تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: خطای معروف 691 مودم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hadi_en's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض خطای معروف 691 مودم

سلام

به مشکل جالب پیدا کردم من بدون مشکل با لپ تاپم توسط ADSL به اینترنت وصل می شدم ولی یه روز دیدم متصل نمیشه و خطای معروف 691 رو میده یوزر و پسورد هم چند بار وارد کردم و باز همین مشکل بود جالب بود که این مشکل رو با پی سی خونه نداشتم همین الان هم با پی سی دارم کار می کنم

چون توسط LAN به اینترنت وصل بودم گفتم شاید مشکل از کارت شبکه باشه از طریق USB می خواستم متصل بشم درایورش رو نصب کردم ولی باز خطای 691 رو میده و میگه یوزر و پسورد اشتباه هست

گفتم شاید ویندوز مشکل داشته باشه چون من دو تا ویندوز مجازی تحت ویندوز سون دارم با اون ها هم همین پیغام رو میده هم ویندوز 2003 هم XP

احتمال هست که مشکل سخت افزاری باشه کسی چیزی به ذهنش میرسه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه SH@HIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    unknown

پيش فرض

سلام

به مشکل جالب پیدا کردم من بدون مشکل با لپ تاپم توسط ADSL به اینترنت وصل می شدم ولی یه روز دیدم متصل نمیشه و خطای معروف 691 رو میده یوزر و پسورد هم چند بار وارد کردم و باز همین مشکل بود جالب بود که این مشکل رو با پی سی خونه نداشتم همین الان هم با پی سی دارم کار می کنم

چون توسط LAN به اینترنت وصل بودم گفتم شاید مشکل از کارت شبکه باشه از طریق USB می خواستم متصل بشم درایورش رو نصب کردم ولی باز خطای 691 رو میده و میگه یوزر و پسورد اشتباه هست

گفتم شاید ویندوز مشکل داشته باشه چون من دو تا ویندوز مجازی تحت ویندوز سون دارم با اون ها هم همین پیغام رو میده هم ویندوز 2003 هم XP

سلام
    دوست عزیز ارور 691 مربوط به اشتباه بودن User Name یا Password هست و به سخت افزار ارتباطی نداره

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

به خاطر همین گفتم جالبه به خاطر اینکه طبق توضیحاتم صد در صد از صحیح بودنش مطمئنم البته یه جا نوشته بود گوشی بی سیم هم می تونه باعث به وجود اومدن این خطا بشه که من گوشی رو قطع کردم

بهرحال تا چند روزه پیش این خطا رو نمیداد الان میده این در حالی هست که من از PC به راحتی به نت کانکت میشم

پروفشنال آنتی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    دهات

پيش فرض

سلام
    یوزر و پسورد را توی notpad بنویس بعد کپی پیست کن .
    یا پسورد را با On-Screen Keyboard خود سیستم وارد کن
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام
    یوزر و پسورد را توی notpad بنویس بعد کپی پیست کن .
    یا پسورد را با On-Screen Keyboard خود سیستم وارد کن
    موفق باشید
    امتحان کردم نمیشه مشکل از یوزر و پسورد نیست بازم تکرار می کنم یه باره این طور شد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام

دوست عزیز می تونی مودمتو auto connect کنی یعنی یوزر نیم و پسوردتو داخل مودم سیو کنی برای اتصال به اینترنت در این حالت کافیه فقط مودمتو روشن کنی ، مدل مودمتم بگو

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

روتر من TP-LINK 8811 هستش

در ضمن من ویندوز سون روی لپ تاپم نصب بود گفتم باداباد یه XP نصب کردم بازم دیدم همین خطا رو میده صد بار هم اطلاعاتش رو وارد کردم باز همین خطا رو میده هم با LAN هم با USB متصل شدم باز همین طور هستش دیگه واقعا نمیدونم چکار کنم جالبه با همین اطلاعات من به راحتی روی سیستم شخصی ام به نت وصل میشم

دیگه یواش یواش دارم به مشکل سخت افزاری شک می کنم با وجود اینکه شماره خطا این مطلب رو نمی رسونه
    Last edited by hadi_en; 30-08-2010 at 16:17.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

روتر من TP-LINK 8811 هستش

در ضمن من ویندوز سون روی لپ تاپم نصب بود گفتم باداباد یه XP نصب کردم بازم دیدم همین خطا رو میده صد بار هم اطلاعاتش رو وارد کردم باز همین خطا رو میده هم با LAN هم با USB متصل شدم باز همین طور هستش دیگه واقعا نمیدونم چکار کنم جالبه با همین اطلاعات من به راحتی روی سیستم شخصی ام به نت وصل میشم

دیگه یواش یواش دارم به مشکل سخت افزاری شک می کنم با وجود اینکه شماره خطا این مطلب رو نمی رسونه

طریقه auto connect کردن مودمتو بلدی ؟ اگه نه بگو تا آموزش کامل تصویریشو بزارم منتها یه چند روزی باید صبر کنی تا فرصت بکنم

9. این کاربر از david est2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

طریقه auto connect کردن مودمتو بلدی ؟ اگه نه بگو تا آموزش کامل تصویریشو بزارم منتها یه چند روزی باید صبر کنی تا فرصت بکنم

ممنونم رفیق نیازی نیست روش شما درسته

کاشف بعمل اومد که ISP بنده برای بالابردن امنیت اتصال به نت رو از سیستمی غیر از سیستم اولیه رو ممنوع کرده و روش غیر فعال کردن این امکان هم auto connect کردن مودم هستش این کار رو انجام دادم مشکل برطرف شد

ممنون

11. 2 کاربر از hadi_en بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ممنونم رفیق نیازی نیست روش شما درسته

کاشف بعمل اومد که ISP بنده برای بالابردن امنیت اتصال به نت رو از سیستمی غیر از سیستم اولیه رو ممنوع کرده و روش غیر فعال کردن این امکان هم auto connect کردن مودم هستش این کار رو انجام دادم مشکل برطرف شد

ممنون
    چاکریم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •