تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 45 از 45

نام تاپيک: راهنمايي در رابط با خريد خودرو و قطع سهميه بنزين

پروفشنال آرشین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان لطفا در اینجا فقط در مورد بنزین صحبت کنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمدرضا فرزین درباره جنجال‌سازی برخی رسانه ها مبنی بر نهایی شدن سناریوهای قیمت بنزین گفت: این خبر از اساس اشتباه بوده و اعداد و ارقام به کار رفته در این خبر کذب محض است.

فرزین با بیان اینکه نتیجه تعیین قیمت بنزین در کارگروه طرح تحول اقتصادی نهایی شده است، تاکید کرد: هنوز جزئیاتی از این تصمیم منتشر نشده ولی اعداد و ارقام و نحوه اصلاح قیمت این خبر با چیزی که در کارگروه طرح تحول اقتصادی مصوب شده تفاوت دارد.

وی با بیان اینکه اخبار مربوط به اصلاح قیمتها در زمان لازم به اطلاع مردم خواهد رسید، اظهارداشت: اخبار مربوط به قانون هدفمند کردن یارانه ها به طور رسمی توسط سخنگو یا رئیس کارگروه طرح تحول اقتصادی اعلام می شود.

امروز برخی رسانه ها مدعی شدند دو سناریو در دولت برای قیمت بنزین نهایی شده است که بر اساس یکی از این سناریوها، آزادسازی قیمت بنزین برای کلیه افراد به نرخ واحد فوب خلیج فارس عرضه خواهد شد که معادل 400 تومان فعلی است.

بر اساس سناریوی دوم بنزین نیز قیمت بنزین کاملا آزاد نخواهد شد بلکه به هر خانوار 60 لیتر بنزین سهمیه ای 100 تومانی تعلق خواهد گرفت.
    Last edited by آرشین; 06-09-2010 at 15:46.

پروفشنال REGISTERED-USER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تنهایی مطلق

پيش فرض

کجا این شرایطو زده ؟
    تو سایتش که فقط دوگانه سوز معمولی رو زده !

برید نمایندگی سایتش مگه اطلاعات درست میده ؟

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

برید نمایندگی سایتش مگه اطلاعات درست میده ؟
    سایت ایرانخودرو هر ماه قیمت جدید با شرایط جدید و خودروهایی که برای عرضه داره میزنه و به نمایندگی ها بخشنامه رو میفرسته
    برای همین خبری از EF7پایه گاز نیست فقط بنزین سوزه مطمئن باشین!

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb_hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اه،باز هم بايذ صبر كنم
    لعنت به اين سياست هاشون كه پير ما رو در آوردن.2 ماه صبر كردم ببينم قضيه بنزين چي ميشه.باز هم با اين حساب بايد 1 ماه ديگه صبر كنم.
    آخه يكي بگه چرا تكليف بنزين رو 1 ماه عقب انداختين؟60 ليتر مهر به چه درد ملت مي خوره؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه meto_895's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ببین دوست عزیز الان یکم بازار خریدو فروش ماشین خرابه چون همه مانند شما فکر میکنند البته بد فکر نمیکنند میگن صبر کنیم ببینیم چی میشه بعد اینکه مشخص شد ون موقع اقدام میکنند بازار خرید و فروش ماشین خیلی خرابه نمیگم نمیخرن اما متقاضی فوق العاده اومده پایین.
    درباره ی خرید ماشین هم که شما به این نتیجه رسیده بودی که 405 بخری که بعید میدونم تو اون مدل هایی که گفتید یه 405 خوب بهتون بدن یعنی از نظر فنی سالم باشه و بیرنگ و...
    تصمیمتون بد نیست چون خواب این مشخصه که پژو از پراید بهتره من 206 مدل 82 یا83 تیپ2 رو بهتون پیشنهاد میکنم مصرفش بسیار پایین در کل خوبه.
    اما همون مورچه تو بسیاری از خونه ها و تو جاده ها پره پس معلومه یه کله پاچه ای هست .
    از نظر من شما خیلی از هر کسی راهنمایی نگیر باعث میشن شمارو تو دودلی بندازن از متخصصین های شهرتون که در این باره اگاهی دارند بپرسید.
    من میگم شما یه پراید ABS دار بخرید اما دقیق نمیدونم جدیدا سایپا پرایدو دوگانه نمیده البته شما که با دوگانه حال نمیکنید
    پراید خصوصیت های بسیار خوبی نسبت به خیلی از ماشینها داره :
    1.کم مصرف
    2.اندازش برای داخل شهر مناسبه
    3.هم به درد داخل شهر و هم به درد خارج ازشهر میخوره
    4.و...
    البته خیلی از ماشین ها اینارو داره.
    اما من متناسب با بودجه شما اینجوری پیشنهاد میکنم تصمیم گیری با شماست.
    امیدوارم به انچه میخواهید برسید.
    Last edited by meto_895; 03-10-2010 at 18:38.

6. این کاربر از meto_895 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •