تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 55

نام تاپيک: آرشیو / کشتی قهرمانی جهان (FILA Wrestling World Championships) / روسيه، مسکو 2010

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

شما یه نگاه به نظرات دیگران بندازید.این تاپیک و اون تاپیک قبلیه(در مورد طهماسبی)
    نظر ملت رو می فهمی.
    1-سوال اول که معلومه ملت چیه.تو فرهنگ لغات هم نوشته.
    2-خب طبق آخرین آمار ۷۰٬۴۷۲٬۰۰۰
    3-من هم یکی از اون ها هستم.
    4-با توجه به فضایی که در جامعه هست میدونم نظرشون چیه.
    واقعا خوشحالم که تمام ایرانی ها به اینترنت دسترسی دارن و میان توی این فورم و از همه مهمتر توی این تاپیک نظر میدن!
    نمیخوام این بحث ادامه پیدا کنه اگر خواستی جواب بدی پروفایل یا آیدی یاهو هست و توی اینجا دیگه جواب نده

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

كابر گرامي M A M M U T
    خواهشا متشنج نكن.خودم پايه كل كل هستم ولي اينجا جاش نيست. لازم هم نيست خودتون رو نماينده اكثريت بدونيد(كه نيستيد)

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

كابر گرامي M A M M U T
    خواهشا متشنج نكن.خودم پايه كل كل هستم ولي اينجا جاش نيست. لازم هم نيست خودتون رو نماينده اكثريت بدونيد(كه نيستيد)
    خب اصلا بحث نکردم با کسی و اصلا هم حوصله اش رو هم ندارم.شما اگه یه نگاهی به صفحه ی قبل بندازید می بینید که بحث رو من شروع نکردم.آقای H A M A S سوال کردند و خودشون هم تموم کردند.
    و اگه شما ادامه نمی دادی این طور نمی شد
    شما هم اگه میشه سخنان بنده رو تحریف نکنید
    نقل قول نوشته شده توسط M A M M UT
    3-من هم یکی از اون ها هستم.
    بنده گفتم که من هم یکی از این همین اکثریت هستم.(من نگفتم که نمایندشون هستم)
    من بحثی نکردم که بخوام تمومش کنم.
    و البته من یه حس بدی دارم که شما داری دست پیش می گیری که پس نیوفتی(امیدوارم اینطور نباشه).در حالی که اصلا پست جدیدی ندادم که بخوام توش کل کل کنم من رو به متشنج کردن تاپیک متهم میکنی.
    در هر صورت ادامه دادن بحث های انحرافی خلافه قوانینه.و ما همه باید به قانون برگردیم.
    با تشکر.
    ----------------------------------------------
    ---------------------------------------------
    راستی دوستان این روسیه یه زمانی از ما خیلی عقب تر بود چی شد یهو دوباره شاخ شده؟
    Last edited by M A M M U T; 08-09-2010 at 16:52.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

كي روسيه عقب افتاد؟
    روسيه قهرمان بلا منازع كشتي جهان بوده و خواهد بود.شك نكن.اگه هم شك داري ميتوني مدالهاي روسيه رو تو المپيك بشمري كه بهترين متر واسه سنجش ورزش يه كشوره
    همين الان تو هر وزن نباشه 3-4 كشتي گير اماده دارن واسه مسابقات جهاني.فقط داغستان روسيه واسه خودش يه پا قهرمان جهانه

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

شما اگه یه نگاهی به صفحه ی قبل بندازید می بینید که بحث رو من شروع نکردم
    دقيقا شما به صفحه اول نگاه كن كه شروع به تيكه انداختن كردي+تاپيك سامان طهماسبي

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دقيقا شما به صفحه اول نگاه كن كه شروع به تيكه انداختن كردي+تاپيك سامان طهماسبي
    نظرم رو گفتم.شما به نظر دادن می گی کل کل؟؟؟
    شما هم بیا نظرت رو بگو.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض تيم ملي كشتي فرنگي ايران در جايگاه هشتم جهان قرار گرفت

رقابت‌هاي كشتي فرنگي قهرماني جهان در سالن المپيك شهر مسكو پايتخت روسيه به پايان رسيد كه تيم ميزبان قهرمان شد و تيم‌هاي تركيه و آذربايجان به ترتيب دوم و سوم شدند.

به گزارش ايسنا، تيم ملي كشتي فرنگي ايران با دو مدال طلاي حميد سوريان در 55 و امير علي‌اكبري در 96 كيلوگرم به همراه مقام نهمي اميد نوروزي در وزن 60 كيلوگرم صاحب22 امتياز شد تا جايگاهي بهتر از هشتمي نصيبش نشود.

سال گذشته تيم ملي كشتي فرنگي با يك طلا و سه برنز نايب قهرمان جهان شده بود ولي امسال با وجود دو مدال طلاي باارزش سوريان و علي اكبري، شش پله پائين آمد و هشتم شد.

البته اين نتايج در حالي رقم خورد كه طالب نعمت پور با قرعه رژيم اشغالگر قدش روبرو شد و نتوانست امتيازي در اين وزن به دست آورد.

رده‌بندي انفرادي و تيمي مسابقات كشتي فرنگي قهرماني جهان به ترتيب زير است:

رده‌بندي انفرادي:

55 كيلوگرم: 1- حميد سوريان(ايران) 2- چوي گيو جين(كره جنوبي) 3- نظير مانكيف(روسيه) و رومن آمويان(ارمنستان) 5- ونلين ونكوف(بلغارستان) و پيتر مودووس(مجارستان) 7- ياني هاپاماكي(فنلاند) 8- آندري ارستيك(لهستان) 9- الچين علي‌يف(آذربايجان) 10- گووستاوو مارين(كوبا)

60 کيلوگرم: 1- حسن علي يف (آذربايجان) 2- ريوتارو ماتسوموتو(ژاپن) 3- آلمات کبيسبايف(قزاقستان) و جانگ جي هيون(کره جنوبي) 5- ايوو آنگلوف(بلغارستان) و رواز لاشخي(گرجستان) 7- روسلان تيمنبايف (قرقيزستان) 8- لنور تميروف (اوكراين) 9- اميد نوروزي (ايران) 10- دلشاد آريپوف (ازبكستان)

66 كيلوگرم: 1- آمباكو واچادزه(روسيه) 2- آرمن واردانيان(اوكراين)3- واسيف آرزيمانوف (تركيه) و ويتالي رحيم‌اف(آذربايجان) 5- استيو گينو(فرانسه) و تاماش لورينچ(مجارستان) 7- پاسكال استريبيل(سوئيس) 8- كيم هيون وو(كره جنوبي) 9- دانيل يانچيچ(كرواسي) 10- اميليان تودوروف(بلغارستان) 14- سعيد عبدولي (ايران)

74 كيلوگرم: 1- سلجوق جبي (تركيه) 2- آرسن جلفالكيان (ارمنستان) 3- اميل شرف‌الدين‌اف (روسيه) و دانيار كوبونوف (قرقيزستان) 5- رفيق حسين‌اف (آذربايجان) و تاكاهيرو كاناكوبو (ژاپن) 7- رومن مليوشين (قزاقستان) 8- نون زوگاج (كرواسي) 9- جور كوهار (اسلوني) 10- كريستوفر گينو (فرانسه) 23- مهدي محمدي (ايران)

84 کيلوگرم: 1- هريستو مارينوف(بلغارستان) 2- پابلو هرناندز شوري(کوبا) 3- الکسي ميشين(روسيه) و نناد زوگاج (کرواسي) 5- داميان يانيکوفسکي(لهستان) و نظمي آولوجا(ترکيه) 7- الخازور اوزديف (قزاقستان) 8- ولادمير گيگيشيدزه (گرجستان) 9- واسيلي راچيبا (اوكراين) 10- آدوماتياس لايموتيس (ليتواني)

96 كيلوگرم: 1- امير علي‌اكبري(ايران) 2- زنيچنكا(بلاروس) 3- اصلان‌بك خوشتوف(روسيه) و جيمي ليدبرگ(سوئد)5- ديويد سالادزه(ازبكستان) و جاستين رويز(آمريكا) 7- يونيور استرادا(كوبا)8- دياگورو تيمونجيني(ايتاليا) 9- الكساندرو پاپ(روماني) 10- كالويان دينچف(بلغارستان)

120 کيلوگرم: 1- مياين لوپز(کوبا) 2- يوري پاتريکف(ارمنستان) 3- رضا کايالپ(ترکيه) و نورماخان تيناليف(قزاقستان) 5- درميل بايرس(آمريکا) و مارک اسوج (چک) 7- حسن باروئف (روسيه) 8- لوكاس باناك (لهستان) 9- يوهان اورن (سوئد) 10- گورام پرسليدزه (گرجستان) 24- محمد قرباني (ايران)

رده‌بندي تيمي:

1- روسيه 46 امتياز

2- تركيه 32 امتياز

3- آذربايجان 26 امتياز

4- ارمنستان 26 امتياز

5- كوبا 24 امتياز

6- بلغارستان 24 امتياز

7- قزاقستان 24 امتياز

8- ايران 22 امتياز

9- كره جنوبي 20 امتياز

10- ژاپن 15 امتياز

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman_abi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

زنده باد جهان پهلوان تختي!

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

کشتی آزاد نداشت؟

---------- Post added at 10:23 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

كي روسيه عقب افتاد؟
    روسيه قهرمان بلا منازع كشتي جهان بوده و خواهد بود.شك نكن.اگه هم شك داري ميتوني مدالهاي روسيه رو تو المپيك بشمري كه بهترين متر واسه سنجش ورزش يه كشوره
    همين الان تو هر وزن نباشه 3-4 كشتي گير اماده دارن واسه مسابقات جهاني.فقط داغستان روسيه واسه خودش يه پا قهرمان جهانه
    حرف شما درسته.روسیه به همراه شوروی تا کنون 150 تا مدال مختلف آورده در المپیک.آمریکا 110 تا حدودا و ایران 31 تا.
    البته تا قبل از 2004
    روس ها بیشتر در کشتی فرنگی مهارت دارن.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض سامان طهماسبی به ایران بازگشت

سامان طهماسبی فرنگی کار وزن 84 کیلوگرم کشورمان که در رقابتهای جهانی مسکو در ترکیب تیم آذربایجان به میدان رفته بود و با کسب یک پیروزی و یک شکست در جایگاه نوزدهم دنیا قرار گرفته بود بامداد جمعه همزمان با بازگشت ملی پوشان کشورمان به ایران بازگشت.

به گزارش مهر،طهماسبی قصد دارد با بازگشت به سنندج تمرینات خود را برای ادامه حضور درمیادین کشتی دنبال کند البته احتمال دارد این کشتی گیر کردستانی برای معالجه مینیسک پای خود عمل جراحی نیز انجام دهد.

رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای 15 تا 17 شهریور ماه در مسکو پایتخت روسیه برگزار شد.

هدایتی سه خوردوی سواری به مدال آوران کشتی فرنگی ایران هدیه داد
    مهر:حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین بامداد جمعه با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) حواله سه خودروی سواری را به فرنگی کاران مدال آور اهداء کرد.

مالک باشگاه استیل آذین بامداد امروز جمعه با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) حواله سه دستگاه خودروی سواری پژو 206 قرمز رنگ را به حمید سوریان و امیر علی اکبری مردان طلایی کشتی ایران و همچنین طالب نعمت پور به پاس عمل جوانمردانه‌اش در انصراف از رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس اهداء کرد.

مالک باشگاه استیل آذین همچنین هدیه‌ای را نیز برای محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در نظر گرفته بود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •