تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 20 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 195

نام تاپيک: مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

پروفشنال vahid_crab708's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام کسی می دونه من جزواتی را می خواهم که تو کنکور ازاد تهران قبول بشم تو را خدا راهنماییم کنید ؟

در آغاز فعالیت nafise joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    amol

پيش فرض

این مهندس احمدی کلاه برداری بیش نیس!!!
    الکی رو سی دیش نوشته با تکنیک های فوق حرفه ای برای تست ولی وقتی دیدم عین معلم سر کلاس درس میده!!!
    حیف اون پولی که به خاطر سی دی های چرت و پرت این دادم..گولش رو نخورین برین خودتون درس بخونییییییییین

3. 2 کاربر از nafise joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام بچه ها
    مي خواستم يك كمي در مورد اين بلانسبت استاد ، احمدي با شما صحبت كنم فكر كنكم گرفتيد مي خوام چي بگم!!
    در صفحه 4 همين قسمت از سايت كه در مورد استاد احمدي ايجاد شده ( آنقدر تحت الشعاع اين سي دي ها و تبليغات و حرف هاي كه درموردش گفته مي شد قرار گرفته بودم كه) در خواست كمك نوشتم . حالا اين متن رو كامل بخون بعدا برو صفحه 4 !! پاسخي كه به من داده شد در اين سايت به من روحيه داد. بچه ها اين قدر گول اين سي دي ها و جزوات و ... كه موسسات يا عده شياد تشكيل و تبليغ مي كنند را نخوريد چون فقط پول رو مي شناسند شايد ان رو بار ها شنيده باشيد اما بدونيد هدف اين شياد ها نه اينكه بيان دلشون واسه كنكوري ها سوخته باشه و يه مشت بلانسبت شما آشغال رو بسازند و بگن كه اين ها بهترين و نزديكترين مبحث هاي درسي براي بالا زدن سوالات كنكور است
    نه خير هم اصلا اين طور نيست.
    من خودم يكي از خصوصياتم اينه كه آدم سمجي هستم كه تا به جواب اصلي نرسم دست بردار نيستم كه اينبار روي تحقيق بر روي اين احمدي و بحث هاي با عنوان هايي داغ و تحرك برانگيز بود كليك كردم .
    شايد شما هم زياد مثل من در اينترنت به دنبال اين احمدي گشته باشي شايد هم نه ولي در اصل اينرو مي خوام به شما بگم كه اين احمدي يك شياد هستش آره درسته شياد!!!!
    نمي خوام توي اين قسمت نظر در مورد حرف هاي تكراري كه ساير دوستان نوشتن كه سي دي ها اينجور بوده اونجور بوده بگم بلكه مي خوام از زبان يكي از كساني كه با اين احمدي در آموزش يكي از مباحث درسي در سي دي كار مي كرده به شما بگم
    اسم ايشون X هستش (فكر كنم حالا كه گفتم X ديگه حرفمو باور نكنيد باور كنيد خودم دوست ندارم اسمشو بيارم)
    ايشون نتيجه كل صحبت با اون اين بود كه خريد سي دي هاي اين احمدي يعني از دست دادن پول خود چون سي دي هايي كه اين احمدي داره 2/3 آن مزخرف هستش و فقط 1/3 اون به درد مي خوره حالا شما فكر كنيد كه اين 1/3 كدومشونه ؟
    بينيد و قتي خودم اين حرف رو شنيدم باورم نمي شد و فكر اين احمدي رو از سرم بيرون كردم و به شما هم توصيه مي كنم كه اينقدر وقت طلايي خود را براي شناخت اين سي دي هاي احمدي از دست نده چون بيهوده هستش .
    يه مقدار منطقي فكر كن . اصلا تو كه مي خواهي براي كنكور بخوني هدف هم داري !!!!!!!!!!!!!! هدف خيلي چيز مهميه به نظر من تا هدفتو از درس خوندن مشخص نكردي پاي كتاب نرو، آره خيلي مهمه . اينقدر تنبل نباشيد و دنبال چيز هاي آماده نباشيد چون فرقي براي شما نداره چه باشه يا نباشه آخرش كه بايد بخوني چه سي دي باشه چه نباشه آخرش كه بايد روي سي دي ها بخوني كه .
    اميدوارم كه اين مطلب از ديد شما چرت و پرت نبوده باشه و تونسته باشم برايتان كاري كنم برايتان آرزوي موفقيت دارم.
    _***** راستي صفحه 4 يادت نره*****_

5. 3 کاربر از farshadhi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Lj Wallace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام بچه ها
    مي خواستم يك كمي در مورد اين بلانسبت استاد ، احمدي با شما صحبت كنم فكر كنكم گرفتيد مي خوام چي بگم!!
    در صفحه 4 همين قسمت از سايت كه در مورد استاد احمدي ايجاد شده ( آنقدر تحت الشعاع اين سي دي ها و تبليغات و حرف هاي كه درموردش گفته مي شد قرار گرفته بودم كه) در خواست كمك نوشتم . حالا اين متن رو كامل بخون بعدا برو صفحه 4 !! پاسخي كه به من داده شد در اين سايت به من روحيه داد. بچه ها اين قدر گول اين سي دي ها و جزوات و ... كه موسسات يا عده شياد تشكيل و تبليغ مي كنند را نخوريد چون فقط پول رو مي شناسند شايد ان رو بار ها شنيده باشيد اما بدونيد هدف اين شياد ها نه اينكه بيان دلشون واسه كنكوري ها سوخته باشه و يه مشت بلانسبت شما آشغال رو بسازند و بگن كه اين ها بهترين و نزديكترين مبحث هاي درسي براي بالا زدن سوالات كنكور است
    نه خير هم اصلا اين طور نيست.
    من خودم يكي از خصوصياتم اينه كه آدم سمجي هستم كه تا به جواب اصلي نرسم دست بردار نيستم كه اينبار روي تحقيق بر روي اين احمدي و بحث هاي با عنوان هايي داغ و تحرك برانگيز بود كليك كردم .
    شايد شما هم زياد مثل من در اينترنت به دنبال اين احمدي گشته باشي شايد هم نه ولي در اصل اينرو مي خوام به شما بگم كه اين احمدي يك شياد هستش آره درسته شياد!!!!
    نمي خوام توي اين قسمت نظر در مورد حرف هاي تكراري كه ساير دوستان نوشتن كه سي دي ها اينجور بوده اونجور بوده بگم بلكه مي خوام از زبان يكي از كساني كه با اين احمدي در آموزش يكي از مباحث درسي در سي دي كار مي كرده به شما بگم
    اسم ايشون X هستش (فكر كنم حالا كه گفتم X ديگه حرفمو باور نكنيد باور كنيد خودم دوست ندارم اسمشو بيارم)
    ايشون نتيجه كل صحبت با اون اين بود كه خريد سي دي هاي اين احمدي يعني از دست دادن پول خود چون سي دي هايي كه اين احمدي داره 2/3 آن مزخرف هستش و فقط 1/3 اون به درد مي خوره حالا شما فكر كنيد كه اين 1/3 كدومشونه ؟
    بينيد و قتي خودم اين حرف رو شنيدم باورم نمي شد و فكر اين احمدي رو از سرم بيرون كردم و به شما هم توصيه مي كنم كه اينقدر وقت طلايي خود را براي شناخت اين سي دي هاي احمدي از دست نده چون بيهوده هستش .
    يه مقدار منطقي فكر كن . اصلا تو كه مي خواهي براي كنكور بخوني هدف هم داري !!!!!!!!!!!!!! هدف خيلي چيز مهميه به نظر من تا هدفتو از درس خوندن مشخص نكردي پاي كتاب نرو، آره خيلي مهمه . اينقدر تنبل نباشيد و دنبال چيز هاي آماده نباشيد چون فرقي براي شما نداره چه باشه يا نباشه آخرش كه بايد بخوني چه سي دي باشه چه نباشه آخرش كه بايد روي سي دي ها بخوني كه .
    اميدوارم كه اين مطلب از ديد شما چرت و پرت نبوده باشه و تونسته باشم برايتان كاري كنم برايتان آرزوي موفقيت دارم.
    _***** راستي صفحه 4 يادت نره*****_
    من هیچ آشنایی با این آقا ندارم ولی اگه واقعا کلاهبرداه چرا تو رادیو فرهنگ برنامه داره؟

داره خودمونی میشه pink oak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    in sky

پيش فرض

من هیچ آشنایی با این آقا ندارم ولی اگه واقعا کلاهبرداه چرا تو رادیو فرهنگ برنامه داره؟
    چون مایه تیله داره!!!!!!!!!!!!!!شما زنگ بزن رادیو فرهنگ بگو من میخوام وقت رادیو تو 2ساعت بخرم.فلان مدرکم دارم فلانم هستم.حیه دیگه.مثلا الان گزینه 2 پول داده شبکه3 داره برنامه گزینه جوان و میفرسته روی انتن

8. این کاربر از pink oak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آموزش عالی alavi71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام کسی می دونه من جزواتی را می خواهم که تو کنکور ازاد تهران قبول بشم تو را خدا راهنماییم کنید ؟

خب چون سبک سوالات ازاد کمی متفاوت هست باید دانشگاه ازاد ها رو تستهاش رو بزنید.گاج هم ازاد راه داره مخصوص ازاد ولی من تا حالا برسیش نکردم....
    ازاد در عین سادگی برخی سئالاتش تستهای خوبی هم داره ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

////////////
    Last edited by farshadhi; 19-04-2012 at 21:07.

در آغاز فعالیت rosenth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام.
    متاسفانه خانم من هم گول حرفای این آقا توی رادیو فرهنگ رو خورد.
    95 هزارتومان بی زبون که با خون دل کارمندی در آوردم ریخت به حسابش. فقط واسه ادبیات و زبان انگلیسی. چند تا دی وی دی توش بود که آقا یکم آموزش میده باقیشو ژست میاد و از خودشو اطرافیانش پز میده. یه کتاب 8 هزارتومانی هم خریده گذاشته جزو بسته ارسالی تا کوچیک به نظر نیاد. واقعا شارلاتانه. خدا ازش نگذره

تازه بسته رو هم زورش اومده پست پیشتاز کنه. داده به اتوبوس کرایه ش رو هم نداد که ما بدیم. پدر سوخته

12. 4 کاربر از rosenth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

این مشاور آقای پوردستمالچی رو بیشتر قبول دارین یا احمدی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

راستی احمدی جزوه ادبیات هم داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •