تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 20 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 195

نام تاپيک: مهندس احمدی مشاور برتر کنکور !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Majid_17_206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Khorasan

پيش فرض

من برای کنکور از کتاب دین و زندگی صد در صد در 5 جلسه همراه با سی دی هاش استفاده کردم....به درد این میخوره که یه ماه قبل کنکور باهاش کل کتاب های دینی رو دوره کنی فقط همین....کتاب عربی صد در صد رو هم داشتم تنها چیزی که توی این کتاب یاد میده اینه که تست های ترجمه رو با حذف گزینه به جواب برسی...این آلفای ذهنی هم فقط بدرد این میخوره که روحیه بگیری
    در کل نظر من اینه که کتاب هاش زیاد به در د نمیخوره و به این حرف هایی که میگه من فلانی رو رتبه ی تک رقمی کنکور کردم و این جور چیزا زیاد گوش نکن

2. این کاربر از Majid_17_206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tabasom.Sweet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از دوستای من بدجوری پشیمونه من خیلی پیگیر کارش(دوستم) بودم

همراهی باهاش نمیکرد این بچه هه مثل چی باید دنبالش میدویید

نه من از کارکردی که میدیدم راضی نبودم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

آره منم دیدمش همش خالی بندیه

داره خودمونی میشه fm992's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من این بابا رو میشناسم!! به حرفش گوش ندین که علاوه بر اینکه کاراش تضمینی نیست، یه کلاه بردار ِ اساسیه!!! یه زمانی جزوه های فیزیک امیر مسعودی رو به قیمت های خیلی بالا بدون ِ اطلاع ِ امیر مسعودی و به اسم ِ خودش، فروخت و به جیب زد. بعدشم این بابا اینقدر کلاه برداری کرده که از یکی دوستای قدیمیش شنیدم یه بار 4 میلیارد پولش رو بالا کشیدن آب از آسیاب تو زندگیش تکون نخورد!!

نخورین گول ِ این حرفاشو!! ضمن ِ اینکه این جناب احمدی خیلی موسسات دیگه مخصوصا قلمچی رو مسخره می کنه.
    نرین طرفش که خجالت بکشه از کارای زشتش!

ضمنا من دوستم باهاش کلاس ادبیات می رفت، می دید داره اشتباه میگه . هرچی بهش می گفت اشتباه می کنی گوش نمی داد آخرشم اینو تو کلاسش راه نداد !!!

6. 2 کاربر از fm992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهروووووووووووون

پيش فرض

اسم کتاب ایشون خیلی جالبه "عربی 100 درصد" آدم رو یاد آگهی های تبلیغاتی میندازه که میخوان به هر قیمتی بارشون رو قالب کنن...
    نظر شخصی من اینه که ایشون مفید نیست شاید هم بهتر بگم ایشون مضر هست.....خیلی سربسته گفتم شاید بهتر باشه توضیح ندم

8. این کاربر از sina_oonline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه nelly joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

این احمدی فوق العاده آدم کلاه برداریه...
    من ازش متنفرم.حالم بهم میخوره ازش...
    من تقریبا اکثر cd هاش رو داشتم و همش مزخرفه....
    پارسال به زور بابامو مجبور کردم که پول بده برم cd های این رو بخرم هنوز دلم واسه این همه پولی که دادم میسوزه.
    اون آلفای ذهنیش هم خیلی مسخرست.
    کلا بعد از این همه مدت الان فهمیدم هیچ راه میانبری واسه قبولی تو کنکور نیست.
    فقط خودت باید خوب بخونی.همین

10. 2 کاربر از nelly joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه petrose.kabir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بعد از این همه مدت چرا
    دیگه بچه های کنکوری به سنی هستن که بفهمن راه کدومه.
    از من به شما
    گول هیچ حرفی حتی دوستاتونو نخورین.یعنی اصلا گوش نکنین

12. این کاربر از petrose.kabir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

10

من از ستاد احمدی خیلی خوش می آید چون واقعا رتبه پرور است خیلی از سی دی های ایشون را گرفتم واقعا عالی بودند همین کتاب عربی صد در صد در 5 جلسه واقعا عالی بود من در آزمون قلم چی همیشه بالای 90 درصد می زنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه rpf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام؛
    این چیه که شما ها دارین حرف همدیگرو تایید میکنین؟اصلا شما محصولات این بدبخت رو دیدین که اظهارنظر میکنین؟این استاد 3 4 نوعی برای هردرسی محصول داره؛یکیش جزوه نفرات برتره که 100% زدن و یکیش سیدی های نفرات برتره و یکیش سیدی معلم های برتره که هرکدومش مفهومی_تکنیکی_تستی داره؛این سیدی هاش ارزونه ولی جزوات گرونه؛تازه این کجاش کلاه برداری هست؟اونایی که میان تو سیدی ها با عشق درس میدن طوری که آدم فک میکنه تو کلاس درس نشسته؛من خودم اکثر سیدی هاشو دارم و خیلی هم راضیم؛اون آلفا ذهنیش هم به انسان روحیه و آرامش میده که اونم بد نیست؛اصلا ایشون برای برنامه ریزی و انتخاب رشته پول نمیگیره؛در حالی که قلمچی و سایر موسسات برای انتخاب رشته نفری 50 60 هزار میگیره؛؛؛
    اصلا شما اگه میگین که دروغ میگه هر چی که باشه از سایر موسسات آموزشی که بهتره اونی که میاد کتاب *کنکورت را قورت بده* را مینویسه اگه راس میگه چرا خودشو و بچه هاشو و خواهر برادرش کنکورو قورت ندادن؟همشون تو لیسانس موندن!
    ای قلمچی و گاج و گزینه2 بچه های خودتون رتبه چن شد؟که میاین دفتر برنامه ریزی میسازین؟
    در ضمن بازار پرشده از محصولات تقلبی به اسم این استاد احمدی بدبخت که بچه میره میخره تقلبیشو بعد جواب نمیده از هرچی تکنیک بیزار میشه باید حتما اصل خودشو بخرین؛
    در پایان خود استاد هم میگه که تنها عیب سیدی های ما اینه که هرکس اونو میخره به دوستاش توصیه نمیکنه چون میترسه دوستش بره بخره و بزنه جلوش تو کنکور؛

اومده کل تاریخ ادبیاتو تو 5 صفحه رمزگردانی کرده؛تو دینی آسان تمام احادیث و آیات و قسمت های مهم دینیو با تکنیک میگه تو 4 صفحه تورو خدا بهم بگین این کلاه برداریه؟؟؟

در ضمن من هیچ نسبت و خویشاوندی با استاد حسین احمدی ندارم که بیام تبلیغ محصولاشو بکنم؛
یکی از شماها گفته بودین که جزوات فیزیک امیر مسعودی رو دزدیده در حالی که امیرمسعودی خودش میاد تو سیدی ها تکنیک میگه!!!!
    Last edited by rpf; 01-04-2011 at 14:18.

داره خودمونی میشه pink oak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    in sky

پيش فرض

سلام.ميخوام خوب اين وبخونين.من پارسال ازكتابا وجزوه هاي استاداحمدي استفاده كردم.جزوه اميرمسعودي اول و پيش داشتم فيزيك و18درصد زدم.به نظرمن فقط ميگه كنكوربه پول خرج كردن نيست ولي حسابي جيبت و خالي ميكنه.من پارسال1/5ميليون بهش پول دادم رتبه ام3000شداونم بامعدل19/90

16. 2 کاربر از pink oak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •