تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 110

نام تاپيک: یه کمکی به منه بنده حقیر کنید دارم دیونه میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه dath-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بندرعباس شهر آفتاب

12 یه کمکی به منه بنده حقیر کنید دارم دیونه میشم

با سلام دوستان عزیز
    من میخوام طرح های سه بعدی درست کنم داخل فتوشاپ پیشرفت کردم دو تا از نقاشی های که از کودکی می کشیدم رو با فتوشاپ در عرض یک ساعت درست کردم این پایینی ها همون ها هستند.

اما می خوام تصاویر سه بعدی درست کنم و نمی دونم با چه برنامه ای می تونم تصاویر به این شکل درست کنم

لطفا بهم بگین با چه برنامه ای می تونم اگر هم امکان داره کتاب های الکترونیکی همون پی دی اف منظورمه و آموزش های تصویری رو برام بزارید با تشکر از دوستانی که کمک می کنند من در حال حاضر برنامه های:

AUTODESK_MAYA_V2010

ZBrush_3.5

SIDEFX.HOUDINI.MASTER.V11.FINAL.WIN32.VC8

Autodesk_3D_Studio_Max_2011

Autodesk.Mudbox.v2010

3D-Coat.v3.00.08M

با برنامه ZBrush_3.5 کار کردم خیلی جالبه اما نمی دونم ابزار هاش کجاست و داخل برنامه کیج می شم کی به کی هست دوستان دیگه دارم قاطی جون هرکی دوست دارید بگین چیکار باید بکنم

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

خوب این اشکال رو میتونید اول بیس اونهارو تو 3dsmax یا مایا درست کنی بعدش با zb بیافتی بجونش له لوردش کنی تا بشه ماهیچه
    الته این شکل هارو فک کنم ازبچه های خودمون درست کردن

بهر حال اگه تا حالا با این برنامه ها کار نکردین بهتره از کتابهای موجود تو بازار برای شروع استفاده کنید
    من خودم دارم چند سالی با این برنامه ها کار میکنیم ولی فکر میکنم هیچی بلد نیستم شماهم خیلی عجله دارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه virtualworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    جهان مجازی

پيش فرض

این کارها که گذاشتی با ZBrush ساخته شده

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بندرعباس شهر آفتاب

پيش فرض نیاز فوری

این کارها که گذاشتی با ZBrush ساخته شده
    ممنون از جوابتون دوستان من نیاز فوری به ساخت کارکتر دارم نمی تونم صبر کنم باید با کدوم نرم افزار کار کنم
    نمی دونم تریدی مکس ابزارش کجاست هرجاش می گردم پیدا نمی کنم
    مایا هم کار کردم ابزار هاش بیشترش کار نمی کنه نمی دونم چرا؟
    یه دایره می کشم بعد گرفتم شکل صورت کردم اما دیگه هر کاری کردم نتونستم اشکال صورت روش بکشم
    من الان دو ساله دارم با زد براش کار می کنم برنامه جالبی هست اما خیلی کیجم می کنه دوستان کسی آموزش تصویری نداره؟از زد براش
    من دارم روی داستان یه بازی کار می کنم برای ارائه داستان باید حتما کاراکتر های بازی رو بسازم.
    دوستان کتاب های پی دی اف یا هر آموزشی که برای ساخت کارکتر دارند لطفا برام بزارید وقتم کم هست.
    دوستان یه سوال چه جوری میشه یه تصویر رو داخل زد براش وارد کرد که بشه به عنوان نمونه ازش استفاده کرد؟
    دوستان چه جوری میشه کیفیت تصویر داخل زد براش بالا برد آخه مال من یه جوری هست وقتی زوم می کنم پیکسل پیکسل می شه؟

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ممنون از جوابتون دوستان من نیاز فوری به ساخت کارکتر دارم نمی تونم صبر کنم باید با کدوم نرم افزار کار کنم
    نمی دونم تریدی مکس ابزارش کجاست هرجاش می گردم پیدا نمی کنم
    مایا هم کار کردم ابزار هاش بیشترش کار نمی کنه نمی دونم چرا؟
    یه دایره می کشم بعد گرفتم شکل صورت کردم اما دیگه هر کاری کردم نتونستم اشکال صورت روش بکشم
    من الان دو ساله دارم با زد براش کار می کنم برنامه جالبی هست اما خیلی کیجم می کنه دوستان کسی آموزش تصویری نداره؟از زد براش
    من دارم روی داستان یه بازی کار می کنم برای ارائه داستان باید حتما کاراکتر های بازی رو بسازم.
    دوستان کتاب های پی دی اف یا هر آموزشی که برای ساخت کارکتر دارند لطفا برام بزارید وقتم کم هست.
    دوستان یه سوال چه جوری میشه یه تصویر رو داخل زد براش وارد کرد که بشه به عنوان نمونه ازش استفاده کرد؟
    دوستان چه جوری میشه کیفیت تصویر داخل زد براش بالا برد آخه مال من یه جوری هست وقتی زوم می کنم پیکسل پیکسل می شه؟
    خوب شما که میخوای کاراکتر درست کنی با یه شب کار کردن که نمیشه
    حداقل چند ماه و چند سال باید کار کنی
    من خودم نزیک یکسال با مکس کار کردم
    خوشم نیومد رفتم مایا
    اما هنوز بعد از یکسال کار با مکس نمیتونم کاراکتر بسازم
    زیبراش هم آموزش داره
    کتاب هم داره ولی همه اینگلیسی هستن من تا حالا فارسی ندیدم نه کتاب و نه ویدیو
    برای مایا هم همینطور همچنین مکس هم به همین شکل
    البته تو بازار آموزش های فارسی مکس و مایا شاید پیدا بشه ولی اصلا بدرد نمیخوره
    من خودم رتم دنبالش یه آموزش یه ی وی دی بود 8تومن همش ترجمه هلپ مایا بود اصلا بدردی نمیخوره
    ولی آموزش های اینگلیسی خوببهتره
    اونا رو هم میتونی دانلود کنی هم بخری (فروشگاه همین سایت داره من خودم آموزش مایا گفتم )
    در مورد زیبراش من هنوز باش شروع به کار نکردم ولی یه آموزش لیندا دانلود کردم
    حدود یه گیگه مقدمات رو توضیح میده
    اگه خواستی بگو برات میزارم لینکاشو ولی متاسفانه رپیدباز اگه اکانت نداشته باشی اجازه دانلود بت نمیده ولی در هر صورت اگه خواستی بگو اسمشو برات میزارم
    در آخر باز هم میگم
    برای ساخت کاراکتر اول باید یه مکس یا مایا (یکیش بسه)بلد باشی بیس مدل رو بسازی (بیس یعنی مثلا چند تا باکس بسازی بدون جزییات باشه)بعد وارد زیبراش میکنی و بعد با زیبراش و ابزار هاش جزیات بش میدی
    بعد دوباره وارد همون مکس یا مایا میکنی و تکسچر و .... میدی
    همه این کار ها خودش یه مرحلس که برای هر کدوم باید چند ماه شایدم بیشتر وقت بزاری
    موفق باشی

6. 2 کاربر از esfehanei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بندرعباس شهر آفتاب

پيش فرض یه سوالی؟

خوب شما که میخوای کاراکتر درست کنی با یه شب کار کردن که نمیشه
    حداقل چند ماه و چند سال باید کار کنی
    من خودم نزیک یکسال با مکس کار کردم
    خوشم نیومد رفتم مایا
    اما هنوز بعد از یکسال کار با مکس نمیتونم کاراکتر بسازم
    زیبراش هم آموزش داره
    کتاب هم داره ولی همه اینگلیسی هستن من تا حالا فارسی ندیدم نه کتاب و نه ویدیو
    برای مایا هم همینطور همچنین مکس هم به همین شکل
    البته تو بازار آموزش های فارسی مکس و مایا شاید پیدا بشه ولی اصلا بدرد نمیخوره
    من خودم رتم دنبالش یه آموزش یه ی وی دی بود 8تومن همش ترجمه هلپ مایا بود اصلا بدردی نمیخوره
    ولی آموزش های اینگلیسی خوببهتره
    اونا رو هم میتونی دانلود کنی هم بخری (فروشگاه همین سایت داره من خودم آموزش مایا گفتم )
    در مورد زیبراش من هنوز باش شروع به کار نکردم ولی یه آموزش لیندا دانلود کردم
    حدود یه گیگه مقدمات رو توضیح میده
    اگه خواستی بگو برات میزارم لینکاشو ولی متاسفانه رپیدباز اگه اکانت نداشته باشی اجازه دانلود بت نمیده ولی در هر صورت اگه خواستی بگو اسمشو برات میزارم
    در آخر باز هم میگم
    برای ساخت کاراکتر اول باید یه مکس یا مایا (یکیش بسه)بلد باشی بیس مدل رو بسازی (بیس یعنی مثلا چند تا باکس بسازی بدون جزییات باشه)بعد وارد زیبراش میکنی و بعد با زیبراش و ابزار هاش جزیات بش میدی
    بعد دوباره وارد همون مکس یا مایا میکنی و تکسچر و .... میدی
    همه این کار ها خودش یه مرحلس که برای هر کدوم باید چند ماه شایدم بیشتر وقت بزاری
    موفق باشی
    ممنون از راهنماییت
    من یه سوال دارم داخل تریدی مکس همه ابزارش به صورت اسم هست چون مال من همش اسمی هست و ابزار رو مثل فتوشاپ نشون نمی ده داخل مایا هم دکمه ها بیشترش همونایی که لازم دارم کار نمی کنه چرا؟
    شما نمی دونید چه جوری میشه یه تصویر به صورت کم رنگ داخل زد براش بندازم آخه همین جوری نمی شه میخوام رو کاغذ طرحش رو بکشم بعد داخل زد براش طراحیش کنم کتاب انگلیسیش همراه برنامه بود خیلی جالب بود فهمیدم چه جوری طراحی کنم فقط این رو نفهمیدم که چه جوری یه تصویر بندازم داخلش قبل انجام داده بودم اما الان یادم نمی یاد

پروفشنال Wolf of aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    در دنیای سه بعدی

پيش فرض

برای آموختن کراکترسازی نمیخواد بری تمام برنامه های سه بعدی ساز جهان رو یاد گرفت .
    اول برو یکی از این برنامه هارو انتخاب کن تردی مکس یا مایا البته این نیست به این فکر باشی کدوم بهتره
    اونی که دستد باهاش باز باشه همون بهت بهتر و بعد از این که تونیستی کاراکتر رو طراحی کنی هم با کیفیت
    اسمود و هم لو پولی . وبعداز اون برو سراغ نرم افزار عضله ساز.ماننده زیبراش یا مدبکس.
    البته کار زیبراش و میدبکس برای جزئیات صورت و بدن کراکتر هستش حالا چه کراکتر انسان باشه یا حیوانات.

موفق باشی .

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بندرعباس شهر آفتاب

پيش فرض

دوستان سایتی یا فروشگاهی نمی شناسید که بشه ازش آموزش تصویر فقط تصویر مثل تاپ سکرت فتوشاپ زبان اصلی یا فارسی برای همین نرم افزارا بخرم یا دانلود کنم یه جوری به دست بیارم آخه این برنامه ها آدم رو کیج می کنند اینقدر ابزار هاش تو در تو هست یه فروشگاهی چیزی دمتون گرم که جوابم رو میدین این یکی هم جواب بدید خیلی داخل سایتا گشتم نمیدونم کدوم بهتره کدوم خوبه برای آموزش کارکتر ساختن شما از من تجربتون بیشتر اگر هم در شهری هستید که همچین چیزی در دست رستون هست قیمت بدید ببینم از پسش بر میام آخه رفتم برنامه مایا و تردی مکس و زد براش رو گرفتم.

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

ممنون از راهنماییت
    من یه سوال دارم داخل تریدی مکس همه ابزارش به صورت اسم هست چون مال من همش اسمی هست و ابزار رو مثل فتوشاپ نشون نمی ده داخل مایا هم دکمه ها بیشترش همونایی که لازم دارم کار نمی کنه چرا؟
    شما نمی دونید چه جوری میشه یه تصویر به صورت کم رنگ داخل زد براش بندازم آخه همین جوری نمی شه میخوام رو کاغذ طرحش رو بکشم بعد داخل زد براش طراحیش کنم کتاب انگلیسیش همراه برنامه بود خیلی جالب بود فهمیدم چه جوری طراحی کنم فقط این رو نفهمیدم که چه جوری یه تصویر بندازم داخلش قبل انجام داده بودم اما الان یادم نمی یاد
    من منظورتو نمیفهمم که کار نمیکنه مگه میشه که کار نکنه؟
    فک کنم منظورت اینه که مثلا باکس رو عکسشو نشون نداده اگه اینجوریه درسته
    کلا مکس همینجوریه
    مکس و مایا رو نمیشه با فتوشاپ مقایسه کرد چون فتوشاپ برای طرح های دو بعدی هست و مکس و مایا برای سه بعدی
    در مورد مایا که گفتی اونایی رو که لازم داری کار نمیکنه من نمیفهمم مگه همچین چیزی امکان داره؟
    اگه یشه یه عکیس بگیر و بگو چه کار میکنی تا راهنمایی کنم
    شما کدوم زیبراش رو نصب کردید که کتاب همراهشه؟
    برای من نبود
    من زیبراش رو هنوز بلد نیستم و وقت نکردم آموزش هارو ببینم
    ولی باز هم یه نگاهی به آموزشا میندازم شاید پیداکردم
    البته دوستانی که زیبراش بلدن اینجا زیادن اونا هم کمک میکنن
    من یه کتاب 700صفحه ای از فتوشاپ 10 داشتم همه رو خوندم ولی در مورد اینا توضیح نداده بود بیشتر در مورد چاپ و ترکیب رنگها و.... بود البته جالب بود ولی اینجور تکنیک ها توش نبود
    آموزشی چیزی سراغ نداری برای فتوشاپ خوب باشه میخوام فتوشاپم رو قوی کنم

موفق باشی

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بندرعباس شهر آفتاب

1 دوست عزیز

من منظورتو نمیفهمم که کار نمیکنه مگه میشه که کار نکنه؟
    فک کنم منظورت اینه که مثلا باکس رو عکسشو نشون نداده اگه اینجوریه درسته
    کلا مکس همینجوریه
    مکس و مایا رو نمیشه با فتوشاپ مقایسه کرد چون فتوشاپ برای طرح های دو بعدی هست و مکس و مایا برای سه بعدی
    در مورد مایا که گفتی اونایی رو که لازم داری کار نمیکنه من نمیفهمم مگه همچین چیزی امکان داره؟
    اگه یشه یه عکیس بگیر و بگو چه کار میکنی تا راهنمایی کنم
    شما کدوم زیبراش رو نصب کردید که کتاب همراهشه؟
    برای من نبود
    من زیبراش رو هنوز بلد نیستم و وقت نکردم آموزش هارو ببینم
    ولی باز هم یه نگاهی به آموزشا میندازم شاید پیداکردم
    البته دوستانی که زیبراش بلدن اینجا زیادن اونا هم کمک میکنن
    من یه کتاب 700صفحه ای از فتوشاپ 10 داشتم همه رو خوندم ولی در مورد اینا توضیح نداده بود بیشتر در مورد چاپ و ترکیب رنگها و.... بود البته جالب بود ولی اینجور تکنیک ها توش نبود
    آموزشی چیزی سراغ نداری برای فتوشاپ خوب باشه میخوام فتوشاپم رو قوی کنم

موفق باشی
    من ZBrush 3.5 R3 رو دارم سه پی دی اف همراشه که حجمش 37 مگابایته میخوای برات آپ کنم
    در مورد فتوشاپ راستش رو بخوای من فتوشاپ رو خودم یاد گرفتم آخه کتاب ها توضیحات علکی می دن این خط ها رو داخل چند مرحله درست کردم یه ابزاری فتوشاپ داره که برای رسم خط های هست که می تونی هر بلایی خواستی سرش در بیاری بعد از تموم شدن باید خط ها رو به هم وصل کنی بعد هم کلید راست رو بزنی یه گزینه ای داره میزنی حالتی مثل ابزار برش میشه بعد هم از یه سری گزینه ها استفاده می کنی.
    زیادی نمی گم این مجله رو خودم درست کردم با فتوشاپ و یه سری چیزایی که بلد بودم رو داخلش نوشتم میتونی دانلودش کنی ببینی اندازه های تصویرش مخصوص پی اس پی هست تو کامپیوتر هم می تونی بخونی

دانلود با حجم 6 مگابایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستی درباره مایا این هر کاری می کنم کرک نمی شه فکر کنم مشکلش مال همون باشه راه های کرکش رو بلدی من باید یه برنامه پچ که همراش بود نتونستم کرکش کنم
    من دنبال آموزش های تصویری مایا و تریدی مکس و زد براش هستم چون کتاب هاش که زیاد جالب نبود فروشگاهی رو میشناسی که آموزش تصویریش رو داشته باشه

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •