تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 31 اولاول ... 212728293031
نمايش نتايج 301 به 308 از 308

نام تاپيک: مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای بازی های اندروید

داره خودمونی میشه mili47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    ?????

پيش فرض

سلام مدیران و اساتید گرامی

من بازی contract killer sniper 1.2.1 رو نصب کردم رو گوشیم و تا مرحله 28 بازی کردم

اما میخوام برگردم از اول بازی کنم ! اما نمیشه !

برنامه رو حذف میکنم . هرچی دیتا و کوکی و کش داره پاک میکنم ، اکانت گوگل و گول پلی رو هم پاک کردم و با یه اکانت جدید وارد شدم اما باز وقتی بازی رو نصب میکنم

اطلاعات از یه جایی که نمیدونم کجاست دانلود میشه و برمیگردم همون مرحله 28

لطفا راهنمائی کنید . کلافه شدم دیگه !

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

سلام

این بازی Supermarket Management 2 رو قبلاً دانلود کرده بودم، ریختم رو تبلت بازی کردم (دیتاش از نوع obb بود)
    بعد دیدم نسخه ی Unlock نشده هست، و بعد از مرحله اول گفت باید بخری بازی رو ...

رفتم نسخه ی آنلاک شده و کرک شده اش رو از فارس روید دانلود کردم، دیتای مخصوص به خودش رو هم گرفتم

بازی رو روی گوشی خانومم (هواوی 3C) که نصب می کنم، بدون مشکل و به صورت کرک شده کار می کنه،‌ اون گزینه های آنلاک و ... هم وجود نداره (می خوایم وارد بازی بشیم میگه که in-game purchase not possible یا یه همچین چیزی، ولی دیگه گزینه ای برای خرید بازی وجود نداره، که یعنی بازی کرک شده)

ولی همون نسخه و همون دیتا رو روی فبلتم (Fonepad 7 375) که نصب می کنم، پیغام مشابه رو میده (purchase not possible)، اما بازی کرک نشده است.

پاکش کردم، کش رو پاک کردم،‌ دیتا رو پاک کردم، باز نصب کردم، ولی فایده ای نداشت

به نظرتون دلیلش چیه؟

در آغاز فعالیت mehdi sadeghi1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان،من بازی modern combat نصب داشتم خیل خوب هم از بازی لذت میبردم تا وقتی که خود بازی گفت باس آپدیت شه،وقتی که آپدیت کامل کردم،موقع لود بازی یک پیام میاد که میگه شما قانونو زیر پا گذاشتیو بان شدی، یکی بم بگه باس چیکار کنم؟؟؟ممنونم

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام خدمت همگی.
    یه مشکلی هست که فکنم همه دارن و اگه گسی راهنمایی کنه از طرف همگی ممنون میشم
    بازی های hd میدونین حجهای زیادی داره و از اونجایی که حافظه داخلی اکثر گوشی های الان 16 گیگ هست و بازی ها فایل دیتا رو باید حتما داخل حافظه داخلی گوشی ریخته بشه فضا کم میاریم.
    گوشی من 16 گیگه و سامسونگ اس 5 هست. رم 64 گیگ گذاشتم روش و میخوام بازی ها روی مموری 64 گیگم نصب بشه .خود گوشی گزینه انتقال به مموری رو داره اما فقط فایل نصبی بازی و برنامها رو انتقال میده که فایده ای نداره چون 995 درصدد حجم بازیها فایل دیتا هست.
    چند روش گفته شده که برای انتقال و نصب دایمی برنامها و بازی ها روی مموری جانبی اما همه فقط فایل نصبی رو انتقال میدم
    کسی میدونه چجوری بازی ها هم فایل نصبی و هم بخصوص دیتا رو میشه روی مموری ریخت که بازی اجرا بشه؟؟؟؟
    البته بدون روت کردم منظورم هست
    ممنونو
    Last edited by omidbooter; 26-04-2015 at 01:18.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

با سلام.من بازی despicable me:minion rush رو دانلود کردم با دیتاش که نصب کنم،گفته بود پوشه دیتا رو تو مسیر
    android/obb
    قرار بدم.اوجا گذاشتم اجرا کردم ولی باز نیاز به اینترنت داشت و میخواست دیتا دانلود کنه.تو پوشه
    adndroid /data
    هم کپی کردم محض احتیاط وای باز همونحوری بود حالا نمیدونم باید چیکار کنم.راه حلش چیه؟
    بعد یه سوال دیگه هم داشتم.بعضی از بازی هایی که دانلود میکنم دیتاش چند پارته.اونارو چکارش باید بکنم؟
    تبلتمم مدل گلکسی تب 2 هستش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تبلت ایسوز دارم ولی برنامه های گوگل ایرور میده گوگل پلی اجرا نمیده

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض

بازی انگری بردز و بعضی بازی های دیگه مثل Walt The Frog رو نصب میکنم بازی با موفقیت نصب میشه اما وقتی میخوام اجرا کنم صفحه مشکی میشه و بازبه منو اصلی بر میگرده و بازی رو اجرا نمیکنه. چطوری این مشکل رو حل کنم . گوشیم هم سامسونگ اس 3 هس وباید مثه اب خوردن اینا رو انجام بده.
    لطفا راه نمایی کنید.

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

پيش فرض

بازی انگری بردز و بعضی بازی های دیگه مثل Walt The Frog رو نصب میکنم بازی با موفقیت نصب میشه اما وقتی میخوام اجرا کنم صفحه مشکی میشه و بازبه منو اصلی بر میگرده و بازی رو اجرا نمیکنه. چطوری این مشکل رو حل کنم . گوشیم هم سامسونگ اس 3 هس وباید مثه اب خوردن اینا رو انجام بده.
    لطفا راه نمایی کنید.
    فک کنم اینجا به گورستان سوالات بی پاسخ تبدیل شده !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •