تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 126

نام تاپيک: خرید کیس تا 3.5 میلیون تومان فوری

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

خب ، این مطلبی که گفتی خیلی وقته جواد شده
    خب ، مدل اینتل ATI رو بگیر
    به نظر من برای این که 480 رو چند تا چیز اونم یه کم از 5970 بهتره دلیل نمیشه که
    خب تو بعضی قسمتا 5970 بهتر عمل کرده
    در ضمن شما می تونی 2 تا از 5970 رو با استفاده از فناوری کروس ( cross ) به هم ببندی و هم گرمای خیلی کمتری تولید کنه و خودت وقتی نشستی پای پی سی به آب خوردن احتیاج نداشته باشی
    GTX480 از بعضی لحاظ یه مقداری برتری داره بر 5970 و برعکس در بعضی لحاظها کم میاره در مقابلش.ولی با توجه به مشکلات و حرارتی که 480 داره تا نسخه های بهبود پیدا کردش نیاد خریدش هیچ بصرفه نیست
    ولی همین 5970 هم در حالت لود خیلی داغه و تا 97 درجه هم دیدم رسیده.کولینگ آبی اگه بگیری که بتونه گرافیک رو هم خنک کنه بهترین کاره
    بنظرم تا یه دو سالی نیاز نداری کراسفایر یا SLI کنی و هر کدوم از این دو کارت را داشته باشی کارت رو راه میاندازه.پس روی یکیش حساب کن و اضافه بودجه رو بده یه کولینگ آبی خوب بگیر

2. این کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehghani1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

اگ قراره مایعی بذارم چی بذارم لطفا متناسب با قطعات من گرافیکم که بعدا قراره دو یا 3 تا شه و... یه مدل مایعی معرفی کنین یا اگه خودم سر هم کنم بهتره؟ آخه من این کاره نیستم یه وقت گند نزنم به سیستم لطفا اگه مایعی می گید جنس خوب بگید اخه نمی خوام سوراخ شن!

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:18 PM ----------

ضمنا قیمت گیگا بایت gtx 480 گیگا بایت radeon hd 5970 رو که همین روزا تو ایران قیمت کردید بگید.
    چون اگه قراره مایعی بگیرم دیگه باید به فکر گر ما نباشم دیگه نه؟
    راستی اگه می شه یه کولینگ نگین که صدای فن هاش مث این سیستم مزاحم خواب اتاق بقلی بشه و از تو پذیرایی همه بفهمن که کیس رو شنه کم صدا باشه لطفا چون جز اونا فقط فن پاور هست و فن های کیس که کم صدان.

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نصب واترکولینگ اونقدرا مشکل نیستش که فکر میکنی.ولی باعث میشه مشکل گرمایی یه همچین سیستمی حل شه.مخصوصاً گرافیکت که بیشترین گرما رو تولید میکنه.
    اختصاصاً برای خرید خنک کننده ی آبی یه تاپیک مجزا اینجا بزنی بهتره:
    خرید کیس، پاور و سیستم های خنک کننده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

به نظزتون فرکانس رم پیش نهادی یکم کم نیست؟16000 هست 18400 یا 19200 بهتر نیست یعنی تاثیری هم داره یااصلا مین من بیشتر از 18400 رو ساپورت می کنه؟قیمت اونم اگه بذارین خوبه. ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima_hl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام

دوستان عزیز بر فرض این دوستمون رفتن سیستم واتر کولینگ هم گرفتن بلاک گرافیک از کجا باید تهیه کنند ؟

هر بلاک رو باید سفارشی بیارن که حدود 200-300 تومن براشوت آب میخوره آخرش هم کولینگ بشو نیست براشون ( به دلیل تولید دمای بالا هیچ سیستم آبی آماده ای نمیتونه دمای تولیدی 2-3 تا کارت high end و پردازنده رو دفع کنه )

باز کردن کولینگ فابریک هم که باعث از بین رفتن گارانتی گرافیک میشه

از طرفی این دوستمون گیمره یا میخواد رکورد بزنه ؟

اگر کاربری این سیستم گیم هستش باید عرض کنم چشم انسان قادر نیست بالای 30 فریم رو تشخیص بده و فعلا مونیتورهای رایج بازار هم با 60 هرتز صفحه رو ریفرش میکنند و این یعنی شما یدونه 480 هم بزارید در بالای 90 درصد بازیها هیچ تفاوتی با 4 تا 480 نمیتونید احساس کنید

ماکزیمم پردازنده منطقی برای هر سیستم گیم در حال حاضر یدونه 930 هستش که ماکزیمم با یه فن pc cooler 1216 که قیمت حدود 50 تومن داره میتونید بی دردسر تا 3.6 آور کلاک کنید

مادربرد هم یه مین معمولی 200-300 تومنی بگیرید که هیچ تفاوتی با مین ud9 برای مصارف معمولی نداره

گرافیک هم یه 480 کافیه اگر احیانا دیدید کم آورد یدونه 480 دیگه میندازید رو سیستم ( که بعید میدونم جائی کم بیارید )

شما مطمئن باش تفاوت یه سیستم 1.5 میلیونی با یه سیستم 3.5 میلیونی اینقدری نیست که ارزش خرج کردن رو داشته باشه

8. این کاربر از nima_hl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

مین هم اگه فرقی نمی کنه ud 7 بخرم. می مونه گرافیک که به نظر شما گیگا انویدیا بگیرم یا ای تی ای؟ هاردم می خوام کاویر بلک بگیرم کسی که مخالفت نداره؟پاورم می گن گرین خوبه . سی پیو و کیس هم که مشخصه در واقع شک من رو دو مدل مین و دو مدل گرا فیک و چند مدل رم هست همینارو راهنمایی کنین می رم اینارو می خرم بعد یه تا پیک می زنم برا کولینگ.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

2

سلام

دوستان عزیز بر فرض این دوستمون رفتن سیستم واتر کولینگ هم گرفتن بلاک گرافیک از کجا باید تهیه کنند ؟

هر بلاک رو باید سفارشی بیارن که حدود 200-300 تومن براشوت آب میخوره آخرش هم کولینگ بشو نیست براشون ( به دلیل تولید دمای بالا هیچ سیستم آبی آماده ای نمیتونه دمای تولیدی 2-3 تا کارت high end و پردازنده رو دفع کنه )

باز کردن کولینگ فابریک هم که باعث از بین رفتن گارانتی گرافیک میشه

از طرفی این دوستمون گیمره یا میخواد رکورد بزنه ؟

اگر کاربری این سیستم گیم هستش باید عرض کنم چشم انسان قادر نیست بالای 30 فریم رو تشخیص بده و فعلا مونیتورهای رایج بازار هم با 60 هرتز صفحه رو ریفرش میکنند و این یعنی شما یدونه 480 هم بزارید در بالای 90 درصد بازیها هیچ تفاوتی با 4 تا 480 نمیتونید احساس کنید

ماکزیمم پردازنده منطقی برای هر سیستم گیم در حال حاضر یدونه 930 هستش که ماکزیمم با یه فن pc cooler 1216 که قیمت حدود 50 تومن داره میتونید بی دردسر تا 3.6 آور کلاک کنید

مادربرد هم یه مین معمولی 200-300 تومنی بگیرید که هیچ تفاوتی با مین ud9 برای مصارف معمولی نداره

گرافیک هم یه 480 کافیه اگر احیانا دیدید کم آورد یدونه 480 دیگه میندازید رو سیستم ( که بعید میدونم جائی کم بیارید )

شما مطمئن باش تفاوت یه سیستم 1.5 میلیونی با یه سیستم 3.5 میلیونی اینقدری نیست که ارزش خرج کردن رو داشته باشه
    ببخشید مگه خولم که این قدر برا گیم خرج کنم شما که کلا از بحث خارجید گفتم که من کار های گرافیکی فوق العاده سنگین انجام می دم و کلا هم با مایا هم مکس و هم افتر افکت و... کار می کنم برا همین سی پیو برام مهمه در ضمن مین هم باید سی پیو رو ان لاک کنه یا نه؟بعدشم 3.6 و... برا هر هستس این 12 هستس البته 6 تا دقیق ترشه! دوستان اگه میشه یه دفعه یه چیزی نگین که کلن همه چی بره رو هوا من این سیستمو می خوام فقط رو 2 مدل مین و دو مدل گرافیک و چند مدل رم شک دارم لطفا منو تو همین جهت راهنمایی کنین بازم ممنون از همه. اگه توهینی به کسی کردم واقعا معذرت می خوام.

11. این کاربر از dehghani1375 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اره هیچ دستگاه ورودی و خروجی نمی خوام دی وی دی رایتر هم دارم حتی مودم و انواع کارت هت رو هم دارم چیزییی که می خوام ایناست:کیس ، پاور،گرافیک،رم،هارد ، سی پیو ، مادر بورد ، و سی پیو کولر و رم کولر در صورت نیاز!
    سلام.
    کیس
    COOLER MASTER-HAF932=180

گرافیک
    VGA=SAPPHIRE-5970-2G-DDR5-735MHZ=740

رم
    RAM=g.skill-2*2G-DDR3-2200-CL6+FAN=220
    هارد
    HARD=WESTERN-1TB-64M.BBOFER-7200RPM=80
    سی پیو
    CPU=INTEL-COREI7-980X=1200
    سی پیو کولر
    CPU FAN=COOLER MASTER V8=85

پاور
    POWER=GREEN-GP1000B-GOLD-E=95%=250

مادر بورد
    M.B=GIGA-GA-X58A-UD7=460

ALL=3215
    ممکنه رنج قیمتاز3200تا3300باشه خب ولی این سیستم هیچ رو دستی نداره خیالت تخت درضمن کیست ازاین پیشرفته هاس مدل جدیدا که ازسریhaf932زدن شکلو نیگا:

درضمن رم ها گارانتی لایف تایم دریاکامپیوتره کیس هم گارانتی داره cpu کولر هم یکسال گارانتی داره همشونم گارانتی تعویض.
    درضمن پاور1000وات گرین رو پیشنهاد دادم چون دارای راندمان بیشتری نسبت به کولر مستر بود.

13. 2 کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

این دیگه چه غولیه ؟!

15. این کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این دیگه چه غولیه ؟!
    چی چه غولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    دارندگیو برازندگکی:دئ
    دوست عزیزمون گفتن فلان قطعات رو میخوان من هم راهنماییشون کردم درضمن اون کیس که غول نیس!
    فقط یه کیس پیشرفتس....
    درضمن مشخصات پاور رو گزاشتم که ببینید که پاورهای1000وات گرین دارای ضریب بهره وراندمان بیشتر ونویز کمتر وصدای کمتری نسبت به پاورهای کولرمستر هستن همین....
    اون عکس هارو هم گزاشتم که دوست عزیزمون شکل کالارو لااقل ببینه!
    ارادتمند علی.

17. 2 کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •