تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: .:: راهنمایی برای خرید مادربورد AMD تا 200تومن ::.

کاربر فعال مشاوره برای خرید قطعات سخت افزاری sir payman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

890gx گرافیک انبورد داره و 2 تا pci-e x16 داره ولی 890fx گرافیک انبورد نداره و 4 تا pci-e x16 داره که به صورت 8-8-8-8 یا 16-8-8 یا 16-16 میتونی ازشون استفاده کنی و همچنین این چیپ برای اورکلاک خیلی مناسبتر از 890gx هست.در مجموع 890fx حرفه ای تر هست.

2. 2 کاربر از sir payman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MAGIDIYUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

از راهنمایی های سالاز خان و سینای عزیز خیلی ممنونم.

اینطور که متوجه شدم چیپست asrock مدل 890fx هست در صورتی که چیپست GA-890GPA مدل 890GX .
    این دوتا چه فرقی با هم دارند و کدوم یکی بالاتره؟

اختلاف 30-40 تومنی زیاد مهم نیست ولی اگر مشکلی که MAGIDIYUM برای GA-880GA-UD3H گفت، برای 890 هم باشه تا اینجا من Asrock 890FX Deluxe3 رو انتخاب می کنم.

اگر سایر دوستان هم نظری دارند لطفا بفرمایند.
    خیر.... این مشکل در GA-890GPA-UD3H و هیچ مین دیگه ای به غیر از اون مدل 880 وجود نداره و تا فرکانس 1866 را به طور پیش فرض ساپورت میکنه.....
    در واقع در مین های گیگا و فقط در مدل 880GA-UD3H هست که فرکانس رو از 1600 با بالا به صورت DOWNGRADE و اور شده میپزیره و در بقیه ی محصولات همچین مشکلی وجود نداره....با تحقیقات بیشتر فهمیدم که این مین 880 بایاسش بد رایت شده و تمام این مین ها با رم های 1600 به بالا مشکل دارند و کاریش نمیشه کرد مگر اینکه فقط از رم های 1333 استفاده کنید...

تازه اون رم 1600 که گفتم با مین فیکس شده هم مشکل داشت ولی مشکلش بعدا معلوم شد.....این بود که داخل بازی های سنگین یا رندر گیری های سنگین بلو اسکرین میداد و خیلی ستم بود...واسه همین مین رو با یه 890GPA-UD3H تعویض کردم و العان مشکل برطرف شده و این مین خیلی فوق العاده است....

4. 4 کاربر از MAGIDIYUM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

MAGIDIYUM عزیز ممنون که تجربیات خودتون را گفتین من فکر کنم چیپهای 880 مشکلاتی دارن یا بعضی شرکتها مادربورد مناسبی با این چیپ نتونستن طراحی کنن چون ریویوهای زیادی دیدم که کاربرانی که مادربوردهایی با چیپ 880 داشتن گله میکردن بخصوص ازراک و همین گیگا البته در هر کدوم مشکلات متفاوتی وجود داشت

6. این کاربر از saxp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alonestar69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    56+6

پيش فرض

آزروک درسته که برند تو بورس ما نیست ول یکیفیتش واقعا بالا است من می خوام سیستممو ارتقا بدم و خیلی هم دنبالش گشتم اگه قیمت/کارایی براتون مهمه آزروک بخرین چون مشابه این آزروک تو ایسوس یا گیگا حدودا شصت هفتاد تومان گرونتره و یا اگه بخواین برند ایسوس یا گیگا بخرین تو این قیمت باید چیپستهای ضعیفتر بخرین که مقرون به صرفه نیست بعد هم جدید ترین چیپستها 890fx و 790fxهست بقیه قدیمی تر هستن.

8. این کاربر از alonestar69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •