تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 31 اولاول ... 212728293031
نمايش نتايج 301 به 304 از 304

نام تاپيک: موتورولا ميلستون 2 بي رغيب و استثنايي

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

دوستان این هم آموزش نصب رام سیانوژن بروی میلستون2 توسط جانی پرشین
    این رام عالی هست و نیاز به تعریف نداره که بهترین کاستوم رام جهان هست و فارسی رو فول ساپورت میکنه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلااام و خسته نباشید به همه.چند روز پیش مایلستون 2 خریدم.از کف علائدین.500 تومن...

گوشیه خوبیه.با دیزایر اچ دی هم کار کردم.دوربین دیزایر ی چیز دیگست(بایدم باشه.8 کجا.5 کجا)ان 82 هم داشتم.حتی احساس میکنم دوربین و فلش اون(مخصوصا فلشش) از این بهتر بود.... وایرلسش از دیزایر بهتره(ولی نه خیلی) . زیر نور آفتاب بد کم میاره... باتریش از دیزایر بهتر به نظر میرسه... کیبوردش حرف نداره و راحت باهاش تایپ میکنم...

مشکل اساسی که کلا گوشیهای موتورولا دارن اینه که خوب ساپورت نمیشن... گشتم و واسش ورژن عربی رسمی پیدا نکردم...(اگه کسی داره بگه.ممنون.توجه کنید.رسمی باشه) ورژن اندرویدش 2.2 ست... یجا 2.3 رسمی دیدم ولی Build Number اش با Build Number گوشیم نمیخوند و دیگه دانلود نکردمش.

و یک مشکل به شدت اساسی و بدی که داره اینه که به حافظه داخلیش که 8 ته اصلا دسترسی نداری.یعنی داری.ولی عملا چیز خاصی به جز نرم افزار نمیتونی توش بریزی(حداقل من نتونستم)(اگه راهی داره و کسی بلده...بگه)

ی نکته بسیاااار مثبتی که داره(از نظر شخص خودم)اینه که ی دستی هم میشه باهاش کار کرد و اس ام اس فرستاد.دیزایر که داشتم به خطر 4.3 اینچ بودنش نمیتونستم یک دستی باهاش کار کنم

از لحاظ وزنی هم.ای.به نسبت سنگینه و تو دست که میگیره اولین نکته ایه که به ذهنت میاد.

گوشیه که میتونم بگم از 10 نفر شاید 8 نفر ندیده باشنش(نفر که میگم نفر کوچه بازاریا...نه گوشی باز) از نظر خودم این ی مزیت بزرگیه.

کلا گوشیه خوب و خوش ساختاریه... بخری پشیمون نمیشییییی

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

دوستان این هم آموزش نصب رام سیانوژن بروی میلستون2 توسط جانی پرشین
    این رام عالی هست و نیاز به تعریف نداره که بهترین کاستوم رام جهان هست و فارسی رو فول ساپورت میکنه .

دوست عزیز.... کو آموزشش؟؟

3. 2 کاربر از shervin_blueman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلااام و خسته نباشید به همه.چند روز پیش مایلستون 2 خریدم.از کف علائدین.500 تومن...

گوشیه خوبیه.با دیزایر اچ دی هم کار کردم.دوربین دیزایر ی چیز دیگست(بایدم باشه.8 کجا.5 کجا)ان 82 هم داشتم.حتی احساس میکنم دوربین و فلش اون(مخصوصا فلشش) از این بهتر بود.... وایرلسش از دیزایر بهتره(ولی نه خیلی) . زیر نور آفتاب بد کم میاره... باتریش از دیزایر بهتر به نظر میرسه... کیبوردش حرف نداره و راحت باهاش تایپ میکنم...

مشکل اساسی که کلا گوشیهای موتورولا دارن اینه که خوب ساپورت نمیشن... گشتم و واسش ورژن عربی رسمی پیدا نکردم...(اگه کسی داره بگه.ممنون.توجه کنید.رسمی باشه) ورژن اندرویدش 2.2 ست... یجا 2.3 رسمی دیدم ولی Build Number اش با Build Number گوشیم نمیخوند و دیگه دانلود نکردمش.

و یک مشکل به شدت اساسی و بدی که داره اینه که به حافظه داخلیش که 8 ته اصلا دسترسی نداری.یعنی داری.ولی عملا چیز خاصی به جز نرم افزار نمیتونی توش بریزی(حداقل من نتونستم)(اگه راهی داره و کسی بلده...بگه)

ی نکته بسیاااار مثبتی که داره(از نظر شخص خودم)اینه که ی دستی هم میشه باهاش کار کرد و اس ام اس فرستاد.دیزایر که داشتم به خطر 4.3 اینچ بودنش نمیتونستم یک دستی باهاش کار کنم

از لحاظ وزنی هم.ای.به نسبت سنگینه و تو دست که میگیره اولین نکته ایه که به ذهنت میاد.

گوشیه که میتونم بگم از 10 نفر شاید 8 نفر ندیده باشنش(نفر که میگم نفر کوچه بازاریا...نه گوشی باز) از نظر خودم این ی مزیت بزرگیه.

کلا گوشیه خوب و خوش ساختاریه... بخری پشیمون نمیشییییی

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

دوست عزیز.... کو آموزشش؟؟
    متاسفانه این دوست عزیزمون قرار بود آموزش بزاره ولی وقت نکرده !
    نصبش خیلی راحته . احتمالا" مثل نصب رام از طریق open recavery و شبیه نصب رام در میلستون 1 و xt720 انجام میشه . و فقط یک برنامه نصب میکنی و رام رو از تو اون اینستال میکنی .
    فقط باید قبلش گوشیت رو روت هم کرده باشی .
    یک سرچی بکنی تو سایتهای خارجی مثل xda هم خیلی خوب میشه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

آندروید 2.3 جینجربرد از نوامبر توسط موتورولا برای میلستون 2 عرضه میشه

UK: Motorola Atrix and Milestone 2 Android 2.3 Gingerbread update will be out in November

.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •