تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: خرید مودم wi-fi با این قابلیت و 2 تا سوال نیمه تخصصی!

پروفشنال aliarnold's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

td-w8901g از مدلهای tp-link مودمی با قابلیت وایرلس و چهار خروجی اترنت . به نظر من یه مودم عالی با قیمت 50 تومنه
    اين مدلي كه گفتيد قيمتش نسبت به بقيه برندهاي بازار يكم زيادي كم هست!البته خوب tp-link هست .
    اما ميخواستم ببينم توي كيفيت كار تاثيري نميذاره؟؟يعني اين مودم كيفيتش (اينترنت و وايرلس) خوب هست؟؟delay يا قطعي نداره؟

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نه عزیز مودم خوبیه من 8 ماه یکیشو داشتم(البته خراب نشد ها دادمش به پسر عموم).

3. این کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا بسیار ممنون از پاسختون!
    یه سوال :برد این مودم چقدر هست (یه نیم طبقه چقدر تاثیر داره توی بردش؟) و اگر امکان داره یکم در موردش توضیح بدید (اینو میگم چون ازش استفاده کردید).
    لطفا اگر مشکلی هم داشته بگید ممنون میشم.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا بسیار ممنون از پاسختون!
    یه سوال :برد این مودم چقدر هست (یه نیم طبقه چقدر تاثیر داره توی بردش؟) و اگر امکان داره یکم در موردش توضیح بدید (اینو میگم چون ازش استفاده کردید).
    لطفا اگر مشکلی هم داشته بگید ممنون میشم.
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزیز جوابتون رو با پ.خ دادم.

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز جوابتون رو با پ.خ دادم.
    آقا چیزی نیومده!!
    مطمئنید برای من دادید؟

داره خودمونی میشه XSS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

در مورد WAG120N طبق بررسی هایی که بچه ها انجام دادن تو همین فروم یه کمبود داره و اونم اینه که شما نمیتونید برخی اطلاعات خط DSL مثل مقدار SNR رو ببینید. البته شاید در Firmware جدید مشکل حل بشه شایدم اصلا سخت افزار این امکان رو نداشته باشه.

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در مورد WAG120N طبق بررسی هایی که بچه ها انجام دادن تو همین فروم یه کمبود داره و اونم اینه که شما نمیتونید برخی اطلاعات خط DSL مثل مقدار SNR رو ببینید. البته شاید در Firmware جدید مشکل حل بشه شایدم اصلا سخت افزار این امکان رو نداشته باشه.
    ممنون
    فقط همین مشکل رو داره؟؟
    در مورد برد و تعداد یوزر مشکلی پیش نمیاد؟

داره خودمونی میشه XSS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون
    فقط همین مشکل رو داره؟؟
    در مورد برد و تعداد یوزر مشکلی پیش نمیاد؟
    بله من سه نفر رو ميشناسم كه از WAG120N استفاده ميكنن و مشكلي باهاش نداشتن و راضي هم بودن. خود من هم اين مدل رو داشتم و راضي بودم، برام مشكلي پيش نيومد. كاربر WAG120N هم زياد داريم تو همين فروم. پيشنهاد ميكنم به انجمن اينترنت پر سرعت هم سر بزنيد و اونجا هم تحقيق كنيد.
    به شخصه سعي ميكنم براي تمامي تجهيزات شبكه اول سراغ محصولات سيسكو برم چون بهترين كيفيت رو داره.

در مورد تعداد يوزر هم تا ده يوزر رو خودم امتحان كردم و مشكلي نداشته و DHCP Server اون قادر به آدرس دهي به 50 كاربر هست.
    برد هم بستگي به نويزهاي اطراف، نوع ديد و استاندارد مورد استفاده شما و ... داره. استاندارد N عنوان ميشه كه حداقل تا 70 متر رو ميتونه تحت پوشش خودش قرار بده كه البته وابسته به بهره آنتن دستگاه و حساسيت گيرنده و قدرت فرستنده هست، هر چه بهره آنتن بيشتر باشه محدوده تحت پوشش وايرلس شما هم بيشتره.
    اينم اضافه كنم كه هيچكدام از مدل هاي WAG120N و WAG160N و WAG320N آنتن خارجي قابل تعويض ندارن و همشون آنتن داخلي دارن. WAG120N و WAG160N دو آنتن و WAG320N سه آنتن داخلي داره
    بهره آنتن WAG120N برابر 1.8dBi، مدل WAG160N برابر 2.0dBi و مدل WAG320N برابر 4dBi هست، ضمن اينكه WAG320N دو كاناله هست.

11. 5 کاربر از XSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقا چیزی نیومده!!
    مطمئنید برای من دادید؟
    خوب ببین مودم خوبیه بردش هم خوبه البته خونه ما جنس دیوارا چوبی هستش و خوب توی خونه عموم که آجر و بلوک هست تست شده و خوب جواب داده و در کل نسبت به قیمتی که داره فعلآ خوب فروش کرده و تا حالا هم من به شخصه ندیدم کسی مشکلی باهاش داشته باشه.

13. 2 کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •