تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 53 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 526

نام تاپيک: ✎ آزمون های آزمایشی گـــــــــــــــزینـه دو

پروفشنال vahid-p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    دانشكده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر-نرم افزار ( سابقا م.پز

پيش فرض

دوستان بلاخره ما نفهمیدیم کدود بهتره... من پشت کنکوری هستم و پارسال درس نخوندم و شدم 24 هزار... برای امسال شروع کردم به خوندن... توی بوشهر(شهر ما) کانون چندین رتبه خوب داشته (14 ریاضی .200 و ... ) اما گزینه تقریبا تعداد 3 رقمی هاش یک چهارم کانون بود... اما امکاناتی که تو کارنامه هاش میده و dvd هاش و البته قیمتش آدم رو وسوسه می کنه....
    موندم چیکار کنم...؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
    خیلیا هیچ آزمونی شرکت نمی کنند ( شاید سنجش شرکت کرده باشن ) و رتبه های خیلی خوبی آورده باشن. اونا برنامه ریزی و ارادشون قویه. ولی برای بقیه آزمون یه انگیزه و جهت دهی خواهد بود. مطمئنا اون رتبه 14 ریاضی که گفتین اگه کانون نمی رفت فوقش می شد 20 . خیلی تفاوتی نداره. ضمنا سوالات کانون اونقدرا استاندارد نیست و برای همین مطمئنا کسی که بالا زده خودش از منابع خیلی خوبی استفاده کرده و خوب کار کرده نه به وسیله سوالات کانون با سوالات کنکور آشنا شده.
    به هر حال هر طور مایلید، فقط بگم به فکر دی وی دی ها نباش که وقت نمی کنی نگاه کنی. جزوه ها بعضی ها خوبن بعضی ها هم به درد نمی خوره.
    ولی اینو بگم کسی که کتاب های کمک آموزشی داره دیگه بهتره با اونا پیش بره و جزوه نخونه ( مگر اینکه فرصت داشته باشه ). چون کتابهای کمک آموزشی سر جمع می شه 150 هزار تومن، در صورتی که گزینه دو آزمون و دی وی دی و جزوه و... می شه 150 هزار تومن ، پس نباید انتظار داشت ---که--> جزوه گزینه دو = کتابهای کمک آموزشی(تست )
    Last edited by vahid-p; 28-09-2010 at 10:16.

2. این کاربر از vahid-p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

خب ما هم رفتیم و ثبت نام کردیم.
    حالا جزوه و اینا که قبلا تو آزمون گام اول گرفتیم.
    امسال تو حوزه ما نسبت به پارسال خیلی بیشتر شرکت کردن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alphacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    تــــــــــــــــــــــــــــــــهران

پيش فرض

سلام

من 3 روز پيش با فيش بانكي ثبت نام كردم ولي امروز وقتي براي پيگيري رفتم سايت , نوشته بود شماره فيش شما تاييد نشد و با شماره فلان تماس بگيريد . وقتي زنگ زدم يارو گفت روي فيش شمارتو بنويس بعد برا ما فكس كن . منم همينكارو كردم.

برا شما همچين مشكلي پيش نيومده ؟ چكار كنم ؟ يعني پول ما به باد فنا رفت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام بجه ها من گ2 ثبت نام کردم.اینترنتی.حالا میگه تایید نشده و زنگ بزنید.حالا هم فقط اشغاله.چیکار کنم؟؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

سلام

من 3 روز پيش با فيش بانكي ثبت نام كردم ولي امروز وقتي براي پيگيري رفتم سايت , نوشته بود شماره فيش شما تاييد نشد و با شماره فلان تماس بگيريد . وقتي زنگ زدم يارو گفت روي فيش شمارتو بنويس بعد برا ما فكس كن . منم همينكارو كردم.

منم اینطوری شدم.چه شماره ای بنویسم؟ کجا فکس کنم؟

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خب ما هم رفتیم و ثبت نام کردیم.
    حالا جزوه و اینا که قبلا تو آزمون گام اول گرفتیم.
    امسال تو حوزه ما نسبت به پارسال خیلی بیشتر شرکت کردن.
    مباركه وحيد خان
    تو شهر ما كه چند برابر شده شركت كننده ها

سلام

سلام بجه ها من گ2 ثبت نام کردم.اینترنتی.حالا میگه تایید نشده و زنگ بزنید.حالا هم فقط اشغاله.چیکار کنم؟؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

شما فردا با روابط عمومي گزينه دو تماس بگيرين اگه همين فردا مشكلتون حل نشد قبض رو ببرين و برين نمايندگي گزنيه دو تو شهرتون و اونجا ثبت نام كنين و موقع ثبت نام اصلا نگيد ماجرا چيه و وقتي فروم رو تكميل كردين و هزينه رو ازتون خواستن اونوقت قبض رو بدين بهشون . اگه گفتن كه اينطوري نميتونيم ثبت نام كنيم شما بهشون بگين كه به جاي 150 هزار تومن اين قبض رو بفرستن به مركز ( هيچ فرقي نداره بالاخره بايد هزينه رو جوري بريزن به حساب گزينه دو )

7. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

شما فردا با روابط عمومي گزينه دو تماس بگيرين اگه همين فردا مشكلتون حل نشد قبض رو ببرين و برين نمايندگي گزنيه دو تو شهرتون و اونجا ثبت نام كنين و موقع ثبت نام اصلا نگيد ماجرا چيه و وقتي فروم رو تكميل كردين و هزينه رو ازتون خواستن اونوقت قبض رو بدين بهشون . اگه گفتن كه اينطوري نميتونيم ثبت نام كنيم شما بهشون بگين كه به جاي 150 هزار تومن اين قبض رو بفرستن به مركز ( هيچ فرقي نداره بالاخره بايد هزينه رو جوري بريزن به حساب گزينه دو )
    من حضوری رفتم اول.فرمم پر کردم بعدش که فیش دادم گفت نمیشه و زنگید به یکی اونم گفت اینتر نتی .
    مشکلی نیست زنگیدم گفت اینکارو بکنید مشکلتون حله(فکس)

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

الان از گزينه 2 بم زنگ زدن يارو گفت شما ثبت نام شديد و شماره شناسناممو ازم گرفت وبعد گفت يه هفته قبل ازمون كارتتتو بايد بري بگيري گفت بت زنگ ميزنن بعدش گفت براي اطلاعات بيشتر به شماره 66568714 الي 17 زنگ بزن . منم خوشحال شدم به اون شماره زنگ زدم درباره دريافت جزوه ها و غيره سوالاتي ازش كردم ولي وقتي رفتم سايت ديدم شماره فيش هنوز تاييد نشده . زنگ زدم به شماره 22239392 ( اونيكه بم زنگ زده بود نبود ) قضيه رو گفتم گفت به صورت دستي ثبت نام شديد و ثبت نام اصلي زمانيه كه گزينه 2 يه sms در مورد تاييد ثبت نام بتون ميده و تو سايتم تاييد كنه. الانم گوشيم دست خودم نيست

شماره تلفنتونو روي فيش مينويسي و ميري كافينت فيشو به شماره 22239392 فكس ميكني.

مرسي
    فكر كنم بايد همه قضيه رو بگم چون اسمم اونجا هست ولي نميدونم اين چه بامبوليه در اوردن
    Last edited by alphacino; 28-09-2010 at 17:14.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت

پيش فرض

ما حضوری ثبت نام کردیم تا این مشکلات پیش نیاد.
    مطمئن باشین اگه پولتون رو اشتباهی واریز نکردین، پولتون هدر نمی ره.
    بای

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت

پيش فرض

اقا همين الان رفتم سايت , ثبت نام شدم

12. این کاربر از alphacino بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه petrose.kabir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ما هم رفتیم قلم چی ثبت نام کردم.
    شما نیاین تو تاپیک ما:ما هم نمیایم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •