تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 53 اولاول ... 2228293031323334353642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 311 به 320 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خوب پس سر کارمون گذاشتن حسابی
    پس دیگه چه بدردی میخوره اینجوری
    آخه اون كارنامه ها اصلا به درد شما هم نميخورن حتي اگ براتون صادر بشن !
    مثلا تخمين رتبه در كنكور به چه دردت ميخوره وقتي پيش نيستي ؟ از كجا ميوني پيش رو با همين وضعيت ميتوني بخوني ؟
    يا مثلا رشته هاي قبولي رو اصلا به درد پايه نميخوره كه براي پايه صادر كنن .

شما فعلا سعي كن همه سوالات رو ياد بگيري راه حلشون رو به صورت عميق و دقيق و مفهومي
    كلاس چندمي راستي ؟

2. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز esfehanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

آخه اون كارنامه ها اصلا به درد شما هم نميخورن حتي اگ براتون صادر بشن !
    مثلا تخمين رتبه در كنكور به چه دردت ميخوره وقتي پيش نيستي ؟ از كجا ميوني پيش رو با همين وضعيت ميتوني بخوني ؟
    يا مثلا رشته هاي قبولي رو اصلا به درد پايه نميخوره كه براي پايه صادر كنن .

شما فعلا سعي كن همه سوالات رو ياد بگيري راه حلشون رو به صورت عميق و دقيق و مفهومي
    كلاس چندمي راستي ؟

البته از اون نظر درسته ولی من کارنامه مشاوره ای رو میخواستم
    همونکه توش نوشته کجا ها رو اشتباه کردید و باید بخونید
    تازه تو دفترچه هه هم که برا ثبت نام بود نوشته بود همه اینا رو میدن حتی تو قسمت دوم هم بود تازه نوشته بودن 8تا جزوه آموزشی میدن و.... (برا دوم)
    پس کو؟
    البته فعلا اولیشو دادم ولی بالاخره باید بگن کی میدن دیگه
    کلاس چندمم؟ اول ابتدایی
    خوب گفته بودم دیگه دوم

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

البته از اون نظر درسته ولی من کارنامه مشاوره ای رو میخواستم
    همونکه توش نوشته کجا ها رو اشتباه کردید و باید بخونید
    تازه تو دفترچه هه هم که برا ثبت نام بود نوشته بود همه اینا رو میدن حتی تو قسمت دوم هم بود تازه نوشته بودن 8تا جزوه آموزشی میدن و.... (برا دوم)
    پس کو؟
    البته فعلا اولیشو دادم ولی بالاخره باید بگن کی میدن دیگه
    کلاس چندمم؟ اول ابتدایی
    خوب گفته بودم دیگه دوم
    خب جزوه ها و DVD ها و بسته ها رو كه بايد بدن . ولي همخشو يه جا نميدن و مرحله به مرحله ميدن .
    تو سعي كن الان زياد خودتو درگير كنكور نكني چون وقتي مياي كنكور بدي ممكنه كه تاثير معدل و نمرات نهاييت از كنكور هم بيشتر باشه !! فعلا سعي كن رياضي و فيزيك و شيمي رو خوب ياد بگيري و همه جور تست هاش رو حل كني . دروس عمومي رو هم خوب كار كن از الانم سعي كن لغط زبان ياد بگيري
    رياضي هستي يا تجربي ؟

5. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

خب جزوه ها و DVD ها و بسته ها رو كه بايد بدن . ولي همخشو يه جا نميدن و مرحله به مرحله ميدن .
    تو سعي كن الان زياد خودتو درگير كنكور نكني چون وقتي مياي كنكور بدي ممكنه كه تاثير معدل و نمرات نهاييت از كنكور هم بيشتر باشه !! فعلا سعي كن رياضي و فيزيك و شيمي رو خوب ياد بگيري و همه جور تست هاش رو حل كني . دروس عمومي رو هم خوب كار كن از الانم سعي كن لغط زبان ياد بگيري
    رياضي هستي يا تجربي ؟
    خیلی ممنون
    خداروشکر ریاضی هستم (تجربی های بدبخت رو بیا و ببین کتاب زیستشونو دیدم زیر همه نوشته هاش خط کشیده سخت ترین درسه شانس اووردم من نرفتم تجربی )
    راستی من میتونم خودم جدا ثبت نام کنم؟
    آخه مرسمون ثبت نام کرده و همه رو یه جا ننوشته مثلا آزمونهای 1-2-5-هستن ولی من میخوام آزمون آخری که از کل کتابه هم بدم میشه ثبت نام کرد؟
    اونوقت کجا باید برم؟
    آرس نمایندگی هم ندارم؟
    ضمنا آزمونها رو کجا برگزار میکنن؟
    درسته؟
    اگه اینجوریه برم الان کتاباشو با گاج و ماج و... بگیرم بخونم تا بدبخت نشم

باتشکر از دوستان

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خیلی ممنون
    خداروشکر ریاضی هستم (تجربی های بدبخت رو بیا و ببین کتاب زیستشونو دیدم زیر همه نوشته هاش خط کشیده سخت ترین درسه شانس اووردم من نرفتم تجربی )
    راستی من میتونم خودم جدا ثبت نام کنم؟
    آخه مرسمون ثبت نام کرده و همه رو یه جا ننوشته مثلا آزمونهای 1-2-5-هستن ولی من میخوام آزمون آخری که از کل کتابه هم بدم میشه ثبت نام کرد؟
    اونوقت کجا باید برم؟
    آرس نمایندگی هم ندارم؟
    ضمنا آزمونها رو کجا برگزار میکنن؟
    درسته؟
    اگه اینجوریه برم الان کتاباشو با گاج و ماج و... بگیرم بخونم تا بدبخت نشم

باتشکر از دوستان
    در مورد گزنيه دو اگه آزمون آخر رو ثبت نام نكرد تا همون موقع صبر كن و تا مهلت ثبت نامش تموم نشده خودت ثبت نام كن برو تو حوضه امتحاني امتحانتو بده . اگه يك آموزن اخر باشه فقط كافيه 12500 تومن رو انيترنتي واريز كني كافيه .

جبر و حسابان زياد به هم مربوط نيستن جبر شمال گزاره هاست و روابط بين چيزهاي قعطي در متغيرهاي رياضيه . خيلي بهش فكر نكن همون موقع اگه كتاب مبتكران رو بخري هفته اي 2 ساعت بخوني كافيه برات .
    حسابان موضوع اصليش حد و مشتق هست . يعني ترم اول تابع رو به صورت پيشرفته به همراه روابط مثلثاتي و قدر مطلق و جزءصحيحو... بررسي ميكنين + يه قسمت هايي از حد . ترم دوم هم قضاياي حد و مجانب ها و مشتق و...
    تو كلا سعي كن امسال رياضي 2 + مثلثات رو ياد بگيري . به نظر من به جاي حسابان اگه كتاب مثلثات ماشاالله رضوي ( انتشارات راه علم ) رو بخوني + تست هاي جز صحيح و قدر مطلق و... رو هم خوب كار كني براي حسابانت كافيه .

8. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

در مورد گزنيه دو اگه آزمون آخر رو ثبت نام نكرد تا همون موقع صبر كن و تا مهلت ثبت نامش تموم نشده خودت ثبت نام كن برو تو حوضه امتحاني امتحانتو بده . اگه يك آموزن اخر باشه فقط كافيه 12500 تومن رو انيترنتي واريز كني كافيه .

جبر و حسابان زياد به هم مربوط نيستن جبر شمال گزاره هاست و روابط بين چيزهاي قعطي در متغيرهاي رياضيه . خيلي بهش فكر نكن همون موقع اگه كتاب مبتكران رو بخري هفته اي 2 ساعت بخوني كافيه برات .
    حسابان موضوع اصليش حد و مشتق هست . يعني ترم اول تابع رو به صورت پيشرفته به همراه روابط مثلثاتي و قدر مطلق و جزءصحيحو... بررسي ميكنين + يه قسمت هايي از حد . ترم دوم هم قضاياي حد و مجانب ها و مشتق و...
    تو كلا سعي كن امسال رياضي 2 + مثلثات رو ياد بگيري . به نظر من به جاي حسابان اگه كتاب مثلثات ماشاالله رضوي ( انتشارات راه علم ) رو بخوني + تست هاي جز صحيح و قدر مطلق و... رو هم خوب كار كني براي حسابانت كافيه .
    خیلی ممنون
    نه صد درصد ثبت نام نکردن یه دوسه تا هم اون وسطا ثبت نام نکردن چون بین نوبت اول و عید بوده
    ولی این آخریه به نظرم اگه امتحان بدم خوبه
    قلم چی رو یکی از دوستام رفته میگه خیلی خوبه درسته؟
    البته 200تومنم انگار ازش گرفتن
    ولی بعضی سوالاشو من دیدم انگار یه کم راحت بود
    با اینحال من گ.2 رو ترجیح میدم چون سوالای قشنگتری داره
    حوضه امتحانیشو کی بهم میگه؟
    کی میگن؟
    کارت ورود و .... از کجا بگیرم؟

این مثلثات رو خیلی دوست دارم (نمیدونم چرا ولی خیلی قشنگه البته پارسال اینجوری بو امسال رو نمیدونم)
    کتابه رو میپرسم اگه بود میگیرم
    این جز صحیح و قدرمطلق چیه؟

ولی این هنسه به نظرم از همه درسهای دنیا (چه حسابان و چه زیست و چه درسهای فلسفه و بخصوص عربی )سخت تره

باز هم ممنون از شما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یکی از استادای ما ( که معروف هم هست) اون روز سر کلاس داشت در مورد آزمونا حرف میزد گفت که گزینه 2 سوالاش خیلی سخته و انگیزه رو از بین میبره و می گفت این گزینه 2 تو شهرستانا خیلی طرفدار داره و گرنه تو تهران زیاد ثبت نام نمی کنن! حالم گرفته شد! واقعا اینجوریه؟ چون من خودم گزینه 2 ام !

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اینجا (شهرستان) همچین طرفداری هم نداره! از دوستان و آشناها فقط الآن یکی میره گزینه ۲ در حالیکه تابستون ۵ نفری می رفتیم.

داره خودمونی میشه saeedsamiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    روستای قهی -اصفهان

پيش فرض

یکی از استادای ما ( که معروف هم هست) اون روز سر کلاس داشت در مورد آزمونا حرف میزد گفت که گزینه 2 سوالاش خیلی سخته و انگیزه رو از بین میبره و می گفت این گزینه 2 تو شهرستانا خیلی طرفدار داره و گرنه تو تهران زیاد ثبت نام نمی کنن! حالم گرفته شد! واقعا اینجوریه؟ چون من خودم گزینه 2 ام !
    اینجا هم در روستا و هم در شهرستان ما هم طرفدار زیادی نداره

اکثر داوطلبای اینجا همه قلم چی هستند
    البت باید بگم من نه قلم چی هستم نه گزینه دو.چون پول هیچکدام ندارم
    سنجش میرم

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

استادي كه بگه گزينه دو ( چون سوالاتش سخت هست ) انگيزه رو از بين ميبره ؛ لازم نيست شا به حرفش گوش كنين

خیلی ممنون
    نه صد درصد ثبت نام نکردن یه دوسه تا هم اون وسطا ثبت نام نکردن چون بین نوبت اول و عید بوده
    ولی این آخریه به نظرم اگه امتحان بدم خوبه
    قلم چی رو یکی از دوستام رفته میگه خیلی خوبه درسته؟
    البته 200تومنم انگار ازش گرفتن
    ولی بعضی سوالاشو من دیدم انگار یه کم راحت بود
    با اینحال من گ.2 رو ترجیح میدم چون سوالای قشنگتری داره
    حوضه امتحانیشو کی بهم میگه؟
    کی میگن؟
    کارت ورود و .... از کجا بگیرم؟

این مثلثات رو خیلی دوست دارم (نمیدونم چرا ولی خیلی قشنگه البته پارسال اینجوری بو امسال رو نمیدونم)
    کتابه رو میپرسم اگه بود میگیرم
    این جز صحیح و قدرمطلق چیه؟

ولی این هنسه به نظرم از همه درسهای دنیا (چه حسابان و چه زیست و چه درسهای فلسفه و بخصوص عربی )سخت تره

باز هم ممنون از شما
    بعد از عيد برو تو سايت گزينه دو و ازمون اخر ور اينترنتي ثبت نام كن . توهمونموقع هم ميگن كي و كجا تحويل ميگيري كارت ورود به جلسه رو .

مثلثات رو بايد روابط بين مثلثاتي و معادلات مثلثاتي رو خوب ياد بگيري كه خيلي به درد كنكورت ميخوره
    هندسه خيلي راحته كه . همه قبول ميشن توش . اكثرا هم سوالاتي كه تو كلاس حل ميشه رو امتحان ميگيرن معلما

جزء صحيح هم يه تابع هست و مثل مثلثات روابط و معادلات و نامعادلات و ... داره كه خيلي خيلي آسونه

14. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •