تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: دنبال لپ تاپ وایو (سونی) سری x تو تهران میگردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه webcopernic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض دنبال لپ تاپ وایو (سونی) سری x تو تهران میگردم

دوستان هر چی دنبال یک لپ تاپ سری X وایو میگردم تو تهران پیدا نمیکنم!!!!! کسی نمیدونه کجا میشه پیدا کرد؟ ایران رهجو هم جواب نمیده!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

این سری رو تو ایران به غیر از ایران رهجو دیگه هیچ شرکت یا گارانتی کننده و یا مغازه دیگه ای وارد نمیکنه.دلیلش هم اینه که قیمتش نسبت به کانفیگش گرونه.البته من خودم یکی از طرفداراش هستم و پارسال حدود ۴ ماهی باهاش کار کردم.قیمتش هم ۱.۶۰۰ تومن هستش .چون این مدل سی پی یو اینتل اتم داره بنابراین زیاد استقبال نمیشه[البته تو ایران] البته لامصب هم باطری قوی داره و هم یکی از نازکترین لپ تاپهاست.
    در ضمن ایران رجو محصولات جدید خود رو بتازگی وارد کرده که میتونید با زنگ زدن به شماره ۸۳۰۰ از موجود بودن این سری اطلاع پیدا کنید.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    راستش من ایران رهجو زنگ زدم ولی میان نداریم و هیچ خبر خاصی هم نمیدن. فقط میگن که یک مشکلی داریم ( نمیگن چی ) ممکن است فردا ممکن است تا یک ماه دیگه هم پیدا نشه! شما نظری ندارین؟ چون قصد خرید دارم
    با تشکر فراوان

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

ایران رهجو همیشه کارش گیر گمرک بوده.....

می تونید سفارش بدین براتون بیارند.

چون اکثر شرکت ها به طور مستقیم از امارات وارد میکنند و فقط محصولا پر فروش را میارند.

اگه ببینند مشتری هستی همراه با بار بعدیشون برات میارند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

البته این مشکل زیاد به ایران رهجو برنمیگرده.
    کارهای گمرکی همیشه تو ایران دنگ و فنگهایی داره.
    من خودم باور نمیکردم که ایران رهجو مدل z128gg رو وارد کنه و من حدود ۲ ماهی منتظرش شدم و بالاخره با گارانتی ایران رهجو خریدمش.
    یه مساله ای هم هست که اونم اینه اگه واقعا طرفدار پر با قرص این مدل هستی با دادن بیانه ای به شرکت ایران رهجو میتونی درخواست بدی و برات بیارن.
    به هر حال من فردا اگه تونستم یه آماری از این لپ تاپ در میارم و اگه ایران رهجو موجود داشت برات خبر میدم.

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

مرسی ninja جان

خیلی لطف میکنی. راستش ایران رهجو اصلا جواب درست و حسابی نمیده. در ضمن یک لپ تاپ توشیبا مدل sattelite T210 پیدا کردم که بنظر مناسب میاد ولی نمیدونم چرا تو بازار نیست! به نظرت از کجا میشه پیدا کرد؟

با سپاس

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

البته این مشکل زیاد به ایران رهجو برنمیگرده.
    کارهای گمرکی همیشه تو ایران دنگ و فنگهایی داره.
    من خودم باور نمیکردم که ایران رهجو مدل z128gg رو وارد کنه و من حدود ۲ ماهی منتظرش شدم و بالاخره با گارانتی ایران رهجو خریدمش.
    یه مساله ای هم هست که اونم اینه اگه واقعا طرفدار پر با قرص این مدل هستی با دادن بیانه ای به شرکت ایران رهجو میتونی درخواست بدی و برات بیارن.
    به هر حال من فردا اگه تونستم یه آماری از این لپ تاپ در میارم و اگه ایران رهجو موجود داشت برات خبر میدم.
    سلام ninja
    آقا هیچ خبری نشد؟ خیلی دارم میگردم والی نمیدونم چرا هیج جا نیستش ؟ ایران رهجو هم جواب درست نمیده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •