تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 53 اولاول ... 36424344454647484950 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

یعنی همون فصلی که نرکیب و جایگشت رو داره و قبلا هم تو ریاضی 2 قبل از تصاعدد بود ؟
    راستی من کتاب هام قدیمی هستن . میشه لیست نام درس های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 ادبیات فارسی 2 رو که قراراه امسال کنکور بیاد بنویسین ؟
    من ریاضی 2 سابق رو ندارم ، اما سوالات این بخش بیشتر حول محور جایگشت تبدیل و ترکیب میچرخه و سوالی خارج از این مبحث نیستش ، 90 درصد مسائلش فقط با فرمول جایگشت حل میشه ، اون 10 درصد هم فرمول های اول فصل هستند که با روش های ابتدایی حل میشن ( با فرض اینکه هنوز فرمول اصلی رو درس ندادن )

ادبیات فارسی 2 رو ندارم ، دست یکی از دوستان سالخورده هست که میخواد دیپلم بگیره ، شرمنده

داره خودمونی میشه x11416's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خب اگه موسسه گزینه دو مثل قلمچی پولکی بود و منافع مادی خودش رو به منافع داوطلبا ترجیح میداد شاید این کار رو میکردم
    ولی گزینه دو موسسه ای هست که بیش از 30 هزار تومن برای آزمون هاش تخفیف داد به خاطر این که کتابهای کمک درسی گرون شدن و داوطلبا قدرت خریدشون کمتر شده
    تو مرام من نیست که بیام با نض کردن کپی رایت ؛ حق این موسسه رو بخورم
    حالا به ما رسید آسمون تپید. شما مطمئن باش گزینه دو از این کاری که شما داری برای داوطلبای کنکور میکنی خوشحال میشه . مگه خودت نگفتی نگران داوطلباست. من نمیدونم واقعا چرا وقتی بعضیا حتی دوستای خودم که میرن تو کانون یا گزینه 2 یا گاج یا هرچی اینقدر نسبت به اون تعصب پیدا میکنن. شما هم گول این کارای گزینه 2 رو نخور.
    قلم چی هم از این کارا زیاد میکنه مثل وقف عام -خرج درآمد های آن برای ساخت مدرسه- بورسیه.
    راستی مگه شعاراشو تو تلویزیون نشنیدی به امید آنکه هیچ دانش آموز سختکوشی.....
    در واقع کانون یا گزینه دو یه واسطه بین ما با تمام استادان و طراحانی هستند که بتونیم از علمشون استفاده کنیم.
    من خودم دانشجو برق هستم ولی به خاطر علاقه ای که به پزشکی دارم میخوام دوباره کنکور بدم به خاطر همین با چنین چیزایی (گزینه 2 - کانون - گاج - ...) زیاد سروکار داشتم. همشون یه گ... هستند.
    من این همه صحبت نکردم که سوالارو بهم بدی فقط خواستم که بدونی. زیاد به کل کل بازی و چنین چیزا اهمیت نده فقط درستو بخون.
    راستی من از بچه های این انجمن پرسیدم گفتن نمایندگی گزینه میده ولی نمیدونم تو شهر ما چرا نمیده!

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

راستی من از بچه های این انجمن پرسیدم گفتن نمایندگی گزینه میده ولی نمیدونم تو شهر ما چرا نمیده!
    از شهر های کناری چرا نمیگیری ؟
    احتمالا نمایندگی های شهر های دیگه بهت میدن

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

حالا به ما رسید آسمون تپید. شما مطمئن باش گزینه دو از این کاری که شما داری برای داوطلبای کنکور میکنی خوشحال میشه . مگه خودت نگفتی نگران داوطلباست. من نمیدونم واقعا چرا وقتی بعضیا حتی دوستای خودم که میرن تو کانون یا گزینه 2 یا گاج یا هرچی اینقدر نسبت به اون تعصب پیدا میکنن. شما هم گول این کارای گزینه 2 رو نخور.
    قلم چی هم از این کارا زیاد میکنه مثل وقف عام -خرج درآمد های آن برای ساخت مدرسه- بورسیه.
    راستی مگه شعاراشو تو تلویزیون نشنیدی به امید آنکه هیچ دانش آموز سختکوشی.....
    در واقع کانون یا گزینه دو یه واسطه بین ما با تمام استادان و طراحانی هستند که بتونیم از علمشون استفاده کنیم.
    من خودم دانشجو برق هستم ولی به خاطر علاقه ای که به پزشکی دارم میخوام دوباره کنکور بدم به خاطر همین با چنین چیزایی (گزینه 2 - کانون - گاج - ...) زیاد سروکار داشتم. همشون یه گ... هستند.
    من این همه صحبت نکردم که سوالارو بهم بدی فقط خواستم که بدونی. زیاد به کل کل بازی و چنین چیزا اهمیت نده فقط درستو بخون.
    اولا اون وقف عام و مدرسه سازی و بورسیه و ... همشون کشک هست ؛ مدرسه هایی که ساخته سر هم جعمشون کنی 200 میلیون تومن هم خرجشون نکرده . در حالی که در کل کشور شاید درآمدی بالغ بر چند صد ملیارد تومن از راه ازمون ها و کتاب و ... کسب میکنه . ( شهرستان اردبیل در سال گذشته حدود 700 ملیون تومن فقط برای این شهر کوچیک از داوطلبا پول گرفت )
    وقف عام هم از این لحاظ کشکه که هیچ کسی نمیتونه بدون امکانات مالی بالا از خدمات قلمچی استفاده کنه . وقتی میان از هر داوطلب کنکوری 400 تومن پول ازمون و 130 تومن هم پول کتاب اجباری میگیرن این وسط چه وقفی وجود داره ؟
    گزینه دو ولی واقعا به فکر داوطلب ها هست و برای هرداوطلب بالای 30 تومن ضرر میکنه که داوطلباش پول برای کتاب و جزوه هم داشته باشن و موفقتر بشن در کنکور . این چیزی هست که من واقعا دارم میبینمش .

----

ولی شما که دانشجوی برق هستین اگه بخواین پزشکی بخونین باید خیلی علاقتون زیاد باشه چون در حال حاضر ارزش و اعتبار مدرک و درامد رشته مهندسی برق ( مخصوصا برق قدرت ) خیلی از پزشکی بهتر هست در ایران
    در ضمن مواطب زمان انصراف از دانشگاه باشین که دچار مشکل نظام وظیفه نشین

از شهر های کناری چرا نمیگیری ؟
    احتمالا نمایندگی های شهر های دیگه بهت میدن
    شهر ما هم سوالات رو میفروخت ولی گزینه دو گفت حق ندارین این کارو بکنین

داره خودمونی میشه x11416's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

12 دانلود تمام آزمون های قلم چی 90-91

خب مثل اینکه کسی حاضر نیست به ما کمک کنه.بهتره من شروع کنم.
    دوستان توجه کنند من لینک تمام آزمون های قلم چی دوره تابستان تا 8 مهر رو اینجا میذارم.هرکی حاضر هست این آزمون ها رو داشته باشه فقط باید آزمون های گزینه 2 یا هر آزمونی که میده (ترجیحا گزینه 2) البته رشته تجربی رو با من تبادل کنه .فقط توجه داشته باشید که من یه بچه درسخون میخوام که تمام آزموناشو شرکت کنه که همشو بهم بده.
    البته این قسمتی از خدمات قلم چیه اگه کسی باشه میتونیم آزمون های غیر حضوری و مجله آزمون قلم چی و حتی سی دی های کمک آموزشی قلم چی هم تبادل کنیم.

آزمون 7 مرداد
    سوالات :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پاسخنامه :
    کد:
    آزمون 21 مرداد
    سوالات :
    کد:
    پاسخنامه :
    کد:
    آزمون 3 شهریور
    سوالات :
    کد:
    پاسخنامه :
    کد:
    آزمون 18 شهریور
    سوالات :
    کد:
    پاسخنامه :
    کد:
    آزمون 25 شهریور
    سوالات :
    کد:
    پاسخنامه :
    کد:
    آزمون 8 مهر
    سوالات :
    کد:
    پاسخنامه :
    کد:
    من اینارو تو انجمن های دیگه هم گذاشتم هرکی زودتر شروع کرد سعی میکنم با اون تبادل کنم.
    ایمیل من : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by x11416; 06-10-2011 at 18:08.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یعنی من 4 تا آزمونه آخر میخوام شرکت کنم تا کی وقت دارم.. برای ثبت نام میشه یکی به من بگه ......؟

پروفشنال eblisandenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال !

من خواهرم کنکور انسانی میخواد شرکت کنه ! تو آزمون گزینه 2 هم هست !

ام یه مشکلی هست!

متون نظمو نثر برای نمیه دومن سال هستش و عروض و قافیه برای نیمه اول سال ! اما تو آزمون گزینه از هر 2 تا سوال میاد و مبحث هم ستاره دار نیست که مخصوص فارغ التحصیل ها باشه ! حالا چه کنه ؟

باید با هم بخونه ! خه تو مدره عروض درس میدن !

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خدا کنه توی آزمون تغذیه درست و حسابی بدن

کاربر فعال انجمن آموزش عالی MeMri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

خدا کنه توی آزمون تغذیه درست و حسابی بدن
    پارسال ساندیس می دادن بعضی جلسات هم کیک اضافه می شد بهش (محل آزمون : دکتر معین - مرزداران)

پروفشنال moh72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

گزینه دو میگن سوالاش بیش از حد سخته اینطوره؟

پارسال ساندیس می دادن بعضی جلسات هم کیک اضافه می شد بهش
    قلمچیه نامرد اب خالیم نمیداد خیلی خسیــــــــــــــــــــــ ـس بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •