تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: یک جمع بندی برای خرید کارت تی وی

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

با سلام
    من کارت TV TV@Anywhere Plus رو تقريباً يک سالي مي شه خريدم 35 تومن در شيراز که الان شده 5/32 شده
    و راديو که به درد نمي خوره برنامه کپچرش هم زياد جالب نيست و من فقط از InterVideo WinDVR 3 استفاده مي کنم
    راستي براي کپچر کردن برنامه هاي تلويزيون اصلاً آنتن بهش وصل نمي کنم
    بهترين کيفيت و باور نکردني براتون ضبط مي کنم
    خوب به عقلتون رجوع کنيد و يه خورده فکرتون رو به کار بندازيد ببنيد من چيکار مي کنم که آنتن بهش وصل نمي کنم بهترين کيفيت هم ضبط مي کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه amanofnoname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام من ميخوام يه كارت بگيرم كه كانالهاي تلويزيون يا احيانه كانالهاي ديگه رو, هم نشون بده هم ضبط كنه, هيچ چيز هم به اندازه ي كيفيت ضبط كردن برام مهم نيست. قيمتش هم تا 100 هزار تومن باشه. راديو هم داشته باشه بد نيست. به فرمت دي وي دي هم ضبط كنه.
    فقط كيفيت كيففيت كيفيت كيفيتش عالي باشه.
    لطفا اساتيد كمك كنن
    Last edited by amanofnoname; 25-10-2006 at 13:02.

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط amanofnoname
    سلام من ميخوام يه كارت بگيرم كه كانالهاي تلويزيون يا احيانه كانالهاي ديگه رو, هم نشون بده هم ضبط كنه, هيچ چيز هم به اندازه ي كيفيت ضبط كردن برام مهم نيست. قيمتش هم تا 100 هزار تومن باشه. راديو هم داشته باشه بد نيست. به فرمت دي وي دي هم ضبط كنه.
    فقط كيفيت كيففيت كيفيت كيفيتش عالي باشه.
    لطفا اساتيد كمك كنن
    حیف پولی که داری میدی نیست؟میتونی بجاش یه کارت کپچر درست و حسابی یا یه کارت --- بگیری.تازه اگه --- بگیری میتونی با ماهواره کانالهای درون مرزی رو هم دریافت کنی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amanofnoname's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Diego
    حیف پولی که داری میدی نیست؟میتونی بجاش یه کارت کپچر درست و حسابی یا یه کارت --- بگیری.تازه اگه --- بگیری میتونی با ماهواره کانالهای درون مرزی رو هم دریافت کنی.
    سلام دوست عزيزم, ديگو, چون من خودم تو اين موضوع خيلي وارد نيستم دارم با شما مشورت ميكنم. من حدود 100 تومن براي اين كار كنار گذاشتم و ميخوام ويژگي هايي رو كه گفتم داشته باشه, حالا اگه شما يه چيز ديگه سراغ داري كه علاوه بر اين ويژگي ها,ويژگي هاي بيشتري داره, لطف كن دقيق و با ذكر مدل توضيح بده. اين چيزايي كه تو پست قبلي گفتي من اصلا نفهميدم.
    از اينكه به پست قبليم توجه كردي ممنونم.

پروفشنال danyel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط internet1
    با سلام
    من کارت TV TV@Anywhere Plus رو تقريباً يک سالي مي شه خريدم 35 تومن در شيراز که الان شده 5/32 شده
    و راديو که به درد نمي خوره برنامه کپچرش هم زياد جالب نيست و من فقط از InterVideo WinDVR 3 استفاده مي کنم
    راستي براي کپچر کردن برنامه هاي تلويزيون اصلاً آنتن بهش وصل نمي کنم
    بهترين کيفيت و باور نکردني براتون ضبط مي کنم
    خوب به عقلتون رجوع کنيد و يه خورده فکرتون رو به کار بندازيد ببنيد من چيکار مي کنم که آنتن بهش وصل نمي کنم بهترين کيفيت هم ضبط مي کنم
    چه طوري بگو ما هم استفاده كنيم

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

سلام دوست عزيزم, ديگو, چون من خودم تو اين موضوع خيلي وارد نيستم دارم با شما مشورت ميكنم. من حدود 100 تومن براي اين كار كنار گذاشتم و ميخوام ويژگي هايي رو كه گفتم داشته باشه, حالا اگه شما يه چيز ديگه سراغ داري كه علاوه بر اين ويژگي ها,ويژگي هاي بيشتري داره, لطف كن دقيق و با ذكر مدل توضيح بده. اين چيزايي كه تو پست قبلي گفتي من اصلا نفهميدم.
    کارت --- یه کارتیه که میتونی باهاش کانالهای ماهواره رو توی PC دریافت کنی و با کیفیت خیلی عالی ضبط کنی.
    ولی کارت TV فقط میتونه کانالهای داخلی ایران رو بگیره.مثل شبکه 1 و 2 و 3 و 4.اون هم کیفیتش مثل تلویزیونه....بستگی داره انتن رو چجوری تنظیم کنی ....ولی در بالاترین کیفیتش هم نمیتونه شما رو راضی کنه.
    کارت کپچر هم یه کارتیه که فقط عمل ضبط کردن رو انجام میده.یعنی شما هر منبع خروجی ویدئو رو به این کارت وصل کنی میتونی تصویرشو روی کامپیوتر ضبط کنی.مثلا ----- یا خروجی تلویزیون رو بهش ضبط کنی.دقیقا مثل ویدئو عمل میکنه.و همینطور میتونی باهاش فیلم هندی کم رو تبدیل به VCD کنی.

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

کارت --- یه کارتیه که میتونی باهاش کانالهای ماهواره رو توی PC دریافت کنی و با کیفیت خیلی عالی ضبط کنی.
    ولی کارت TV فقط میتونه کانالهای داخلی ایران رو بگیره.مثل شبکه 1 و 2 و 3 و 4.اون هم کیفیتش مثل تلویزیونه....بستگی داره انتن رو چجوری تنظیم کنی ....ولی در بالاترین کیفیتش هم نمیتونه شما رو راضی کنه.
    کارت کپچر هم یه کارتیه که فقط عمل ضبط کردن رو انجام میده.یعنی شما هر منبع خروجی ویدئو رو به این کارت وصل کنی میتونی تصویرشو روی کامپیوتر ضبط کنی.مثلا ----- یا خروجی تلویزیون رو بهش ضبط کنی.دقیقا مثل ویدئو عمل میکنه.و همینطور میتونی باهاش فیلم هندی کم رو تبدیل به VCD کنی.

پروفشنال danyel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بچه ها سلام ميخوام كارت --- بگيرم ميشه چند مدل رو با قيمتشون برام بگيد اگه توضيح مختصري هم بديد ممنون ميشم
    راستي چند وقت پيش توي يه وبلاگ در مورد دانلود آفلاين خوندم راسته هر كي اطلاعات داره لطف كنه بگه

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط danyel
    بچه ها سلام ميخوام كارت --- بگيرم ميشه چند مدل رو با قيمتشون برام بگيد اگه توضيح مختصري هم بديد ممنون ميشم
    راستي چند وقت پيش توي يه وبلاگ در مورد دانلود آفلاين خوندم راسته هر كي اطلاعات داره لطف كنه بگه
    تو تاپیک زیر مهدی جان توضیح دادند:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جمهوری اسلامی ایران(کشور امام عصر(عج))

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط AMD64
    می تونین سایتی رو معرفی کنید که کارت winfast رو داشته باشه و به صورت پست بفرسته.
    خب برو زیر بخش درخواست سایت و وبلاگ اونجا مطرح کن رفیق...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •