تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 20 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 195

نام تاپيک: مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

داره خودمونی میشه رندی ا's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

ببخشید محصولاتی که مهندس امیر مسعودی بیرون داده به نظر شما خوبه چون من میخام بگیرم لطفا راهنمایی کنین با اون احمدی هم کاری ندارم من فقط میگم آیا محصولات امیر مسعودی خوبه؟؟؟؟

آخر فروم باز maziarzar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران ....... ... ..... بهترین تیم دنیا: CHELSEA FC

پيش فرض

من مهردادم از شمال بصورت اتفاقی از رادیو فرهنگ صدای استاد احمدی را شنیدم و پس از دریافت آدرس بصورت حضوری اومدم تهران و با ایشان ملاقات کردم...واقعا متاسفم از افرادی که به ایشون این حرفای نامربوطا میچسبونن...ایشون جزو یکی از نخبگان ایرانه که تو زمینه کنکور فعالیت میکنه و با هزینه یک صدم شهریه دانشگاه آزاد ایران کاری میکنه که دانش آموز ا بتونن خیلی راحت دانشگاه ملی قبول بشن و رویایی خودشونا به واقعیت بدل کنن...ایشون رتبه های زیادی تحویل ایران داده ...نمونه ی کوچیکش آقای سیاوش مهرانه از مشهد..دوما رادیویی دولتی مثل فرهنگ...سلامت و جوان ..به نظر آقایونی که فقط بلدن تهمت بزنن بدون هیچ گونه تحقیقی میتونه اجازه بده شخصی مثل استاد احمدی بدون استعلام مدرک و سند بیاد و با تمام ایرانی ها صحبت کنه؟؟؟؟؟اینجا ایرانه جایی که بیشتر ما وقتی خودمونا پائین تر از همه می بینیم با کشیدن بالاتر ها با تهمت و افترا سعی میکنیم خودمونا گنده کنیم..این ادرس موسهه استاد احمدیه هرکی شک داره میتونه بره خودش از نزدیک ببینه و بعد قضاوت کنه....تهران میدان انقلاب خیابان 12 فرودین پلاک 209....استاد احمدی باعث شد من با انگیزه درس بخونم و برای اولین بار به آرزوی 18 سالم برسم....خدا حفظش کنه...و دشمنان بد خواهشا لعنت کنه.
    یاشما از اون مشاورای درپیت استادی که الکی تونت به طرفدای ازش میان هستی یا اصلا نمیفهمی چی میگی
    من خودم با استاد صحبت کردم بیش از20 بار رفتم پیشش تمام نواراشو گرفتم به اردو هاش هم رفتم شما چی 4تا تکنین شنیدی بیا من خودم برات رمز بسازم تو ادبیات فکر میکنی احمدی کیه کلاهبردارا دیدن چرا اینکارابکنیم میریم مشاور میشیم هم درامدش خوبه هم کلی کلاس داره سر همه مردم رو شیره میمالونیم هیچکسی هم نمیتونه جلومونو بگیره
    از این به بعد هرکی بیکار بشه میره مشاور کنکور میشه دیگه

مرتیکه میگه بیا پیش خودم ناگفته های تکنیک ها رو بگم رفتم پیشش همونارو دوباره بهم گفته تازه کلی هم منت سرم گذاشته
    شما که انقدر طرفداریشو میکنی برو بهش بگو اگه زیاد چرت پرت یا بقول خودش چرت وپلا بگه بیچارش میکنم
    مدرکم دارم از تمام قضایا ودعواها فیلم گرفتیم ومیتونیم بریم تمامک بچه های اردو جمع کنیم وحالشو بگیریم
    میگه من مشاوره رایگان میدم اخه .... مشاوره دادنتم دیدیم که
    مشاوره دادنش اینجوریه که میگه معدلت چنده چه درسی قوی وچه درسی ضعیف خب برو سی دی ها رو نگاه کن حالشو ببر اینم شد مشاوره آخه

از من میشنوید به خودتون ومعلماتون اعتماد کنید به خدا بهتر از این مشاوراس

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من خودم زبان کنکورو درس میدم اگه کسی خواست بگه.با یه روش جدید درس میدم روشی که خودم باهاش توو کنکور 83 و 84 زبانو 89 زدم.هیچ نیازیم به کلاس زبان ندارید،من هیچوقت پامو توو هیچ کلاس زبانی نذاشتم.هدف اصلیمم درآمدزایی نیست دوس دارم این روشیو که بلدم به بقیه یاد بدم تا انقد پول و وقتشونو برای کلاس زبان هدر ندن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

تنها کسی که زندگی تون رو تغییر جهت میده ««« خودتونید»»»»
    Last edited by farshadhi; 22-07-2012 at 17:37.

5. 2 کاربر از farshadhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من مهردادم از شمال بصورت اتفاقی از رادیو فرهنگ صدای استاد احمدی را شنیدم و پس از دریافت آدرس بصورت حضوری اومدم تهران و با ایشان ملاقات کردم...واقعا متاسفم از افرادی که به ایشون این حرفای نامربوطا میچسبونن...ایشون جزو یکی از نخبگان ایرانه که تو زمینه کنکور فعالیت میکنه و با هزینه یک صدم شهریه دانشگاه آزاد ایران کاری میکنه که دانش آموز ا بتونن خیلی راحت دانشگاه ملی قبول بشن و رویایی خودشونا به واقعیت بدل کنن...ایشون رتبه های زیادی تحویل ایران داده ...نمونه ی کوچیکش آقای سیاوش مهرانه از مشهد..دوما رادیویی دولتی مثل فرهنگ...سلامت و جوان ..به نظر آقایونی که فقط بلدن تهمت بزنن بدون هیچ گونه تحقیقی میتونه اجازه بده شخصی مثل استاد احمدی بدون استعلام مدرک و سند بیاد و با تمام ایرانی ها صحبت کنه؟؟؟؟؟اینجا ایرانه جایی که بیشتر ما وقتی خودمونا پائین تر از همه می بینیم با کشیدن بالاتر ها با تهمت و افترا سعی میکنیم خودمونا گنده کنیم..این ادرس موسهه استاد احمدیه هرکی شک داره میتونه بره خودش از نزدیک ببینه و بعد قضاوت کنه....تهران میدان انقلاب خیابان 12 فرودین پلاک 209....استاد احمدی باعث شد من با انگیزه درس بخونم و برای اولین بار به آرزوی 18 سالم برسم....خدا حفظش کنه...و دشمنان بد خواهشا لعنت کنه.
    دوست عزیز اگر شما کل نظرات مربوط به قسمت مهندس احمدی رو بخونی می دونی چند صفحه هستش ؟
    ـآفرین درست گفتی 6 صفحه اما رفتی این 6 صفحه رو بخونی که چند درصد راضی و چند درصد ناراضی اند؟؟؟

7. این کاربر از farshadhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه رندی ا's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

ببخشید اگه میشه جواب بدین من میخام سیدی های امیر مسعودی رو بگیرم ...چه کار کنم

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

من پیشنهاد میکنم نخر
    شاید بتونی تو بعضی مباحث پیشرفت کنی وسرعتت زیاد بشه ولی گاهی اوقات بدجوری گیج میشی و بدتر میشی وخیلی کند تست میزنی چون برای هر قسمت یه جور فرمول داده
    ریاضی شو اصلا نگیر
    بخدا مثال گند زد به زندگیم
    همه رومن حساب زیر1000میکردن وقبولی شریف ولی حالا به لطف همین اساتید موسسه احمدی من رتبم 20000شده
    من که اصلا ازشون نمیگزرم
    هرروز هر شب مرگشو ازخدا میخوام چون منو به تباهی کشوند
    ولی بازم خوبه حداقل این اتفاق تو ارشد نمیافته الان فهمیدم دیگه چه کلاهبردارایی هستند

فقط فقط کتاب درسی وفرمول های معلم ها
    چرا بعضی فرمولا بیخودن ولی همه ی فرمولای لازم تو کتابا ی کمک درسی وکنکوری هست بیخودی پولته نده برا این کلاهبردار میل خودته من فقط دوست دارم کسی مثل خودم نشه
    حیف....

10. این کاربر از maziarzar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

من از محصولاتشون تهیه کردم به نظرم فقط زیست دکتر دادکستری به درد میخورد و بقیه هیچ ارزشی ندارند مخصوصا محصولات خود احمدی ، یزدانی . شاید فیزیک مسعودی واسه بعضی ها به درد بخوره
    اما زیستشون عالییییه اونم زیست دکتر فرخ دادکستری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

اخیرا ما با گروهی تحت عنوان گروه استاد حسین احمدی آشنا شدیم که ادعا می کنند با کمک DVD های هردرس خود که توسط برترین دبیران تهران ( البته ما که جزیکیشون بقیه رو نمی شناسیم حالا شما رو نمی دونم !!! ) تدریس شده است شما می توانید به درصد بالایی در هر درس برسید و هر ساله تعداد زیادی از رتبه های برتر از جمله سیاوش مهران رتبه ی ۱ تجربی ۹۰ از این DVDها و مشاوره ی این گروه استفاده کردند ( که البته اینم شنیدم که این آقا سیاوش یه مبلغ باور نکردنی به خاطر اینکه این حرفارو با دستخط خودش بنویسه از استاد احمدی و رضا یزدانی گرفته ) به همین دلیل من و برخی از دوستانم یک سری از این DVDها رو تهیه کردیم تا ببینیم این حرفا تا چه حد واقعیت داره و فهمیدیم که فقط پولمونو دور ریختیم. بعد برای اینکه میدیدیم چقدر از داوطلبان به خصوص شهرستانیا به امید اینکه با این DVDها به رتبه های خوب برسند پولهای خود و خونوادشونو به باد میدادند تصمیم گرفتیم به تحقیق درباره ی این گروه بپردازیم تا جلوی این گروه بگیریم و یک کمکی به عزیزان کنکوری و خونوادهاشون بکنیم تا دیگه پولشونو به باد ندن ( البته عزیزانی که فکر میکنند ما دروغ میگیم میتونن گوش ندن و برن هر چقدر که دوست دارند از این DVDها بخرن ). در همین راستا به کمک یکی از رتبه های برتر کنکور که از دوستان خود من بود و زمانی با این گروه همکاری داشته شنیدیم برخی از این استادان مطرح تهران !!! اصلا با مدارک غیر واقعی کار می کنند. برای مثال رضا یزدانی نفر دوم این گروه بعد از استاد احمدی کسی که مشاورودبیرشیمی رتبه های برتر کنکور( از جمله همین آقا سیاوش رتبه ۱ تجربی ۹۰ ) کسی که المپیاد شیمی رتبه آورده و ۲بار هم شیمی کنکورو ۱۰۰ زده!!! " بعد از تحقیقاتمون مشخص شد این بنده خدا که متولد ۶۸ هستش هنوز اصلا کنکور قبول نشده و همین پارسال ( کنکور ۹۰ ) شیمیشو ۵۰ زده!!!بعد هم فهمیدیم درسشو از روی درسنامه های شیمی مبتکران آقای بازرگانی میده نکته جالبتر اینکه برای کنکوره پارسالش تو درس زیست به جای اینکه با دبیر زیست مطرح خودشون ( عرفان اکبری دانش جوی سال دوم یا سوم رشته دامپزشکی حالا شبانه یا روزانه دولتی یا آزادشو خدا میدونه!!! یا دکتر دادگستری که البته از دبیران قدیمی این درس هستن اما هیچ وقت مطرح نبودن ) کلاس خصوصی بگیره با دکتر عمارلو کلاس گرفته و یا دبیره ریاضی این گروه دکتر کرمی!!! کسی که به قول استاد احمدی رتبه ی ۴ کنکور ریاضی سال ۷۶ شده. بنده خدا این استاد احمدی راست میگه بابا. طرف رتبه ی ۴ شده ولی رتبه ی ۴ تو رشته ی ریاضی محض دانشگاه آزاد( کدوم واحدشو نمیدونیم ) چیزی که من سال سوم که آزاد ریاضی دادم نفر اول این رشته واحد تهران جنوب ( یعنی قوی ترین واحد دانشگاه آزاد بعد از علوم تحقیقات ) با ترازه ۶۴۰۰ شدم!!! خود این استاد احمدی هم که ادعا می کنه با DVDهایی که خودش پر کرده ادبیات و دینی و عربی رو میتونید ۱۰۰ بزنید ولی با اونی که ما دیدیم ۱۰۰ چیه مطمئنیم ۵۰ هم نمیشه زد. درباره ی DVDهای زبانشونم که توسط سپهر پیروزان ( دانش جوی سال دوم یا سوم رشته ی پزشکی !!! البته اگر واقعیت باشه چون ما چیزی درباره ایشون پیدا نکردیم ) باید بگم ایشون گرامرو عالی درس دادن ولی تو واژگان و cloze و reading روششون افتضاح بود.
    البته اینم بگم از اونجا که ما با هیچ کس و هیچ گروهی مشکلی نداریم باید به یک سری نکات مثبت درباره ی این گروه اشاره کرد. اول اینکه DVD های این گروه در درس زمین شناسی واقعا عالیست وفقط با همین DVDها که توسط دکتر محمد چلاجور دبیر مدارس فرزانگان وعلامه حلی و آموزشگاه هدف تدریس شده و زدن تست های کنکورهای ۸۰ تا ۹۰ به راحتی می توان زمین شناسی کنکورو بالای ۷۰ که درصدی بسیار عالی برای این درس است زد. دوم DVDهای فیزیک این گروه است که توسط مهندس مسعودی تدریس شده و ایشون فیزیکو به زبانی بسیار ساده و تکنیکی توضیح داده که برای من با اون میانگین تراز واقعا جالب بود مخصوصا تکنیک هایی که در آینه ها و عدسی ها ارائه کردن واقعا عالی بود و من به کسانی که در مدرسه یا آموزشگاه خود دبیر و جزوه فیزیک خوبی ندارند این DVDهای آقای مسعودی رو توصیه میکنم که بگیرن و استفاده کنند.
    اینم آدرس برخی از سایتای این گروه:

13. این کاربر از farshadhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دادا یه سوالی داشتم شما اسم شریفتون چیه؟
    شما مطمئنی ما از خود یزدانی پرسیدیم فهمیدیم که دانشگاه ازاد میخونه
    استاد احمدی نفر دومه
    خانوم استاد احمدی همهکارش نه خودش دادا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •