تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 53 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

گزينه دو تا 3 سال پيش همه سوالاتش رو براي همه رشته ها تو سايتش قرار ميداد اگه اونها راضي به تكثير سوالات بودن حتما خودشون سوالات رو باز هم ميزاشتن توسايتشون
    به نظرمن اصلا نبايد سوالات گزينه دو قلمچي رو به طور غيرمجاز تكثير كرد . البته قلمچي سوالات آزمون هاش رو ميفروشه
    البته قرار نیست این موسسات اجازه بدن، چون حق نشرش به نظر من دست ایشون هم نیست. یعنی مثلا دانش آموزا اون وقتا پول می دادن تو آزمونا شرکت می کردن، بعد گزینه دو سوالاش رو رایگان به بقیه می داده، این حق دانش آموزا رو ضایع می کرده.
    من می گم یعنی گام اولیا گله ای نمی شن؟ کاری به گزینه دو ندارم.
    البته من هدفم این نیست که هر آزمون بیام و سوالا رو بذارم برا دانلود. من فقط می گم این سوالا رو برای آشنایی بذارم تا ببینن و اگه دیدن خوبه تو آزمون های مرحله ای بعدی هم شرکت کنن. فقط قصد اطلاع رسانی بود نه ارائه سوالات.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی MeMri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

من چجوری می تونم تو گزینه 2 ثبت نام کنم؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

یا اینترنتی یا نمایندگی. بهتره بری نمایندگی شهرتون. نمایندگی ها هم تو این آدرس می تونی پیدا کنی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

خب بلاخره برترین های گزینه 2 ای کنکور 89 هم مشخص شد. (فعلا 1300 نفر- در آینده نزدیک 8000 نفر اعلام خواهد شد )
    فقط یه توضیح بدم که این گزارش اولیه هست و تکمیل خواهد شد + اسامی به ترتیب رتبه نیست.
    مثلا من 12 نفر برق شریف رو پیدا کردم، که خیلی پراکنده بود. فکر کنم بعدا اسامی رو بهتر ترتیب بدن. ضمنا کارنامه ها هم به زودی رو سایتشون می زارن.
    =>
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

البته قرار نیست این موسسات اجازه بدن، چون حق نشرش به نظر من دست ایشون هم نیست.
    نخير هم از نظر قانوني و هم از نظر سرعي و از هرنظر ديگه دست موسسه اي هست كه سوالات رو طراحي و آزمون ها رو اجرا ميكنه . اگه گزينه دو ميومد و سوالات كنكور گذشته رو تو آزمونهاش ميداد اونوقت حق با شما بود چون سازمان سنجش سوالات كنكور رو رايگان گذاشته تو سايت ولي الان كه گزينه دو كلي خرج كرده براي طراحي سوالات فقط كسايي كه پول ميدن بايد سوالات رو داشته باشن
    به نظر من اين كار هيچ فرقي با دانلود كردن فيلم هاي در حال اكران ندارن.

یعنی مثلا دانش آموزا اون وقتا پول می دادن تو آزمونا شرکت می کردن، بعد گزینه دو سوالاش رو رایگان به بقیه می داده، این حق دانش آموزا رو ضایع می کرده.
    سوال رو كه از همه جا ميشه گيرآورد . حتي سوالاي كنكور تو كتابهاي گاج از سوالاي گزنيه دو هم بهترن ولي شركت كردن و امتحان دادن در شرايط آزمون و داشتن مشاوره هاي توپ و كارنامه هاي آنچناني رو كه داوطلبان شركت كننده دارن فقط

كلا اين شرايط مثل يه فيلم سينمايي ميمونه كه تو سينما نمايش داده ميشه و كسايي كه پول بليط ميدن و ميرن تماشا ميكنن كار درست رو كردن ولي كسي نميتونه با اين بهانه كه فيلم تو بيرون هم منتشر شده من آپلودش كنم تو فروم كه همه دانلود كنن
    صد در صد موسسه گزينه دو براي اين آزمون ها زحمت ميكشه و كسايي هم كه توش شركت ميكنن مثل بيننده هاي همن سينما هستن . براي اينكه سوالاتشون اينطور با كيفت و عالي دربياد چندين دبير براي هر درس در هر آزمون ميزان كه حقوقشون مسلما چندين برابر معلماي معمولي هست درسته كه دانش آموزا با پولي كه ميدن تلافي ميكنن ولي بازهم زحمتي كه كشيده شده حق امتيازش براي كسي هست كه اون كار رو انجام داده نه براي دانش آموزي كه شايد ( ده به توان منفي 5)درصد از پول برگزاري يه آزمون رو نداده

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

کلا" از 90 تومنی که دادم فک کنم 7 تومنشم استفاده نکردم.
    به هر حال آزمون سوم رو رفتم شرکت کنم که یکم از پولی که دادم رو استفاده کرده باشم !!!!

توی تابستون هیچی عمومی نخوندم ولی:

ادبیات 21.33
    عربی 4
    معارف 58.67 (ترازم 6215)
    زبان 78.67 (ترازم 9172 )

حسابان و جبر و هندسه از برنامه کاملا" عقب بودم ، یه سوالش هم نبود که رسیده باشم :

ریاضی : 6.67

فیزیک یکم و شیمی تقریبا" کامل هماهنگ با برنامه بودم :

فیزیک : 7.62
    شیمی : 11.11
    البته نکته ای که توی این 2 تا درس آخری هست اینه که بین 45 دقه تا 1 ساعت (دقیق نمیدونم چون به ساعت هم نگا نمیکردم!!!) وقت داشتم که دوستم از سر جلسه بلند شد منم که میخواستم باهاش برم ، دیگه حوصلمم نمیشد ، پاشدم رفتم !!!!

----------------------------------------

حالا یه سوال و یه نکته:

-اینا رو که نوشتم بی هیچ مبالغه ای نوشتم.خداییش بی رو در بایستی وضعیتم به نظرتون چطوره؟بهم امیدی هست؟(توی زمان حال)

-دیگه گزینه ی 2 نمیام.چون قلم چی بیشتر ترغیبم میکنه به درس خودن و با روحیم بیشتر سازگاره.در کل بیشتر باهاش حال میکنم!!!
    البته تجربه ی قلم چی و موفقیتاش هم روحیه دهندست ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه alphacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تــــــــــــــــــــــــــــــــهران

پيش فرض

لا" از 90 تومنی که دادم فک کنم 7 تومنشم استفاده نکردم.
    به هر حال آزمون سوم رو رفتم شرکت کنم که یکم از پولی که دادم رو استفاده کرده باشم !!!!

توی تابستون هیچی عمومی نخوندم ولی:

ادبیات 21.33
    عربی 4
    معارف 58.67 (ترازم 6215)
    زبان 78.67 (ترازم 9172 )

حسابان و جبر و هندسه از برنامه کاملا" عقب بودم ، یه سوالش هم نبود که رسیده باشم :

ریاضی : 6.67

فیزیک یکم و شیمی تقریبا" کامل هماهنگ با برنامه بودم :

فیزیک : 7.62
    شیمی : 11.11
    البته نکته ای که توی این 2 تا درس آخری هست اینه که بین 45 دقه تا 1 ساعت (دقیق نمیدونم چون به ساعت هم نگا نمیکردم!!!) وقت داشتم که دوستم از سر جلسه بلند شد منم که میخواستم باهاش برم ، دیگه حوصلمم نمیشد ، پاشدم رفتم !!!!

----------------------------------------

حالا یه سوال و یه نکته:

-اینا رو که نوشتم بی هیچ مبالغه ای نوشتم.خداییش بی رو در بایستی وضعیتم به نظرتون چطوره؟بهم امیدی هست؟(توی زمان حال)

-دیگه گزینه ی 2 نمیام.چون قلم چی بیشتر ترغیبم میکنه به درس خودن و با روحیم بیشتر سازگاره.در کل بیشتر باهاش حال میکنم!!!
    البته تجربه ی قلم چی و موفقیتاش هم روحیه دهندست ...
    دوست گلم شما بايد واقع گرا باشيد اين سولا شايد سخترش تو كنكور بياد اونوقت ميخواي چكار كني؟

در واقع اين ازمونا يه هشدار جدي هستش تا انقدر تمرين كني تا يه رتبه ابرومند بياري

حالا اين خوبه يا قلمچي كه مياد يه اعتماد به نفس كاذب بت ميده كه تا تو دو تا درس سخت يه درصد خوب اوردي , فكر كني همه چي رو بلدي تو كنكورم درصدات همون ميشه؟

ديگه خودتو كه نميتوني گول بزني بيا حداقل با خودت رو راست باش

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دوست گلم شما بايد واقع گرا باشيد اين سولا شايد سخترش تو كنكور بياد اونوقت ميخواي چكار كني؟

در واقع اين ازمونا يه هشدار جدي هستش تا انقدر تمرين كني تا يه رتبه ابرومند بياري

حالا اين خوبه يا قلمچي كه مياد يه اعتماد به نفس كاذب بت ميده كه تا تو دو تا درس سخت يه درصد خوب اوردي , فكر كني همه چي رو بلدي تو كنكورم درصدات همون ميشه؟

ديگه خودتو كه نميتوني گول بزني بيا حداقل با خودت رو راست باش
    جــــــــــــــــــــاااا اااااااااااااااااااان ؟
    من که نفهمیدم شما چی گفتی !!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه alphacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تــــــــــــــــــــــــــــــــهران

پيش فرض

جــــــــــــــــــــاااا اااااااااااااااااااان ؟
    من که نفهمیدم شما چی گفتی !!!!
    غصه شيرينه اما دادا تو انقدر نخور حرفم سادست انقدر دقت نكن

عزيز از نوشته شما دو تا چيز مشهوده : يا سوالاي سختش شما رو بي رغبت كرده يا نرسيدن به برنامش

تو پست بالا گفتم كه سوالاي سخت نه تنها مضر نيست مفيدم هست چون به سبك سوالات كنكور ازمون ميدي و اينجا درصدات به واقعيت نزيكتره و اگه خدايي نكرده كم شدي ميدوني كجاي كاري و سرعت خوندنتون تغيير ميدي

ولي اگه با برنامش هماهنگ نيستين بهتره همون قلمچي ثبت نام كنيد ولي خوب بايد با ازمون به سبك سولات كنكور خداحافظي كنيد

اميدوارم متوجه شده باشي

موفق باشي

10. این کاربر از alphacino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

غصه شيرينه اما دادا تو انقدر نخور حرفم سادست انقدر دقت نكن
    به به !!

عزيز از نوشته شما دو تا چيز مشهوده : يا سوالاي سختش شما رو بي رغبت كرده يا نرسيدن به برنامش
    عزیز ، من که درس به درس گفتم چه وضعیتی داشتم و همش عقبتر از برنامه بودم.پس کاری به سوالای سختش ندارم.نتیجتا" حق داشتم پست قبلتون که در مورد سختی سوالا بود هیچی نفهمم ...

ولي خوب بايد با ازمون به سبك سولات كنكور خداحافظي كنيد
    نظرتون محترمه ....

12. این کاربر از ahmad72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •