمل ميكرد و نورش به هرچي ميخورد اونو ميسوزوند..
    حالا اگه دوستان ميتونن و اينو قبلا ازمايش كردن كمكم كنن كه چطوريه و اگه هم اطلاعي ندارن بگن تا منبعو بزارم.
    اينم چند تا عكس از اون ليزر:
    فقط اينو بگم كه ليزر رو تو مخزن جديدي بايد گذاشت مثلا جلد فندك يا جلد شامپو ويا هر چي.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    براي اطلاعات بيشتر تو گوگل بنويسيد laser burner
    فكرشو بكنيد با اين ليزر چه شوخيهايي ميشه كرد..اذيت كردن دوستان و سوزاندنشون.

2. این کاربر از 123arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

این عکسه چقدر شبیه فندک بود. با فندک هم میشه با دوستان شوخی کرد خیلی هم اتشینه

4. این کاربر از alidata2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

جسارت نباشه ولي مثل اينكه چشمهاي شما ضعيفه و با فندك اشتباه گرفتيد..
    البته درسته كه جلدش مال فندكه ولي مخزنش و محتوياتش به جاي گاز فندك از ديود و سيم و باتري تشكيل شده...
    اگر به عكس توجه كنيد ميبينيد كه نور ابي رنگي به فيتيله تابيده و اين نشون ميده كه فندك اولا نورش ابي نيست و يا زرد و ابيه و يا اينكه اتش فندك كه اينقدر برد نداره تا فتيله رو بسوزونه..
    در ضمن من ويديو اين فندك رو دارم و خيلي جذابه..
    مثلا با اين فندك شما ميتونين از يه فاصله هر چيزي رو بسوزونيد..
    اگر دوستان اطلاعاتي دارن بگن..

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ►► ◘ ◄◄

پيش فرض

جسارت نباشه ولي مثل اينكه چشمهاي شما ضعيفه و با فندك اشتباه گرفتيد..
    البته درسته كه جلدش مال فندكه ولي مخزنش و محتوياتش به جاي گاز فندك از ديود و سيم و باتري تشكيل شده...
    اگر به عكس توجه كنيد ميبينيد كه نور ابي رنگي به فيتيله تابيده و اين نشون ميده كه فندك اولا نورش ابي نيست و يا زرد و ابيه و يا اينكه اتش فندك كه اينقدر برد نداره تا فتيله رو بسوزونه..
    در ضمن من ويديو اين فندك رو دارم و خيلي جذابه..
    مثلا با اين فندك شما ميتونين از يه فاصله هر چيزي رو بسوزونيد..
    اگر دوستان اطلاعاتي دارن بگن..
    چقدر عصبی هستی نزن مارو حالا بله خودم فهمیدم چیه چون تو گوگل قبل از زدن پست سرچ کردم . اینم شوخی بود اگه بیخیال شی

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

معذرت ميخوام اگه لحنم كمي تند بود و من عصباني نبودم...در هر صورت اگر چيزي ميدونيد بگيد...متشكرم..
    يعني تو اين انجمن به اين عظمت كسي بلد نبود؟

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

اين متن و بخون فك كنم با هد DVD رايتر ( DVD burner ) به يه لامپ يا LED ميشه اينو درست كرد ...

DIYer Kipkay extracts the laser from a DVD burner and mounts it in a small flashlight to create a handheld laser burner that can light matches and burst balloons. Hit the play button to see how he did it. This project isn't for the faint of heart: it involves pretty specialized components and soldering, but that'll all be worth it when you're camping with your pals and you start the fire by pointing your homemade handheld laser at the tinder. For more info, Kip posted the laser mod over at Instructables, too. UPDATE: Several readers rightly point out that your burning handheld laser could pose a safety risk to humans, especially when pointed at eyeballs. Watch your kids, proceed at your own risk, treat as you would a weapon, etc. Thank you.
    Last edited by New Ray; 11-09-2010 at 10:51.

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

افرين دوست عزيز..خيلي خوب متوجه شديد كه با قطعه اي از دي وي دي رايتر كامپيوتر ليزر درست ميشه ولي انگليسيم ضعيفه و ترجمه نميتونم بكنم اگه وارديد تو ترجمه لطفا بگيد تا طرز ساختشو همينجا بزارم و شما ترجمه كنيد...متشكرم..

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

متن بالا طرز ساختش نبود
    همونطور كه در خط آخر گفته شده اين وسيله يه سلاح هست و بسيار خطرناكه !!!

ساختش :

اگه ليزرهاي معمولي رو ديده باشيد ، يه نوع led كوچيك هست كه با دو سه تا باتري كوچيك كار ميكنه .
    جلوش يه لنز كوچيك ( در اينجا هد DVD رايتره - مال CD يا DVD ROM نميشه ) ؛ نور رو مستقيم متمركز ميكنه. و البته بايد خيلي دقيق داخل محفظه قرار بگيره تا منحرف نشه.

دليل استفاده از DVD رايتر احتمالا خاصيتيه كه باعث نوشتن يا سوزاندن DVD ميشه.
    مثل فندكهايي كه سرشون مواد خاصي گذاشتن كه مثل دستگاه جوش ميشه !!

اما براي LED در واقع يه قطعه هست كه دقيقا نميدونم بجاش همين LED هاي بازاري ( مثلا شفاف ليزري قرمز يا سبز يا آبي ) جواب ميده يا نه !؟! در كل اين ليزر خطرناكه و من توصيه ميكنم دنبال تفريح سالمتري باشين ...

11. 2 کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بسيار متشكرم...خواب ديدم با اين ليزر كور يه بنده خدايي كردم و مردمك چشمشو سوزوندم..به همين خاطر بيخيال شدم شايد خوابم به واقعيت تبديل شه....

13. این کاربر از 123arash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.جالب بود مرسی.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •