تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: نحوه اتصال از طریق دو اکانت با یک مودم به صورت همزمان با یک کامپیوتر؟

داره خودمونی میشه XSS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

کدوم مدولاسیون این امکان رو میده که با چند اکانت همزمان از یک خط به اینترنت وصل شی و دو مودم ADSL همزمان روی یک خط کار کنند؟
    مال من که G.DMT هست و این امکان رو نداره. مگه وقتی مودم روشن میشه کل پهنای باند به ارتباط همون مودم اختصاص داده نمیشه؟

میشه بیشتر توضیح بدی و راهنمایی کنی؟
    قضیه جالب شد.

2. این کاربر از XSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

کدوم مدولاسیون این امکان رو میده که با چند اکانت همزمان از یک خط به اینترنت وصل شی و دو مودم ADSL همزمان روی یک خط کار کنند؟
    مال من که G.DMT هست و این امکان رو نداره. مگه وقتی مودم روشن میشه کل پهنای باند به ارتباط همون مودم اختصاص داده نمیشه؟

میشه بیشتر توضیح بدی و راهنمایی کنی؟
    قضیه جالب شد.
    اتفاقا همون ADSL_G.DMT میشه و ADSL2_PLUS Multi mode من خودم با ADSL_G.DMT تا دو تا مودم رو به خط تلفن وصل میکنم و با دوتاش لینک میگیرم
    ولی َADSL2+ روی یک مودم بیشتر نتونستم لینک بگیرم و اون یکی لینک قطع میشه

حالا شما با یک مودم ولی با استفاده از USB و LAN با دوتا اکانت مجزا کانکت شو و نتیجه رو اعلام کن

4. 3 کاربر از ardalan_zapata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اتفاقا همون ADSL_G.DMT میشه و ADSL2_PLUS Multi mode من خودم با ADSL_G.DMT تا دو تا مودم رو به خط تلفن وصل میکنم و با دوتاش لینک میگیرم
    ولی َADSL2+ روی یک مودم بیشتر نتونستم لینک بگیرم و اون یکی لینک قطع میشه

حالا شما با یک مودم ولی با استفاده از USB و LAN با دوتا اکانت مجزا کانکت شو و نتیجه رو اعلام کن
    الان با دو تا مودم مختلف امتحان کردم، نتیجه تست برای هر دو مودم این بود که یکی وقتی اولین اکانت کانکت میشه اکانت دوم موقع کانکت شدن ارور 633 میده که مودم در حال استفاده است و امکان برقراری ارتباط وحود نداره.
    رو خط دو تا مودم رو هم روشن کردم، اولین مودمی که روشن شد با مرکز ارتباط برقرار کرد ولی دومی نه.

6. این کاربر از XSS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

الان با دو تا مودم مختلف امتحان کردم، نتیجه تست برای هر دو مودم این بود که یکی وقتی اولین اکانت کانکت میشه اکانت دوم موقع کانکت شدن ارور 633 میده که مودم در حال استفاده است و امکان برقراری ارتباط وحود نداره.
    رو خط دو تا مودم رو هم روشن کردم، اولین مودمی که روشن شد با مرکز ارتباط برقرار کرد ولی دومی نه.
    با سلام
    خوب درستش هم فكر ميكنم همين باشه دوست عزيزم

موفق باشيد.

8. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه micropersian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زیر سقف آسمان

پيش فرض

سوال من ولی این نیست من مشکلی ندارم که با یک مودم هم زمان با 2 تا اکانت وصل بشم این کار رو همین الان دارم با دو تا کامپیوتر میکنم من مشکلم اینه که چطوری این کار رو با یک کامپیوتر بکنم من مشکلم با شرکت اینترنتم نیست با کامپیوترمه

میخوام یک کانکشن از طریق lan و یکی دیگه از طریق usb با یک مودم به اینترنت وصل بشن(با دو کامپیوتر این کار راحته اما من منظورم یک کامپیوتره) و بعدش سرعت این دو با هم جمع بشه یا یه چیز مثل این

10. این کاربر از micropersian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

سوال من ولی این نیست من مشکلی ندارم که با یک مودم هم زمان با 2 تا اکانت وصل بشم این کار رو همین الان دارم با دو تا کامپیوتر میکنم من مشکلم اینه که چطوری این کار رو با یک کامپیوتر بکنم من مشکلم با شرکت اینترنتم نیست با کامپیوترمه

میخوام یک کانکشن از طریق lan و یکی دیگه از طریق usb با یک مودم به اینترنت وصل بشن(با دو کامپیوتر این کار راحته اما من منظورم یک کامپیوتره) و بعدش سرعت این دو با هم جمع بشه یا یه چیز مثل این

با سلام
    بازم همچين چيزي دوست عزيزم امكان پذير نيست
    مثه اين ميمونه كه با گوشي موبايلتون بخوايد وقتي كه داريد جواب قبلي رو ميديد و در حال صحبت هستيد يهو يكي اومد پشت خط اون رو هم بدون hold كردن تماس قبلي جواب بديد

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

مودم دوم رو که روشن میکنید چراغ لینک روشن میشه ؟
    یعنی میتونید همزمان روی دو تا مودم لینک بگیرید؟

قبلا تاپیکش بود
    برای چنین کاری باید از لینوکس استفاده کنید
    توی ویندوز فعلا همچین قابلیتی نیست
    من خودمم زیاد در این مورد اطلاعی ندارم

13. این کاربر از ardalan_zapata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

XSS

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مودم دوم رو که روشن میکنید چراغ لینک روشن میشه ؟
    یعنی میتونید همزمان روی دو تا مودم لینک بگیرید؟
    نه مودم دوم چراغ DSLش روشن نميشه.
    روي خطم فقط ميتونم از يك مودم لينك بگيرم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •