تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: بکاب گیری از آپدیت ویندوز

پروفشنال iammahdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض بکاب گیری از آپدیت ویندوز

با سلام ...
    کسی می دونه چطوری باید از آپدیت های ویندوز بکاب گرفت که بعد از نصب دوباره ویندوز ، اون ها رو ریستوری کنم .
    ممنون//

2. این کاربر از iammahdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ebrahimjan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Team A.s.A

پيش فرض

با سلام ...
    کسی می دونه چطوری باید از آپدیت های ویندوز بکاب گرفت که بعد از نصب دوباره ویندوز ، اون ها رو ریستوری کنم .
    ممنون//
    با استفاده از این نرم افزار WUtooL_1.16 می تونی از آپدیت ها بکاپ بگیری

4. این کاربر از ebrahimjan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

بکاپ لازم نیست، همه آپدیت ها در مسیر C:\Windows\SoftwareDistribution هستن. میتونید هنگام نصب ویندوز جدید از این مسیر آپدیت ها رو بردارین بعد نصب ویندوز جدید تو همین مسیر دوباره سیو کنید.

6. 4 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

مرگ یکبار شیون یکبار :

دانلود Update های ویندوز سون 32 بیتی + محصولات مایکروسافت:
    http://forum.p30world.ir/showthread.php?t=423790
    دانلود Update های ویندوز سون 64 بیتی + محصولات مایکروسافت: :
    http://forum.p30world.ir/showthread.php?t=427859

8. 5 کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    این موضوع چندین بار تو انجمن ویندوز 7 مطرح شده.آپدیت های ویندوز تو این مسیر ذخیره میشن.c:/windows/SoftwareDistribution/Download که به گفته بعضی ها می تونید این فایلها رو کپی کنید و بعد ازشون استفاده کنید حتی نرم افزارهایی برای ذخیره آپدیتهای ویندوز وجود داره مثل WUtooL ولی مایکروسافت این روش ها رو برای ویستا و سون توصیه نمی کنه و بهترین روش آپدیت کردن به روز ویندوز بدون استفاده از کپی آپدیت های قبلی.

10. 16 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من آپدیت ها رو از مسیری که گفتید بر داشتم و پس از نصب دوباره ویندوز paste کردم ولی دوباره ویندوز داره آپدیت ها رو دانلود میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

لطفا اکنون کمک کنید. چون باز دوباره باید 6 ساعت چشم براه به پایان رسیدن به روز رسانی های ویندوز باشم

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

دوستان عزیز آپدیت با یک Copy و Paste ساده که اثر نمیکنه.
    دقیقا مثل وقتی که پشت فرمون یک ماشین خاموش نشستید و صدای پخش ماشین هم زیاده و دنده میزنید و گاز میدین و فرمون رو تکون میدین. شما رانندگی میکنید ولی ماشین که راه نمیره...

آپدیت به روز رسانی فایل و یا ایجاد قابلیت جدیده. پس ممکنه اصلا یه جای خاص نباشه. آپدیتها فایلهای پک شده و نصب شدنی هستند و یا CAB که باید Extract بشن و به محل خودشون منتقل بشن و همونطور که میبینید بعد از آپدیت سیستم وقتی رو در Shutdown و Startup صرف نصب اونها میکنه پس نصبی هستند و با انتقالشون به یه جای خاص که نصب نمیشن.
    همچنین این آپدیتها ممکنه پیش نیازهای خاصی داشته باشن که ممکنه در اون لحظه سیستم شما اون پیش نیاز رو داشته و باشه و بعدا نداشته باشه. پیش نیازهایی مثل Visual C++ که البته مثاله ولی بر فرض همین مثال شما یک سری آپدیتهای قدیمی رو نصب میکنید و بعد سیستم ناپایدار میشه چون یک سری پیش نیاز رو نداره.
    همچنین اکثر آپدیتها به مکانهای اصلی منتقل میشن. مثلا IE که آپدیت میشه مطمئنا فایلهاش توی اون پوشه ی مذکور نمیمونه و منتقل میشه به محل نصب IE.
    و اینکه باز خود این آپدیتها ترتیبات نصب دارند و هر آپدیتی رو نمیشه هرطور خواست نصب کرد. مثلا شما که نمیتونی اول .Net 4 رو نصب کنی و بعد 3.5 رو. تازه این مثال خیلی بی مشکلی بود و آپدیتهایی هستند که ممکنه با ترتیب نصب اشتباه دوباره بعد از Upgrade با نصب اشتباه Downgrade بشن و به ورژنهای پیش از آخر برگردند و دیگر آپدیت هم نشن.
    مشکلات دیگه میتونه رجیستری و نرم افزاری باشه و مثلا یک Hotfix یا آپدیت دیگه حذف نشه و مشکلات زیادی ایجاد کنه.

خود مایکروسافت اگر میدونست راهی داره مطمئنا ابزار مفید و دقیقی عرضه میکرد و صریحا توصیه کرده که به روش آنلاین آپدیت کنید.
    البته میتونید فعلا اقدام به آپدیت نکنید و یکی دو ماه دیگه برای اومدن سرویس پک نهایی منتظر باشید.

پرحرفی (البته پرنویسی) منو ببخشید دوستان؛ فقط توضیح دادم که اشتباه نکنید. البته اون ابزاری که دوستمون معرفی کردند میتونه کمک کنه ولی اصلا توصیه نمیشه. آپدیت آنلاین کنید یا نسخه ی آپدیت شده ی ویندوز رو تهیه کنید.

14. 9 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه omidhorami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان ما نفهمیدیم با کپی اون فایلها میشه دوباره سیستم رو آپدیت کرد یا نه؟

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

دوستان ما نفهمیدیم با کپی اون فایلها میشه دوباره سیستم رو آپدیت کرد یا نه؟
    مسلما نه
    بهترین راه اینه که بصورت دستی آپدیت کنی.یعنی کد آپدیت رو توی سایت مایکروسافت سرچ کنی بعدش اون آپدیت رو دانلود کنی و نصب کنی.وقتی هم ویندوز عوض کردی ، دیگه ستاپ اون آپدیت رو داری و دوباره نصب میکنی.
    من الان وین 8 دارم و حدود 800 مگ تا حالا آپدیت بصورت دستی دان کردم و نصبیدم.تا حالا 3 بار وین عوض کردم و دوباره به همین راختی آپ کردم هر وقت هم آپدیت جدید اومد همون کار قبلی رو میکنم و الی آخر

17. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •