تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 77

نام تاپيک: بهترین گیرنده دیجیتال بازار چیه ؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

به نظر من اگه میخوام مدیا پلیرش خیلی عالی باشه و خودش هم کیفیت خوبی داشته باشه های ویژن بگیر در مرحله بعد بهت ویونا رو معرفی میکنم که دستگاه خوبیه چیپش تایوانیه و کیفیت تصویرش full hd 1080p که میتونه تصویر رو از 24 فریم تا 60 فریم نشون بده و همزمان دو کانال رو ضبط و کانال سوم رو نشون میده کیفیتش خوبه و کلا با اکثر دستگاه های دارای تائیدیه صدا و سیما خیلی متفاوته بیشتر امکانت هم توش نجانده شده فقط عیبش مشکل در فرمت dat هستش که نمیتونه این فرمت رو بخونه البته دلیل داره و اون هم غیر استاندارد بودن فرمت dat هستش دستگاهش سفارش اوروپاست و مطابق استاندار های اوروپایی طراحی شده در کل دستگاه خوبیه
    اما اگه مدل های دیگه میخوای اینها هم خوبه:
    لومکسی /الکومکس/پروویژن/تاپ توینز
    البته بهتره که ایکس وژین نگیری که افتضاحه چون خرابیش خیلی بالا ست و دیگه واقعا شانسی شده چون معلوم نیست چی گیرت میاد
    سلام برادر خوبی یه سوال من یه دستگاهی میخوام توپ.یعنی فرمتهای تصویری رو قره قوروت پخش کنه.همه رو از جمله wmv.upscallingداشته باشه.1080p &1080i رو ساپورت کنه.همه چی تمام باشه.قیمتش اصلا برام مهم نیست فقط مدلشو بگو و کاراییشو.وقتی میگم قیمت برام مهم نیست یعنی میخوام ته ست تاپ باکس باشه.آخره آخرش.یعنی خودت سر رشته داری دیگه : زیرنویس و .... همه و همه رو ساپورت کنه.ممنون میشم راهنمایی کنی.
    موفق باشی.

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام برادر خوبی یه سوال من یه دستگاهی میخوام توپ.یعنی فرمتهای تصویری رو قره قوروت پخش کنه.همه رو از جمله wmv.upscallingداشته باشه.1080p &1080i رو ساپورت کنه.همه چی تمام باشه.قیمتش اصلا برام مهم نیست فقط مدلشو بگو و کاراییشو.وقتی میگم قیمت برام مهم نیست یعنی میخوام ته ست تاپ باکس باشه.آخره آخرش.یعنی خودت سر رشته داری دیگه : زیرنویس و .... همه و همه رو ساپورت کنه.ممنون میشم راهنمایی کنی.
    موفق باشی.
    با درود :

تمام گیرنده های موجود در بازار با نام های Denay ,Shuttle ,elcomax,xvision, و....دارای چیپ ست یکسان از خانواده MStar هستند که یه چیپ ست ارزون قیمت برای ساخت دستگاه های ----t هستش و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه ها فرق چندانی با هم نمیتونه داشته باشه زیاد خودتون اذیت نکنید ببنید از قیافه کدومشون خوشتون میاد اون بخرید .

اما اگر یه دستگاه متفاوت نیاز دارید با چیپ ست خوب و معتبر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و امکان ----T تنها گزینه شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش که با اندروید 2.1 عرضه شده و قابلیت گسترش زیادی داره این دستگاه علاوه بر یک گیرنده دیجیتال با کیفیت تصویر فوق العاده 1080P 12BIT COLOR DEEP یک SMART TV هم به LCD شما اضافه میکنه و امکان نصب بعضی از فایل های APK اندروید رو در اختیار شما قرار میده کلیه فایل های AVI,MKV,TS, و .... پخش میکنه البته زیرنویس فارسی SRT رو فعلا پخش نمیکنه ولی در حال اضافه شدن هستش

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از این دستگاه کجا داره؟
    قیمتش جقدره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با درود :

تمام گیرنده های موجود در بازار با نام های Denay ,Shuttle ,elcomax,xvision, و....دارای چیپ ست یکسان از خانواده MStar هستند که یه چیپ ست ارزون قیمت برای ساخت دستگاه های ----t هستش و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه ها فرق چندانی با هم نمیتونه داشته باشه زیاد خودتون اذیت نکنید ببنید از قیافه کدومشون خوشتون میاد اون بخرید .

اما اگر یه دستگاه متفاوت نیاز دارید با چیپ ست خوب و معتبر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و امکان ----T تنها گزینه شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش که با اندروید 2.1 عرضه شده و قابلیت گسترش زیادی داره این دستگاه علاوه بر یک گیرنده دیجیتال با کیفیت تصویر فوق العاده 1080P 12BIT COLOR DEEP یک SMART TV هم به LCD شما اضافه میکنه و امکان نصب بعضی از فایل های APK اندروید رو در اختیار شما قرار میده کلیه فایل های AVI,MKV,TS, و .... پخش میکنه البته زیرنویس فارسی SRT رو فعلا پخش نمیکنه ولی در حال اضافه شدن هستش

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

سعی کنین هر گیرنده ای که میخرین فول اچ دی (Full HD 1080p) یا حد اقل 1080I باشه که بعدا به مشکل بر نخورین.
    Lumexy LE1008 هم خوبه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من هم خیلی دنبال گیرندهای دیجیتال گشتم که هم گیرنده خوب باشه هم پلیرش.
    3 مدل انتخاب شد. بلوسنز- های ورژن 2700 - الکومکس .
    بلوسنز و الکومکس پیدانکردم و از خیر های ورژن 2700 هم گذشتم.گرون بود!!!
    باتوجه به امکانات اونا.
    ولی آخرش آی کلاس 9191 گرفتم به دلیل استفاده ازجدید ترین پردازنده 550 مگاهرتزی msd7818 از فروشگاه یکی از دوستام.
    نه فرز میکنه نه داغ میکنه نه ریست میشه وعیب کلی پیدا نکردم.
    پلیرش عالیه حتی فرمتهای FLV , WMV هم پخش میکنه.
    زیر نویس srt هم ساپورت میکنه.
    ولی هرچی گشتم سایتی که پشتیبانی نرم افزاری کنه پیدا نکردم و این خیلی بده.قابل توجه وارد کنندگان امده!!!!
    هرکاری کردم وهرچه توی منو گشتم نتونستم تاریخ و ساعت را تنظیم کنم واین یعنی برنامه ریزی واسه ضبط برنامه رو وللش!!!
    که این هم خیلی بده و اگه این دو عیب رفع نشه ضد حاله.
    83000 گرفتم.
    فول هم هست دو کنترل هم داره.
    مشخصات سخت افزاری ونرم افزاریش هم اینه.
    mstar
    dvbt-hd-a1
    sw ms7818-002110905
    hwxgy 1002
    ممنون...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام به همه
    دوستان من یه دستگاه رولکس دارم امروز خریدم اما هرچه جستجو میکنم فقط 8 کانال رو پیدا میکنه و شبکه 12345رو پیدا نمیکنه لطفا راهنمایی کنید اگه باید اپدیتش کنم اپدیتش رو باید از کجا گیر بیارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوست عزیز، مارک X.Vision را به شما توصیه میکنم. در صورتی که برای اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ بخواهید، می توانید مدل معرفی شده در سایت های زیر را تهیه کنید که به پورت USB سیستم متصل شده و شبکه های دیجیتالی را دریافت میکند:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما اگر برای اتصال به تلویزیون بخواهید، می توانید گیرنده X.Vision مدل X.----343

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان کسی اطلاع داره بهترین گیرنده دیجیتال بدون توجه به قیمت چه مدلی می باشد؟

داره خودمونی میشه CLP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    گیشا

پيش فرض

سلام به همه
    دوستان من یه دستگاه رولکس دارم امروز خریدم اما هرچه جستجو میکنم فقط 8 کانال رو پیدا میکنه و شبکه 12345رو پیدا نمیکنه لطفا راهنمایی کنید اگه باید اپدیتش کنم اپدیتش رو باید از کجا گیر بیارم
    دوست گرام، میزان دریافت سیگنال در مناطق مختلف باهم فرق دارن و به همین دلیل نیاز هست که آنتن متصل به گیرنده در بعضی از مناطق تنظیم شود. سعی کنید از آنتن های Outdoor استفاده کنید و جهت آنتن رو به دکل فرستنده صدا سیما قرار بدید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان گیرنده های دنای چیجوری هست؟
    گیرنده تا قیمت 60هزار تومان چی میتونه باشع؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •