تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 27 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 270

نام تاپيک: کلوپ Windows Phone 7

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

(در مورد مالتی تسکینگ وینفو 7 مطلب جالبی مدتی هست که معلوم شده که فکر کنم اینجا راجع بهش صحبت نشده. احتمالا با مفهوم "ترد" تو برنامه ها آشنایی دارید. خیلی ساده اگه بخوایم بگیم چند تا شبه پروسس هستن که یه برنامه رو تشکیل میدن و موقع اجرای برنامه سیستم عامل مدام بین اینها سوئیچ میکنه. مثلا یه loading bar داریم که پر میشه و خود عمل لود شدن هم داره انجام میشه. اینها باید تو دو تا ترد باشن که هر دو بتونن کارشون رو همزمان انجام بدن.حالا قضیه اینه که تو وینفو 7 هر برنامه یه ترد اصلی داره و چند تا ترد کارگر. ترد اصلی اونی هست که اینترفیس برنامه رو نشون میده و تردهای کاگر هر عملیات دیگه ای مثل دانلود، محاسبه و ... رو انجام میدن. موقع pause شدن برنامه فقط ترد اینترفیس متوقف میشه و تردهای کارگر میتونن به کارشون ادامه بدن. یعنی دسترسی به فایل سیستم داشته باشن، دانلود کنن و ... این رو اضافه کنم که تعداد تردهای کارگر دست برنامه نویس هست.حالا اینکه مثلا پخش موسیقی جزو وظایف ترد اینترفیس هست یا میشه با ترد کارگر پیاده سازیش کرد رو هنوز مطمئن نیستم من. اما عجیبه اگر کار اینترفیس باشه.البته یه مشکل هست. اگر رم یهو کم بیاد، وینفو برنامه های pause شده رو می بنده تا رم خالی شه. خلاصه اینکه وضعیت مالتی تسکینگ خیلی بهتر از اونیه که فکر می کردیم. ) یاد حرف استیو افتادم که میگفت مولتی تسچینگ ios4 بهترین مولتی تسچینگ تو دنیایه موبایله نمیدونم اگه این کطلبو بخونه بازم این حرف رو میزنه؟

2. این کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

کی این حرف رو زده ؟
    گوشی HD2 درای قابلیت نصب ویندوز فون 7 هست میتونی این رو توی سایت خود مایکروسافت هم ببینید
    برای سایر گوشی ها هم خدا پدر و مادرو بروبچ xda رو بیامرزه ، نمیزارن آدم تو کف چیزی بمونه
    اشتباه میکنید
    hd2 قابلیت ارتقاء به ویندوز 7 رو نداره ! البته لیاقتشو داره ولی قابلیتشو نداره

4. این کاربر از Erfan64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه TAEL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوستانی که در مورد HD2 شک و شبهه دارن ، بخونن!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by TAEL; 13-09-2010 at 18:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان گوشیهایی که با این سیستم عامل معرفی شدن همگی از سخت افزار عالی استفاده میکنن که باعث بالا رفتن قیمت گوشیها میشه . ایا این سیستم عامل مخصوص گوشیهای لوکس گران قیمت میشه یا گوشیهایی با سخت افزار متوسط و قیمتهای مناسب با این سیستم عامل تولید میشه .

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

(در مورد مالتی تسکینگ وینفو 7 مطلب جالبی مدتی هست که معلوم شده که فکر کنم اینجا راجع بهش صحبت نشده. احتمالا با مفهوم "ترد" تو برنامه ها آشنایی دارید. خیلی ساده اگه بخوایم بگیم چند تا شبه پروسس هستن که یه برنامه رو تشکیل میدن و موقع اجرای برنامه سیستم عامل مدام بین اینها سوئیچ میکنه. مثلا یه loading bar داریم که پر میشه و خود عمل لود شدن هم داره انجام میشه. اینها باید تو دو تا ترد باشن که هر دو بتونن کارشون رو همزمان انجام بدن.حالا قضیه اینه که تو وینفو 7 هر برنامه یه ترد اصلی داره و چند تا ترد کارگر. ترد اصلی اونی هست که اینترفیس برنامه رو نشون میده و تردهای کاگر هر عملیات دیگه ای مثل دانلود، محاسبه و ... رو انجام میدن. موقع pause شدن برنامه فقط ترد اینترفیس متوقف میشه و تردهای کارگر میتونن به کارشون ادامه بدن. یعنی دسترسی به فایل سیستم داشته باشن، دانلود کنن و ... این رو اضافه کنم که تعداد تردهای کارگر دست برنامه نویس هست.حالا اینکه مثلا پخش موسیقی جزو وظایف ترد اینترفیس هست یا میشه با ترد کارگر پیاده سازیش کرد رو هنوز مطمئن نیستم من. اما عجیبه اگر کار اینترفیس باشه.البته یه مشکل هست. اگر رم یهو کم بیاد، وینفو برنامه های pause شده رو می بنده تا رم خالی شه. خلاصه اینکه وضعیت مالتی تسکینگ خیلی بهتر از اونیه که فکر می کردیم. ) یاد حرف استیو افتادم که میگفت مولتی تسچینگ ios4 بهترین مولتی تسچینگ تو دنیایه موبایله نمیدونم اگه این کطلبو بخونه بازم این حرف رو میزنه؟
    سلام حمید جان.
    به نظر من Windows Phone 7 یه انقلابی در بین سیستم عامل های اسمارت فون ها به وجود میاره ، چون واقعا امکانات فوق العاده ای داره و همینطور دارای هسته قوی هست.
    به نظر من با مراسم تدفینی که مایکروسافت برای سیستم عامل های بلک بری و iOS برگزار کرد ، هدفش این بود که بگه با ورود Windows Phone 7 جایی برای بقیه نیست از جمله اپل و آیفون.
    همه میدونیم که اگه مایکروسافت چیزی رو بخواد بهش دست پیدا میکنه نظیر زمان ورود Windows XP که انقلابی بر پا کرد و بعد از چند سال مایکروسافت بعد از شکست در Windows Vista دوباره با معرفی Windows Seven به خواسته های خودش رسید و شکست Windows Vista رو با ورود این ویندوز جبران کرد.
    به هر حال مایکروسافت متخصص سیستم عامل هست و من مطمئنم با ورود Windows Phone 7 تحولی در دنیای اسمارت فون ها بر پا میکنه.
    با سپاس.

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

من خودم چیزی در سایت مایکروسافت مبنی بر اینکه گوشی HTC HD2 میتونه از Windows Phone 7 استفاده میکنه یا نه ، ندیدم.
    مایکروسافت تنها اعلام کرده که گوشیهایی میتونند از این سیستم عامل استفاده کنند که دارای حداقل 1GHz سی پی یو و همینطور حداقل 5MP دوربین باشند.
    با سپاس.

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اون ماجرایه hd2 در واقع یه رام کوک شدست که رو HD2 گزاشتن و هیچ وقت رسمی نمیشه در واقع HD2 سخت افزار مورد نیاز رو نداره مثلا برا 7 فرقی بین حافظه ی اصلی و حافظه ی جانبی وجود نداره و هر دو رو به صورت یک پارچه میشناسه(دلیلش افزایش سرعت و از بین رفتن باگها و هنگهایه مربوط به این مورد بنا بر این با خارج کرد حافظه ی جانبی از گوشی کارکرد سیستم عامل به طور کامل مختل میه واسه همین حافظه های گوشی هایه wm7 نباید ریمویبل باشه در حالی که رم رو از hd2 میتونین دربیارین و همین کار برا سرویس کردن دهن گوشی کافیه ،ماجرایه دیگه به رم و رام گوشی بر میگرده اگه مطلب مولتی تسچینگ WM7 رو خونده باشی متوجه میشه که این گوشی ها به رم و رام بالایی نیاز دارن به طوری که رم 512 HD2 چندان کافی به نظر نمیرسه،درسته که گوشی میتونه سیستم عامل رو اجرا کنه (به خاطره قدرت بالای CPU) ولی مطمعنا تو اجرای نرم افزار ها با مشکل رو به رو می شه پس اون چیزی که شما رو HD2 دیدین فقط یه 7 برا نمایش بود و چندان صورت کاربردی نداره

9. این کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام به همگی.

سوالی که این روزها طرفداران ایرانی Windows Phone 7 رو به خودش مشغول کرده اینه که آیا Windows Phone 7 به طور پیشفرض از زبان شیرین فارسی پشتیبانی میکنه؟؟؟

هنوز به طور رسمی تا اونجایی که من میدونم مایکروسافت در رابطه با موضوع هیچ حرفی نزده ، ولی من فکر میکنم که در Windows Phone 7 همانند ویندوز های کامپیوتر پشتیبانی از زبان فارسی به طور پیشفرض قرار داده شده.

اگه اینطور نباشه متاسفانه باید همانند Windows Mobile 6.5 از فارسی سازها استفاده کنیم که اونها هم مشکلات خودشون رو دارند.

حالا اگه کسی اطلاعات کاملتری در رابطه با این موضوع داره بیان کنه و دوستان نظرات خودشون رو بگن.

با سپاس.

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام به همگی.

سوالی که این روزها طرفداران ایرانی Windows Phone 7 رو به خودش مشغول کرده اینه که آیا Windows Phone 7 به طور پیشفرض از زبان شیرین فارسی پشتیبانی میکنه؟؟؟

هنوز به طور رسمی تا اونجایی که من میدونم مایکروسافت در رابطه با موضوع هیچ حرفی نزده ، ولی من فکر میکنم که در Windows Phone 7 همانند ویندوز های کامپیوتر پشتیبانی از زبان فارسی به طور پیشفرض قرار داده شده.

اگه اینطور نباشه متاسفانه باید همانند Windows Mobile 6.5 از فارسی سازها استفاده کنیم که اونها هم مشکلات خودشون رو دارند.

حالا اگه کسی اطلاعات کاملتری در رابطه با این موضوع داره بیان کنه و دوستان نظرات خودشون رو بگن.

با سپاس.
    بله . پشتیبانی می کنه . اما فقط برای خواندن .

فعلا از نوشتن و کیبورد فارسی و ... خبری نیست .

12. این کاربر از TAEL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

دوستان گوشیهایی که با این سیستم عامل معرفی شدن همگی از سخت افزار عالی استفاده میکنن که باعث بالا رفتن قیمت گوشیها میشه . ایا این سیستم عامل مخصوص گوشیهای لوکس گران قیمت میشه یا گوشیهایی با سخت افزار متوسط و قیمتهای مناسب با این سیستم عامل تولید میشه .
    دوست عزیز با اومدن ویندوز 7 دیگه همه گوشی ها به مرور با سخت افزار های بهتر تولید میشن و قیمت ها هم مثل قیمت های کنکونی میشه.. مگه گوشی هایی که با ویندوز موبایل 5 تولید میشدند مفت بودند.. هر چیزی دوره ی خودشو داره.. نگران نباش

14. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

HTC Sense یا از این پس ، HTC Hub روی WM7
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

16. 3 کاربر از TAEL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •